Nivea, Hairmilk, Mleczna odżywka do włosów o normalnej strukturze

Nivea, Hairmilk, Mleczna odżywka do włosów o normalnej strukturze

Hairmilk Mleczna odżywka pielęgnująca stworzona specjalnie by regenerować włosy o normalnej strukturze bez obciążania. Pielęgnująca formuła specjalnie dopasowana jest do normalnej struktury włosów. Ułatwia rozczesywanie i sprawia, że włosy są lśniące i sprężyste.

do włosów suchych i zniszczonych
regenerujące
w tubie
Skóra głowy
sucha i wrażliwa
hipoalergiczna

Odżywka o kultowym zapachu Nivea

Lubię zapach Nivea więc skusilam się na odżywkę oczywiście otrzymałam zapach który lubię jest wyczuwalny na włosach jakiś czas odżywka ułatwia rozczesywanie włosów są miekie i znacznie wygładzone fajnie się układają i są zdyscyplinowane niby nic specjalnego ale ją lubię

Ok, ale bez szału.

Odżywka jest fajna, spełnia swoje zadania. Jednak nie porwała mnie na tyle, żebym chciała ja ponownie kupić.
Odżywka zamknięta w ładnej butelce. Plastik nieco twardy, przy końcu trzeba nieźle cisnąć, żeby ja wydobyć.
Odżywka jest gęsta o zapachu kremu nivea. Łatwo nakłada się na włosy, nie spływa.
Odżywka ładnie nawilża włosy i regeneruje je. Włosy są sypkie, lśniące, ładnie się układają.
Trzeba uważać z ilością i z czasem trzymania jej na włosach, bo potrafi obciążyć włosy.

Polecam - stosuję regularnie

Stosuję tą odżywkę już bardzo długi okres czasu do włosów kręconych. Bez tej odżywki nie mam szans ich w ogóle rozczesać nawet ma mokro. Stosowanie odżywki jest bardzo łatwe i szybkie co jest tu dużą zaletą. Włosy są po niej łatwe do rozczesania, pięknie wyglądają i cudownie pachną! Nie jest to jedyny produkt tej firmy, z którego korzystam. Nivea jest jedną z moich ulubionych firm, ponieważ ich produkty są bardzo dobrej jakości jak dla mnie, a ich cena jest przystępna.

Ok

Odżywka pachnie kultowym kremem nivea.
Jest gęsta, szybko się wchłania we włosy.
Jedyna wadą jest jej ilość bo chcialabym w nieco większej pojemności.
Włosy po zmyciu są cudownie wygładzone i miękkie. Zapach utrzymuje się długo na samych włosach.
Polecam!

Dobra bez szału

Odżywka przede wszystkim świetnie, delikatnie i przyjemnie pachnie. Jest dość wydajna. W trakcie stosowania włosy miękka i robią się gładkie. Po zastosowaniu łatwiej się rozczesuje, są bardziej miękkie, oraz bardziej scalone w całości. Nie obciąża.

Ułatwia rozczesywanie

Odżywka hairmilk zamknięta jest w plastikowej buteleczce o pięknym ciemno niebieskim kolorze. Opakowanie wykonane z dobrej jakości plastiku o ergonomicznym kształcie . Bardzo łatwo wycisnąć produkt. Przeznaczona jest do włosów o strukturze normalnej , ja mam cienkie i
również się sprawdziła . Formuła wzbogacona o proteiny mleka . Konsystencja gęsta kremowa , bardzo dobrze rozprowadza się na włosach nie spływając z nich . Zapach niemalże identyczny jak krem nivea długo utrzymuje się na włosach . Po użyciu od razu zauważalne jest to ,że włosy
są nawilżone i bardzo łatwo rozczesują się . Są mięciutkie, wygładzone i odżywione . Stają się sypkie i nie plączą się . Producent zapewnia, że nie obciąża włosów i faktycznie tak jest . Posiadaczki włosów cienkich będą zadowolone .

Stosunkowo dobra

Odżywka działa na moje kręcone, puszące się włosy. Fajnie odżywia i nawilża, włosy mają fajniejszy skręt i są mniej spuszone, bardzo miękkie i fajne w dotyku. Szkoda tylko, że ten efekt nie utrzymuje się długo :)

Nic niezbędnego w kosmetyczce

Odżywka mleczna skusiła mnie ze względu na to, że używałam szamponu z tej serii i byłam zadowolona. Niestety nie jest to nic co jest niezbędne i trafi do moich must have'ów.
Jej działanie klasyfikuję jako średnie z minusem. Fakt, odżywka nawilża włosy, są one miękkie, nawilżone, ale efekt utrzymuje się tylko do następnego mycia. Niestety kiedy używamy odzywki trzeba mieć na uwadze, że włosy szybciej zaczną się przetłuszczać oraz w moim przypadku stały się przyklapnięte.
Nie jest to działanie, dla którego ponownie skuszę się na ten produkt. Ponad to odżywka stosowana z szamponem wraz z tej samej serii przez dłuższy czas może spowodować przeproteinowanie włosów.
Opakowanie jest dobre i nie dobre , z jednej strony stoi na koreczku więc odżywka spływa bliżej korka, a z drugiej strony pod koniec produktu ciężko jest wydobyć odżywkę. Co zmniejsza jej wydajność.
Reasumując jest to produkt, który jest dobry i ma sprzyjające włosom działanie ale trzeba go należycie dawkować i nie spodziewać się efektu wow, to klasyczna odżywka, która nie robi szału. Jest takich wiele na rynku, w nieco niższej cenie.

Praktycznie nie stosowałam odżywek do włosów, ale ta skradła moje serce i stosuję ją przy każdym myciu włosów. Trafiłam na nią przypadkowo, a mianowicie dostałam w jakimś zestawie na święta. Największym moim problemem było rozczesanie włosów po umyciu. Zawsze zajmowało mi to dużo czasu, kosztowało wiele nerwów i wysiłku. No i oczywiście wypadało mi przy tym dużo włosów. Odkąd zaczęłam ją stosować nie mam już takiego problemu. Włosy są lśniące i nie plączą się. Nie mam też rozdwojonych końcówek, mimo codziennego prostowania.

super!

Odżywka ma bardzo ładny, świeży zapach, który czuć później na naszych włosach.
Włosy po niej są miękkie i łatwiej się je rozczesuje, zdecydowanie wygqldaja po niej lepiej i są lepsze w dotyku. Polecam

Słaba odżywka

Moje włosy są suche, cienkie i bardzo rzadkie. U mnie ta odzywka sie niesprawdzila. Wlosy bylo ciezko rozczesac, a do co najgorsze szybciej sie zaczely po niej przetluszczac

Dobra odżywka do włosów porowatych

Odżywka jest w bardzo dostępnej cenie, często można znaleźć na promocji. Opakowanie jest wygodne, proste. Konsystencja odżywki jest gęsta, odżywka dobrze się rozprowadza po włosach. Spłukuje się jak zwykła odżywka z silikonem dość trudno, ale trzeba dość dobrze zmyć, żeby włosy nie były matowe. Po wyschnięciu daje dobry efekt nawilżenia i męskości na moich włosach. Dobrze się sprawdza za taką cenę.