Biotaniqe, Macro Hydro Therapy, Ultimate Moisturising Radiant Aqua Gel (Ultra nawilżający krem/żel rozświetlający na dzień)

Ultra nawilżający krem-żel rozświetlający to cudownie odświeżająca, nawilżająca, hydrożelowa formuła z infuzją naturalnych składników aktywnych o działaniu witalizującym, które skutecznie wspierają skórę w walce z utratą wilgoci i oznakami zmęczenia. Botaniczny Wyciąg z Dzikiej Róży o wysokim potencjale antyoksydacyjnym neutralizuje wolne rodniki, dodaje skórze energii, dzięki czemu wygląda na wypoczętą i rozświetloną przez cały dzień. Kwas hialuronowy dostarcza intensywnego, głębokiego i długotrwałego nawilżenia, sprawiając, że skóra staje się gładka i przyjemna w dotyku. Testowany dermatologicznie. Nie zawiera parabenów.

Trochę drazni

Niestety mam bardzo delikatna skore przez co po nałożeniu kremu była zaczerwieniona i podrażniona. Za to produkt bardzo ładnie opakowany :) wierze ze dobrze nawilża ale to produkt dla bardziej odpornych

Super lekki krem

Krem ma bardzo lekka, zelowa konsystencje. Podczas nakladania daje przyjemne uczucie chlodzenia. Wchlania sie bardzo szybko.
Przez caly dzien zapewnia skorze odpowiedni poziom nawilzenia.

Polecam dla cer niewymagających, świetnie nawilża i jest lekki jak puch

Długo się zbierałam do napisania recenzji powyższego kremu ze względu na to, że zastanawiałam się co tak naprawdę o nim sądzę. Moja cera zmienia swoje predyspozycje i w zależności od pory roku czy mojej kondycji lub tego co jem jest sucha bądź mieszana. Dlatego niemal nie zdarza mi się używanie jednego kosmetyku i powracanie do niego przez kilka miesięcy bo zazwyczaj moja cera potrzebuje już czegoś innego chyba, że są to perełki, które uwielbiam od pierwszego użycia.

Do tego kremu podeszłam z entuzjazmem bo czułam, że się polubimy. Nie myliłam się, na okres letni ten krem to ideał. Konsystencja kremu jest żelowo-kremowa, bardzo szybko się wchłania. Jednak należy uważać, bo wystarczy dosłownie mały opuszek kremu by wystarczył na całą twarz, w przeciwnym razie będzie go za dużo i zdecydowanie obciąży cerę. Krem nigdy nie zrolował mi się podczas nakładania makijażu.

Jeśli chodzi o działanie to z pewnością czuć nawilżenie cery. Skóra przestaje być niemiła w dotyku i szorstka. Przy regularnym stosowaniu, u mnie krem wystarczył na miesiąc używania, ze wzgledu na swoją dość dużą wydajność - czuć, że skóra jest miękka jakby nawilżona od środka.

Co prawda nie zauważyłam efektu rozświetlenie skóry, czy wyeksponowania jej naturalnego blasku, jednak zazwyczaj wątpię w takie działanie kosmetyków pielęgnacyjnych. No chyba, że mają w sobie drobinki, ten krem na szczęście ich nie ma.

Ogólnie krem spełnia moje oczekiwania, nie zapycha porów i jest po prostu przyjemny. Jednak nie jest to jakiś spektakularny efekt, który sprawia, że wrócę do tego kremu czy go zapamiętam. Jedyny zarzut jaki mogę mieć to zapach, jest to algowa w moim odczuciu woń, która początkowo mi się podobała jednak w ciągu używania stała się lekko męcząca.

Krem jest w przystępnej cenie i myślę, że to dobry wybór na lato. Bo wbrew pozorom na drogeryjnych półkach niewiele jest produktów o takich lekkich żelowych konsytencjach, które efektywnie jak ten krem nawilżą skórę.

Nieźle

Krem ma bardzo lekką konsystencję, całkiem dobry skład i jego cena jest przystępna. Osobiście jako właścicielka skóry z dużą tendencją do przesuszenia niezależnie od pory roku uważam, że krem bez dodatkowych "wspomagaczy" jest za mało nawilżający zwłaszcza przy suchej skórze. Jest dość wydajny, opakowanie jest standardowe - plastikowy słoiczek, nie największej urody ale to tylko opakowanie. Zapach jest bardzo, bardzo mało wyczuwalny prawie znikomy. Nie jest to zły produkt ale równocześnie nie jest to super produkt do którego będę tęsknić dniami i nocami.

HIT HIT HIT

Zakupiłam gdyż potrzebowałam dużego nawilżenia. Zniszczyłam sobie twarz po kremie z barwy siatkowej - cała twarz wyglądała jak skorupa I potrzebowałam dobrego kopa. Już po kilku dniach moja skóra wróciła do normalności. Suche skórki zniknęły bez peelingu. Można powiedzieć że uratował mi twarz. Ma wspaniała, lekką konsystencję a do tego bardzo dobrze współgra z podkładem. Polecam naprawdę. Cera mieszana w stronę suchej.
P. S. Mimo że przeznaczony na dzień na noc też się bardzo dobrze sprawdza :)

Mój must have

Krem zakupiłam na promocji w Rossmanie, produkt wzięłam z ciekawości. Jednocześnie z nim zakupiłam krem matujący tej samej firmy. Ponieważ jestem posiadaczką mieszanej cery i często też jest ona przesuszona z powodu stosowania leków dermatologicznych postanowiłam wypróbować go.

Plusy:
*eleganckie opakowanie, wygodne pudełeczko, plastikowe, dobrze się wydobywa produkt z niego, choć z racji tego że jest plastikowe trochę trzeba na niego jednak uważać aby nie pękło
*konsystencja - bardzo lekka, nie jest gęsta, wystarczy bardzo mała ilość kremu aby pokryć nim całą twarz, idealnie się rozsmarowuje i natychmiastowo wchłania,
*zapach - chyba typowy dla produktów Biotaniqe ponieważ posiadam krem matujący i ma podobny zapach, podoba mi się, czuć tą świeżość,
*krem się natychmiastowo wchłania, nie zostawia uczucia tłustego filmu na twarzy, a wręcz powoduje że nasza twarz jest miękka i aksamitna. SERIO. Krem jest na dzień ale ja go stosuję również na noc, zaraz po jego użyciu nie mogłam odkleić rąk od twarzy ponieważ ciągle miałam ochotę ją dotykać, taka była miękka :D Chyba jeszcze nigdy nie spotkałam takiego kremu ktory tak szybko by dawał taki efekt,
*krem nie zapycha i nie podrażnia skóry, myślę że dla wrażliwców i alergików będzie odpowiedni
*krem używam pod makijaż, nawet wydaje mi się że makijaż jakby lepiej się na nim trzyma niż na kremie matującym, a podkład się nie waży
*krem daje natychmiastowe uczucie odświeżenia,
*produkt bardzo wydajny, jeszcze nie skończyłam opakowania, nawet nie jestem w połowie, ale jak wspomniałam wyżej, nie trzeba go dużo używać jednorazowo na twarz
*cena adekwatna do jakości, krem nie jest drogi, chyba coś koło 20 zł, ale zdecydowanie warty swojej ceny

+/- nie zauważyłam za bardzo rozświetlenia cer, ale nie jest to dla mnie minusem, ważne że krem się sprawdza pod względem ekspresowego nawilżenia i ukojenia skóry

Minusy:
brak

Całkiem fajny

Krem dostałam w prezencie. Zrobił na mnie bardzo korzystne wrażenie swoim eleganckim opakowaniem. W środku też jest nieźle :) krem jest bardzo leciutki, faktycznie żelowy, łatwo się rozprowadza i szybko wnika w skórę. Jest bardzo wydajny. Ładnie i świeżo pachnie, delikatnie. Pozostawia skórę gładką, jakby "ukojoną". Rozświetlenia nie zauważyłam, ale mam wrażenie że zazwyczaj to taki parametr dość nieuchwytny... Krem nawilża, ale lekko - myślę, że dla suchych cer mogłoby to być niewystarczające nawilżenie, ale moja mieszana była zadowolona. Krem super nadaje się pod makijaż - podkład dobrze się go trzyma, nic się nie roluje. Nie poprawił stanu mojej cery jeśli chodzi o zmiany trądzikowe, ale też nie zaszkodził - nie zapchał, nie spowodował wysypu. Myślę, że to porządny, lekki krem na dzień, godny polecenia. Jedyna wada to nietrwały słoiczek - po jakimś miesiącu użytkowania popękała mi wierzchnia warstwa nakrętki, a napisy na ściankach się starły.

Totalny hit!

Ten krem jest cudowny! Kupiłam go w Rossmannie na promocji 2+2, z braku innych pomysłów na krem na dzień i to był strzał w dziesiątkę! Moja skóra baaaaardzo się z nim polubiła. Nakładam go rano na oczyszczoną i stonizowaną (czy tak to się pisze?) skórę twarzy. Efekt widać od razu i utrzymuje się cały dzień. Nie pamiętam co to sucha skóra twarzy. To co mnie zaskakuje to właśnie to, jak długo moja skóra jest nawilżona po nim. Czy rozświetla? Zdecydowanie. Po nałożeniu mam bardzo promienną cerę. No i ten zapach.... :) Zdecydowanie polecam niezdecydowanym :)