Ecocera, Banana Pressed Powder For Dry and Sensitive Skin (Prasowany puder bananowy do skóry suchej i wrażliwej)

Zobacz oferty

Więcej szczegółów i opinii
zobacz na Opineo.pl

REKLAMA
Cena PLN 18.99

Prasowany Puder Bananowy Ecocera to kosmetyk dedykowany głównie dla osób o skórze suchej i wrażliwej, skłonnej do zaczerwienień. Stosowany przez wizażystów do baking’u, doskonale sprawdzi się również na ramionach i dekolcie. Dzięki zawartości mikronizowanego jęczmienia zapewni długotrwałe matowe wykończenie w czasie upalnych dni. Jest świetnym uzupełnieniem Sypkiego Pudru Bananowego Ecocera.
Kosmetyk niezbędny w każdej kosmetyczce. Jego delikatny żółtawy odcień stopi się z kolorytem każdej cery, zredukuje zaczerwienienia i wyrówna ton skóry. Zawarte w ekstrakcie z banana witaminy z grupy B oraz witaminy A, E, C, PP wspomagają regenerację skóry, działają antyoksydacyjnie i nawilżająco, dając uczucie komfortu przez wiele godzin.
Produkt przeznaczony zarówno do profesjonalnego jak i codziennego użytku, niezbędnik każdego wizażysty.
Półtransparentny i hipoalergiczny, nie zawiera parabenów, nie powoduje podrażnień, nie wysusza.
Opakowanie zawiera lusterko oraz poręczny aplikator.

prasowany

• Trwałość: 1
  • Stosunek jakości do ceny: 2
  • Opakowanie: 1

Puder

Kompletnie nie sprawdził mi się ten puder, ale to nie do końca jego wina. Po prostu kupiłam go w ciemno, nie zauważyłam tego dopisku że jest dla skóry suchej i wrażliwej. Być może dla takich skór się lepiej sprawdza ale dla mojej normalnej ale w kierunku tłustej niestety nie. Nie matuje, żeby był jakikolwiek efekt musze go nałożyć bardzo dużo a i tak praktycznie od razu skóra mi się świeci.
Jest też bardzo podatny na kruszenie się, w połowie opakowania pokruszył mi się i jego używanie było totalnie niepraktyczne.
Jedyne co mi się podoba to kolor. Bardzo pasuje do mojej ciepłej karnacji, ładnie się z nią stapia ale to jedyny z plusów. Niestety kosmetyk ten nie jest dopasowany dla mojej cery i na pewno nie wrócę do niego

• Zgodność z opisem producenta: 1
  • Trwałość: 1
  • Stosunek jakości do ceny: 1
  • Opakowanie: 1

Koszmarek

Ten puder nie robi kompletnie nic.
Do tego zepsuje każdy makijaż, niezależnie od użytego podkładu - każdy się waży i ciastkuje. Matuje dosłownie na chwilę, ale strasznie wchodzi w pory i wysusza. Jest bardzo wydajny i ma przyjemny, delikatny zapach.
Opakowanie mi pękło na zgięciu.

• Trwałość: 2
  • Stosunek jakości do ceny: 2
  • Opakowanie: 3

No nie

Stosowałam już pudry bananowe i zazwyczaj mi pasują, bo ładnie wpływają na koloryt. Mam mieszaną cerę i z opisu ten konkretny wydawał się idealny, do cery suchej, ale niby miał matowić. Spodziewałam się naturalnego efektu.
Niestety produkt nie pachnie, miałam nadzieję na znajomą mi słodką nutę. Opakowanie bardzo szczelne, momentami ciężko mi się otwiera. W środku płaski puszek, ja jednak używam pędzla, mimo to jest wydajny. Żeby osiągnąć zadowalające mnie wykończenie trochę muszę się namachać. Skóra faktycznie przez pierwsze chwile wydaje się wygładzona. Nie zmienia koloru podkładu, nie rozjaśnia. Ale utrzymuje świeżość makijażu bardzo krótko. W pracy po dosłownie 3 godzinach wyglądam po prostu niechlujnie. Czoło świeci się nawet szybciej. Już rozumiem dodatek puszku do środka, po prostu producent wie, że niezbędne będą wielokrotnie w ciągu dnia poprawki. Ja jednak lubię wyszykować się rano i czuć pewnie przynajmniej pół dnia, a nie myśleć co chwilę o swoim wyglądzie. Z pewnością już nie kupię, był jednym z najsłabszych posiadanych przeze mnie.

• Wydajność: 3

Ok

Puder dostajemy w wygodnym i solidnym opakowaniu z gwarancją, że się nie otworzy.
Do pudru dodana jest gąbeczka, ale rzadko z niej korzystam, bo zdecydowanie wolę pędzel przez co i wydajność jest mniejsza, bo puder bardziej pyli.

Mam mieszaną cerę z tendencją do zaczerwienienia. Stosuję do strefy T i generalnie jest ok, choć matu nie trzyma. Mam tego świadomość, że to jest puder do suchej cery, więc nie obejmuję za to gwiazdki.
Mat jest satynowy, puder jest dość wydajny, łatwo dostępny, często w promocji. Chętnie sięgnę po niego ponownie lub po jakiś inny puder tej marki.
Nie powodował u mnie wysypu, podrażnienia, alergii.

• Opakowanie: 5

Dobry puder z dobrym składem

Puder bananowy znajduje się w ładnej kasetce z lusterkiem, które nie zniekształca co ważne, jest także gabeczka do aplikacji, ja akurat nie używam ale doceniam że jest. Sam puder ma żółty odcień i nie wyczuwam w nim zapachu. Używam go głównie do matowienia strefy T i z działania jestem zadowolona: puder nie tworzy efektu maski, dobrze matuje, nie zapycha i nie wysusza. Po paru godzinach twarz wymaga ponownego zapudrowania, ale u mnie to norma. Śmiało mogę polecić dla fanek bardziej naturalnego makijażu ;)

Wizażanki najczęściej polecają:

* ceny przekreślone to najniższe ceny w okresie 30 dni przed obniżką

Kupiony w: Drogeria Natura

ulubieniec

Puder kupuję niezmiennie od kilku lat, niezależnie od tego, jaki kolejny odkryję to ten z Ecocery zawsze mam w kosmetyczce. Pasuje do ciepłych karnacji, ma piękne satynowo-matowe wykończenie.

Jak narazie mój faworyt

Używam tego puderku na codzień zazwyczaj na spf jeśli nie chcę nakładać tapety na twarz.Puder fajnie matowi cerę nie wysuszając jej przy tym.W dodatku nie podrażnia mi cery i nie wygląda jak maska po nałożeniu.Jest natomiast mały minusik bo puder po kilku godzinach wyświeca się mimo to lubię go.Fajne proste opakowanie nawiązujące do Eko z przydatnym lusterkuem i gąbeczką do poprawek w ciągu dnia.Cena trochę wygórowana ale Eko jest teraz na czasie więc też kosztuje.Mimo to polecam.Wart przetestowania.

• Opakowanie: 3

Jest OK

Używałam już wcześniej pudru sypkiego z Ecocery i polubiłam go, tym razem chciałam przetestować ich produkt w formie kompaktu.
Zalety:
-dobrze matuje
-dobre utrwala
-cena
-nie wysusza skóry
-trwały
-nie zapycha
-cena
Wady:
-wygląda tępo na skórze,
-wybiela.

Fajny na codzień

Calkiem nie zły puder do utrwalenia makijażu. Ładnie stapia się ze skórą. Dla niektórych jego kolor może być zbyt żółty ale mnie to nie przeszkadza ponieważ moja cera również ma żółtawy odcień:-) fajnie matuje, nie zapycha i nie wysusza skóry. Krycie ma raczej słabe ale niweluje zaczerwienienia. Moim zdaniem kiepsko się też naklada za pomocą dołączonej gąbeczki. Pomagam sobie pędzelkiem i wtedy jest idealnie.

Ogólnie to fajny produkt w codziennym makijażu jednak na wieksze okazje wybralabym cos innego.

EcoCera

Jest rewelacyjny polecam z całego serca używam jestem zadowolony i kupię napewno kolejne opakowania puder eco cera jest najlepszy i warto go do koszyka wsiąść

• Trwałość: 2
  • Stosunek jakości do ceny: 3

fajny, ale...

Byłby dla mnie na tę chwilę idealny, ale niestety bardzo szybko się wyświeca, a nie mam tłustej cery. Mimo tego po ok 3 godzinach już widzę przebijanie wszystkiego lepkiego co mam nałożone pod makijażem - krem na dzień mam lekki, więc to na pewno nie wina ciężkiej pielęgnacji.

Poza tym dla mojej suchej i wrażliwej cery jest naprawdę fajny. Ładny żółty kolor, który pomaga podkładowi niwelować zaczerwienienia. Nie podkreśla mi suchych skórek, ładnie wtapia się w skórę, nie jest osobną posypką tworzącą widoczna warstwą pudrową. Kolor też nie jest za żółty, nie odznacza się po im twarz od szyji. Twarz po nim jest gładka, dobrze aplikuje się zarówno gąbeczką jak i pędzlem. Niestety - często trzeba go dokładać.

• Trwałość: 3

Całkiem dobry

Mam skórę w odcieniach jasnej żółci i oliwki, więc kolor pudru bardzo mi przypasował. Nie jest długotrwały, ale nadaje twarzy delikatny, naturalny połysk - więc jeśli ktoś jest zwolennikiem posiadania wiecznie matowej twarzy - przygotuj się na częste przypudrowywanie twarzy. Nie osypuje się, opakowanie jest bardzo wygodne, a cena przystępna (czasem można dorwać na promocji za 15 zł).