Tom Tailor, For Her EDT

Tom Tailor, For Her EDT

Zapach wielowymiarowy i autentyczny jak samo życie. „Największą rewolucją jest pokochanie siebie”. Gdy jesteś pełna radości, wszystko idzie łatwiej i chętniej porywasz się na wszelkie nowe wyzwania. Spontaniczność i odwaga są zaraźliwe i... dodają kolorytu codzienności. Daj się zarazić - niech bije od Ciebie żywiołowość i chęć do działania! Nowy zapach Tom Tailor For Her w pierwszej chwili musuje nutami brzoskwini i imbiru, by po chwili zachwycić bukietem złożonym z róży i frezji, które otula klasyczny aromat drzewa cedrowego i piżma. Zapach podkreślający wieloaspektowość współczesnego życia i różnorodność ról, które codziennie pełnimy.

38% jesień/zima 63% wiosna/lato

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Dla delikatnej i wrażliwej kobiety

Kupiłem ten zapach jako upominek dla bliskiej mi osoby.
Zanim przeczytałem tę recenzję zaufałem własnemu nosowi. :-)
Zapach niezbyt słodki, rzekłbym idealny, delikatny i zarazem zmysłowy.

A flakonik cudny, bardzo podobny był kiedyś męski z serii Paco Rabanne, niestety od dawna już niedostępny. To tak tylko na marginesie.

O bazie zapachu nię będę się rozpisywał bo każdy ją tu już zna.
Wasze opinie tylko utwierdziły mnie w tym, że to był słuszny wybór.
Dziękuję i pozdrawiam.

Ps. Reniu, mam nadzieję, że będziesz dobrze się czuła z tym zapachem. :-)
Pozdrawiam Cię. K...... ❤

Kobiece

Zobaczcie jaki uroczy flakonik ????
Piekny design perfum dodatkowo nadaje im charakteru. Jeśli lubicie typowo owocowe nuty to jest to woda dla Was.
Nutami głowy są Brzoskwinia, Bergamotka i Imbir; nutami serca są Róża, Mirabelka i Frezja; nutami bazy są Śliwka, Cedr i Piżmo.
Takie połączenie zapachów sprawia że poniekąd pachną trochę świeżo ale zarazem słodko.
Co najważniejsze są to lekkie i nienarzucające sie perfumy, które mogą towarzyszyć nam na co dzień :)

Cudowny !

To śliczny kwiatowo-cytrusowy zapach w pięknym kobiecym flakonie. Perfum przypadł do gustu wszystkim paniom w moim domu zarówno tym młodszym jak i starszym :) Ma lekki ale intensywny i trwały zapach po prostu go uwielbiam! Dla mnie idealny na dzień jak i na wieczór.

Perfumy

Świeży, kwiatowy zapach, który otwiera się nutami brzoskwini i bergamotki oraz imbiru. Ma słodkie akcenty kwiatowe, to mieszanka róż frezji i mirabelki. A duszą zapachu dopełniają nuty śliwki, cedru i piżma. Perfumy są przepiękne, uwielbiam takie kobiece i kwiatowe pachnidelka. Są bardzo trwałe, mają ekskluzywne opakowanie.

Dla silnej i niezależnej kobiety

Pierwsze co przykuwa uwagę jeśli chodzi o te perfumy to buteleczka. Szklana, tłoczona, w minimalistycznej szacie graficznej i pudrowo różowym kolorze. Bardzo ładna i stanowi prawdziwą ozdobę toaletki. Zapach jest dla mnie bardzo intrygujący. Na początku czuć brzoskwiniowe, owocowe nuty, które przechodzą w kwiatowe za które odpowiada róża i frezja by na końcu przybrać na sile klasycznym aromatem drzewa cedrowego i piżma. To właśnie ostatnie nuty wyczuwam najbardziej i one sprawiają, że zapach wydaje się być silny i odrobinę męski.

Nie są to typowo zmysłowe, kobiece perfumy. Ja określiłabym je jako z pogranicza damskich i unisex. Osobiście bardzo lubię męskie zapachy i takie połączenie bardzo mi się podoba. Czuć, że jest to silny zapach, ma w sobie coś zadziornego. Myślę, że sprawdzą się o każdej porze roku z tym, że ja osobiście na lato lubię coś lżejszego i myślę, że królować będą u mnie przez jesień i zimę. Zapach kojarzy mi się z kobietami silnymi, niezależnymi, takimi, które nie boją się być sobą. Trwałość perfum oceniam na plus, czuje je spokojnie kilka godzin. Na plus również cena i dostępność - 50 ml kosztuje ok 90 zł i można je kupić w Rossmannie. Bardzo przypadł mi do gustu :)

Nie sądziłam, że tak mi się spodobają

Perfumy z linii For Her od Tom Tailor to świetne połączenie owoców, kwiatów i korzeni. Niżej poznajcie ich nuty zapachowe

Nuty głowy:
-> brzoskwinia, imbir, bergamotka
Nuty serca:
-> róża, frezja, mirabelka
Baza:
-> drzewo cedrowe, piżmo, śliwka

OPAKOWANIE
Tworzy je piękny szklany flakon w kształcie kryształu w kolorze delikatnego, pudrowego różu. Całość wygląda bardzo elegancko i szykownie. Bez wątpienia przyciąga wzrok.

ZAPACH
Na początku mi się nie spodobał. Uznałam, że jest za słodki. Jednak gdy już mój nos się z nim oswoił poczułam w nim lekkość i świeżość. Myślę, że ten zapach idealnie nadaje się w ciepłe dni, szczególnie wiosną gdy wszystko budzi się do życia-kwiaty, owoce... Ten zapach jest na pewno bardzo kobiecy i subtelny. Nie jest duszący i nie gryzie w nos. Nie jest duszący ani przytłaczający. Utrzymuje się do kilku godzin. Jeśli chodzi o ubrania to mam wrażenie, że czuję na nich zapach tych perfum cały czas. Spokojnie nada się na randkę, by podkreślić kobiecość ????

Naprawdę bardzo fajne perfumy i polecam sprawdzić ich zapach. Występują w dwóch wersjach pojemności: 30ml i 50ml. Naprawdę polecam! Nie zrażajcie się po pierwszym "powąchaniu" bo na początku może odtrącić. Ja miałam to wrażenie ale poczułam głębie zapachu po jakimś czasie i się w nim zakochałam. Siedząc w domu nawet się psikam tymi perfumami by je czuć ????

Świeży, intensywny, pełen pozytywnych wibracji i bardzo trwały

Nuty brzoskwini i imbiru, bukiet złożony z róż i frezji, klasyczny aromat drzewa cedrowego i piżma.

Tak pachnie zapach Tom Tailor For Her. Bardzo świeży, intensywny, pełen pozytywnych wibracji i przede wszystkim... trwały. Zapach wyczuwam na skórze przez wiele godzin. Pomimo swojej intensywności zapach bardzo subtelnie otula skórę swoim aromatem. Nie jest "męczący". Sprawdzi się na co dzień i wieczorem. Mały, poręczny flakon bez problemu znajdzie dla siebie miejsce w każdej torebce.

Nowoczesny zapach na codzień

Zapachy, które mnie otaczają są dla mnie bardzo ważne. Uwielbiam świece zapachowe, olejki i piękne perfumy. Do mojej kolekcji dołączyły Tom Tailor for her to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. W pierwszej chwili wyczuwam nuty brzoskwini i imbiru, a po chwili przechodzą w bukiet złożony z róży i frezji, które otula klasyczny aromat drzewa cedrowegoi piżma. Bardzo nowoczesny i sportowy zapach. Jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny, przykuwa uwagę cudowny kryształowy flakon w pudroworóżowym kolorze. Występuje w dwóch wariantach 30ml i 50ml. Zapach był dla mnie dużym zaskoczeniem. Jest świeży i lekki. Absolutnie nie przytłacza, ani nie dusi.
Idealny dla kobiet pewnych siebie. Zapach mi się spodobał na tyle, że używałam go codziennie.Mysle ze pasują na wiosnę i lato. Trwałość spokojnie do kilku godzin.Natomiast na ubraniach wyczuwam go prawie cały dzień. Są to perfumy bardzo wydajne i wydaje mi się że są w jak najbardziej odpowiedniej ceny co do jakości.Obecnie w @rossmannpl te perfumy można kupić za jedyne 67,99zł /50ml

Przepiękne opakowanie

W przepięknym, pudrowo- różowym, szklanym opakowaniu zamknięto prawdziwie kwiatowy zapach. Kobiecy i świeży, z najmocniej wybijającym się akcentem róży.
Zapach jest niezwykle trwały. Utrzymuje się na skórze cały dzień.
Mam "swój" sposób na ocenę trwałości tego typu produktów: spryskuje wodą toaletową dłoń, chwilę odczekuję aby osiągnęła swój "właściwy" zapach, a tym samym dobrze "związała" się ze skórą i ... myje ręce wodą z mydłem ;) Sprawdzam w ten sposób jak szybko można usunąć dany zapach ;)
Tutaj po pierwszym myciu tylko delikatnie stracił on na intensywności. Po trzecim myciu nadal był wyczuwalny :) Czy muszę coś jeszcze dodawać? ;)

Słodziutkie

Ja je bardzo lubię latem. Pachną frezjami, rześko, letnio, frywolnie. Jest to zapach słodki, ale nie duszący, głęboki i dziewczęco - kobiecy. Na początku jest delikatny by z czasem wybuchnąć wibracją kwiatów. Trwałość bardzo dobra, około 5 godzin. jest to zapach dzienny ale sprawdzi się też na letnie wieczory i ogrodowe party. Raczej do pracy i szkoły niż na randkę.