M. Micallef, Glamour EDP

M. Micallef, Glamour EDP

Kwiatowy Glamour czaruje ponadczasowym aromatem jaśminu i róży, przysypanych obłokiem cennego szafranu i otulonego w kremowy dym sandałowca. Białe piżmo i miękka, słodka wanilia nadają zapachowi zmysłowego czaru.
Nuty: jabłko, brzoskwinia, gałka muszkatołowa, cynamon, szafran, śliwka, róża, jaśmin, białe piżmo, drzewo sandałowe, kaszmeran, wanilia.

wody perfumowane
owocowe, drzewne

Wykorzystała: kilka próbek

• Flakon: 2

Znudzonam ;-)

Niemrawa mieszanka owocow i kwiatow z przyprawami. Na czolo wysuwa sie jablko w polaczeniu z delikatna sliwka, za chwile dolacza spora ilosc jasminu. Wszystko to posypane jest bardzo, bardzo delikatnie cynamonem, szafranem i galka muszkatalowa. Dla mnie ten zapach jest totalnie pozbawiony charakteru i nawet odrobiny mocy - te wszystkie calkiem fajne skladniki snuja sie na mojej skorze zupelnie bez przekonania i godzine po aplikacji nie pamietam, czym pachne i czy w ogole czyms. Znudzonam! ;-)