Estee Lauder, Double Wear, Stay-in-Place Powder Makeup SPF 10 (Podkład w kompakcie)

Cena PLN 135.00

Podkład w kompakcie, może być używany na mokro i na sucho. Produkt zapewnia mat i dobre krycie. Łatwo się nakłada i dobrze trzyma się skóry, nie zmienia koloru w ciągu dnia. Nadaje się do poprawek, wygładza optycznie skórę, nie wysusza. Do wszystkich rodzajów cer. Pochłania sebum, produkt beztłuszczowy, bezzapachowy, testowany dermatologicznie, niekomondogenny. Dostępny w wielu odcieniach.

sucha
Filtry
SPF <15

Super!!

Witam

Używam, pudru w kolorze 2n2 fresco.
Świetnie kryje i matuje.Jak nałożę puder na podkład daje matowe wykończenie, makijaż wtedy jest nie do&quot; zdarcia..&quot;.Nie daje efektu maski.Jak położę na samą skórę daje bardzo naturalne wykończenie.Nie nakładam na mokro- nie mam takiej potrzeby.Uważam, że kosmetyk jest wart polecenia,jest to produkt bardzo wydajny i myślę że powinien znajdować się w każdej kosmetyczce.

trwały

mam odcień 3C1 pebble 04

trwałe, poreczne i eleganckie opakowanie z lusterkiem i gabeczka

Wlasciwie nie miałam pojecia, ze to podkład w kompakcie i stosowałam i stosuje go jako puder
Najczesciej stosuje go w duecie z double wear light - produkty uzupełniaja sie swietnie

Nakladam go przy pomocy pedzla co daje niewidoczny delikatny efekt
czasem w celu poprawienia makijażu stosuje dolaczona gabeczke
Wszelkie poprawki nie powoduja efektu maski, powstawania plam itp

Nie zmiena koloru

Używam tego produktu od: ok 2 mcy

Super puderek

Zaczne od tego ze kupujac go nie wiedzialam ze to jest podklad w kompakcie :) Kupilam go jako puder prasowany, do tej pory tak myslalam az przeczytalam dzis na wizazu ze to podklad :) i juz teraz wiem skad ma takie doskonale wlasciwosci kryjace :) Naprawde jest to swietny puder, posiadam 2 kolorki Feresco ale jest troszke dla mnie za ciemny i bedzie czekal do lata :) a obecnie uzywam odcienia Linen, jasniusienki idealny dla mojej bladej cery :) Swietna aplikacja, ja uzywam pedzla, bo nakladam go na podklad, wiec potrzebuje tylko delikatnego zmatowienia, ale i ta dolaczona gabeczka jest niezla, tylko ze daje juz mocniejszy efekt. Jest bardzo trwaly, super trzyma sie przez caly dzien na twarzy, super matuje. Twarz wyglada slicznie, jak z gazety, idealna. Na poczatku ( zwlaszcza przy aplikacji gabeczka) czuc go troszke na twarzy, jakby delikatnie sciagal skore, ale da sie przezyc. Wydaje mi sie ze moze zrobic maske na twarzy przy zle dobranym odcieniu, dlatego wazny jest dobrze dobrany odcien. Nie mniej jednak ja jestem bardzo zadowolona, i polecam goraco :) Warto kupic. Używam tego produktu od: kilku miesiecy

niezawodny

kupilam go jako uzupelnienie podkladu. razem daja efekt aksamitnej buzi, bez zadnej skazy, ale niestety widac roznice miedzy twarza a szyja. polecam albo noszenie do golfow, albo pobawienie sie w idealne dobranie koloru/-ow (podklad i puder w roznych odcieniach). czyli trzeba wlozyc troche wysilku, ale warto, makijaz jest trwaly w kazdej sytuacji.

sprawdzilam puder w kombinacjach z innymi podkladami, tez daje rade, dzieki niemu makijaz sie trzyma.

jednak najbardziej polubilam go w wersji samodzielnej. mam czasem takie dni, ze nie chce mi sie robic pelnego makijazu, ale nie wyjde przeciez z domu taka
iedorobiona. wtedy nakladam puder (najlepiej wychodzi pedzlem) i twarz staje sie gladka, w jednym kolorze i calkiem niezle sie trzyma.

jedynym minusem dla mnie jest kolorystyka, ale jest to do przejscia.Używam tego produktu od: 3 miesiacy

uwielbiam go!/Najlepszy

Naprawdę świetny jest ten podkład. Odkąd go dostałam to w kąt poszedł nawet mój dotychczas ulubiony kompakt DP Chanel. Ten puder zdaje się być lżejszy od DP, ale kryje tak samo dobrze i z całą pewnością nie tworzy maski. Jest trwały, nie osadza się w zmarszczkach ani nie warzy się w ciągu dnia.
W moim przypadku zapewnia mat na ok. osiem godzin - dopiero gdy kończę pracę zaczyna mi się trochę świecić strefa T i wówczas śmiało nanoszę poprawki bez obawy o zacieki czy plamy. Aplikacja tego puderku jest dziecinnie prosta i błyskawiczna.
Mam świetny kolorek - Ecru - wymarzony dla bladolicych. Nie jest ani za żółty ani różowy, bardzo neutralny.
Polecam gorąco!Używam tego produktu od: 3 miesięcy/od kilku lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego/kilka opakowań w kolorach Ecru and Linen

Używam tego puderku od kilku lat i nadal uważam,że to najlepszy podkład w kompakcie na rynku. Spełnia wszystkie moje oczekiwania.Cudownie pokrywa wszelkie zaczerwienienia i niedoskonałości. Jest niezawodny, niezależnie od kondycji mojej cery. Warto podkreślić również, że jest niesamowicie wydajny.Mam słabość do podkładów i lubię wypróbowywać nowości, ale zawsze do niego wracam. Ponadto odkryłam jeszcze jeden bardzo jasny kolorek - 1W2 Linen, który pasuje mi jeszcze bardziej, gdyż jest z odrobinką żółtego. MójKWC. Zawsze mam go w swojej kosmetyczce.

ujednolicona cera

Uzywam tego podkladu - pudru na sucho i spisuje sie bardzo dobrze na mojej tlustej cerze. Ujednolica, kryje i matowi na pare godzin. W przypadku mojej cery pare godzin to dlugo. Ma piekne opakowanie i jest bardzo wydajny.

Używam tego produktu od:

najlepsze krycie

To mój pierwszy kompakt i jestem z niego bardzo zadowolona. Pani w perfumerii mówiła że to najbardziej kryjący podkład jaki mają w ofercie i chyba nie kłamała- zakrywa absolutnie wszystko, łącznie z popękanymi, bardzo wyraźnymi naczynkami krwionośnymi. Nie tworzy efektu maski, nie wałkuje się nigdy i nigdzie, nie podkreśla zmarszczek nawet parę godzin po nałożeniu. Poprawki robię jedynie w strefie T gdzie skóra jednak zaczyna się lekko świecić po jakimś czasie. Gwarantem sukcesu jest odpowiednia, bardzo staranna aplikacja-w żadnym wypadku pędzlem! Pudry w kompakcie należy nakładać gąbką i wcierać je, &quot;wciskać&quot; w skórę miejsce po miejscu.
Brak jednej gwiazdki za to, że nijak nie potrafię nim zatkać mocno rozszerzonych porów, na skrzydełkach nosa zawsze pozostają takie mini dziurki :-/

Używam tego produktu od:paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań:jestem w połowie pierwszego