Bielenda, Vegan Friendly, Masło do ciała odżywcze 'Awokado z wit. E'

Bielenda, Vegan Friendly, Masło do ciała odżywcze 'Awokado z wit. E'

Aksamitnie kremowe Masło do ciała wzbogacone o naturalny olej awokado to idealny sposób napoprawę wyglądu i kondycji skóry całego ciała, w przyjaźni z naturą. Dzięki zawartości naturalnej witaminy E aktywnie dba o skórę, odżywia ją, ujędrnia,nawilża i uelastycznia, przywracając niezwykłą gładkość i sprężystość. Naskórek pozostaje zabezpieczony przed nadmiernym przesuszeniem.

wzbogacone o naturalny olej awokado

Masło do ciała odżywcze 'Awokado z wit. E' znajduje się w słoiczku ktore swoją szatą graficzną nawiązującą do natury wykonane z przezroczystego tworzywa zawiera 250 ml obłędnie pachnącego soczystymi owocami, bogatej konsystencji kremu o jasno zielonym zabarwieniu. Z tylu sa umieszczone informacje o produkcie, opis uzycia i sklad. Maslo powinismy zuzyc do 4 miesiecy po otwarciu, produkt jest polski.

Aksamitne, kremowe masło, wzbogacone o naturalny olej awokado. Producent zapewnia nas, iż jest to idealny sposób na poprawę wyglądu i kondycji skóry całego ciała w przyjaźni z naturą. Jego działaniem jest ujędrnienie, nawilżenie oraz uelastycznienie skóry, przywracając jej niezwykłą gładkość oraz sprężystość.

Jeśli chodzi o nawilżenie to jest ono na bardzo dobrym poziomie. Moja skóra stała się miękka w dotyku, wygładzona i mam wrażenie, że zregenerowana. Jest to jedno z lepszych maseł do ciała, które miałam okazje stosować, a przy tym jego cena jest na prawdę niewygórowana.

Porządne masło bez zbędnej chemii

Muszę przyznać, że masełko to ma wszystkie znamiona porządnego balsamu do ciała. Już po otwarciu wieczka uderza nas piękny, "zielony" zapach z nutką słodyczy.

Masełko ma pistacjowy kolor i gęstą konsystencję śmietany. Rozprowadza się bez problemu, już podczas nakładania czuć pod palcami odżywczą, bogatą konsystencję. Na szczęście dość szybko się wchłania pozostawiając po sobie ochronną powłoczkę. Od razu po użyciu czuć miłe odświeżenie i ukojenie napiętej skóry.

Jeśli użyję go na noc rano skóra jest w stanie neutralnym. Nie jest wysuszona ale nie jest też szczególnie nawilżona. Ale ja jestem ciężkim przypadkiem, ponieważ moja skóra jest sucha ekstremalnie, że można na niej rysować, pisać i pozostają wtedy białe smugi. Nie mniej czuję, że masło Bielendy bez problemu radzi sobie z "normalnymi" przypadkami i nawilża naprawdę solidnie.

Skład produktu jest naprawdę przyjazny- mega dawka masła shea, gliceryna i oczywiście cudowny, odżywczy olej z awokado. Uwielbiam awokado! Jem go w ilościach hurtowych i chętnie sięgam po kosmetyki bogate w wyciągi z tego owocu. Działa wyśmienicie nie tylko od wewnątrz ale też na zewnątrz. Nawilża, regeneruje i dostarcza cennych składników odżywczych. Dodatek wit E czyli witaminy młodości sprawia, że masło Bielendy także uelastycznia skórę i tak rzeczywiście jest i ja to wyraźnie czuję!
Jedyne co bym stąd wyrzuciła to olej sojowy, bo jak wiadomo 90% soi na świecie jest modyfikowanych genetycznie więc lepiej uważać.

Jeśli chodzi o wydajność produkt używam ponad miesiąc i powoli widać już dno. Smaruję całe ciało na noc a czasem także w ciągu dnia, bo konsystencja na to swobodnie pozwala. Mała ilość masełka wystarcza na pokrycie dużej partii skóry.

Cena? Bardzo przystępna. Swoje kupiłam w promocji za ok 15zł. Za produkt o takim składzie i działaniu nie ma się nawet co zastanawiać.

Ze swojej strony produkt doceniam, szanuję i jak najbardziej polecam. Jego działanie naprawdę czuć a użytkowanie jest bardzo komfortowe.

Nie wiem czy skuszę się na ponowny zakup bo jak wspominałam mój przypadek jest szczególny i chyba już czas szukać preparatu typowo leczniczego.

Odkrycie

Masło do ciała z awokado otrzymałam od mojej przyjaciółki. U niej się nie sprawdziło, dla mnie jest prawdziwym odkryciem.
Lekka formula, miły zapach, bardzo wydajne i szybko się wchłania.
Nie uczula i nie zapycha, nie zostawia tłustej warstwy.
Idealnie nawilża i napina skórę.
Wygodne zakręcane opakowanie jest dużym plusem.
Duża dostępność i przyjazna cena to kropka nad i.

Bardzo dobre masło

Jestem posiadaczką suchej skóry. Nogi bardzo szybko mi się przesuszają, więc muszę je nawilżać bardzo często. Kiedy dostałam w prezencie to masło, bardzo się ucieszyłam. I to był strzał w dziesiątkę. Nie dość, że bardzo dobrze się smaruje ciało, to tłusta konsystencja sprawia, że skóra staje się mniej napięta oraz bardzo nawilżona. U mnie się sprawdza. Zapach i skład też robią robotę. Szkoda tylko, że bardzo szybko się kończy.

Jeżeli chodzi u mnie o ciało to jest ono skórą bardzo suchą, dlatego pomyślałam, to masełko będzie idealnym rozwiązaniem na mój problem.
Produkt jest zapakowany w plastikowe, okrągłe opakowanie, które jest wizualnie bardzo ładne, a samo opakowanie może mało higieniczne, ale za to można wybrać produkt z całości.

Masło do ciała ma konsystencję kremową, o kolorze jasno-zielonym i o przepięknym zapachu owocowym avokado.
Produkt dobrze rozprowadza się po ciele i miarę szybko wchłania, pozostawiając flirt na skórze.
Skóra przez cały dzień jest nawilżona, wygładzona, odżywia, miękka, gładka w dotyku, ma ładny, zdrowy kolor oraz nawet lekko ją ujędrnia.
Naprawdę bardzo dobry produkt.

Dobry nawilżający kosmetyk

Ostatnio zmagam się z problemem bardzo suchej egzemicznej skóry. Dobrze sprawdza się odżywcze masło do ciała od bielenda kosmetyk idealny dla wegan, z dodatkiem witaminy e, oleju sojowego oraz awokado. Masło szybko się wchłania, jest bardzo wydajne. Pozostawia skórę miękką i nawilżoną. Świetnie radzi sobie z suchością skóry. U mnie eliminuje swędzenie i pękający naskórek

Masło z awokado

Szukałam kosmetyku o przyjemnym składzie, gęstej konsystencji i silnym działaniu nawilżającym. To moje pierwsze masło do ciała z tej serii i jestem bardzo zadowolona z działania produktu. Ma treściwą konsystencję i łatwo rozprowadza się na skórze. Nie wchłania się błyskawicznie, ale ja lubię kiedy na skórze pozostaje film. W sam raz dla skóry suchej i w okresie jesienno-zimowm.

cudowne!

Długo szukałam idealnego balsamu/masła do ciała. Przetestowałam i te tanie i te drogie i te średnie cenowo. I tłuste i nietłuste i o umiarkowanej konsystencji. Wszystko na nic. Albo nie nie wchłaniały albo wprost znikały ze skóry. To masło jest natomiast idealne! Po pierwsze konsystencja: średnio masłowata, ni to balsam i to masło, bardzo dobrze się rozprowadza. Następnie zapach - zachwycający! Dalej działanie - zostawia skórę aksamitną, miękką, świetnie nawilżoną. Opakowanie standardowa puszka z nakrętką, wygodne pozwala na wydobycie całego produktu bez specjalnych kombinacji typu rozcinanie. Dla mnie zdecydowanie ideał! Polecam wszystkim zmagającym się z przesuszoną skórą wymagającą dogłębnego nawilżenia.

naprawdę Friendly

Jak już wspomniałam, jakoś nie było mi po drodze wcześniej z marką Bielenda, aż do odkrycia kokosowego masełka z serii Vegan friendly. A skoro kokos się sprawdził to zdecydowałam się na inne cudo tej marki. No i super.
Masło ma przyjemny, nie nachalny zapach.
Jest dość konkretnie masełkowe, i z tą konsystencją, zwłaszcza latem, trzeba naprawdę trochę podziałać, bo nie ma lekko. Uzywam go po basenie i kąpielach morskich, kiedy mam więcej czasu na smarowanie i dopieszczenie, ale też przyznaję, dobrze sprawdza się przy łokciach i kolanach,które zauważalnie od razu dostrzegają różnicę.
Jest bogate i rzeczywiście poprawia wygląd skóry.
Przez to wybaczam mu manualne długie prace ręczne.

Co tu dużo mówić ale , ideałem byłoby wprowadzenie takiego cuda w innych gamach zapachowych, choć i tak popełniłam kolejne opakowanie, bo uważam że warto.

Świetny kosmetyk

Masło Vegan Friendly z awokado jest bardzo przyjemne, docenić należy przede wszystkim jego ładny zapach i nieuczulający, łagodny charakter. Dla mnie masło ideał, choć z tej serii pierwsze miejsce przyznałam już dawno wersji kokosowej. Awokado również zasługuje na najwyższą ocenę.

Kosmetyk jest gęsty, treściwy, można powiedzieć, że jest to rzeczywiście tłuste masło. Wchłania się w miarę szybko, ale zostawia na skórze film i podejrzewam, że dla suchej skóry będzie to wymarzona kuracja, szczególnie na zimę. Ja na przykład mam skórę normalną i masło awokado bardzo dobrze mi służy, stosowałam je od wczesnej wiosny do początku lipca, kiedy skończyło mi się opakowanie, ale no i właśnie, w czasie upałów to masło było dla mnie już zbyt ciężkie, nawet na łokcie i kolana. Dlatego nie radzę stosować go w upały.

Co jeszcze dla mnie okazało się szczególną wartością tego produktu- jego łagodność. Masło nadawało się do użycia również po depilacji, co nie jest sprawą prostą przy intensywnym zapachu, ale okazał się on najwyraźniej naturalny, z czego wynika brak reakcji uczuleniowych czy alergicznych. Na lato nie, ale od początku jesieni i na zimę kosmetyk idealny.

Dobre

Masło posiada ciekawy zapach, jest tresciwe. Objętośc to 200 ml. Jak dla mnie jest to dobre masło. Troche cena za wysoka biorąc pod uwagę objętość. Ładnie nawilża raczej do stosowania na jesień i zimę przy skórze normalnej a taką posiadam. Jest bardzo wydajne.

Super!

Uwielbiam te masło do ciała! Jest naturalne, odpowiednie dla wegan, pięknie pachnie. Ja dodatkowo stosuje je na włosy (2 godziny przed myciem), bo masło ma dobry i przyjazny skład dla naszych włosów :) Bardzo dobrze nawilża.