Golden Rose, Velvet Matte Lipstick (Matowa szminka do ust)

Golden Rose, Velvet Matte Lipstick (Matowa szminka do ust)

Sprawdź ceny produktu

Pojemność 4,2 ml

Pomadka do ust Velvet Matte tworzy na ustach aksamitne matowe wykończenie. Wysoka zawartość pigmentów oraz długotrwała formuła sprawia, że pomadka długo utrzymuje się na ustach. Idealnie się rozprowadza, a dzięki zawartości składników nawilżających oraz witaminie E dodatkowo odżywia i nawilża usta. Paleta zawiera 20 odcieni od klasycznej czerwienie po odcienie nude. Produkt nie zawiera parabenów i jest testowany dermatologicznie.

Średnia

Mam dwie w swojej kolekcji. Podoba mi się w nich ten matowy efekt, ale trwałość pozostawia wiele do życzenia. Przy nakładaniu niestety podkreśla suche skórki, co brzydko wygląda. Opakowanie bardzo eleganckie.

Szybka aplikacja

Lubię używać tych pomadek "na szybko przed wyjściem", są bardzo szybkie w aplikacji i ładnie kryjące. Nie wysuszają ust, ale nie są też jakoś wyjątkowo trwałe jak na pomadki matowe.

Matowa szminka Golden Rose

Rewelacyjna szminka! Pomimo, iż nie jest z kategorii trwałych płynnych pomadek, to i tak jak na klasyczną szminkę utrzymuje się naprawdę długo. Nie wysusza ust, natomiast nadaje piękny różowy, naturalny odcień. Przyjemna konsystencja, łatwa do nałożenia.

To chyba nie to

Zachęcona wieloma pochlebnymi opiniami uznałam, że ja też muszę spróbować. Udało mi się dobrać kolor, który mi odpowiada. Wszystko ładnie pięknie, jednak trwałość naprawdę kiepska.

delikatny efekt

Odcień tej szminki jest delikatny ale jednocześnie mocno napigmentowany, wygląda elegancko i często maluję się nią do pracy. Trwałość jest bardzo dobra, nie muszę co chwilę zaglądać do lusterka czy się nie rozmazałam, wiadomo, że po tłustych posiłkach trzeba skontrolować stan pomadki na ustach. Podoba mi się to że nie wysusza ust i jest też w przystępnej cenie.

POLECAM

serdecznie polecam, szminka jest warta uwagi, jest bardzo trwała oraz daje przepiękny efekt zmatowionych ust, formuła jest delikatna i przyjemna, nakładanie jej sprawia przyjemność, jest bardzo wydajna

Dobra szminka w niskiej cenie

Słyszałam wiele dobrych opinii o marce Golden Rose. Robiąc zakupy w internecie natrafiłam na matowe szminki tej marki w niskiej cenie.
Szminka jest generalnie bardzo dobra ale niestety niezbyt trwała.

Jest ok

Dobra szminka, super matowa z dobrą ceną..Bardzo wiele kolorów do wyboru ;) Jednakże nie aż tak trwała jak tego oczekuję.. Szczególnie przy piciu produkt szybko się zjada, aczkolwiek mając ją przy sobie nie jest to aż tak wielki problem.

Najlepsza z tradycyjnych pomadek

Generalnie jestem miłośniczką pomadek płynnych,zastygających,ale od czasu do czasu lubię zaaplikować kremową w sztyfcie i ta wygrywa wszystko.
Jest bardzo kremowa,kryje usta po pierwszej warstwie,nie roluje się,jest idealnie matowa nie wysuszając przy tym ust.Nie transferuje,schodzi z ust równomiernie.
Zapach całkiem przyjemny jak na pomadkę,opakowanie również bardzo przyjemne.
Do tego cena -bardzo korzystna dla każdego portfela 12 zł.
Polecam!

trwała i matowa

Szminka w pełni zasługuje na tytuł kultowego kosmetyku. Jest miłą odmianą od pomadek płynnych. Łatwo aplikuje się na ustach kryjąc je całkowicie kolorem. Jest miękka i nie przesusza ust. Usta pomalowane ją są matowe i dodatkowo nie są suche i ściągnięte. Trwałość na duży plus, nie rozmazuje się poza kontur ust i schodzi z nich równomiernie. Opakowanie jest bardzo poręczne a zapach przyjemny i delikatny.

niedroga i niezastąpiona

Posiadam 3 odcienie tej szminki i zbiorczo mogę o nich powiedzieć krótko: piękne kolory, super trwałość i komfort na ustach. Nada się zarówno na codzień, jak i na większe wyjścia. Lubię też to proste poręczne, a jednak tradycyjne opakowanie szminek. Polecam!

Jedna z ulubionych pomadek

Velvet Matte lipstick to chyba pierwsze pomadki od Golden Rose. Uwielbiam większość produktów do ust marki golden Rose, te pomadki są naprawdę bardzo dobre. Niedrogie, ładnie opakowane, bardzo duży wybór kolorów. W swojej kolekcji mam aktualnie 02,12, 19
Wykończenie co prawda nie daje efektu 100% matu, ale dzięki temu nie wysusza za bardzo ust.