Maybelline New York, Master Strobing Stick, Illuminating Highlighter [Face Studio Strobing Stick] (Rozświetlacz w sztyfcie)

Pojemność 1 szt

Rozświetlacz w sztyfcie o kremowej konsystencji. Idealnie się rozprowadza, nadając skórze lekko perłowego blasku, a tym samym dając efekt strobingu. Trend ten polega na rozświetleniu tych partii twarzy, na które naturalnie pada światło, są to kości policzkowe, centralna część czoła, brody, szczyt nosa oraz łuk kupidyna. Dzięki temu twarz nabierze trójwymiarowości i blasku.
Pokochasz za:
• bardzo lekką konsystencję
• grubą końcówkę w formie sztyftu, która ułatwia aplikację
• rozświetlenie wybranych części twarzy z efektem tafli

Występuje w 3 odcieniach:
100 Light - Iridescent
200 Medium - Nude Glow
300 Dark - Gold

Skład jest w trakcie moderacji.

• Ethylhexyl Palmitate, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Hydrogenated Polyisobutene, Polyethylene, Phenyl Trimethicone, Diisostearyl Malate, Nylon-12, Synthetic Fluorphlogopite, Ozokerite, Polyvinyl Laurate, Disteardimonium Hectorite, Butyrospermum Parkii Butter / Shea Butter, Caprylyl Glycol, Propylene Carbonate, Silica, Alumina, Tin Oxide, Vinyl Dimethicone/Methicone, Silsesquioxane Crosspolymer, Calcium Sodium Borosilicate, Calcium Aluminum Borosilicate, Magnesium Silicate [+/- may contain: Mica, CI 77891 / Titanium Dioxide, CI 77491, CI 77492, CI 77499 / Iron Oxides, CI 75470 / Carmine, CI 77007 / Ultramarines, CI 15850 / Red 7, CI 19140 / Yellow 5, CI 45410 / Red 28 Lake, CI 77163 / Bismuth Oxychloride, CI 77288 / Chromium Oxide Greens, CI 77742 / Manganese Violet, CI 77400 / Bronze Powder, CI 77400 / Copper Powder, CI 77000 / Aluminum Powder, CI 15985 / Yellow 6 Lake, CI 16035 / Red 40 Lake, CI 19140 / Yellow 5 Lake, CI 42090 / Blue 1 Lake, CI 77510 / Ferric Ferrocyanide]

Bez szału

Rozświetlacz występuje w dwóch odcieniach. Łatwo się go aplikuje, koniecznie na mokro ze względu na kremową konsystencję. Błysk jest bardzo subtelny, słabo widoczny, a do tego brzydko podkreśla niedoskonałości skóry. Utrzymuje się cały dzień, ale za taką cenę spodziewałam się czegoś więcej, więc dla mnie średni.

Całkiem całkiem

Mam kolor "100 - Light Iridescent". Rozświetlacz jest w formie wysuwanego sztyftu, miękki na tyle aby łatwo rozprowadzić go na skórze, ale na tyle twardy by się nie łamał. Kolor, który posiadam jest lekko różowy, zawiera dosyć sporo drobinek, jednak są one subtelne i bardzo naturalne. Nie współgra ze wszystkimi podkładami. Trzeba bardzo uważać przy nakładaniu, aby przez przypadek nie zetrzeć wcześniej nałożonego podkładu. Najlepiej użyć do tego celu gąbeczki lub pędzelka.
Moim zdaniem idealnie nadaje się latem na "gołą" skórę bez podkładu, bądź na obojczyki. Daje taki fajny, lekki, wakacyjny glow.
Rozświetlacz długo utrzymuje się na buzi i jak pisałam wcześniej - jego efekt jest bardzo naturalny.

Tragedia

Kupiłam z ciekawości,ponieważ nigdy nie używałam rozświetlacza w sztyfcie. Jednym słowem T R A G E D I A .

Jedyny plus tego rozświetlacza to wygodnie opakowanie oraz ładny brokat. Jest to jedyna rzecz,która okazała się być fajna. Reszta to masakra.

Rozświetlacz bardzo trudno się aplikuje. Bardzo łatwo go złamać. Po aplikacji zostawia on okropne ślady na twarzy. Nie współgra z podkładem a tylko go ściąga. Wygląda fatalnie na buzi,nie zostawia efektu rozświetlenia. Trudno też się go rozprowadza,wręcz nie da się z nim zrobić po nałożeniu na buzie.

Jednym słowem zupełnie nie polecam. Nigdy do niego nie wrócę,po prostu szkoda pieniędzy.

Zostanie ze mną na dłużej

Nigdy nie kupowałam rozświetlaczy bo uważałam ze twarz powinna być matowa a nie świecić z 2 metrów. Niedawno jednak skusiłam się na ten produkt. Nie moge chyba jeszcze powiedzieć czy zostanie moim ulubieńcem, ale jestem z niego zadowolona. Nadaje skórze bardzo naturalnego blasku, który jednak nie jest przesadzony. Łatwo się rozprowadza i jest bardzo wydajny. Do tego udało się upolować go na promocji za naprawdę niewielkie pieniądze. Myślę, że na stałe zagości w mojej kosmetyczce.

Nigdy wiecej

Rozświetlacz ten sprawdził się u mnie fatalnie. Nie współgrał z żadnym z moich podkładów. Bardzo słabo się rozprowadzał i robił brzydkie plamy na skórze jakbym się czymś wybrudziła. Nie dawał żadnego efektu rozświetlenia. Tak bardzo się nie polubiliśmy, że nawet nie dokończyłam opakowania bo wylądował w koszu

Świetny!

Pierwszy raz postanowiłam kupić sobie "mokry" rozświetlacz. Do tej pory zawsze używałam sprasowanych. Sprawdza się bardzo dobrze! Jest trwały, dobrze się go rozprowadza i daje efekt mokrej skóry. Stosunek jakości do ceny też bardzo dobry, na promocji dorwałam go za 15 zł :)

Ooo taaak

Rozświetlacz ten kupiłam, ponieważ zachciało mi się kremowych kosmetyków. Nieważne, że dotychczas miałam już 4 inne rozświetlacze wypiekane i prasowane... Tego nigdy za dużo :D! Kosztował mnie jakieś 25-26 złotych na promocji w drogerii Hebe. Posiadam kolor 200 Medium-Nude Glow.

Zimą, kiedy temperatury są niskie, to mojej skórze brakuje naturalnego blasku. Szczególnie tej zimy, ponieważ wyjątkowo bardziej się przesuszyła i odwodniła, więc rozświetlające produkty ratują sytuację. Ten mnie wyjątkowo zauroczył swoim kolorem oraz fajnym opakowaniem, a dodatkowo spodobało mi się nakładanie makijażu palcami, tak jak wtedy, kiedy zaczynałam z nim przygodę. Rozświetlacze lądują u mnie na szczytach kości policzkowych i nigdzie więcej, bo jednak sebum w ciągu dnia robi swoje. W tym miejscu dają one fajne złudzenie wypukłych kości, co u mnie bardzo się przydaje, przez to, że mam okrągłą buzię. W przypadku tego z Maybelline rozświetlenie jest bardzo eleganckie i naturalne. Odbija on światło na jasny, szampański kolor, czyli bardzo uniwersalny. Jednak chciałabym zaznaczyć, że jeśli wasza skóra jest bardzo jasna, jak moja, to nie możecie z nim przesadzić. Tworzy on smugę ciemnego koloru, która może wyglądać źle jak nie połączymy tego z bronzerem. Ja znalazłam na to sposób - nie nakładam go bezpośrednio na twarz, tylko najpierw nabieram na palec i wklepuję w najmniejszą możliwą przestrzeń i pozostawiam tak z jedną warstwą. Na początku może się wydawać, że blask jest zbyt słaby, ale po chwili zaczyna wtapiać się w podkład i tworzyć naturalne, mokre wykończenie, a smuga koloru jest naprawdę minimalna. Możecie też kupić odcień 100 Light-Iridescent, ale on wtedy wypada na bardziej różowo-srebrny. Oczywiście miejsce, w którym nakładamy kremowy rozświetlacz, nie może być przypudrowane, ponieważ mija się to z celem. Produkt nie ma jak przykleić się do powierzchni skóry, więc blask jest wtedy wręcz zerowy. Co jeszcze zauważyłam, to mikro drobinki brokatu w sztucznym świetle. W świetle dziennym ich kompletnie nie widać, ale np. w łazienkowym już tak. Mi to nie przeszkadza, a co więcej czuję się wtedy jak jakaś wróżka :D. Trwałość jest świetna - nie znika wcale, jeśli nie jest dotykany. Czy ja już pisałam, że uwielbiam firmę Maybelline? Oj tak.

Opakowanie to fajnie wyglądający czarny sztyft z przeźroczystą zatyczką. Działa bardzo gładko, nie zacinając się. Szata graficzna, która znajduje się tylko na zatyczce, prezentuje się zachęcająco, a przynajmniej dla mnie. Wielkość opakowania jest idealna do torebki, a nawet do jakiejś małej kieszonki, więc można go zabrać ze sobą wszędzie do ewentualnych poprawek. Pojemność to 9g.

Świetny!

Cudowny produkt! Piękny kolor, blask i efekt mokrej skóry. Sprawdza się solo jak i jako baza pod sypki rozświetlacz. Super trwały! Starczył mi na prawie rok (nakładałam produkt palcami)

Tragedia

Mi ten rozświetlacz zupełnie się nie sprawdził. Lubię dosyć często używam rozświetlacze w strickach bądź kremie ale ten to katastrofa.
Jest bardzo trwały przez trochę ciężko się nim pracuje i generalnie z żadnym moim podkładem się nie polubił wyglądał tragicznie więc absolutnie go nie polecam bo mi się kompletnie nie sprawdził!

Bardzo fajny

Podoba mi się pomysł ze sztyftem, dzięki temu można łatwo nałożyć produkt, nie marnujemy go zbyt wiele, jest to również higieniczne. Jest kremowy i delikatny, daje efekt błyszczącej subtelnej poświaty, rozświetlenie jest naprawdę widoczne , ale nie nachalne jak w przypadku niektórych produktów, pięknie komponuje się z całym makijażem. Jest to mój pierwszy rozświetlacz w sztyfcie i jestem naprawdę miło zaskoczona, żadnych podrażnień, alergii. Myślę że się polubimy na dłużej

Błysk na co dzień

Polecam dla początkujących strzał w 10! Uwielbiam go na co dzień, szybka i łatwa aplikacja to najlepsze cechy tego rozświetlacza. Jeśli ktoś chce mocnego efektu to myślę, że mu nie przypadnie do gustu.

Mój pierwszy i jedyny kremowy rozświetlacz

Kupiłam ten produkt zachęcona licznymi filmikami na zagranicznym YT. Kiedy w końcu znalazł się w Polsce, nie mogłam się powstrzymać. Były to moje początki makijażowe, nie miałam za bardzo pojęcia jak prawidłowo używać rozświetlacza... I przyznam szczerze, że lepiej trafić nie mogłam. Uwielbiam ten produkt tak bardzo, że używam go do tej pory - mimo iż moje makijażowe umiejętności poszły mocno w górę. Nawet nie chcę próbować niczego innego.

Posiadma odcień 200, który jest piękną złotą taflą. Właśnie efektu tafli oczekuję po rozświetlaczach. Idealnie nadaje się na co dzień, nałożony samodzielnie pod podkład lub na większe wyjście, jako baza pod rozświetlacz sypki. W obu przypadkach efekt jest przepiękny! Do tego stick ma niesamowitą wydajność, a na skórze utrzymuje się u mnie do zmycia (a cerę mam mieszaną z dość tłustymi policzkami).

Polecam wszystkim, którzy szukają pięknej tafli tak jak ja, ale także osobom, które chciałyby spróbować swoich sił w pracy z kremowymi rozświetlaczami. Uważam, że jest to świetny produkt!