KWC LogobyWIZAŻ logo
Pudry do twarzy

Ecocera Banana Pressed Powder For Dry and Sensitive Skin Prasowany puder bananowy do skóry suchej i wrażliwej

4 na 519 opinii

Średnia ocena:
4 na 5
Kupi ponownie: 47% osób
  • 15 maja 2022 o 5:24
    Dobry puder z dobrym składem
    Używa od:tydzień
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Puder bananowy znajduje się w ładnej kasetce z lusterkiem, które nie zniekształca co ważne, jest także gabeczka do aplikacji, ja akurat nie używam ale doceniam że jest. Sam puder ma żółty odcień i nie wyczuwam w nim zapachu. Używam go głównie do matowienia strefy T i z działania jestem zadowolona: puder nie tworzy efektu maski, dobrze matuje, nie zapycha i nie wysusza. Po paru godzinach twarz wymaga ponownego zapudrowania, ale u mnie to norma. Śmiało mogę polecić dla fanek bardziej naturalnego makijażu ;)
    Inna drogeria
    15 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 16 lipca 2019 o 13:01
    Dobry puder!
    Używa od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Do tej pory używałam sypkich pudrów Ecocera- ryżowego i bambusowego, z obu byłam bardzo zadowolona, ale denerwowało mnie opakowanie. Zawsze pod koniec słoika nie mogłam dostać się do resztki pudru, więc musiałam go rozbierać, kombinować... Postanowiłam na krótki czas rozstać się z wielkimi słoikami produktów sypkich i spróbować czegoś bardziej "kompaktowego"- a w dodatku nowego, czelu prasowanego pudru bananowego! Dużo przeczytałam przed zakupem, wiele recenzji było "straszących" i negatywnie oceniających, a moim zdaniem zupełnie niepotrzebnie. Sam pomysł prasowanego pudru jest bardzo fajny- dobrze się tego używa, tak samo jak w przypadku sypkiego produktu można manewrować ilością kosmetyku. Puder jest żółciutki, ale w kontakcie ze skórą zmienia się na biały i ostatecznie "wchłania" się i jest niewidoczny. Producent reklamuje go jako przeznaczonego dla skóry suchej i wrażliwej. Co prawda sama bym się tak określiła, ale nie wiem do końca czy tak jest :/ od jakiegoś czasu moja cera jest w bardzo dobrej kondycji, więc ani mi nie pomaga, ani nie szkodzi- nie podkreśla suchych skórek, nie przesusza. Puder spełnia swoją funkcję- utrwala makijaż, cera jest bardziej matowa. Efekt utrzymuje się długo- pracuję po 12 godzin dziennie, wracam do domu i nadal mam piękny makijaż (a używam produktów mineralnych więc z trwałością bywało różnie). I co ważne- produkt nie podrażnia, nie powoduje alergii. Jest dostępny w coraz większej ilości sklepów stacjonarnych. Daję mu dużego plusika, dla mnie spełnił oczekiwania w 100% dlatego daję 5/5.
    13 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 22 września 2019 o 0:25
    Jest ok
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Jakoś do tej pory nigdy nie czułam potrzeby używania pudrów (33 lata i nie jestem początkująca w makijażu ;)). Moją uwagę na tego typu kosmetyki zwróciła moja siostra, kupując mi puder ryżowy. Był to nietrafiony prezent, ponieważ mam raczej suchą cerę, nie potrzebującą matowienia, ale używałam go do rozjaśniania ciemnych podkładów. Puder ryżowy za bardzo wysuszał moją skórę, więc zostając na tym samym podwórku, sięgnęłam po bananowy. Sypki nie bardzo przypadł mi do gustu, za to prasowany to strzał w dziesiątkę! Przychodzi w pudełeczku, na którym mamy wyczerpujący opis jego działania i zalet. W środku białe plastikowe pudełeczko z lusterkiem (moje przyszło porysowane :-\). Do tego puszek, który nie jest chyba mocną stroną Ecocery, ponieważ tak, jak w ryżowym zaraz odpadła od niego tasiemka. Puder jest dość miękki i pyli przy nabieraniu na pędzel. Używam go sporadycznie od miesiąca i już starł się napis i wzorki, za to na powierzchni zostały dziwne białe kulki, które lubią przenieść się na twarz, jeśli nakładam puder puszkiem. Puder w ogóle nie ma zapachu. Nie widzę aby nadawał mojej skórze jakikolwiek kolor, ani żeby ocieplał jej koloryt, ale może jest w idealnie tym samym kolorze co moja cera. Daje za to efekt wyrównanej, jednolitej skóry, cudownie maskuje zaczerwienienia, nawet te całkiem spore. Cudnie wygląda nałożony na gołą skórę, bez podkładu. Skóra jest gładka, świeża przez wiele godzin, bez czerwonych plam (nakładałam aby ukryć podrażnienie na twarzy i oprócz zamaskowania mam wrażenie, że również ukoił trochę cierpiącą skórę), czy błyszczenia (ale z tym i tak rzadko miewam problemy). Przy tym wygląda całkowicie naturalnie. Gorzej spisuje się na podkładzie, bo o ile na początku wygląda ok, to po 3 godzinach makijaż ścina się na skórze i nieładnie się odznacza. Tylko okolice oczu wiele z nim zyskują, bo cienie mi się na nim nie rolują, a korektor utrwalony pudrem siedzi na swoim miejscu cały dzień. Przy tym nie wysusza skóry nawet w tych miejscach. Do nakładałania na gołą skórę używam puszka, na podkład- dużego pędzla. Jak już pisałam nie używałam do tej pory pudrów i ciągle eksperymentuję, jednak jeśli zdecyduję się wprowadzić puder na stałe do mojego makijażu to będzie to zapewne właśnie ten
    Zalety:
    • Kolor pudru
    • Skład, poza talkiem jest na +
    • Nie wysusza, a wręcz pielęgnuje skórę
    • Maskuje zaczerwienienia i koi skórę
    • Cena
    Wady:
    • Słabe opakowanie- porysowane lusterko na start
    • Puszek się zepsuł po paru użyciach
    W drogerii internetowej
    11 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 19 marca 2024 o 14:16
    Puder
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kompletnie nie sprawdził mi się ten puder, ale to nie do końca jego wina. Po prostu kupiłam go w ciemno, nie zauważyłam tego dopisku że jest dla skóry suchej i wrażliwej. Być może dla takich skór się lepiej sprawdza ale dla mojej normalnej ale w kierunku tłustej niestety nie. Nie matuje, żeby był jakikolwiek efekt musze go nałożyć bardzo dużo a i tak praktycznie od razu skóra mi się świeci. Jest też bardzo podatny na kruszenie się, w połowie opakowania pokruszył mi się i jego używanie było totalnie niepraktyczne. Jedyne co mi się podoba to kolor. Bardzo pasuje do mojej ciepłej karnacji, ładnie się z nią stapia ale to jedyny z plusów. Niestety kosmetyk ten nie jest dopasowany dla mojej cery i na pewno nie wrócę do niego
    Drogeria Hebe
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 14 sierpnia 2023 o 1:29
    Koszmarek
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Ten puder nie robi kompletnie nic. Do tego zepsuje każdy makijaż, niezależnie od użytego podkładu - każdy się waży i ciastkuje. Matuje dosłownie na chwilę, ale strasznie wchodzi w pory i wysusza. Jest bardzo wydajny i ma przyjemny, delikatny zapach. Opakowanie mi pękło na zgięciu.
    Zalety:
    • cena
    • delikatny zapach
    • bardzo wydajny
    Wady:
    • wysusza
    • wchodzi w pory
    • ciastkuje i waży każdy podkład
    • matuje na chwilę
    Inna drogeria
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną