Bourjois, Rouge Velvet, The Lipstick (Matowa pomadka do ust)

Bourjois, Rouge Velvet, The Lipstick (Matowa pomadka do ust)

Pojemność 2,4 ml

Pierwsza matowa pomadka, która łączy wielogodzinną trwałość z uczuciem komfortu i niewiarygodna lekkością na ustach: Rouge Velvet the Lipstick pozostaje na ustach bez konieczności poprawek, nie wysuszając ich przez 24 godziny! Sekretem tej ekskluzywnej formuły jest nawilżający kompleks składający się z matowych lekkich olejków i wysokoskoncentrowanych czystych pigmentów, które pozwalają uzyskać aksamitne wykończenie, które nie tylko pięknie wygląda na ustach ale też pozostawia uczucie komfortu po nałożeniu. Nowa pomadka Rouge Velvet the Lipstick dostępna jest w 12 odcieniach: od kolorów nude , przez intensywne czerwienie, delikatne róże, aż po zmysłowe ciemne kolory.

w sztyfcie
nawilżające
Efekt
matowe

Byłaby super gdyby nie. ..

...gdyby nie jej trwałość a w zasadzie jej brak.
Szminka ma to do siebie że trzeba ją nakładać średnio co pół godziny. Jak jesteśmy na imprezie to raczej nie myślimy o poprawianiu ust a z nią brak zmartwień jest niemożliwy.
Cena nieadekwatna do jakości. STANOWCZO!
Kolory bardzo mi się podobają ale co z tego ?
Niestety liczę na to że trwałość się polepszy bo jak na razie to nie chce mieć z nią nic wspólnego.

pomadka odcień 10

pomadka droga, myślałam że w tej cenie nie będzie się tak szybko zmazywać. Szminka ma piękny pigment, ale przy jedzeniu czy piciu szybko traci urok, wokół ust zostają jasne ,,smugi" . Jest wydajna.

Mega trwała

Posiadam kolor 03 - taki nieoczywisty różowo/koralowy odcień na codzień. Formuła tej pomadki jest niesamowita, jeszcze nigdy nie spotkałam się z czymś takim. Jest mięciutka i sunie po ustach bez problemu jak masełko, a później zastyga, przez co jest bardzo długotrwała, zupełnie jak płynne matowe pomadki. Przy czym nie zastyga na skorupę i jest bardzo komfortowa w noszeniu. Nasycenie koloru jest bardzo duże, od pierwszego pociągnięcia.
Trwałość jest bardzo dobra i ładnie schodzi z ust.
Opakowanie jest w kolorze pomadki, zamyka się na klik, jest z porządnego plastiku. Warto ją kupić na promocji lub w drogeriach online, gdzie jest zdecydowanie tańsza. Gama kolorystyczna jest dość duża, od odcieni na codzień - nude, róże, brązy po czerwienie i fiolety, także każdy znajdzie coś dla siebie.
Polecam wypróbować :)

Ekstra matt

Matowe pomadki ROUGE VELVET LIPSTICK od Bourjois (ja mam odcień 02-Flaming Rose, 03-Hyppink Chic, 13-Nohalicious). Większość matowych pomadek na rynku wysusza i ściera się nierównomiernie, ale nie Bourjois. Od kiedy je przetestowałam, nie rozstaje się z nimi.
*Opakowanie solidne, poręczne. Idealne do torebki
*Precyzyjny sztyft z końcówką w kształcie łezki, co umożliwia dokładną aplikację
*Niezwykle aksamitna konsystencja, niewyczuwalna na ustach
*Szminka rozprowadza się za jednym pociągnięciem
*Przyjemny zapach
* Idealne krycie. Głęboki kolor
*Prawdziwy matowy efekt
* Nie wysusza i nie zbiera się w kącikach
*Jest bardzo trwała. Trzyma się cały dzień.
*Wydajna

Masełko przy nakładaniu

To chyba pierwsza taka formuła szminki na Polskim rynku, która nakłada się gładko niczym balsam do ust w za chwilę wysycha na mat. Jak na pomadkę w sztyfcie jest bardzo trwała. Mam odcień 2 i zastanawiam się czy nie wystąpi on w moim ślubnym makijażu ;)

Przyjemna, lekka

Przyjemna w aplikacji, zdecydowanie mniej wysuszająca niż typowe matowe pomadki. W gamie kolorystycznej dostępne ładne, naturalne kolory.
Ładne, estetyczne opakowanie.

Przyjemna, matowa pomadka

Zdecydowanie bardziej lubię matowe pomadki w kredce niż w płynie - aplikacja ich jest bardziej precyzyjna o mam wrażenie, że nie wysuszają one ust tak bardzo. Moje usta są z reguły suche, ale nie widać tego po aplikacji pomadki Bourjois Rouge Velvet.
:) + kremowa konsystencja
:) + łatwość aplikacji
:) + opakowanie - ergonomiczny kształt
:) + komfort na ustach
:) + bardzo ładne odcienie

:) - trwałość średnia, ale śliczny efekt na ustach niweluje tę wadę

Ulubiona

To zdecydowanie moja ulubiona szminka. Piękne kolory (posiadam odcień 02, 03 oraz 05), super efekt, bardzo komfortowe noszenie, idealny mat. Usta wyglądają po prostu idealnie. Dla mnie to nr 1 i pewnie długo tak pozostanie:)

Matowa rewolucja

Ten produkt to prawdziwa rewolucja dla fanek matowych ust!

OPAKOWANIE: Ładnie wykonane, małe i wygodne. Z twardego plastiku, należy jednak pamiętać- skuwka pomadki bardzo ciężko się odpina ale to dobra cecha, ponieważ nie grozi nam samoistne otworzenie się pomadki w torebce.

FORMUŁA: Niesamowita! To pomadka w sztyfcie, która gdy przyłożymy ją do ust zamienia się w łatwo i równo aplikujące się masełko. Jej formuła jest przypomina w odczuciu produkty "cream to powder". Mimo, że jest mała to jest bardzo wydajna bo lekkim dotykiem z łatwością pomalujemy całe usta. Jest to łatwiejsze przez ergonomiczny kształt samego sztyftu, przypominający łezkę.

ODCZUCIE NA USTACH: Kremowe nawilżenie, pomadka ochronna. Zupełnie nie wysusza ani nie podrażnia.

TRWAŁOŚĆ: tu zaczynają się schody. Gdy położymy ją na "gołe" wargi to naturalna czerwień naszych ust prześwituje i odbiera krycie naszej pomadce. Dodatkowo, czas potrzebny jej na "zastygnięcie" jest bardzo długi i produkt odbija się i ściera w naturalny sposób zadając kłam obietnicy trwałości dawanej przez producenta. ALE ALE! Gdy ten produkt położymy na właściwie przygotowane usta- usta na które nałożymy odrobinę podkładu to trwałość szminiki zmienia się diametralnie! Pomadka bardzo szybko zastyga, jej kolor jest piękny i równy a usta się niesamowicie matowe. Efekt, który zyskujemy jest bardzo elegancki i przyjemny w odczuciu. Produkt zastyga wtedy do tego stopnia, że ciężko go zetrzeć!

CZY WARTO: Tak- dla nowicjuszek i wyjadaczek. Polecam miłośniczkom głębokiego matu. Wasze usta będą nawilżone a dla was cały proceder noszenia pomadki będzie wygodny i komfortowy. Ten produkt jest wydajny i trwały gdy odpowiednio go nałożymy a wdzięczności i atrakcyjności dodaje mu fakt, że nasze usta czują się z nim komfotowo. I znacie to paranoiczne uczucie, ze musicie zdrapać "to coś" z ust? Tutaj, nawet po 10 godzinach ono nie występuje!

Wielkie TAK!

Fantastyczna! Szminka Velvet The Lipstick dotrzymuje obietnic! Jest niesamowicie odporna na ścieranie, świetnie radzi sobie nawet z tłustymi potrawami. Usta nie są po niej tak mocno wysuszone jak po innych pomadkach matujących. Dzięki wygodnemu aplikatorowi można ją precyzyjnie nałożyć, bez potrzeby używania uprzednio konturówki. Cudowny zapach i ten piękny kolor <3 Cudo!!

Używa produktu od: próbka

Cudo!

Najlepsza jaką dotąd używałam. Idealny matowowy efekt, długo utrzymuje się na ustach, piękny nasycony kolor. Usta wyglądają jakby były z jedwabiu. Wszyscy pytali o markę i numer pomadki. Jestem zachwycona. Idealnie uzupełniła każdą stylizacje i makijaż. Zakochałam się w niej.

Mój nr 1 i must have:)

Szminka VELVET THE LIPSTICK bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła - jest taka lekka, że prawie nie czuć jej na ustach, ma bardzo delikatną konsystencję, nie wysusza ust. Testuję szminkę w kolorze 02 Flaming Rose - kolor jest wprost idealny i pięknie wygląda na ustach:) Ma fantastyczny mat . Szminka jest bardzo wytrzymała i nie ma drażniącego zapachu tak jak inne szminki.