BodyBoom, Anti-cellulite, Suchy olejek do ciała `Pobudzający ekspert`

BodyBoom, Anti-cellulite, Suchy olejek do ciała `Pobudzający ekspert`

Średnia ocena: 3.54/5

Cena PLN 23.99

Jestem suchym olejkiem anti-cellulite do ciała stworzonym na bazie składników pochodzenia naturalnego i wegańskiej receptury przyjaznej skórze i środowisku. Pomogę Ci w nierównej walce z cellulitem i sprawię, że Twoje ciało będzie wyglądać pięknie i jędrnie.

Skutecznie nawilżam, wygładzam i regeneruję. Wspieram redukcję cellulitu, ujędrniam skórę i sprawiam, że staje się ona bardziej elastyczna. Posiadam konsystencję suchego olejku, która szybko się wchłania i dobrze rozprowadza. Dzięki mnie Twoja skóra będzie miękka w dotyku, bardziej napięta i sprężysta, a do tego cudownie pachnąca.

normalna, sucha
olejki do ciała i do masażu
ujędrniające, antycellulitowe
olejek

Suchy olejek do ciała `Pobudzający ekspert`

Lubię suche olejki, bo nie dają one tego uczucia tłuszczenia się na skórze, lepkości czy też nie lepią się tak do ubrań. Używam go głównie na nogi, ale zdarza się też na ramiona. Kiedy go noszę to kilka razy słyszałam pytanie "Czym tak ładnie pachnę?" :) Cena jest całkiem ok jak na taką wydajność i wielkość opakowania. Inna sprawa to opakowanie. Jest prześliczne!!! Uwielbiam szatę graficzną tej marki :)

Działa, pięknie pachnie i nie zostawia tłustego filmu

Producent rekomenduje stosowanie go punktowo, rano i wieczorem, ja jednak stosuje go zamiast balsamu na całe ciało zaraz po kąpieli. Moja skóra jest bardzo sucha, potrzebuje zatem intensywnej pielęgnacji, więc jak coś nie jest zakazane to chyba można :) Tym bardziej, że olejek ma rzeczywiście suchą formułę. Zwykle rezygnuje z aplikacji olejków właśnie z uwagi na tłustą warstwę, którą zostawiają, przy tym olejku jest jednak zupełnie inaczej. Produkt bardzo szybko się wchłania i nie zostawia tłustego filmu oraz plam na ubraniach, przez co jego aplikacja jest przyjemna. Skóra po jego aplikacji jest dużo lepiej nawilżona, miękka i gładka w dotyku. Zdecydowanie zyskuje także na jędrności i elastyczności. Co ciekawe, na moich ramionach zaczęło się pojawiać znacznie mniej krostek, to działanie mnie bardzo zaskoczyło. Zakochałam się także w delikatnym, pudrowym zapachu tego olejku, który utrzymuje się jeszcze długo na skórze, zapach byłby idealny jako perfumy.
Na koniec wspomnę tylko o opakowaniu, które posiada pompkę, dzięki czemu aplikacja jest nie tylko higieniczna ale także w przypadku olejków, znika problem tłustej butelki.

Ładny zapach

Fajny olejek do ciała. Ma przyjemny zapach, lekką, nietłustą konsystencję. Opakowanie dosyć małe, używany do ciała szybko się kończy, ale nadaje się też do innych rzeczy. Stosowałam go także na włosy, do mycia beauty blendera. Fajny skład, ładne opakowanie.

Szału nie ma

Olejek sam w sobie nie jest zły, ale nie ma efektu woow jakiego oczekiwałam. Jako kluczowy minus to na pewno jest zapach. Ewidentnie czuć chemiczną wanilią, strasznie słodki. Plusem jest jego nietrwałość, szybko się ulatnia i po bardzo krótkim czasie praktycznie w ogóle go nie czuć. Ładnie się wchłania. Niska cena, która może spowodować, że kupię go jeszcze raz. Poza tym nie mam do niego uwag.

Może być

Jasnoróżowa butelka z pompką. Ma olejkową konsystencję, lekko żółtawą i słodko-chemiczny zapach. Niby wanilia, ale nie zachwyca. 99% składników jest pochodzenia naturalnego w tym olej abisyński (regeneruje), kawa robusta (wygładza) i olej perilla (ujędrnia, zmiękcza). Olejek szybko się wchłania i nie zostawia lepkiej warstwy. Świetnie pielęgnuje skórę. Sprawia, że jest nawilżona, zregenerowana, gładka i miękka. Wydajność również jest bardzo dobra, a dodatkowo kosmetyk jest wegański. Jedyny minus to ten zapach. Może być.

Moim zdaniem taki sobie

Olejek jest niezły, ale nie zachwyca. Mój główny zarzut, to dominujący zapach sztucznej, chemicznej wanilii, mocno dosłodzonej (cukier aż zgrzyta w zębach), który na szczęście szybko wietrzeje i nie czuć go po kilku minutach. Liczyłam na zapach marokańskiego olejku arganowego, a otrzymałam waniliowe "Wunderbaum". Poza tym poprawny, ładnie się wchłania, jest mało esencjonalny, raczej jest "rozrzedzony". Jednym słowem - jak na tę cenę, może być (bo ta jest atrakcyjna), ale ja do niego nie wrócę.

Niezbędny w pielęgnacji

Suchy olejek do ciała został stworzony na bazie składników pochodzenia naturalnego i wegańskiej receptury przyjaznej skórze i środowisku. Olejek pomaga w walce z cellulitem, ujędrnia skórę i sprawia, że staje się ona bardziej elastyczna. Olejku używam codziennie - rano i wieczorem. Skutecznie nawilża, wygładza i regeneruje skórę. Posiada konsystencję suchego olejku, która szybko się wchłania i dobrze rozprowadza. Po używaniu olejku skóra jest miękka w dotyku, bardziej napięta i sprężysta, a do tego cudownie pachnąca.

Szybko się wchłania i nawilża.

Olejek mieści się w ładnej i wygodnej butelce z pompką. Sam olejek pięknie pachnie, wchłania się szybko i bez pozostawiania tłustej warstwy ani lepkości.
Skóra stała się miękka i gładka, nie swędzi i nie łuszczy się, jest wydajny i w dobrej cenie. Olejek ma pojemność 100 ml.., jego konsystencja jest bezbarwna. Ma bardzo śliczny zapach słodki, który jest wyczuwalny przez jakiś czas. Olejek ma naturalny skład.

To jest to!

Jako, że pewnie jak większość nie lubię tłustego i lepkiego uczucia na skórze to taki produkt był na mojej liście do przetestowania! Suchy olejek, może brzmi dziwnie, ale to produkt, który mnie zaskoczył i zauroczył.
Mieści się w ładnej i wygodnej butelce z pompką. Idealnie higieniczna i odpowiednia ilość aplikacji produktu. Sam olejek pieknie pachnie, więc dla miłośniczek cudnie pachnących kosmetyków będzie on idealny.
Nakładam na wilgotną skórę po kąpieli i ta metoda u mnie sprawdza się doskonale. Jeżeli jeszcze jej nie próbowałaś to musisz koniecznie ją sprawdzić.
Wchłania się szybko i bez pozostawiania tłustej warstwy ani lepkości.
POnieważ mam skórę suchą a miejscami i bardzo suchą, to produkt typu olejek, daje u mniej najlepsze efekty. Skóra stała się miękka i gładka. Nie swędzi i nie łuszczy się. Na ogromny plus zasługuje również skład tego olejku, bo ma 99% składników pochodzenia naturalnego.
Jest wydajny i w dobrej cenie.

Ok

✔️Olejek znajduje się w małej i podręcznej buteleczce, ładnego różowego kolorku o pojemności 100 ml. Posiada również pompkę co bardzo wygodnie produkt wydobyć.
✔️Konsystencja jest bezbarwna ale za to lekko tłusty.
✔️Ma bardzo śliczny zapach słodki, który jest wyczuwalny przez jakiś czas.
✔️Olejek bardzo fajnie nawilża skórę co jest bardzo miła w dotyku i delikatna.
✔️Olejek bardzo szybko się wchłania, co nie brudzi ubrań.

Podsumowując, ten olejek jest świetny a do tego ma naturalny skład. Nie zauważyłam żeby cellulit usunął, ale za to bardzo fajna skóra w dotyku i do tego został kupiony przeze mnie za jedyne 6 zł.

Super olejek

Opakowanie jest bardzo ładne, jest funkcjonalne oraz higieniczne.

Zachwyca też konsystencja. Jestem osobą, która nie lubi się lepić, kleić. Nie lubię też czekać długo, aż produkt się wchłonie. Taka ze mnie niecierpliwa osóbka. I myślę, że to właśnie z myślą o takich osobach jak ja, stworzono takie produkty. Produkt jest bardzo wydajny, co również mnie mega pozytywnie zaskoczyło. Już niewielka ilość w zupełności wystarcza, by pokryć duży obszar naszego ciała. Ja stosowałam olejek po kąpieli, na całe moje ciało. Ten suchy olejek, jak już nazwa wskazuje, błyskawicznie wchłaniał się w skórę. Nie zostawia na niej żadnego filmu. Więc jego używanie to sama przyjemność.

Przyjemność też sprawia zapach. No pachnie on bosko. Ciężko opisać ten zapach. Nieco słodkawy, bardzo charakterystyczny, przyjemny, relaksujący, odprężający i co najważniejsze, długo zostaje na ciele. Dla mnie pachnie idealnie i jestem z niego bardzo zadowolona. Myślę, że ten zapach bardzo mnie przekupił do tego produktu.

Najważniejszy punkt, czyli działanie. Mogę śmiało stwierdzić, ze ten olejek genialnie nawilża skórę. Sprawia, że ona jest miękka, delikatna, gładka i przyjemna w dotyku. Radzi sobie nawet z bardzo suchą skórą. Nie wiem, czy macie tak jak ja, ale w okresie chłodu, moja skóra jest mega wysuszona. Ten olejek pomoże ją odpowiednio zabezpieczyć i wypielęgnować. Nawilżenie zostaje na dłużej. A po regularnym stosowaniu, widać znaczącą różnicę. I właśnie za to nawilżanie, za tą gładkość i miękkość skóry, polecam śmiało ten olejek! To naprawdę fantastyczny produkt godny uwagi. Jeśli chodzi o jego antycellulitowe działanie, to zapewnień wspomaga, ale na pewno cellulitu nam nie usunie. Z całą pewnością godny wypróbowania.

Szybko się wchłania

Olejek zamknięty jest w ładnej różowej buteleczce z pompką o pojemności 100 ml.
Produkt wegański o naturalnym składzie. Ma m.in. olej abisyński, olej perilla i kawę robusta
Olejek bezbarwny lekko tłusty. Pachnie słodko ale nie intensywnie. Dla mnie to dobrze ponieważ nie przepadam za dość intensywnymi słodkimi zapachami a ten w olejku kojarzy mi się z zapachem cukierków. Zapach nie utrzymuje się długo na skórze.

Stosując olejek moja skóra stała się bardziej gładka, miękka i jędrniejsza. Szybko się wchłania więc nie ma ryzyka, że pobrudzi ubranie.
Delikatnie natłuszcza skórę.
Nawilżenie i odżywienie skóry jest już po pierwszej aplikacji.
Przyjemny olejek o naturalnym składzie do codziennej pielęgnacji.