Garnier, Intensywna Pielęgnacja, Regenerujący krem do rąk

• Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Regeneruje i odżywia zniszczoną skórę dłoni. Zawiera alantoinę, znaną ze swych właściwości regenerujących, glicerynę, która chroni ręce oraz czynnik filtrujący, który zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry dłoni.

Najlepszy

Krem używałam już dosyć dawno temu i zawsze w głowie miałam o nim pozytywną opinie, dlatego też postanowiłam do niego wrócić i faktycznie upewniłam się w przekonaniu, że działa. Ostatnio przez dość częste sprzątanie moje ręce się bardzo wysuszyły, były szorstkie, a nawet szczypały. W pierwszej kolejności wzięłam to co było w szafce, ale niestety krem do rąk z biedronki (Bebeauty) nie poradził sobie z moimi nadmiernie wysuszonymi dłońmi, dlatego widząc na półce czerwonego Garniera za jakieś niecałe 9zł stwierdziłam ,że może on mi pomoże. Nie zawiodłam się. Ręce zostały nawilżone i przy systematycznym stosowaniu doszły do normalnego stanu. Jako chyba jedyny krem do rąk naprawdę szybko się wchłania i nie pozostawia lepiącej warstwy. Dodatkowo ma bardzo przyjemny zapach i jest dostępny nawet w marketach. Polecam!

Idealny

Mój ulubiony krem do rąk, kupuję go stale od lat, jak do tej pory jeszcze nie znalazłam lepszego.
Jestem uzależniona od kremów do rąk, a tego zdecydowanie używam najczęściej.

Zauważalne efekty

Krem ma przyjemny zapach i sympatyczny różowy kolor. Tubkę dobrze trzyma się w rękach i łatwo wyciska krem. Gęsta konsystencja nie pozwala mu się rozlewać bezładnie. Tyle z wrażeń wizualno-zapachowych.

Działanie? Błyskawiczne i doskonale zauważalne. Od razu po rozsmarowaniu skóra staje się wygładzona i wygląda zdrowo, przestaje być napięta.
Mam wrażenie, że nawet zimno nie jest wtedy takie straszne moim łapkom.

O ile efekty są zauważalne od razu, o tyle na pełne wchłonięcie potrzeba chwil pocierania, a i tak zostaje uczucie lepkości. Spowodowane jest to sporą zawartością gliceryny, która zgodnie z zapewnieniami producenta chroni ręce, oplatając je niewidzialną warstwą ochronną. Niewidzialną z pewnością, jednak wyczuwalną :D

Dodatkowo krem starcza mi już na długo - używam go zamiennie z innym, lżejszym kremem do rąk Garniera.

Fajny krem na noc

Krem Garnier Intensywna pielęgnacja jest dla mnie ciekawą i tania wersją kremu na noc. Niestety po nałożeniu pozostawia film, który w ciągu dnia jest dla nie do zaakceptowania.
Dobrze nawilża, zapach mi nie przeszkadza, jest tani i łatwo dostępny ( do dostania w Biedronce.

Produkt godny polecenia.

Krem do rąk, który jako jedyny radzi sobie z szorstkimi dłońmi. Niestraszna mu sroga zima, wietrzna pogoda i wysuszające słońce. Jest bardzo wydajny, ma piękny zapach, a do tego występuje w niewielkiej cenie. Wchłania się dosyć szybko, pozostawia lekki film na powierzchni dłoni. Utrzymuje się jeszcze chwilkę po umyciu rąk. Poleciła mi go córka, a teraz ja polecam go dalej.

śmierdzi drogeryjną 'perfumą'

Bardzo silny perfumeryjny zapach, obrzydliwy, u mnie wywołuje odruch wymiotny.
Kolor kremu lekko różowy, konsystencja OK. Szybko wchłania się, nie pozostawia nieprzyjemnej warstwy.
Działanie takie sobie, czasem potrafi uszczypnąć, prawdopodobnie prze te perfumy.
Zakrętka niestety odkręcana, teraz wiele kremów ma zamknięcie na klik.

Krem idealny

W okresie zimowym moje ręce nie obędzie się bez wsparcia kremu. Dłonie stają się ekstremalnie suche i potrzebują odpowiedniej ochrony. Garnier skojarzył mi się z dobrymi opiniami i dlatego od razu rzuciłam go do koszyka. Krem ma różowy kolor, co jest miłym zaskoczeniem bo zazwyczaj takie produkty są białe. Zapach jest wyczuwalny przy aplikacji, bardzo ładny, wydaje mi się że lekko owocowy. Jeszcze kilka godzin po aplikacji i myciu rąk, można wyczuć jego nutę na rękach. Największą jednak zaletą jest to że już po chwili w ogóle nie czuć obecności kremu na dłoniach - nie pozostawia żadnego filmu, lepiej warstwy itp. Naskórek jest przy tym wszystkim od razu bardziej miękki, nawilżony. Dostępność jest bardzo dobra - sama kupiłam go w markecie. Cena za taką jakość jest bardzo dobra. Będę go kupować regularnie - tego jestem pewna :)

Intensywna pielęgnacja

Bardzo dobry krem który uratował moje ręce które były suche trochę popękane i wyglądały od tego wręcz staro krem zamknięty w czerwonej tubie na klik dostępny wszędzie jest gęstej konsystencji dobrze się rozsmarowuje i dobrze wchłania no chyba że damy za dużo ja duża warstwę preferuję na noc bardzo dobrze nawilża skórę oraz ją natłuszcza szybko regeneruje skórę i ją pielęgnuje skóra szybciutko wraca do normalnego wyglądu już po 1 aplikacji czuć ulgę naprawdę rewelacja polecam

Jeden z lepszych kremów

Jak w tytule.
To jeden z lepszych kremów na rynku.
Cenowo bardzo przystępny, dostępny w praktycznie każdej drogerii.
Bardzo wydajny.
Ma zbita konsystencję, dobrze się rozprowadza na dłoniach, szybko się wchłania zostawiając na dłoniach poświatę nawilżenia. Nie zostawia lepiej warstwy.
Dłonie nawet te mocno wysuszone momentalnie stają się przyjemne w dotyku.
Dobrze nawilża również skórki.
Ma specyficzny zapach, ja go lubię

SOS dla przesuszonych dłoni o dyskusyjnym składzie

Garnier, Intensywna Pielęgnacja, regenerujący krem do rąk, to kosmetyk, który poznałam dzięki koleżance, która jest nim od lat niezmiennie zachwycona. Sama bym go pewnie nie kupiła, bo nie mam z reguły przesuszonych rąk i dlatego sięgam po łagodniejsze kosmetyki do pielęgnacji tych partii. Ale… zimą i do tego używając płynów do dezynfekcji rąk na bazie alkoholu, doceniłam zalety recenzowanego kremu. Choć dostrzegłam też wady…

Opakowanie, konsystencja, zapach

Produkt otrzymujemy w czerwonej tubce. Nie jest to mój ulubiony kolor, więc tym bardziej nigdy by nie trafił do mojego koszyka, gdyby nie rekomendacja. Kosmetyk jest gęsty, pięknie pachnie. I ten zapach utrzymuje się na dłoniach przez dłuższy czas. Krem ma ładny, blado różowy kolor, przypominający budyń malinowy.

Wrażenia z użytkowania i efekty stosowania

Sądziłam, że w związku z tym, iż jest to krem - w moim odczuciu - do zadań specjalnych, czyli do bardzo suchej skóry, to z pewnością będzie pozostawiał tłusty film na rękach. A tu niespodzianka! Produkt dobrze się wchłania i to szybko, nie pozostawiając nieprzyjemnej tłustej powłoki. W zasadzie już kilka chwil po aplikacji można przystąpić do wykonywania swoich zadań. Krem bowiem tego nie utrudnia i nie tłuści dotykanych powierzchni. A do tego dobrze się go aplikuje. Nie zaciera się i nie pozostawia smug.

Skład kosmetyku

Gdybym się miała jednak do czegoś przyczepić, to do jego składu, który niestety nie jest wzorcowy. W INCI mamy chociażby Butylphenyl Methylpropional, składnik kompozycji zapachowych, który, jak czytam w naszej bazie, znajduje się na liście potencjalnych alergenów i nie jest bezpieczny dla kobiet w ciąży.

Mamy też w składzie kolejny komponent substancji zapachowych – imitujący zapach konwalii i lilii i maskujący niepożądane zapachy innych składników kosmetyku, czyli Hydroxycitronellal, który tak jak poprzednik jest sklasyfikowany jako potencjalny silny alergen. Podobnie jak następny składnik kompozycji zapachowych Hexyl Cinnamal, znajdujący się również na liście potencjalnych alergenów. W INCI znajdziemy także Benzyl Salicylate, następną substancję zapachową. Składnik ten, tak jak poprzednicy może działać alergennie i nie jest bezpieczny dla kobiet w ciąży.

Podsumowanie

Recenzowany kosmetyk jest to w moim odczuciu dobry produkt, który z powodzeniem mogą stosować nie tylko osoby o bardzo przesuszonej skórze rąk. Doskonale spełnia swoją rolę: regeneruje skórę, nawilża ją w stopniu mnie zadowalającym, jest przyjemny w aplikacji i daje fajny efekty. Dłonie po stosowaniu tego produktu są wygładzone i miękkie w dotyku. Ma jednak niestety niezbyt przyjazny skład. Polecam go więc za działanie, a co do składu… każdy musi na własnej skórze wypróbować, czy kosmetyk zadziała u niego pozytywnie.

Godny Polecenia porodukt

Polecam krem dla oso która pracują bez rękawiczarek i potrzebują szybkiej regeneracji skóry dłoni. Super nawilża i wygładza skórę. Po stosowaniu kilka tygodni widzę poprawę skóry

Świetny krem do rąk, szczególnie w okresie zimowym.

Uwielbiam ten krem do rąk, zużyłam już drugie opakowanie i z pewnością do niego wrócę jeszcze nie raz.

Krem jest niezwykle nawilżający i regenerujący suche dłonie. Jego konsystencja jest bardzo gęsta, przez co wydaje się, że może słabo się wchłaniać, ale nic bardziej mylnego - świetnie i szybko wchłania się w dłonie i nie pozostawia lepkiej warstwy. Poza tym można śmiało dokładać kremu w razie potrzeby.

Zapach jest przyjemny, nie przypomina mi nic konkretnego. Po użyciu tego produktu zawsze mam wrażenie bardzo zregenerowanych dłoni. Idealny na jesień i zimę.

Zawsze rozcinam opakowanie i wydobywam z niego ostatki produktu, żeby się nie zmarnował.

1993