Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Produkty podobne
Artykuły
KWC LogobyWIZAŻ logo
Pudry do twarzy

Vipera Cos - Medica, Smooth Finish, Ryżowy derma - puder 

4,4 na 55 opinii
flame3 hity!
40% kupi ponownie

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
4,4 na 5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Trwałość:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Kupi ponownie: 40% osób
  • 29 lipca 2021 o 14:49
    Fajny produkt
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Bardzo fajny produkt. Tego typu pudry (prasowane, w kompakcie) kojarzą mi się tylko u wyłącznie z pierwszymi krokami w makijażu jak się jest nastolatką - forma produktu, zapach przywodzą mi na myśl nastoletnie czasy, kiedy się kradło mamie kosmetyki lub kupowało swoje pierwsze. Puder ma bardzo ładne opakowanie, estetycznie wykonane. Dołączona jest gąbka, ale jest tragiczna - jak to zwykle bywa w tego typu produktach. Pachnie typowo jak puder. Kupiłam kolor 02 natural, który jest idealny do jasnej skóry, która opala się na ładny kolor, wpada raczej w żółte tony - odcień jest zdecydowanie dla ciepłej urody. Puder daje matowe wykończenie, do kilku godzin. Ma nawet bardzo dobre krycie - zdarzyło mi się używać go jako podkład nakładając go płaskim pędzelkiem. Pory faktycznie są niewidoczne - to chyba największa zaleta tego pudru. Sprawdzi się dla cer tłustych i mieszanych, myślę że suche powinny jednak poszukać czegoś innego. Wydajność jest dobra, chociaż wiadomo, że używając go zamiast podkładu wyczerpie się go szybciej. Opakowanie nie psuje się przy intensywnym użytkowaniu. Dałabym 4.5, ale skoro takiej oceny nie ma, to wystawiam 5 gwiazdek, bo produkt nie ma jakichś strasznych wad, które byłyby nie do wybaczenia:)
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Trwałość
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Drogeria Hebe
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 15 lutego 2021 o 16:42
    Utrwalający puder rozświetlający
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Zazwyczaj stawiałam na pudry sypkie. Około rok temu, kiedy wybrałam się na zakupy do hebe ten puder był na promocji, a że uznałam, że forma prasowana lepiej się nadaje na poprawki w ciągu dnia, kupiłam go. Przez pandemię można by było uznać, że jest nietknięty, lecz solidnie go przez ten czas testowałam :) Szczerze mówiąc? Jest jednym z moich ulubieńców, lecz ma kilka wad. Jeżeli szukacie pudru idealnego do szkoły lub pracy, to jest właśnie to.
    Zalety:
    • wydajny(po roku używania dopiero zaczynam sięgać denka)
    • dobrze utrwala makijaż
    • przystępna cena w stosunku do wydajności i pojemności
    • lekko matuje, lecz pozostawia naturalny, zdrowo wyglądający blask
    • solidne i ładnie wizualnie opakowanie
    • nie zapycha
    • nie wysusza skóry
    Wady:
    • w cieplejsze dni nie radzi sobie z wyświecaniem skóry
    • gąbeczka jest bezużyteczna
    • w moim przypadku nie zmniejsza widoczności porów, jak obiecuje producent
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Trwałość
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Drogeria Hebe
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 19 maja 2019 o 14:01
    uwielbiam
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Miałam już wiele pudrów i tylko ten mnie zadowolił! Jest moim nieodłącznym przyjacielem, zawsze mam go przy sobie. Świetnie odżywia moją skórę i cudownie ją matuje, nie zapycha, nie wysusza. Naprawdę długo utrzymuje się na twarzy w porównaniu ze wszystkim innym co kiedykolwiek stosowałam. Jest bardzo wydajny oraz warty więcej niż obecna cena. Polecam z całego serduszka
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Trwałość
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Drogeria Hebe
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 14 lutego 2019 o 14:50
    Nie jest zły ale szału nie ma
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Posiadam dwa kolory 01 light (na zimę) oraz kolor 02 natural (używam latem). Puder o bardzo przyjemnym i niezwykle delikatnym zapachu. Konsystencja bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Niby puder, a nic się nie usypuje, troszkę podchodzi pod konsystencje aksamitną. Ładnie się rozprowadza, jest faktycznie półtransparentny dlatego nie można sobie nim zrobić krzywdy. Minimalizuje świecenie się skóry, chociaż po paru godzinach niestety daje za wygraną. Nie podkreśla suchych skórek, nie wchodzi w załamania. Daje minimalny kolor. Ja stosowałam go na podkład, ponieważ sam niestety jest zbyt delikatny i zbyt skąpy w kryciu. Nie zapycha, nie uczula. Co do właściwości antybakteryjnych, to niestety nie zauważyłam w tej kwestii niczego szczególnego. Najlepiej rozprowadza mi się go pędzlem, gąbeczka dodana do opakowania po 2/3 myciach rozpadła się. Tak samo rozpadło mi się opakowanie (odleciało wieczko) po kilku miesiącach.
    Zalety:
    • Daje delikatny efekt
    • Ładnie matuje buzię
    • Nie osypuje się
    • Delikatny zapach
    • Bardzo wydajny
    Wady:
    • Skóra zaczyna się świecić po 3/4 godzinach
    • Opakowanie i gąbeczka bardzo marnej jakości
    • Nie zauważyłam działania antybakteryjnego
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Trwałość
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Drogeria Hebe
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 22 sierpnia 2018 o 18:13
    genialny!
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:tydzień
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    mam cerę tłustą i trądzikową. puder capnęłam na promocji w Hebe w dziale dermokosmetyków. wybrałam kolor najjaśniejszy - 3 beż (1 light wydawał mi się idealny, ale bałam się ryzykować, bo moja opalenizna znika tak szybko jak się pojawia) 2 natural jest dla cer mocno opalonych, 1 light dla cer jasnych, a 3 beż dla cer bardzo jasnych z żółtymi tonami. tego pudru używam zamiast podkładu - ma lekkie krycie do średniego. po 7 godzinach na mojej tłustej skórze z idealnego matu zmienia się w zdrową satynę i powolutku od tamtego czasu zaczynam się coraz mocniej wyświecać (co nadal jest baaaardzo subtelny blask). puder nie zciera się z twarzy. o zapychaniu jeszcze się nie wypowiem, ale skład ma super. opakowanie jest śliczne, chociaż gdyby miało lusterko to byłaby czysta perfekcja. w kompakcie znajduje się milusia gąbeczka, którą przyjemnie nakłada się produkt. zastanawiam się mimo wszystko nad zmianą tego puszku na ścięty pędzel do podkładu. swoją drogą puder p i ę k n i e pachnie. używałam kiedyś max factora creme puff i wyrawało mi się że wspaniale pachnie. ale vipera ma o wiele milszy zapach - taki lekko mydlany i kwiatowy. takie rimmel stay matte i Maybelline fit me pachniały dla mnie jak silikon i plastik - mam bardzo czuły nos. jeszcze nie wiem czy kupię ponownie - popatrzę sobie na jakieś wysokopółkowe podkłady - jeśli nie znajde nic co mnie zainteresuje, to kupię ponownie. jeśli znajdę coś lepszego (wąąąątpie) to raczej nie.
    Zalety:
    • krycie
    • mat
    • trwałość
    • śliczne opakowanie, które się nie otwiera samo
    • zapach
    • kolory
    • gąbeczka
    • cena jak za taką jakość!
    • myślę, że jest całkiem wydajny
    Wady:
    • brak lusterka
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Trwałość
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Drogeria Hebe
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne


Artykuły

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.