Collistar, Attivi Puri, Pure Actives Anticellulite Capsules (Kapsuły antycellulitowe)

Działanie: przeciw cellulitowe, ujędrniające, wzmacniające
Rodzaj skóry: skóra dojrzała, każdy rodzaj skóry
Antycellulitowe kapsuły na bazie kofeiny i escyny, działanie szokowe. Dzięki postaci kapsułek, w formule zawarte są tylko składniki aktywne, bez dodatkowych substancji zagęszczających itp. – formuła nie zawiera wody, a składniki aktywne nie mają kontaktu ze środowiskiem zewnętrznym, a zatem kosmetyk nie może być w żaden sposób zanieczyszczony. Formuła na bazie jedwabistych olejków silikonowych. W butelce znajduje się 14 kapsułek monouse. 1 kapsułka = jedna aplikacja na wszystkie obszary, na których występuje cellulit

w słoiku
bogate
olejek
sucha, odwodniona, z defektami
hipoalergiczna
olejki do ciała i do masażu
wyszczuplające, antycellulitowe, ujędrniające

Godny uwagi

Kapsułek używałam zawsze na noc z masażem. Mój cellulit był zawsze oporny na rożnego rodzaju antycellulitowe kosmetyki . A tutaj zauwazylam ujędrnienie skory jak i widoczna redukcje cellulitu. Myśle ze warto kupic jednakże wiem ze nie każdy kosmetyk działa tak samo na każdego o czym się sama przekonałam.

Kuracja godna uwagi

Produkt został zamknięty w kapsułka. 14 szt. wystarcza na zastosowanie jednej pełnej kuracji. Olejek zamknięty w każdej kapsułce najlepiej aplikować wykonując masaż, wtedy jest bardziej skuteczny. Jedna kapsułka spokojnie wystarczyła mi na pokrycie parti objętych cellulitem. Olejek szybko się wchłania i nie pozostawia plam, pachnie kawą. Po kilku dniach kuracji zauważyłam znaczna poprawę jędrności skóry, stała się ona gładsza w dotyku. Szkoda, że kapsułek jest tylko 14, bo produkt jest dość drogi. Ja zamówiłam na oficjalnej stronie collistar i otrzymałam rabat na pierwsze zakupy oraz kilka fajnych próbek.

wieczorna przyjemność

Propozycja warta uwagi dla wszystkich miłośniczek produktów do ciała Collistar.
W zielonych dużych i grubych kapsułach zamknięty jest olejek do ciała, olejek nie jest tłusty, ma lekko wodnistą i lejącą konsystencję.
Delikatnie pachnie kawą, ale nie taką świeżo zaparzoną - zapach przywodzi na myśl raczej kawę na zimno, taką słodzoną z mlekiem, zamkniętą w puszce, taką dostępną w marketach, wg mnie jest bardzo przyjemny.
Olejek najlepiej jest rozprowadzić na lekko wilgotnej skórze rozsmarowując niewielkie ilości w dłoniach, wykonywać delikatny masaż.
Ilość olejku zamknięta w kapsule nie powala, ale z powodzeniem starcza na uda, pośladki i brzuch.
A efekt? Już po pierwszym zabiegu skóra jest wyraźnie wygładzona, szkoda tylko, że w buteleczce jest 14 szt., polecam kupować na promocjach; w douglasie udało mi się kupić na początku stycznia za 99 zł