The Body Shop, Shea, Body Butter (Masło do ciała z masłem shea)

The Body Shop, Shea, Body Butter (Masło do ciała z masłem shea)

Nawilżające masło do ciała przeznaczone do skóry suchej i bardzo suchej. Gwarantuje dwudziestoczterogodzinne nawilżenia skóry, wygładzenie i jej zmiękczenie. Wysoka zawartość naturalnych składników, w tym masła Shea i masła kakaowego.

zapachowa
Skóra
odwodniona, sucha
balsamy

Delikatne i zmysłowe

Uwielbiam to masło za jego delikatna, aksamitną konsystencje i bardzo ciekawy, piękny i nieoczywisty zapach. Skóra jest nawilżona, a zapach utrzymuje się bardzo długo, zdecydowanie polecam.

Lubię do niego wracać

Masło do ciała od TBS zamknięte w plastikowym słoiku z zakrętką. Bardzo solidne i wygodne w użyciu. Szata graficzna minimalistyczna i przyjemna dla oka. Świetne jest to, że są dwie pojemności tych produktów.
Konsystencja mocno treściwa, gęsta, zbita. Produkt łatwo się rozprowadza po ciele, szybko wchłania i nie pozostawia tłustego filmu. Jest dobry na dzień i na noc, nie ubrudzimy sobie nim ubrań, a i takie czasami bywają balsamy.
Masło nawilża, regeneruje, pozostawia skórę miękką i gładką. Dodatkowo nie podrażnia, a więc nada się też dla osób z wrażliwą skórą.
Zapach jest delikatny, subtelny, zdecydowanie różni się od tych owocowych produktów od TBS. Dlatego tak lubię do niego wracać, bo jest taki nienachalny, subtelny.
Cena dość wysoka, ale efekt jaki daje to mało jest warty tej ceny. Rekompensatą jest też wydajność tego produktu. Spokojnie starcza na około 2 miesiące. Polecam!

Jeden z moich ulubionych!

Generalnie kremy i balsamy do ciała działają dobrze na mojej skórze, jednak odkryłam, że masło do ciała dodaje txat dodatkowej miękkości. Efekt utrzymuje się dłużej. Mam suchą skórę i od razu wchłania każdy balsam. Z pomocą przychodzi mi na ratunek Body Shop Masło do ciała Shea, które jest przeznaczone do skóry suchej.
Używam go już około 5 miesięcy. Świetna konsystencja utrzymuje się przez cały dzień, świetnie pachnie.
Próbowałam przejść na inną markę, ale żadne inne masło do ciała nie daje takiego samego efektu jak to.
Ogólnie jest to świetny produkt, polecam wypróbować masło Shea, zwłaszcza jeśli masz suchą skórę, jeśli nie masz ogromną różnorodność, z której możesz wybierać w zależności od rodzaju skóry

Fajne

Przyjemny produkt, ma zbitą konsystencję, która jednak przyjemnie się aplikuje, bo pod wpływem ciepła ciała stapia się i elegancko rozsmarowuje. Nie zostawia tłustej powłoki, nie roluje się, efekt nawilżenia i odżywienia jest zadowalający. Bardzo ładnie pachnie, ma takie ciepłe, otulające nuty. Nie kupię ponownie ze względu na to ze uwielbiam testować inne produkty, w końcu jest ich tyle do odkrycia ♥️

Uwielbiam te masła

Masła z The Body Shop pokochałam przede wszystkim za zapach. Używam ich w ciągu dnia i ich zapach pozostaje ze mną na kilka godzin, przesiąkając też ubrania. Na noc stosuję balsamy o dużo bardziej naturalnym składzie, które nie pachną tak intensywnie lub ich zapach szybko się ulatnia i przede wszystkim lepiej nawilżają.
Zapach jest śliczny, jeden z delikatniejszych. Nie jest tak intensywny jak ogórek albo truskawka, zdecydowanie subtelniejszy. Szczególnie dla osób z dużo wrażliwszym na zapachy nosem.

Chciałabym jednak zaznaczyć, że nie są to masła silnie nawilżające i na pewno nie polecam, jeżeli ktoś nie używa dodatkowego nawilżenia ciała innymi kosmetykami lub oczekuje że ten produkt idealnie nawilży jego ciało.

Osobiście na pewno jeszcze kupię masło z The Body Bath ale w związku z tym, że preferuję bardziej owocowe zapachy, po ten zapach raczej nie sięgnę ponownie.

Uwielbiam!

Masło świetnie pachnie i widocznie nawilża. Dobrze sprawdza się dla skóry suchej. Używam już kolejne opakowanie i na pewno sięgnę po więcej. Super kosmetyk dla całego ciała!

Całkiem, całkiem:)

Masło dostalam w prezencie razem z innymi kosmetykami z tej serii, jest całkiem przyzwoite, zapach oczywiście bezbłędny, jak na masło przystało ma gęstą konsystencję przez co ciężko sie rozprowadza i dosyć długo wchłania i to wedlug mnie są dwa minusy, reszta jest ok, ponieważ dobrze nawilża skórę, nie pozostawia tłustych śladów i nie podrażnia, polecam, szczególnie tym, którzy lubią kosmetyki w tej postaci:)

Masło shea daleko w składzie jednak w tytule dobrze wygląda.. Niemniej produkt spisuje się dobrze...

Posiadaczka balsamu a raczej masła The Body Shop, Shea, Body Butter (Masło do ciała z masłem shea) stałam sie za sprawą zakupu kalendarza adwentowego wydanie 2019. Pełnowymiarowy produkt.
Wizualnie opakowanie wygląda bardzo ładnie. Plastikowy słoik z zakrętką. Zasadniczo opakowanie uważam, ze bardzo dobre. Łatwo wydobywam zawartość. Nie trzeba dłubać, męczyć się tak jak w przypadku produktów w tubce za którymi niekoniecznie przepadam..
Solidny, gruby plastik. Nie mam najmniejszego zastrzeżenia.

Konsystencja zbita, dość mocno zbita stwierdzam. Kolor kremowy. Niemniej z łatwością nabieram potrzebną porcje i rozprowadzam na ciele. Masło w kontakcie z ciepłem dłoni bardzo szybko się topi. Łatwo rozprowadza na ciele. Bez obaw nic na zasadzie tępego ciągnięcia skóry... Samo użycie jak dla mnie bardzo przyjemne.

Przechodząc do sedna. Masło dość lekka konsystencja, która łatwo wchłania się w skórę. Użytkowanie jak zaznaczyłam przyjemność. Efekt jaki uzyskuje w mojej ocenie jest dość delikatny... Co może zaskakiwać. Niemniej jest to produkt uważam dobry do stosowania na dzień gdzie faktycznie zależy nam aby produkt był dość lekki, nawilżał i co ważne szybko się wchłaniał. Tutaj właśnie wszystko jest spełnione.

Analizując skład nie czarujmy się typowy dla produktów TBS wszelkiego rodzaju dodatki, konserwanty... Jednak co mnie pozytywnie zaskoczyło masło nawilża i przy systematycznym użytkowaniu nie powoduje alergii czy podrażnienia. Jestem zadowolona z efektu. Z przyjemnością dobijam dna słoiczka. Jednak zakupu napewno nie powielę. Cenię sobie w kosmetykach czyste. naturalne składy - tutaj nie do końca jest to czego szukam składowo, jednak powtórzę efekty jest satysfakcjonujący i uczciwie oceniając nie mogę negatywnie sie wypowiedzieć.

Zapach słodki, nie drażniący dość szybko wietrzeje.
Masło jest bardzo wydajne. Spokojnie przy systematycznym użytkowaniu na całe ciało wystarczy na półtorej msca użytkowania. Wydajność chwali się.

The Body Shop

Świetny produkt, dla mnie zasługuje na 5 bez dwóch zdań.

Zapachy są cudne, skóra bardzo długo pachnie po posmarowaniu, jest nawilżona i mięciutka.
Masło nie zostawia tłustego filmu, co jest dla mnie fenomenalne, bo nienawidzę mieć tłustą skórę.
Wchłania się ekspresowo, po chwili nie czuć, że się czymś smarowałam.
Konsystencja jest gęsta, jak masło. Trzeba nabrać ciut więcej, aby dobrze rozprowadzić. Cena kosmiczna, ale myślę, że warto.

Super nawilżenie

Działa dobre, używam zimą i w wystarczający sposób nawilża, odżywia i chroni skórę przed wysuszeniem. W składzie dużo naturalnych olejów (choć nie tylko). Właściwie skład mógłby być lepszy Na pewno w niższej cenie można kupić równie dobre masło innej firmy, ale muszę przyznać, że Body Shop spełnia obietnice, działa jak trzeba.
Opakowanie bardzo ładne i wygodne - szerokie, można spokojnie wydłubać do końca kosmetyk.

ulubieniec lecz nie od razu

Gdy tylko dostalam te maslo, otworzyłam wieczko i powąchalam ..hmm i z czego takie halo?? posmarowalam sie i to byl hit! Pachnie ciepło, romantycznie, tajemniczo.Nawilża cudownie!! Jego konsytencja jest zbita- lekko twarda lecz po rozgrzaniu go w dłoniach pięknie sie stapia na skorze.Po kilku aplikacjach moja skóra nie jest juz swędząca i sucha( jak to w sezonie zimowym) na prawde polecam:)

Najlepsze masło do ciała na świecie

To masło powinno dostać według mnie 10 gwiazdek na 5:) Jest przerewelacyjne. Konsystencja prawdziwego masła, bardzo łatwo natomiast rozsmarowuje się na ciele. Pozostawia skórę bardzo mocno nawilżoną, jednak jest niewyczuwalny na skórze. Mój pierwszy kontakt z masłem z tej Firmy i na pewno nie ostatni. Zapach ma tak ładny że z wielką przyjemnością go używam