Sunew, Sunew Med, Żel rozpuszczający naskórek z witaminą C do cery normalnej i tłustej

Średnia ocena: 4.00/5

Średnia ocena: 4.63/5

Żel rozpuszczający naskórek Sunew Med, którego składnikiem aktywnym jest witamina C, zawiera aktywne i mineralne składniki, które powodują złuszczenie naskórka, zanieczyszczań oraz martwych komórek- bez zaczerwienienia i podrażnień. Żel jest alternatywą dla mikrodermabrazji, może jednak być używany przy cerach naczyniowych i bardzo wrażliwych. Absorpcja składników z innych kosmetyków zostaje podniesiona dzięki czemu skóra jest odżywiona, a składniki aktywne działają w głębszych warstwach skóry. Witamina C hamuje wytwarzanie pigmentu chroniąc skórę przed powstawaniem piegów i przebarwień, a istniejące wyraźnie rozjaśnia. Poprawia koloryt poszarzałej skóry. Stymuluje produkcję ceramidów, poprawia barierę lipidową naskórka. Skóra staje się bardziej odporna na czynniki zewnętrzne i lepiej nawilżona.

oczyszczające, nawilżające, wygładzające, przeciwzmarszczkowe, rozświetlające
bez alkoholu, bez parabenów
w tubce
żel
mieszana, tłusta, normalna
pozostałe

Nie do końca mnie przekonuje

Peeling ma ładny zapach słodkich cytrusów i przyjemną konsystencję gęstego żelu, który ciut za szybko wchłania się w skórę i trzeba go dołożyć, ale to dość częste zjawisko wśród tego typu produktów. Cera po krótkim masowaniu faktycznie jest lekko rozjaśniona i gładsza, ale peeling niestety powoduje częściowe rozpuszczanie włosków, które mam po bokach twarzy, które gołym okiem są niewidoczne, to zwykły meszek, który nigdy nie był dla mnie bolączką, a po tym peelingu tworzą się z niego bardzo widoczne i wyczuwalne grudki, które bardzo mocno przywierają do skóry i nie da się ich usunąć inaczej, niż depilacją lub goleniem, ewentualnie kolejnym zabiegiem przy użyciu Sunew ryzykując podrażnienie. Poprzedni tego typu peeling, z którego byłam bardzo zadowolona - Cure Aquagel, nie sprawiał takich problemów, po prostu rozpuszczał wszystko za jednym zamachem, ewentualne resztki naskórka czy włosków były śladowe. Wnioskuję, że Sunew działa po prostu słabiej.

Jest bardzo wydajny, bo sprawia wrażenie, jakby z czasem rósł w tubce, mało ubywa mimo nie oszczędzania go. Jakoś go przemęczę, ale więcej nie kupię, bo nie da się na dłuższą metę tolerować efektu spalonych włosków, które zwisają z twarzy i trzeba się nakombinować, żeby wyjść do ludzi.

Mój ulubieniec :)

To jeden z nielicznych produktów, do których wracam. Dla mnie efekt rewelacyjny. Świetnie złuszcza naskórek i wygładza skórę. Robi super podkład pod kolejne etapy pielęgnacji Używałam raz w tygodniu.. Produkt bardzo wydajny .

Mój ulubieniec z martwym naskórkiem

Kochani ! Przedstawiam wam mój Ulubieniec ????
Żel rozpuszczający naskórek z Witaminą C od @sunew_med

Ten żel, to najlepszy jaki możesz sobie wyobrazić do oczyszczania skóry z martwego naskórka.
Przy pierwszym użyciu doznałam szoku jak wiele naskórka zostało usunięte ???? i czy to moja twarz ?
Tak ! Skóra jest dużo bardziej wygładzona i nawilżona . Brak suchych skórek ( zwłaszcza koło nosa )

Żel stosujemy raz na dwa tygodnie ,na suchą skórę i delikatnie masując twarz. Zalecane jest niewielka ilość preparatu ;) ja jak zawsze tak czytam to wiem że lepiej dostosować to indywidualnie i jak będzie masować to same zauważycie gdzie coś trzeba dołożyć

Idealne zastępstwo dla mikrodermabrazji ✅
Bez zaczerwień i podrażnienia skóry ✅

Tak dobry, że rozpuszcza nawet naskórek blatu

W składzie tego produktu nie ma żadnego składnika, który mógłby "rozpuścić" naskórek (zakładając że moglibyśmy podciągnąć pod to substancje działające na zasadzie peelingu chemicznego, bo wiadomo że o żadnym rozpuszczaniu nie ma mowy). Produkt po prostu się roluje. Jeśli nie wierzycie, polecam założyć rękawiczki i rozetrzeć go na powierzchni stołu/blatu/parapetu/szklanej desce do krojenia/czymkolwiek płaskim, a ujrzycie ten sam "rozpuszczony naskórek" co na swojej skórze. Swego czasu zrobiłyśmy taki eksperyment z koleżankami dermokonsultantkami, korzystając z testera w drogerii. Szkoda hajsu na ten badziew.

Super produkt

Kupiłam bo skusiło mnie działanie złuszczające martwy naskórek tego produktu. Cena za ten żel jest dość wysoka bo prawie 100 złotych. Opakowanie jest dość duże i widać ładnie produkt przez przejrzystość opakowania. Konsystencja jest bardzo dobra ale mogłaby być troszkę gęstsza. Zapach wyczuwalny taki dla mnie cytrusowy. Po nałożeniu bardzo szybko złuszcza martwy naskórek a po spłukaniu skóra jest gładka bo usuwa zaskórniki te które nie są za głębokie. Używam go raz na dwa tygodnie aby nie zniszczyć za bardzo swojej skóry poprzez zbyt częste usuwanie naskórka. Produkt jest wydajny. Polecam

Polecam ;)

Ten żel to jak dla mnie absolutny hit !
Po użyciu skóra miękka i taka naprawdę dobrze oczyszczona.
Ładnie pachnie .
Na żuchwie pozbyłam się zaskórników,więc działa .
Można używać raz na dwa tyg ,przez co jest bardzo wydajny .
Bardzo lubię jak podczas stosowania pod palcami " wałkują" mi się te zanieczyszczenia ,
Ale nie lubię gdy resztki zostają mi na włoskach na skórze ( w dolnej części policzka ).
Ale to jest jedyny peelengujacy żel który mnie nie uczula mimo wrażliwej skóry.

Super produkt. Kupię ponownie.

Super żel. Już po pierwszym razie skóra jest bardzo miękka.
Bród i naskórek roluje się po całej twarzy. Nieco przykleja się do zarostu i brwi, ale wystarczy ominąć te miejsca, albo użyć produktu do mycia twarzy i schodzi bez problemu.
Stosuje regularnie już 2 miesiące i widzę dużą poprawę na twarzy.

Bardzo szybko rozpuszcza martwy naskórek i usuwa zanieczyszczenia. Skóra po nim jest jak nowa, miękka, pachnąca, ujędrniona i pięknie rozświetlona. Bardzo polecam :-)

Czary mary

Sama nie wiem…
Nakładam go na sucha twarz, masuje , po chwili pod palcami roluje się martwy naskórek albo ten produkt zmienia się w taka postać? Zmywam samą wodą… niestety nie da się bo oblepia meszek na żuchwie ????????.. po wyschnięciu twarz jest miła w dotyku. Tylko nie wiem czy to faktycznie ta skóra się roluje?????

Dla mnie słaby

Słabizna. Efekt wygładzenia słaby, to co się roluje to skrobia, nie naskórek, która w dodatku przykleja się do meszku na twarzy i trzeba go dosłownie odrywać, co przypomina depilację (a mam naprawdę lekki meszek, nie bokobrody). Generalnie lepsze efekty miałam po zwykłych peelingach za kilka zł. Osobiście radzę dołożyć kasę i kupić dobry peeling enzymatyczny w proszku.

Swietny produkt, rozpuszcza naskorek blyskawicznie i zdejmuje cala szara wierzchnia czesc skory. Odblokowuje i zostawia ja miekka. Polecam kazdemu. Sama na pewno kupię ponownie.

Bankietowy peeling do cery mieszanej.

Jestem posiadaczką cery mieszanej i produkt sprawdził się u mnie jako bankietowy peeling. Faktycznie już po pierwszym użyciu widoczny jest efekt maksymalnego wygładzenia i oczyszczenia skóry, która staje się delikatna w dotyku i rozświetlona. Przy systematycznym stosowaniu wyrównuje koloryt skóry i rozjaśnia przebarwienia. Sprawdza się również na ramionach i dekolcie. Należy pamiętać, że kosmetyk można stosować raz na dwa tygodnie i maksymalnie po minucie zmyć. Produkt jest wydajny i ma przejrzysty żółty kolor, żelową konsystencję i przyjemny zapach.
Minusem kosmetyku jest tylko jego cena i fakt, że ciężko się spłukuje podczas kilku pierwszych użyć, ponieważ jego pozostałości przyklejają się do włosków na twarzy - szczególnie w okolicach żuchwy.