Golden Rose, Velvet Matte Lipstick (Matowa szminka do ust)

Golden Rose, Velvet Matte Lipstick (Matowa szminka do ust)

Zobacz oferty

cocolita.pl
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 0.00/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

REKLAMA
Pojemność 4,2 ml

Pomadka do ust Velvet Matte tworzy na ustach aksamitne matowe wykończenie. Wysoka zawartość pigmentów oraz długotrwała formuła sprawia, że pomadka długo utrzymuje się na ustach. Idealnie się rozprowadza, a dzięki zawartości składników nawilżających oraz witaminie E dodatkowo odżywia i nawilża usta. Paleta zawiera 20 odcieni od klasycznej czerwienie po odcienie nude. Produkt nie zawiera parabenów i jest testowany dermatologicznie.

Pomadka Golden Rose

+ komfortowa
+ zróżnicowanie kolorystyczne
+ dobra pigmentacja

Piękny kolor pomadki

Pomadka z Golden Rose należy do moich ulubionych ze względu na jej cudowny kolor i ładne aksamitne i matowe wykończenie. Pomadka świetnie rozprowadza się na ustach i jest dobrze napigmentowana. Pomadka ma dobrą trwałość. Ma ładny zapach. A jej wielkim plusem jest na pewno to, że w jej składzie znajduję się witamina E. Minusem jest to, że pomadka może wysuszać usta i niestety może pozostawiać ślady na szklance czy kubku.
Jednak uważam, że warto kupić tą pomadkę, zwłaszcza ze względu na bardzo dobrą cenę i jakość pomadki w tej cenie.

Fajna

Fajna gama pomadek w matowych odcieniach. Był by ideał gdyby nie przesuszała ust. Konsystencja kremowa, więc całkiem łatwo się nią nakłada. Duży wybór ładnych matowych odcieni. Opakowanie eleganckie bez zbędnych udziwnień i ozdóbek.

Klasyk

Tę pomadkę zna chyba każda Kobieta. Klasyk w Golden Rose. Matowa pomadka, bardzo dobrze napigmentowana, niezwykle komfortowo nosi się na ustach. Pomadka jest wydajna i trwała. Bogata kolorystyka. Ładna, minimalistyczna szata graficzna. Świetny produkt w korzystnej cenie. Aplikacja jest szybka i bezproblemowa, ponieważ pomadka posiada kremową konsystencję.

Dobre

Uwielbiam, mają fajne kolory. Delikatnie wysuszają usta, ale nie jest to wielki problem. Cena jest naprawdę dobra. Ja mam akurat z tej serii nudziaki i są naprawdę piękne. Opakowanie jest solidne chociaż nie bardzo mi się podoba. Na ustach dobrze się trzymają!

Najlepsze szminki

Używam ich od lat. Mam w domu kilka odcieni i jak się kończą to kupuję nowe.

Jak większość (wszystkie?) matowych pomadek, tak i te mają tendencję do wysuszania ust przy regularnym stosowaniu, ale można temu zaradzić nakładając jako bazę pomadkę ochronną, która nawilży skórę.
Pomadki te mają piękne kolory i są bardzo trwałe, chociaż wycierają się podczas picia czy jedzenia. Nie jest to jednak duży problem, bo zawsze można poprawić makijaż ust nie tworząc na nich brzydkiej skorupy.
Usta przez długi czas mają estetyczny wygląd.

Moja ulubiona - trwały i ładny kolor

Na co dzień nie używam szminek. Preferuję pomadki odżywcze czy błyszczyki. Szminkę kupiłam na tak zwane wielkie wyjścia. Kolor nr 12.
Większość matowych szminek po kilku godzinach nie wygląda już korzystnie na moich ustach. Tu mamy zupełnie inną sytuację. Nawet gdy mam ją kilka godzin na ustach to nie pojawiają się żadne załamania, nie pojawiają się pęknięcia, usta nie stają się suche.Wszystko to dzięki aksamitnemu wykończeniu. Dodanie składników nawilżających niewątpliwie robi tu też sporą robotę.
Usta wyglądają na prawdę ładnie.
Szminka bardzo łatwo się rozprowadza. Jest bardzo trwała (przetrwała imprezę od 16 do 2 rano). Podczas jedzenia i picia schodzi równomiernie i powoli. Kolor bardzo ładny, trwały (ale trzeba uważać jeśli całujemy kogoś w policzek, bo się odbije).
Jestem bardzo zadowolona i na pewno sięgnę po inne kolory. Dla mnie must have na imprezy.

Piękne kolory do wyboru

Plusem tej serii są na pewno piękne kolory do wyboru. W pełnym macie. Trochę przesusza mi usta, ale kolor długo się trzyma i ładnie wygląda na ustach. Głęboki matowy kolor robi wrażenie.

Przyjemna pomadka

Pomadki z Golden Rose należą do mojego stałego repertuaru. Akurat z Velvet Matt mam kilka odcieni i wolę tą wersję niż w płynie czy flamastrze. Podoba mi się skromna są szata kolorystyczna i ogromny wybór jeśli chodzi o odcienie, bo myślę że każdy znajdzie coś dla siebie. Pomadkę nakłada się bardzo dobrze. Podczas jedzenia nie roluje się ani nie wchodzi w kąciki ust, po prostu stopniowo całkiem znika. Trwałość nie jest zbyt dobra, raczej przeciętna, ale nie jest to dla mnie problem. Nie ma też problemu z suchymi ustami, co jest częste dla matowych pomadek.

fajna

Najbardziej podoba mi się w niej efekt matu. Duży wybór kolorów, każdy znajdzie coś dla swojej karnacji.
Nie jest super trwała, wymaga poprawek w ciągu dnia.

Super kolor

Od ok. roku używam tej szminki w ciemno pomarańczowym kolorze - spełniła moje oczekiwania. Kolor jest intensywny i soczysty, bardzo ładnie wygląda przy jasnej karnacji. Ma matowy efekt, czasami trochę wysusza usta. Cena i opakowanie na plus.

piękna szminka

Uwielbiam matowe pomadki. Pomadka Golden Rose jest mocno napigmentowana, kolor jest wyrazisty. Nie jest takim suchym matem. Nie robi prześwitów, jest miękka w nakładaniu. Fajnie, że nie podkreśla suchych skórek. Ściera się przy jedzeniu. Miałam już kilka kolorów i każdy mnie zachwycił