BodyBoom, Anti-cellulite, Suchy olejek do ciała `Pobudzający ekspert`

BodyBoom, Anti-cellulite, Suchy olejek do ciała `Pobudzający ekspert`

Jestem suchym olejkiem anti-cellulite do ciała stworzonym na bazie składników pochodzenia naturalnego i wegańskiej receptury przyjaznej skórze i środowisku. Pomogę Ci w nierównej walce z cellulitem i sprawię, że Twoje ciało będzie wyglądać pięknie i jędrnie.

Skutecznie nawilżam, wygładzam i regeneruję. Wspieram redukcję cellulitu, ujędrniam skórę i sprawiam, że staje się ona bardziej elastyczna. Posiadam konsystencję suchego olejku, która szybko się wchłania i dobrze rozprowadza. Dzięki mnie Twoja skóra będzie miękka w dotyku, bardziej napięta i sprężysta, a do tego cudownie pachnąca.

olejki do ciała i do masażu
ujędrniające, antycellulitowe

Kupiony w: Drogeria Rossmann

• Zgodność z opisem producenta: 4
  • Opakowanie: 4

Ładny zapach

Fajny olejek do ciała. Ma przyjemny zapach, lekką, nietłustą konsystencję. Opakowanie dosyć małe, używany do ciała szybko się kończy, ale nadaje się też do innych rzeczy. Stosowałam go także na włosy, do mycia beauty blendera. Fajny skład, ładne opakowanie.

• Wydajność: 1
  • Zgodność z opisem producenta: 3
  • Zapach: 2
  • Stosunek jakości do ceny: 2
  • Opakowanie: 2

Szału nie ma

Olejek sam w sobie nie jest zły, ale nie ma efektu woow jakiego oczekiwałam. Jako kluczowy minus to na pewno jest zapach. Ewidentnie czuć chemiczną wanilią, strasznie słodki. Plusem jest jego nietrwałość, szybko się ulatnia i po bardzo krótkim czasie praktycznie w ogóle go nie czuć. Ładnie się wchłania. Niska cena, która może spowodować, że kupię go jeszcze raz. Poza tym nie mam do niego uwag.

Kupiony w: Otrzymałam w prezencie

• Zapach: 1

Może być

Jasnoróżowa butelka z pompką. Ma olejkową konsystencję, lekko żółtawą i słodko-chemiczny zapach. Niby wanilia, ale nie zachwyca. 99% składników jest pochodzenia naturalnego w tym olej abisyński (regeneruje), kawa robusta (wygładza) i olej perilla (ujędrnia, zmiękcza). Olejek szybko się wchłania i nie zostawia lepkiej warstwy. Świetnie pielęgnuje skórę. Sprawia, że jest nawilżona, zregenerowana, gładka i miękka. Wydajność również jest bardzo dobra, a dodatkowo kosmetyk jest wegański. Jedyny minus to ten zapach. Może być.

Kupiony w: W serwisie aukcyjnym

• Zgodność z opisem producenta: 3
  • Zapach: 3
  • Stosunek jakości do ceny: 3
  • Opakowanie: 3

Moim zdaniem taki sobie

Olejek jest niezły, ale nie zachwyca. Mój główny zarzut, to dominujący zapach sztucznej, chemicznej wanilii, mocno dosłodzonej (cukier aż zgrzyta w zębach), który na szczęście szybko wietrzeje i nie czuć go po kilku minutach. Liczyłam na zapach marokańskiego olejku arganowego, a otrzymałam waniliowe "Wunderbaum". Poza tym poprawny, ładnie się wchłania, jest mało esencjonalny, raczej jest "rozrzedzony". Jednym słowem - jak na tę cenę, może być (bo ta jest atrakcyjna), ale ja do niego nie wrócę.

Kupiony w: Drogeria Rossmann

Niezbędny w pielęgnacji

Suchy olejek do ciała został stworzony na bazie składników pochodzenia naturalnego i wegańskiej receptury przyjaznej skórze i środowisku. Olejek pomaga w walce z cellulitem, ujędrnia skórę i sprawia, że staje się ona bardziej elastyczna. Olejku używam codziennie - rano i wieczorem. Skutecznie nawilża, wygładza i regeneruje skórę. Posiada konsystencję suchego olejku, która szybko się wchłania i dobrze rozprowadza. Po używaniu olejku skóra jest miękka w dotyku, bardziej napięta i sprężysta, a do tego cudownie pachnąca.

Wizażanki najczęściej polecają:

Kupiony w: Drogeria internetowa

• Opakowanie: 5

Szybko się wchłania i nawilża.

Olejek mieści się w ładnej i wygodnej butelce z pompką. Sam olejek pięknie pachnie, wchłania się szybko i bez pozostawiania tłustej warstwy ani lepkości.
Skóra stała się miękka i gładka, nie swędzi i nie łuszczy się, jest wydajny i w dobrej cenie. Olejek ma pojemność 100 ml.., jego konsystencja jest bezbarwna. Ma bardzo śliczny zapach słodki, który jest wyczuwalny przez jakiś czas. Olejek ma naturalny skład.

Kupiony w: W serwisie aukcyjnym

To jest to!

Jako, że pewnie jak większość nie lubię tłustego i lepkiego uczucia na skórze to taki produkt był na mojej liście do przetestowania! Suchy olejek, może brzmi dziwnie, ale to produkt, który mnie zaskoczył i zauroczył.
Mieści się w ładnej i wygodnej butelce z pompką. Idealnie higieniczna i odpowiednia ilość aplikacji produktu. Sam olejek pieknie pachnie, więc dla miłośniczek cudnie pachnących kosmetyków będzie on idealny.
Nakładam na wilgotną skórę po kąpieli i ta metoda u mnie sprawdza się doskonale. Jeżeli jeszcze jej nie próbowałaś to musisz koniecznie ją sprawdzić.
Wchłania się szybko i bez pozostawiania tłustej warstwy ani lepkości.
POnieważ mam skórę suchą a miejscami i bardzo suchą, to produkt typu olejek, daje u mniej najlepsze efekty. Skóra stała się miękka i gładka. Nie swędzi i nie łuszczy się. Na ogromny plus zasługuje również skład tego olejku, bo ma 99% składników pochodzenia naturalnego.
Jest wydajny i w dobrej cenie.

Ok

✔️Olejek znajduje się w małej i podręcznej buteleczce, ładnego różowego kolorku o pojemności 100 ml. Posiada również pompkę co bardzo wygodnie produkt wydobyć.
✔️Konsystencja jest bezbarwna ale za to lekko tłusty.
✔️Ma bardzo śliczny zapach słodki, który jest wyczuwalny przez jakiś czas.
✔️Olejek bardzo fajnie nawilża skórę co jest bardzo miła w dotyku i delikatna.
✔️Olejek bardzo szybko się wchłania, co nie brudzi ubrań.

Podsumowując, ten olejek jest świetny a do tego ma naturalny skład. Nie zauważyłam żeby cellulit usunął, ale za to bardzo fajna skóra w dotyku i do tego został kupiony przeze mnie za jedyne 6 zł.

Kupiony w: Otrzymałam w prezencie

• Zapach: 4

Super olejek

Opakowanie jest bardzo ładne, jest funkcjonalne oraz higieniczne.

Zachwyca też konsystencja. Jestem osobą, która nie lubi się lepić, kleić. Nie lubię też czekać długo, aż produkt się wchłonie. Taka ze mnie niecierpliwa osóbka. I myślę, że to właśnie z myślą o takich osobach jak ja, stworzono takie produkty. Produkt jest bardzo wydajny, co również mnie mega pozytywnie zaskoczyło. Już niewielka ilość w zupełności wystarcza, by pokryć duży obszar naszego ciała. Ja stosowałam olejek po kąpieli, na całe moje ciało. Ten suchy olejek, jak już nazwa wskazuje, błyskawicznie wchłaniał się w skórę. Nie zostawia na niej żadnego filmu. Więc jego używanie to sama przyjemność.

Przyjemność też sprawia zapach. No pachnie on bosko. Ciężko opisać ten zapach. Nieco słodkawy, bardzo charakterystyczny, przyjemny, relaksujący, odprężający i co najważniejsze, długo zostaje na ciele. Dla mnie pachnie idealnie i jestem z niego bardzo zadowolona. Myślę, że ten zapach bardzo mnie przekupił do tego produktu.

Najważniejszy punkt, czyli działanie. Mogę śmiało stwierdzić, ze ten olejek genialnie nawilża skórę. Sprawia, że ona jest miękka, delikatna, gładka i przyjemna w dotyku. Radzi sobie nawet z bardzo suchą skórą. Nie wiem, czy macie tak jak ja, ale w okresie chłodu, moja skóra jest mega wysuszona. Ten olejek pomoże ją odpowiednio zabezpieczyć i wypielęgnować. Nawilżenie zostaje na dłużej. A po regularnym stosowaniu, widać znaczącą różnicę. I właśnie za to nawilżanie, za tą gładkość i miękkość skóry, polecam śmiało ten olejek! To naprawdę fantastyczny produkt godny uwagi. Jeśli chodzi o jego antycellulitowe działanie, to zapewnień wspomaga, ale na pewno cellulitu nam nie usunie. Z całą pewnością godny wypróbowania.

Kupiony w: Nie podano

• Zapach: 3

Szybko się wchłania

Olejek zamknięty jest w ładnej różowej buteleczce z pompką o pojemności 100 ml.
Produkt wegański o naturalnym składzie. Ma m.in. olej abisyński, olej perilla i kawę robusta
Olejek bezbarwny lekko tłusty. Pachnie słodko ale nie intensywnie. Dla mnie to dobrze ponieważ nie przepadam za dość intensywnymi słodkimi zapachami a ten w olejku kojarzy mi się z zapachem cukierków. Zapach nie utrzymuje się długo na skórze.

Stosując olejek moja skóra stała się bardziej gładka, miękka i jędrniejsza. Szybko się wchłania więc nie ma ryzyka, że pobrudzi ubranie.
Delikatnie natłuszcza skórę.
Nawilżenie i odżywienie skóry jest już po pierwszej aplikacji.
Przyjemny olejek o naturalnym składzie do codziennej pielęgnacji.

• Opakowanie: 5

Cudny olejek ! Zapach, konsystencja, działanie pielęgnacyjne - wszystko mi pasuje.

Na punkcie olejków mam hopla, do twarzy, do ciała , do włosów, wszystkie lubię.Rzadko trafia mi się taki okaz który by mnie nie zadowolił, ale też rzadko trafiają mi się takie perełki które zachwycają mnie od pierwszego użycia. Ten zdecydowanie należy do tej drugiej kategorii.

Opakowanie jest malutkie jak na produkt do ciała, początkowo myślałam że to miniatura, ale kosmetyk jak to olejek jest bardzo wydajny i wystarczy na wiele aplikacji. Buteleczka zawiera 100 ml produktu ma pudrowy różowy kolor, zdobienia w postaci srebrnych kropek i białe napisy. Wygląda to ładnie i kobieco. Dozownik jest dobrze dostosowany do konsystencji, mamy tu wygodna pompkę z blokadą. Mankamentem opakowania jest etykieta która z czasem przy styczności z olejkiem zaczyna się odklejać i łapać brud.

Konsystencja bezbarwnej, lekkiej oliwki z wyczuwalną w dotyku tłustością.
Pięknie pachnie, cukierkowo, słodko, trochę jak guma balonowa. Mimo tej słodkości zapach nie jest mdły ani przytłaczający. Po aplikacji długo wyczuwalny, pachną nim nawet założone ubrania.
Skład naturalny, wegański: estry oleju kokosowego, olejek z słodkich migdałów, olejek abisyński, olej z nasion słonecznika, olejek eteryczny z pomarańczy, olej z pachnotki, olej z pestek winogron, oliwa z oliwek, olej z łusek oliwek, ekstrakt z nasion kawy robusty, wyciąg z rozmarynu, skwalan, wyciąg z z nasion ostropestu, witamina E, witamina C, olej sojowy i substancje zapachowe.Tu jest super.

Olejek aplikowałam na wilgotną skórę po kąpieli, bo talki sposób nakładania olejków daje najlepsze efekty. Tutaj mamy przyjemność aplikacji i relaks za sprawą roztaczającego się ślicznego zapachu. Jest to suchy olejek, ale jednak olejek i potrzebuje chwili na wchłonięcie. Wygładza skórę, natłuszcza, nawilża, odżywia i daje jej ładne napięcie. Po jego zastosowaniu ciało jest śliskie i przyjemne w dotyku bez uczucia kleistości czy tłustości.
W zasadzie to nie oczekiwałam działania antycellulitowego i raczej go nie
zauważyłam, może przy dłuższym czasie stosowania w połączeniu z intensywnym masażem coś by robił w tym kierunku. Jednak jak dla mnie sama pielęgnacja skóry bez wpływu na redukcje cellulitu jest bardzo dobra i nie potrzeba mi więcej.

Podsumowując suchy olejek do ciała od BodyBoom to świetny produkt, który zachwycił mnie nie tylko zapachem, ale i odpowiada mi jego skład, a działanie w pełni satysfakcjonuje. Przyjemność i pielęgnacja. Polecam :)

Kupiony w: Drogeria internetowa

• Zgodność z opisem producenta: 4

Jeden z ulubionych

Suchy olejek anti-cellulite do ciała, stworzony na bazie składników pochodzenia naturalnego, którego cechą charakterystyczną jest piękny, pudrowy zapach.
Olejek nawilża, wygładza i regeneruje skórę. Dzięki konsystencji suchego olejku szybko się wchłania i dobrze rozprowadza, pozostawiając skórę gładką i miękką w dotyku. Olejek nie zostawia na skórze tłustej powłoki. Olejek ma wszechstronne zastosowanie - na twarz i ciało, w moim przypadku stosowany w ciąży, głównie w rejonie szyi i brzucha (z uwagi na miejsce stosowania nie wypowiem się co do właściwości antycellulitowych). Zgodnie z obietnicą producenta zawiera olej abisyński, kawę robusta, olej perilla.
W mojej opinii produkt jest wydajny, a jego dozowanie ułatwia aplikator w kształcie pompki.