KWC LogobyWIZAŻ logo

Porównaj ceny

ceneo
Garnier Intensywna Pielęgnacja Regenerujący Krem do Rąk 3 x 100ml
10,29  zł
Regenerujący Krem Do Rąk Do Bardzo Suchej Skóry - Garnier Intensive Care Very Dry Skin Regenerating Hand Cream
10,49  zł

Skyrima
    11 października 2019 o 10:52
    4 / 5
    Dla mnie super
    Bardzo dobry krem do rąk, zaczeła się jesień a moje dłonie odrazu robią się suche i wyglądają na bardzo zniszczone. Patrząc na recenzje kupiłam ten krem i jestem zadowolona. Dłonie dobrze wchłaniają krem, jestem widoczna poprawa wyglądu skóry, nawilżone i gładkie dłonie. Tylko mam jedno ale.. Czuć taką tłustą cienką warstwę na dłoniach.
    Zalety:
    • *regeneruje
    • *konsystencja
    • *dobrze się wchłania
    • *nie podrażnia
    • *wydajny
    • *cena
    Używa produktu od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania

53 osób uznało tą opinię za pomocną
    Owocowysad
    18 kwietnia 2023 o 10:24
    5 / 5
    Prawdziwy ratunek dla suchych dłoni, idealny krem na zimę.
    Regenerujący krem do rąk od Garnier towarzyszy mi kilka lat, niezastąpiony w okresie jesienno-zimowym. Krem zamknięty w plastikowej tubce w czerwonym kolorze, stabilnie stoi na nakrętce. Pojemność 100 ml, PAO 12 miesięcy od momentu pierwszego otwarcia. Dostępność od aptek, drogerii po sklepy spożywcze. Cena jest dobra, a i tak często są promocje. Krem jest testowany dermatologicznie. Krem ma przyjemny zapach, który długo się utrzymuje. Konsystencja jest lekka w kolorze różowym, szybko się rozprowadza i wchłania. Dłonie natychmiast odczuwają natychmiastową ulgę, poziom nawilżenia jest na wysokim poziomie i długo się utrzymuje. Skóra sucha, podrażniona i zniszczona zostaje szybko zregenerowana. Na dłoniach pozostaje film ochronny, w żaden sposób nie przeszkadza, nie lepi się i nie zostawia śladów na przedmiotach. Alantoina w składzie kremu łagodzi, odżywia i zmiękcza skórę dłoni. Wydajność zależy od intensywności stosowania, ja używam masę kremów do rąk, a "czerwony od Garniera" jest numerem jeden w pielęgnacji! Maleńki minus to nakrętka, szkoda, że nie jest zamykana na klik.
    Zalety:
    • *obietnice producenta zostały spełnione
    • *przyjrzyjmy zapach
    • *lekka konsystencja
    • *szybko się rozprowadza i wchłania
    • *przynosi natychmiastową ulgę, tworzy opatrunek na dłoniach
    • *delikatny film ochronny nie zostawia śladów na przedmiotach
    • *wydajność zależy od intensywności stosowania, a wystarczy niewielka ilość nałożona na dłonie
    • *idealny dla mocno przesuszonych, zmarzniętych, zniszczonych dłoni
    • *poręczna lekka tubka
    • *stabilnie stoi na nakrętce
    • *pojemność 100 ml idealna do torebki
    • *długie PAO 12 miesięcy od momentu pierwszego otwarcia
    • *znana marka Garnier
    • *dostępność
    • *niska cena, a i tak często są promocje
    Wady:
    • *szkoda, że nakrętka nie jest zamykana na klik
    Używa produktu od:rok lub dłużej

34 osób uznało tą opinię za pomocną
    Gogo145
    25 stycznia 2021 o 18:35
    Ratunek dla moich dłoni
    Moja skóra na dłoniach ma skłonność do przesuszania , podrażnień i pęknięć, dlatego bardzo starannie dobieram kosmetyki do ich pielęgnacji. Krem Garnier kupuję już kilka lat, ponieważ doskonale się sprawdza i przynosi ukojenie moim dłoniom. Po aplikacji skóra jest gładka i nawilżona. Długotrwałe stosowanie przynosi spektakularne efekty w postaci zregenerowane skóry , a podrażnienia znikają.
    Zalety:
    • - dobrze się wchłania
    • - regeneruje i odżywia
    • - natłuszcza i nawilża
    • -wydajny
    Wady:
    • brak
    Używa produktu od:rok lub dłużej
    Kupił/a w:Drogeria Rossmann

31 osób uznało tą opinię za pomocną
    Sweet_Judi
    11 kwietnia 2024 o 10:05
    Jest dobrze :)
    Jakoś tak lubię sie z kosmetykami od Garniera i tu, na szczęście, nie jest inaczej. Moje dłonie mają tendencje do szybkiego przesuszania się i krem jest moją pierwszą deską ratunku. Recenzowany Garnier intensywnie nawilża i regeneruje dłonie w bardzo szybkim tempie poprawiając ich wygląd oraz uczucie suchości i szorstkości. Aplikacja jest banalnie łatwa, opakowanie ładne, cena jak na efekty - super. A do tego bardzo ładnie pachnie. Polecam gorąco.
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Kupił/a w:Drogeria Rossmann

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    anita_91
    11 marca 2024 o 9:55
    2 / 5
    jestem na nie
    Ilość pozytywnych opinii na temat tego kremu skłoniła mnie do zakupu. Nie mam dużych problemów ze skórą dłoni, ale w okresie zimowym potrzebuję kremu, który się dłońmi zaopiekuje, bo jednak lubią się trochę przesuszać. Krem zamknięty w "standardowym" opakowaniu - tubce. Ma gęstą konsystencję i przyjemny zapach, jest tani i łatwo dostępny i to są wg mnie jego jedyne plusy. Dla mnie krem jest chyba zbyt treściwy, bardzo słabo się wchłania pozostawiając nieprzyjemną, lepką warstwę, której nie da się pozbyć inaczej niż poprzez jej zmycie, a to równa się z brakiem sensu używania kremu do rąk... Oddałam go mamie, która się z nim bardzo polubiła - produkt się chociaż nie zmarnował :)
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania