Revlon, PhotoReady, Insta-Fix, Highlighting Stick (Rozświetlacz do twarzy w sztyfcie)

Szybki, łatwy w użyciu sztyft zapewniający precyzyjną aplikację oraz natychmiastowy efekt zdrowej, naturalnie rozświetlonej cery.
Innowacyjna technologia filtrowania światła zastosowana w rozświetlaczu, dzięki dopasowanym do koloru skóry drobinkom, dodaje twarzy naturalnej świetlistości i promienności.
Dostępny w dwóch odcieniach:
Pink Light – różowy odcień z białymi i srebrnymi drobinkami, odpowiedni dla jasnych i średnich odcieni skóry,
Gold Light– brzoskwiniowy odcień ze złotymi drobinkami, odpowiedni dla średnich i ciemnych odcieni skóry.
Unikalna technologia filtrowania światła pozwala wyretuszować wszelkie
niedoskonałości, poręczny sztyft ułatwia precyzyjną aplikację kosmetyku, a lekka, nie tworząca smug formuła perfekcyjnie rozprowadza się na skórze.

Super

Przepiękne kolory
Tafla mokry policzek na twarzy
Nie widać go ale pokój błyszczy to jest to- jeszcze loreal z pipeta daje podobny efekt
Mac naucz się rozswietlaczy od Revlon
Super

Cudo w sztyfcie

Rozświetlacz kupiłam w promocji bo spodobała mi się forma sztyftu, który można łatwo użyć i wrzucić do kosmetyczki albo torebki. Nie spodziewałam się niczego wielkiego, miał to być kosmetyk na szybki poranny, makijaż k,iedy nie ma czasu aby nakładać róż. Sprawdził się idealnie. Nałożony na kościach policzkowych nadaje wygląd naturalnego muśnięcia słońcem. Świetny na lato do codziennego makijażu. Nie ma świetlistych drobinek , nadaje naturalny wygląd i rozświetla twarz.