Cien, Q10, Augen Konturen Creme (Krem przeciwzmarszczkowy pod oczy)

Cien, Q10, Augen Konturen Creme (Krem przeciwzmarszczkowy pod oczy)

Marka

Krem przeciwzmarszczkowy pod oczy z koenzymem Q10, kwasem hialuronowym oraz witaminą E.

kremy pod oczy
przeciwzmarszczkowe
w tubce

Nic szczególnego, choć dobrze natłuszcza i nawilża

Produkt zakupiony w promocji w Lidl za około 2 zł. Za tą cenę aż grzech nie spróbować. Krem pod oczy zamknięty w podłużnej odkręcanej tubce z dłuższą końcówka do aplikacji pod oczy. Kolor kremu jest beżowy, nie posiada żadnego zapachu, jest dość gęsty. Efektu wygładzenia zmarszczek ani zniwelowania cieni nie zauważyłam, choć muszę przyznać że bardzo dobrze nawilża i natłuszcza okolice oczu. Nie roluje się pod makijażem mimo długiego wchłaniania.

Przyjemny pewniak

Przyjemny krem pod oczy w przystepnej cenie.
Kupuje go w Lidlu za okolo 10zl. Za male pieniadze mamy fajny sklad kremu.

Po uzyciu czuc nawilzenie, ale krem nie zostawia tlustego filmu. Bez problemu nakladam na niego makijaz. Stosuje go rano i wieczorem.

Nie szczypie mnie w oczy, nie podraznia, dlatego czesto po niego wracam. Zwlaszcza jak kupie jakas nowosc, ktora okaze sie szczypac mnie w oczy.
Dobry, bezpieczny produkt do ktorego mam sentyment. Zreszta chyba cala marka Cien jest na plus.

Forma tubki z dziubkiem jest super jak dla mnie. Latwo dozowac produkt.

Nie czuc jego zapachu.

Odejme gwiazde, bo nie jestem pewna czy zapobiega tworzeniu sie nowych zmarszczek ???? ale na pewno lepiej uzywac kremu pod oczy i nawilzac te okolice niz tego nie robić.

Bez szału ale może być

Krem kupiłam w Lidlu, bo akurat czegoś szukałam jako dodatkowego nawilżenia pod oczy. Mam skórę suchą i atopową. Po nałożeniu nic mnie nie szczypało, skóra stała się napięta i nawilżona. Nie mam widocznych zmarszczek pod oczami, ale stosuję kremy prewencyjnie. Jeśli chodzi o cienie to ich nie mam, mam sińce fioletowe, ale to kwestia bardzo cieniutkiej i przezroczystej prawie skóry, więc taka moja uroda i wiem, że krem tego nie zniweluje. Dużych oczekiwań w stosunku do niego nie miałam. Nawilża, nie szczypie, więc zużyję. Cena zachęca do wypróbowania. Skład nie najgorszy, ale trochę zniechęcił mnie w nim alkohol. No, zobaczymy. Dam mu szansę. Ale kiedy pojawią się u mnie głębsze zmarszczki, sięgnę po coś mocniejszego. Opakowanie proste, zwykłe jak większości kremów tego typu. Konsystencja średnio gęsta, kolor jasno żółty, bez zapachu. Dla mniej wymagającej skóry pod oczami będzie okej.

Chyba nie robi nic

Prosta tubka, prosta szata graficzna, prosta zawartość - krem jak krem, po prostu jest, działa nieco okluzyjnie i tyle. Ma białą/ecru barwę i dość kremową konsystencję - po kosmetyku pod oczy spodziewałam się lżejszej tekstury. Rozprowadza się OK, nie szczypie w oczy, nie podrażnia. Chyba nawet specjalnie nie pachnie. Nie wygładza, nie napina skóry. Po prostu jest jakby dodatkową warstwą zabezpieczającą przed utratą wilgoci w skórze.

Jest okej

Kosmetyk jest mało inwazyjny. Nie szczypie w oczy, nie podrażnia. Powiedziałabym, że jego działanie nawilżające jest bardzo niskie, ale za to świetnie się sprawdza jako okluzja pod różne sera. Mam wrażenie, że delikatnie rozjaśnia okolice pod oczami. Ogółem produkt jest jak za te cenę bardzo dobry. Nie ma co się spodziewać cudów.
Redukcji zmarszczek nie zauważyłam, bo ich nie mam.

Jedynie nawilża

Nakładam go bardzo dużo pod oczy na noc jako maseczkę nawilżająca i tyle. Jest gęsty, ciężki, wchłania się. Mam cienką skórę pod oczami i często wysuszoną, dzięki stosowaniu tej kuracji jest nieco lepiej.

Pomyłka...

No cóż zero efektów jakie obiecywał producent. Krem powoduje łzawienie oczu, żadnej poprawy stanu skóry wokół oczu nie zauważyłam... szkoda czasu. Niska cena ale bubel straszny... szybko wylądował w koszu na śmieci. Opakowanie standardowe z miękkiego plastiku dodatkowo zabezpieczone kartonikiem.

Nie przypadł do gustu

Nie ma zmarszczek, bardziej kupiłam w celu, żeby się nie pojawiły albo opóźnić ich powstawanie. Bardziej w celu nawilzenia rozswietlenia skóry wokół oczu. Niestety kremik mnie uczulil. Skóra wokół zrobiła się czerwoną podrażniona A powieki napuchly. Mogę uczciwie stwierdzić nie nadaje się do skóry atopowej sklonnej do alergii i podrażnień. Musiałam zaprzestać stosowania.

Może być

Jak za tak niską cenę krem spełnia swoje zadanie. Na pewno nie niweluje głębokich zmarszczek. Rozświetla i trochę redukuje opuchliznę. Jako dodatkowy krok w celu nawilżenia może być. Nie ma co się spodziewać jakiś magicznych efektów.

Może być

Jak za cenę 9,99zł to całkiem przyzwoity krem. Sprawia, że wory pod oczami są mniej widoczne i minimalnie rozświetla skórę. Opakowanie - w porządku, plastik typu PP. Szkoda tylko, że zakrętka nie podlega szybkiemu recyklingowi. Podsumowując, nieźle, ale produkt nie dla mnie.

Całkiem przyzwoity krem ;)

Kupiłam krem zachęcona niską ceną na promocji i jestem całkiem zadowolona.
Co jest najważniejsze - krem mnie nie podrażnia, a mam z tym problem.
Skutecznie nawilża, nie pozostawia lepkiej warstwy.
Zmarszczek nie redukuje, ale nie spodziewałam się takiego efektu w tej cenie.
Ja jestem całkiem zadowolona i na pewno nie raz go jeszcze kupię.
Krem trzymam w lodówce, nałożenie zimnego kremu pod oczy daje zaskakująco przyjemne efekty :)

fajny tani krem

Kupiłam go zachęcona bardzo niską ceną na promocji.
Jest naprawdę w porządku. Skóra pod oczami i na powiekach jest nawilżona- taki efekt utrzymuje się przez wiele godzin.
Nie zauważyłam redukcji drobnych zmarszczek, ale nie spodziewałam się tego po tak tanim kremie.
Tubka jest wygodna, dozuje idealną ilość produktu.
Zapach jest neutralny, nie drażni.