Eveline Cosmetics, Beauty Line, Liquid Precision Liner 2000 Procent (Eyeliner w płynie)

Średnia ocena: 4.64/5

Pachnidelko
Średnia ocena: 4.94/5

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 3.68/5

zobacz więcej ofertzwiń

Eyeliner czarny wodoodporny w płynie:
- podkreśla kształt oczu
- posiada aplikator, który ułatwia narysowanie konturu, bez rozmazywania
- utrzymuje się na powiekach przez cały dzień
- nie wywołuje reakcji alergicznych
- może być stosowany przez osoby noszące szkła kontaktowe

w pędzelku
wodoodporna, o przedłużonej trwałości

Nie satysfakcjonujący

Produkt z łatwością się ścierał lub po czasie się kruszył z powieki. W przypadku opadającej powieki, często się rozmazywał na załamaniach.
Plusem jest opakowanie, jest precyzyjny.

Tani i dobry.

Swoje pierwsze kreski na powiece (ciężko to nazwać kreskami) wykonywałam kredką do oczu – i to był fatalny pomysł. Wyglądałam wulgarnie i żenująco. Jakbym była brudna. Niedomyta. Zazdrościłam moim rówieśniczkom kocich oczu, na które - poza kolorem tęczówki - nie mogłam liczyć... bo nie miałam żadnej wprawy w makijażu, mimo usilnych prób. Pełna nadziei, postanowiłam więc kupić eyeliner w piasku – jeden... drugi... Totalna klapa. Odpuściłam sobie linery na długie lata, bo byłam sfrustrowana, ilekroć po nie sięgałam.
Aż w końcu znajoma poleciła mi 2000 Procent od Eveline. Zerknęłam na cenę i stwierdziłam, że mogę spróbować ponownie. Byłam zdumiona, jak prosto i szybko można nim zrobić ładne kreski bez żadnego gruntownego przygotowania i to za niewielkie pieniądze! Przez lata był moim ulubieńcem, ale w rankingu wyprzedził go ten z Bourjois.

Niezastąpiony eyeliner - mój ulubieniec

Pierwszą styczność z tym eyelinerem miałam jeszcze za czasów podstawówki gdy podkradałam kosmetyki i próbowałam stworzyć jakikolwiek makijaż. Im bardziej dorastałam tym bardziej zaczęłam się interesować makijażem i zawsze ten eyeliner gdzieś się przewijał. Chociaż testowałam przeróżne eyelinery to ten jest jednak niezastąpiony. Jest bardzo trwały, ma intensywną czerń, wydajny i co najważniejsze ma bardzo niską cenę. Kompletnie nie czuję potrzeby aby szukać jakiegoś zastępcy dla niego ❤️

Nie dla osób z opadającą powieką

Mi niestety się nie sprawdził.
Zawsze używałam klasycznych eyelinerów w pędzelku lub pisaku. Chciałam przetestować cos innego, dlatego skusiłam się na ten produkt. Nie spełnił on moich oczekiwań. Twarda, nieprzyjemna, plastikowa końcówka kłuła i zarazem gilgotała powiekę.
Na przypudrowane powierzchni dawał radę, jednak na gołej powiece nieestetycznie się rozlewał. Przy mocniejszym potarciu produkt się ścierał.

Przez ten dziwny aplikator, nakłada sie bardzo dużo produktu, który często lubił mi się rozlać podczas malowania kreski, tworząc plamę.

Do malowania bardziej artystycznych makijaży, dawałby radę, ponieważ koncowka jest twarda i się nie wygina, dzięki czemu ma się nad nią dużą kontrole.

W codziennym makijażu po niego nie sięgam, wolę coś prostrzego w użytkowaniu.

Niezawodny

Odkryłam go już bardzo dawno, potem używałam innych jednak zawsze wracam do tego. Długo się utrzymuje, jest wyrazisty, dla początkujących myślę, że też się nada. Za tą cenę uważam, że naprawdę warto.

Najlepszy eyeliner jaki miałam :D

Eyeliner jest bardzo precyzyjny! Może to też trochę zasługa wprawy i zmiany techniki, ale zrobienie kreski tym eyelinerem zajmuje mi dosłownie kilka sekund! Efekt jest trwały i naprawdę ładny, eyeliner nie kruszy się. Cena też bardzo atrakcyjna, dlatego serdecznie polecam!

Zużyłam wiele opakowań i nigdy nie zawiódł

••• Powieki •••
Moje powieki nie należą do łatwych a to dlatego, że mam tendencję do przetłuszczania się w ciagu dnia i dodatkowo powieki są opadające. Nie mocno ale zawsze.

Eveline Cosmetics, Beauty Line, Liquid Precision Liner 2000 Procent to kosmetyk, który był najchętniej kupowanym produktem i miał on swój czas do czasu kiedy zaprzestałam malowanie kresek. Muszę zaznaczyć, że eyeliner służył głównie do podkreślenia linii rzęs lub klasycznych kresek bez ogonka, jaskółki.

[ZALETY]
+ Mocno nasycony czarny kolor !
+ Można aplikować kolejną "warstwę" a poprzednia się nie rozmazuje lub nie znika
+ Aplikator, choć mógłby być cieńszy
+ Trwałość

[WADY]
Jak dla mnie brak. Kosmetyk jest przystępny cenowo i jego stosunek do jakości jest jak najbardziej odpowiedni.

Dramat

Przerobiłam wiele eyelinerów, ale ten był zdecydowanie najgorszy. TOTALNIE nieprecyzyjny, nietrwały, wysycha ekspresowo mimo zakręconego opakowania, można nim fo najwyzej krzyżyki na twarzy narysować. Szerokim łukiem od tego typu kosmetyków..

Świetny aplikator na opadającą powiekę

Używam go nieprzerwanie od paru lat. Nie przepadam za linerami w pędzelku, trudno mi się nimi operuje, z kolei te w pisaku zawsze szybko mi się zużywają i mają słabe krycie. Ten produkt wystarczy na długo i ma aplikator w postaci małej, ostro zakończonej gąbeczki, dzięki czemu jest bardzo wygodny w użyciu, szczególnie jeśli ktoś woli grubsze, bardziej wyraziste kreski.

Jako posiadaczka opadającej powieki muszę na oku rysować charakterystyczne "skrzydła nietoperza" - dzięki gąbeczce łatwiej nadać takiej kresce wlaściwy kształt, a potem wypełnić sam obrys kolorem. Pozwala na dużą precyzję, nie jest przesadnie giętki jak pędzelki, ale też nie tak twardy, jak pisak - choć to kwestia gustu, jeśli ktoś przywykł do innych końcówek, może się to okazać wadą.

Na plus też trwałość - sam z siebie nie ściera się i nie rozmazuje, szybko schnie, wytrzymuje na oku bez problemu cały dzień - o ile nie dopadnie go wilgoć, bo wodoodporny zdecydowanie nie jest, więc w kontakcie z wodą potrafi rozlewać się i odbijać na powiekach.

Tusz niewypał

Przez pewien czas nie bylo mojego tuszu do kresek a robilam je codziennie dlatego stwierdzilam skoro inny z tej firmy byl dobry to ten tez bedzie ale sie mylilam pedzelek strasznie twardy i sztywny nie da sie zrobić precyzyjnych kresek. Na pewno wiecej go nie kupię.

Dobry eyeliner

Polecam ten eyeliner piękna głęboka czern dobrze wyprofilowany pędzelek umożliwia narysowanie idealnej kreski bez większego trudu dostępny w drogeriach w przystępnej cenie używam od dłuższego czasu codziennie namalowanie kreski błyskawicznie polecam

Eyeliner

Trwały produkt. Apilikator łatwy w użyciu. Dosyc łatwo można narysować kreskę, dla osoby początkującej będzie okej. Konsystencja dosyc wodnista. Głęboki czarny kolor.