Ziaja, Kuracja kaszmirowa, Szampon wzmacniający

Ziaja, Kuracja kaszmirowa, Szampon wzmacniający

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

-Delikatnie myje włosy i oczyszcza skórę głowy.
-Substancje pielęgnujące nawilżają i wzmacniają włosy.
-Szampon poprawia objętość włosów bez ich obciążania.
-Zapewnia lekkość w dotyku potrzebną włosom delikatnym.

regenerujące, nawilżające, oczyszczające, wygładzające, wzmacniające
zapachowa
Skóra głowy
normalna
do włosów suchych i zniszczonych, do włosów bez objętości, do włosów normalnych

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Porażka...

Masakra! Szampon w ogóle się nie pieni i podczas mycia ma się wrażenie, że włosy są suche i matowe. Po wysuszeniu to była tragedia... Włosy były przesuszone i nie mogłam ich rozczesać! Strasznie się splątały i wyglądały tragicznie. Zero wzmocnienia. W dodatku szampon bardzo obciążył włosy, zaraz po umyciu były bardzo przetłuszczone u nasady.

Slaby

Szampon mimo deklaracji na etykiecie informujacych o nawilzeniu wlosow, wysusza je i placze. Podobnie jak inne produkty z tej serii. Zapach bardzo ladny. Ale to wszystko niestety. Wiazalam z nim duze nadzieje ale sie zawiodlam. Nie polecam!

Zdecydowanie na nie :(

Niestety, szampon kupiony w zestawie, mimo stosunkowo niskiej ceny równie słabe rezultaty. Włosy po umyciu wydawały się lepkie, tłuste, nieumyte, choć splukiwalam starannie.
Z a L e t y:
*zapach
*Cena
W A d y:
-działanie
-formuła
-nie spełnia moich oczekiwań

Piękny zapach

Szampon znajduje się w nieprzezroczystej butelce z zamknięciem typu klik. Ma obłędny zapach. Pachnie orientalnie, czuć w nim trochę kadzidła i wanilii. Zapach jest słodki, ciepły i otulający, przez pewien czas po umyciu czuć go na włosach. Mnie ten zapach bardzo się podoba i uważam go za główny atut tego produktu.
Szampon jest wydajny, bardzo dobrze się pieni. Nie plącze włosów. Delikatnie oczyszcza. Dobrze się spłukuje. Nie przesusza, ale też i nie nawilża. Nie podrażnia skóry głowy. Nie wywołuje łupieżu. Nie obciąża. Po prostu myje i nic więcej nie robi. Nie wpływa ani negatywnie, ani pozytywnie na stan włosów.
Ogólnie poprawny szampon, który delikatnie oczyszcza skórę głowy i włosy.

Piękny zapach

Największym atutem szamponu jest jego przepiękny zapach (jak zresztą wszystkich kosmetyków z tej serii), dzięki któremu mycie włosów staje się jeszcze przyjemniejsze. Używałam go jakiś czas temu i jestem z niego bardzo zadowolona. Dobrze się pieni, czyści włosy prawidłowo. Może i nie daje żadnych efektów WOW, ale i tak jest spoko i godny polecenia.

po prostu szampon

Dla mnie ten szampon to taki średniaczek - nie szkodzi, ale i nie robi cudów.

Szampon dobrze oczyszcza skórę głowy i włosy. Odpowiada mi też jego zapach. Dobrze się rozprowadza na włosach i pieni, jest umiarkowanie wydajny. Niestety nie ujarzmia moich suchych i wysokoporowatych włosów. Nie czyni im żadnej krzywdy, ale i nie sprawia, ze lepiej się ukłądają lub sa w lepszej kondycji. Włosy jak były suche, niesforne i puszące się, tak są takie nadal.

Nie zaobserwowałam, by szampon spowodował u mnie jakieś podrażnienia, łupież, swędzenie, czy jakiekolwiek inne niekorzystne skutki.

Ten szampon to taki średniaczek, który nie zapadnie mi specjalnie w pamięć.

Dziwny

Jakiś czas temu dostałam od koleżanki zestaw kosmetyków z serii kuracja kaszmirowa. Pudełko zawierało między innymi ten szampon. Przyznam szczerze, że raczej nie stosuję szamponów Ziaji, ale jak już znalazł się w mojej łazience to szkoda wyrzucić.

Szampon dozujemy z wygodnej, plastikowej butelki. Jest dość gęsty, dobrze rozprowadza się po włosach i całkiem nieźle pieni. Ma ładny zapach.

Jeśli chodzi o działanie to ma plusy i minusy. Z jednej strony, bardzo dobrze oczyszcza skórę głowy i włosy u nasady, nie obciążając ich w żaden sposób. Nie podrażnia skalpu i gwarantuje, że włosy zachowają świeżość i nie będą oklapnięte. Jednakże, z drugiej strony bardzo niekorzystnie wpływa na moje włosy na długości. Po myciu bez odżywki ciężko je rozczesać, łatwo się plączą, są matowe i suche. Dlatego nie polecam go osobom, które np mają rozjaśnione włosy, gdyż może je mocno przesuszyć.

Ja stosuję go raz na jakiś czas, kiedy mam czas wykonać jakąś porządna maskę nawilżającą i zależy mi na mocnym oczyszczeniu skalpu. Nie wiem czy jeszcze do niego wrócę, bo chyba wolę rosyjskie mydła oczyszczające.

Marność

Kupiłam z polecenia, miał być dobry dla męża.
Jemu nie podszedł kompletnie, wiec ja zaczęłam szamponowe eksperymenty.

I tak:
nie mój zapach, taki ekskluzywno-słodko-niewiadomo jaki. Miał być chyba orientalny, nie wyszło.
Konsystencja perłowa, ale o dziwo, dość lekka.
Pienił się jak szalony, przez co był dość wydajny.
Szampon nie sprawdził się w działaniu, co prawda nie obciążał włosów, ale skrócił świeżość czupryny. Do tego doszło swędzenie skory głowy.

Podziękowałam panu za współpracę, bo nawet do mycia wanny mi nie podszedł. Zapach unoszący się w całej łazience aż mnie zemdlił. Nie wiem czemu, lubię ciężkie, orientalne zapachy, ale z tym było coś nie tak.

nie polubiliśmy się

Szampon ten niestety muszę podpiąć do grupy nielicznych, wypróbowanych przeze mnie do tej pory produktów Ziaji, z którymi się zupełnie nie polubiłam.

Jedynym plusem jest chyba tylko przyjemny zapach.
Konsystencja rzadka, więc trudno utrafić z właściwą ilością.
Choć pieni się dość dobrze, miałam wrażenie, że niedokładnie oczyszczał skórę głowy i włosy. Te ostatnie po jego użyciu, stawały się sztywne oraz splątane. Pomimo stosowania maski z tej samej serii, miałam problem z ich rozczesaniem.
Zwiększenia objętości nie zauważyłam, a zgodnie z obietnicą powinno wystąpić, zwłaszcza, że moje włosy są bardzo cienkie.
Produkt wprawdzie zużyłam do końca, jednakże napewno więcej go nie kupię.

Kuracja kaszmirowa???

Szampon sam w sobie nie wyróźnia się niczym specjalnym, a do kuracji to mu daleko. Nie jest zły, a w połączeniu z maską z tej samej serii włosy są całkiem ok. Opakowanie wygodne, produkt w całości można zużyć, zamknięcie szczelne. Zapach z kategorii słodkawej, mnie nie przypadł do gustu. Konsystencja nie za gęsta, ale dobrze się pieni. Szampon dobrze oczyszcza włosy, które są lśniące i sypkie. Efektu wzmocnienia jakoś nie zauważyłam, ale wydaje mi się, że włosy są po nim dłużej świeże i wyglądają jakby było ich więcej. Niestety ja po nim muszę nałożyć maskę bo ciężko mi rozczesać włosy, no i raczej ich nie nawilża. Produkt w bardzo przystępnej cenie.

Ok.

Używałam go jakiś czas temu i jestem z niego bardzo zadowolona.
Szampon dobrze się pieni i myje zarówno skórę głowy jak i włosy.
Posiada bardzo przyjemny zapach.
Włosy miękkie i delikatne w dotyku.
Co do wzmocnienia - nie zauważyłam żadnych zmian.

Wykorzystała: kilka próbek

Ok!

Posiadałam kilka próbek tego szamponu i jestem z niego bardzo zadowolona. Efektu wzmocnienia nie zauważyłam- tak jak wspominałam miałam tylko kilka próbek wiec może dłuższe używanie tego produktu wzmocni włosy. Szampon dobrze się pieni i ładnie pachnie. Włosy po wysuszeniu świeże i pachnące.