KWC LogobyWIZAŻ logo

Piękny lecz nietrwały
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:tydzień
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Zapach jest piękny i naprawdę bardzo oryginalny - trudno teraz o coś niebanalnego, a Burberry się to udało. Jest świeży, rześki, lekki i kwiatowy. Słodkawy, ale nie za bardzo - idealnie "wyważony"! Ma też w sobie coś "chemicznie-syntetycznego" i ostrego w sobie, ale moim zdaniem to tylko dodaje mu wyrazistości i charakteru i osobiście bardzo mi się to podoba. Jest pod względem zapachu bardzo zbliżony do Dolce & Gabbana Light Blue (nawet czcionka zapachu i flakon!) ale nie jest taki "płaski" jak zapach od DG - jest wyrazistszy i bardziej intrygujący (może właśnie dzięki tym "syntetycznym", ostrym nutom). I kiedy już myślałem, że znalazłem "swój zapach" na każdy dzień i każdą porę roku, to niestety okazało się, że po godzinie zapach totalnie znika, a więc bardzo, bardzo duży problem z trwałością. No chyba, że trafiłem na jakiś felerny flakon? Czy Wy też mieliście problem z jego trwałością? Jestem trochę rozdarty, bo zapach przecudny, ale bardzo nietrwały i to jest właściwie jego jedyna, ale i bardzo duża wada. Mam nadzieję, że Burberry go kiedyś dopracuje (pod kątem trwałości) i wtedy na pewno do niego wrócę! Niemniej zapach niebanalny, piękny i warty uwagi!
    Zalety:
    • niebanalny, świeży i intrygujący zapach
    • minimalistyczny, elegancki flakon
    Wady:
    • trwałość: po godzinie już go nie czuć
    Szczegóły:
  • 3 września 2009 o 10:00
    wiosenny poranek :)
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:nie określono
    tak jak w opinii poprzedniczki :) sama też czasem używam :) oryginalny, niebanalny, trzyma się przy skórze, trwały lekki, delikatny, świerzy, kwiatowy, mi przypomina trochę przypudrowane kwiaty bzu, lub konwalii, a może to pierwiosnek :) w każdym razie wiosna :) pomimo tego zapach nie jest słodki, ani ciepły ani chłodny, raczej wyważony i nienarzucający się dobra i ładna odświerzająca kompozycja na codzień zapach jest bardzo uniwersalny, bo kazdy i wszędzie ładnie komponuje się z wiosennym ogrodem :) dla młodego, wrażliwego idywidualisty Polecam chociażby ze względu na trwałość i unikatowość zapachu :)Używam tego produktu od:roku Ilość zużytych opakowań:2
    ishtar4
    4 / 5
    2 stycznia 2007 o 20:36
    dla młodego
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:nie określono
    Perfumy dla młodego mężczyzny. Na pewno nie mają nic wspólnego z Brutem z kiosku. Zapach delikatny, świeży, powiedziałabym, że nawet unisex. Pachną rozkrojonym miodowym melonem i świeżym praniem. Używam tego produktu od: Ilość zużytych opakowań: testy

Produkty podobne