Weleda, Skin Food Body Butter (Masło do ciała o intensywnym działaniu do skóry suchej i bardzo suchej)

Rozpieszczaj swoje ciało bogatą kremową konsystencją pachnącego masła do ciała, które zachwyci Twoje zmysły. Intensywnie pielęgnujące masło do ciała do suchej i bardzo suchej skóry Weleda Skin Food stanowi wyjątkową kombinację ekstraktów roślinnych. Nagietek, fiołek i rumianek koją suchą skórę, a organiczne masło shea i masło kakaowe optymalnie ją odżywiają.

Właściwości:
- chroni skórę przed wysuszeniem i zapewnia jej optymalne nawilżenie
- zapewnia skórze natychmiastową ulgę i poczucie komfortu
- piękny zapach słodkich pomarańczy i lawendy
- nadaje suchej skórze natychmiastowe odżywienie
- łatwo się nanosi i szybko wchłania
- nie pozostawia nieprzyjemnego wrażenia tłustej skóry
- wykazuje właściwości łagodzące
- fiołek trójbarwny – wykazuje właściwości regeneracyjne
- rumianek pospolity – koi podrażnioną skórę
- organiczne masło shea i masło kakaowe – wygładzają i nadają skórze intensywne odżywienie

maski do ciała, balsamy
nawilżające, regenerujące
w słoiku
masło
sucha

Genialne masło do ciała!

Seria SKIN FOOD od firmy Weleda to gama kosmetyków stworzona do skóry suchej i bardzo suchej

Masło do ciała - urzekło mnie przede wszystkim konsystencją, jest bardzo gęste, aż twarde. Wystarczy naprawdę niewielka ilość do wysmarowania dużej powierzchni ciała. Szybko się wchłania, pozostawia warstwę ochronną. Dzięki takim składnikom jak olej kokosowy oraz masło shea skóra jest odżywiona. Zawiera wyciągi roślinne z fiołka, nagietka lekarskiego i rumianku, działają łagodząco. Sprawdzi się również na bardzo suchej skórze.

Ma przyjemny zapach.

Nie uczula, nie podrażnia skóry.

Mogę śmiało powiedzieć że jest jednym z moich ulubieńców! Dzięki niemu zaczęłam regularnie smarować ciało, również zimą. Widać znaczną poprawę kondycji skóry, lato coraz bliżej!

świetna konsystencja

To masło ma konsystencję nie do podrobienia. W słoiku jest zbite, twarde, ale podczas masowania zmienia się w balsam, który bardzo łatwo się rozprowadza.

Mam suchą skórę i zimą muszę dbać o odpowiednie nawilżenie i natłuszczenie, a z tym masłem to prawdziwa uczta dla skóry. Po użyciu jest miękka, gładka i nawilżona, ale bez tłustej warstwy.

Bardzo podoba mi się to, że masło znajduje się w szklanym słoiku, który później można oddać do recyklingu lub wykorzystać w domu w inny sposób.

mocno nawilżające masło

Weleda Masło do ciała Skin Food wyróżnia śliczny zapach. A to dzięki lawendzie i pomarańczy- otula przyjemnie ciałko po kąpieli miły aromat.
Masło posiada naturalny skład, posiada certyfikat za co je cenie.
Ma bogatą, zwartą konsystencje, która w palcach się delikatnie rozpuszcza , że tak to określę. Dobrze więc rozprowadza się na ciele. Wchłania się średnio, trzeba chwilę odczekać, dlatego lubię je używać po kąpieli robiąc domowe spa . Jest wydajne i starcza na długi czas. Jesli natomiast chodzi o działanie to mocno nawilża i odżywia skórę, jest wyraźnie gładsza i miła w dotyku po jego użyciu. Używam już 2 opakowanie i jestem z niego bardzo zadowolona.

Trochę za gęsta konsystencja

Ujędrniające masło do ciała mieści się w sporym słoiczku.

Ma dosyć gęstą konsystencję która średnio się rozprowadza. Bardzo wolno się ona wchłania ale jak się wchłonie to nie zostawiając uczucia lepkości ani tłustości.

Masło bardzo dobrze nawilża a także ujędrnia skórę. Smarowałam nim brzuszek, uda i pośladki i zauważyłam że elastyczność skóry się w tych miejscach się poprawiła. Rozstępy które zostały mi na brzuszku stały się mniej widoczne.

Masło ma bardzo dobry naturalny skład, zawiera m.in. masło shea, olej jojoba, olej z nasion słonecznika. Masło ma ładny ale dosyć specyficzny zapach taki roślinny, kwiatowy.

Polecam to masełko

Masło przeznaczone jest do suche i bardzo suchej, szorstkiej i łuszczącej się skóry. W składzie zawiera wyciąg z bratka, nagietka, rozmarynu, rumianku i oleje roślinne. Skład mega mi się podoba. Ma za zadanie wzmacniać naturalną barierę ochronną skóry, odżywiać, nawilżać i regenerować suche partie twarzy oraz ciała. Przeznaczony jest dla całej rodziny.
Ma dość lekką konsystencję, która szybko się wchłania nie pozostawiając uczucia tłustości na skórze. Pozostawia skórę gładką w dotyku, fajnie otula ją . Uwielbiam go stosować zaraz po kąpieli. Daję mega dozę nawilżenia. Mam suchą skórę, a ten produkt wpisuje się idealnie w jej preferencje. Uwielbiam go. I polecam dosłownie każdemu. Podoba mi się jego zielone opakowanie, które cieszy oko.
Masełko jest bardzo wydajne. Wystarczy mała ilość. Szybko się wchłania mimo swojej bym powiedziała nawet dość treściwej konsystencji. Mega polecam.

Ukojenie dla suchej skóry

Masło znajduje się w szklanym słoiczku o pojemności 150 ml. Ma przepiękny zapach, w którym wyczuwam pomarańczę i który powoduje, że pielęgnacja staje się jeszcze bardziej przyjemna.
Pomimo tego, że jego konsystencja jest zwarta i kremowa, kosmetyk bardzo dobrze rozprowadza się na skórze i dość dobrze, stopniowo się wchłania nie pozostawiając na skórze tłustej warstwy. Aby skutecznie rozsmarować go na ciele nie trzeba używać go w dużych ilościach, dzięki czemu jest bardzo wydajny.

Po jego użyciu skóra staje się miękka i gładka w dotyku i czuć, że jest nawilżona i odżywiona. Jest idealny do suchej skóry, bo przynosi jej natychmiastową ulgę i poczucie komfortu.
Myślę, że szczególnie w okresie zimowym, bardzo dobrze sprawdzi się również przy pielęgnacji pozostałych typów skóry.

Ma jeden minus

Krem ze skin food bardzo lubię. Dlatego postanowiłam wypróbować również to masełko. Od razu zaspamuję, że nie spełnił moich oczekiwań. Jest lepki, roluje się, nie nabłyszcza tak pięknie skóry jak oryginalny krem Skin food Weledy. Tak na prawdę skóra jest po nim matowa. Nie jest najprzyjemniejszy w użytkowaniu, ze względu na mocny zapach i lepką rolującą się konsystencję.

NIE. NIE KUPIĘ PONOWNIE.

Super produkt!

Jeśli chodzi o tę serię Weledy, to masło do ciała przypadło mi do gustu najbardziej! Na zimę - ekstra! Latem może być dla niektórych "zbyt ciężkie" i niekomfortowe w "noszeniu". Ma taką mega treściwą konsystencję, no mi kojarzy się wręcz z masłem/margaryną, ale dzięki temu jest wydajny! Nie oznacza to też jednak, że produkt się źle wchłania, ku mojemu zaskoczeniu - wręcz przeciwnie. Z łatwością się go wmasowuje, dzięki czemu w kilka chwil mamy bardzo nawilżoną, odżywioną, ukojoną, zregenerowaną i gładką skórę! Nie za bardzo odpowiadają mi zapachy jakie oferuje ta marka w swoich kosmetykach, ale uznam to za drobny szczegół - zresztą to kwestia indywidualna. Z "wizualnych" kwestii, bardzo odpowiada mi opakowanie i szata graficzna - bardzo w moim guście. A z takich słoiczków zdecydowanie najwygodniej "wydobywa" mi się kosmetyki. :D

Absolutny hit

To masło jest fantastyczne. Naturalny skład, przepiękny zapach, szklane opakowanie, cudowne nawilżenie. Czego chcieć więcej?
Masło Weleda Skin Food to mój absolutny ulubieniec

Treściwe masło

Masło Weleda Skin Food przychodzi do mnie w szklanym słoiczku z plastikową zakrętką. Takie opakowanie dla mnie jest ekologiczne i wygodne. Zresztą nie wyobrażam sobie innego opakowania dla tak treściwej konsystencji.

Zapach Masła Weleda jest mocny, ale charakterystyczny dla kosmetyków z tej serii. Podobnie pachnie kultowy już krem Weleda Skin Food, którego zużyłam parę opakowań.

Masło do ciała Skin Food okazało się produktem bardzo wydajnym, naprawdę wystarczały mi nie duże ilości. Stosowałam na problematyczne, przesuszone partie ciała.

Pomimo gęstej faktury bardzo dobrze się rozprowadza i wchłania stopniowo, ale w ogóle nie mam uczucia czegoś tłustego na skórze. Również ubrania nie są nim poplamione.

Myślę, że będę wracać do tego masła bo jego działanie jest naprawdę spektakularne, a patrząc na cenę i wydajność tym bardziej jestem zachęcona.

Bardzo fajnie nawilża

Mam bardzo suchà skórę, mało który produkt pozostawia jà nawilżonà na długie godziny. Smaruję z reguły nim ciało wieczorem po kàpieli i rano moja skóra jest nadal nawilżona. Konsystencja zbita, dosyć trudno się rozsmarowuje, zapach delikatny apteczny. Szkoda trochę, że produkt nie zostawia pachnàcej skòry. Nie mniej jednak dobrze działa, a to dla mnie kluczowe.