Sisley, Hydra-Flash, Formule Intensive, Moisturizing Mask (Maseczka nawilżająca `Intensywna formuła`)

Intensywnie nawilżająca maseczka przeznaczona do skóry odwodnionej.

Potężny koktajl naturalnych cząsteczek, ekstraktów roślinnych i olejków eterycznych (Ryż, Sezam, Majeranek, Palisander itp.) wybranych pod kątem ich zdolności do zwiększenia spójności cementu międzykomórkowego i zapewniania lepszego wiązania wody w górnych warstwach naskórka. Silnie i trwale nawilża.

– Szybko przywraca skórze blask i zapewnia uczucie świeżości.
– W niedługim czasie skóra twarzy jest wyraźnie wygładzona i bardziej elastyczna.

klasyczne
sucha
nawilżające
w tubie

Wykorzystała: kilka próbek

Fantastyczna

Używałam tej maski jako kremu na noc w wakacje kilka miesięcy temu i byłam zachwycona! Wtedy pogoda była bardzo w kratkę, zarówno chłodno i deszczowo, jak i ciepło. Na wszystkie warunki się sprawdziła.
Do tej pory niebieska maseczka tropikalna od Sisley była dla mnie hitem, ale ewidentnie moja skóra się zmieniła.

Wady:
- cena jest absurdalna

Zalety:
- skóra rewelacyjnie nawilżona i taka jakby napompowana
- stały się niewidoczne moje drobne zmarszczki na czole
- stosowana na noc zamiast kremu dawała mi na drugi dzień gwarancję pięknej i wypoczętej cery
- koloryt skóry wyrównany
- brak podrażnienia i zapychania
- przyjemny, choć intensywny kwiatowy zapach

Nie wiem czy kupię ponownie, gdyż cena jest zdecydowanie za wysoka.

Kupiony w: W strefie wolnocłowej

słaba

Zacznę może od tego, że ta maseczka nieprzyjemnie pachnie. Odnośnie jej działania nawilżającego: jest przyzwoite, ale intensywnym bym tego nie nazwała. Resztki niewchłoniętej maseczki ścieram wacikami, rano skóra jest miękka w dotyku, ale tylko do momentu umycia twarzy. Przy regularnym stosowaniu (2 miesiące/2 razy w tygodniu) nie zauważyłam poprawy kondycji mojej skóry. Maseczka absolutnie niewarta swojej ceny!

Bez zachwytu...

Kremy, peelingi i maseczki są kwestią indywidualną. Moja cera z tłustej, trądzikowej przeszła w mieszaną, czasami nawet bardzo przesuszoną na policzkach (szczególnie w okresie jesień-zima). Zatem maseczki staram się dobierać nad wyraz ostrożnie. Maseczka posiada kremowo-żelową konsystencję o białym zabarwieniu. Dość szybko się wchłania, nie zostawiając tłustej ani lepkiej warstwy, a ewentualne pozostałości wystarczy zmyć wodą. Jej zapach określiłabym jako świeży, mocno roślinny, przyjemny. Po zmyciu twarz jest przyjemnie gładka i miękka, odczuwalnie nawilżona. Maseczka uspokaja zaczerwienienia, nie podrażnia ani też nie przesusza. Co więcej, nie zapycha, a co za tym idzie, nie pogarsza stanu cery. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

Ilość zużytych opakowań: 1: 60 ml