Elite Model`s Fashion, Silver Diamond, Pędzel do różu

Elite Model`s Fashion, Silver Diamond, Pędzel do różu

Pędzel do różu Elite z delikatnego włosia przeznaczony jest do uwypuklenia kości policzkowych. Pędzel można myc w wodzie z mydłem.

pędzle
do różu
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

bardzo dobry, tani pędzel

Fajna jakość, fajne gęste włosie, nie wypada, nie kruszy się!
Początkowo używany jako pędzel do pudru, teraz jest pędzlem do bronzera, a i tak mieszam go wedle upodobania danego dnia!

Lubie

Bardzo lubię używać różu, co za tym idzie - potrzeba mi dobrego pędzla. A ten właśnie taki jest. Włosie jest odpowiednio miekkie i nie osypuje sie. Pędzel mam już długo, nie ma żadnych uszkodzeń, mimo iz myję go regularnie. Śliczny designe.

świetny

Kupiłam tak naprawdę przez przypadek w Rossmanie (wydaje mi się, że za troszkę wyższą cenę niż jest tutaj podana, ale nie wiem już, ile dokładnie, bo to było dobre dwa lata temu), a stał się jednym z moich ulubionych pędzli. Używa się bez zarzutu; używam go zgodnie z zastosowaniem (do różu, czasem też machnę nim troszkę bronzera jak się spieszę). Myję po każdym użyciu (łatwe i wygodne mycie) i wygląda tak samo, jak w dniu zakupu. Włoski nie odstają, nie wypadają, stan nienaruszony.
Aż mam problem, co zaznaczyć w pytaniu "czy kupię ponownie", bo jestem zadowolona z niego i wiem, że nie będę musiała go kupować drugi raz, bo będzie mi starczył na wiele lat:D Ale odpukać!

Dobry

Bardzo fajny pędzelek. Łatwo się nim nabiera i rozciera produkt. Kupiłam go na promocji w rossmanie, ale czy jeszcze go kupię ? Nie wiem, ponieważ szybko zepsuła mi się rączka która naprawiłam, ale inne pędzelki z innej firmy mi takich numerów nie robią .

Bardzo dobry pędzel

Pędzel mam już od bardzo dawna i sprawdza się u mnie naprawdę dobrze.
Ma miękkie włosie i solidną rączkę. Idelanie sprawdza się do nakładania różu lub bronzera. Po myciu włosie nie wypada. Jestem bardzo zadowolona z tego pędzla.

Bardzo dobry pędzel za jeszcze lepszą cenę

Pędzel jest przeze mnie uzywany do aplikacji rozświetlacza - nie daje efektu olśniewającej tafli, tylko raczej bardziej 'codzienny', choć nadal widoczny efekt, co mi w zupełności odpowiada. Można nim produkt rozpracować. Włosie jest miękkie, łatwo się domywa, nie pogarsza się po myciu.

Świetna jakość!

Na prawdę dobry produkt. Mega miękkie włosie, nigdy nie wypadł mi ani jeden wlosek. Bardzo ładnie rozprowadza produkt, nie robi smug. Za taką cenę to na prawdę rewelacja. Widzę że troszkę obluzowuje się rączka ale myślę że to może byc moja sprawka i niedokładne suszenie. Ogólnie bardzo polecam. Najlepszy pędzel jaki mialam :)

Długo mi służy.

Trafiłam na niego dobry rok temu ( lub więcej ) w jakieś drogerii i kupiłam ponieważ jeszcze żadnego dedykowanego do różu nie miałam i w taki sposób jest ze mną aż do dziś.

Wykonanie - jest ładny i solidnie wykonany. Rączka się nie zdziera, główka nie wypada, włosie również nie wypada. Nawet ten mały uroczy diamencik trzyma się bez żadnych zastrzeżeń.

Włosie - jest miękkie, bardzo łatwo się domywa, nie powstają na nim żadne odbarwienia.

Na ogół sprawdza się fajnie. Bardzo łatwo nabiera produkt i rozprowadza go, nie pomaga w tworzeniu plam, a ładnie rozciera.

Cena jest bardzo przystępna, jak dobrze pamiętam płaciłam za niego coś ponad 10 zł. Ciężko aktualnie znaleźć dobry pędzel w tej kwocie. :)

Misio

Jaka delikatność.... (,...) Jakby " jesuzek", mi goła stopka po buzi biegał (...) haah
Fantastycznie miły i delikatny pędzel. Solidne wykonanie i do tego bardo ładne.
Świetnie nakłada róż czy bronzer. Nie robi plam, dobrze rozciera i "blenduje".
Włosie dwukolorowe lekko ścięte ale zaokrąglone -a nie ostre drapacze. W takiej cenie trudno o przyjemniejszy pędzel.
Funkcjonuje świetnie, nic nie gubi i nie traci na atrakcyjności

Bardzo przyjemny

Używam go oczywiście do różu a ostatnio do rozświetlacza.

Ma przyjemne, miękkie włosie, pozwala precyzyjnie nałożyć róż, bronzer czy rozświetlacz i jednocześnie zachować naturalny efekt. Trzonek jest bardzo wygodny.

Włosie nie wychodzi, łatwo się go czyści, jest trwały i solidny, zdarza mi się nosić go luzem w torebce i nic mu się nie dzieje.

Mam nadzieje, że go nie zgubię lub zepsuje, więc na ten moment nie myślę nad ponownym zakupem :)

Bardzo dobry

Został wyposażony w dwukolorowe, czarno białe włosie przycięte pod skosem z lekkim zaokrągleniem. Dzięki temu świetnie sprawdza się w swojej roli. Włosie jest miękkie i miłe w dotyku. Pędzel wygląda solidnie, trzonek jest wygodny i posiada małą ozdobę, błyszczący brylancik. Mam go już bardzo długo a nadal jest w świetnym stanie, włosie nie wypada i dalej jest mięciutkie

Towarzyszy mi już 2 lata

Posiadam pędzelek już 2 lata i regularnie go używam. Poza tym, że z trzonka wypadł diamencik wygląda jak nowy: nawet napisy się trzymają! Całkiem ładny, a przy tym dobrze nakładający i rozprowadzający produkty. Jest OK, choć to nie mój ulubiony kształt pędzla do różu.