AA, Intymna, Baby Girl, Delikatna emulsja do higieny intymnej od 1. roku życia

AA, Intymna, Baby Girl, Delikatna emulsja do higieny intymnej od 1. roku życia

Sprawdź ceny produktu

Delikatna kremowa emulsja do higieny intymnej Baby Girls linii AA Intymna została opracowana z myślą o dziewczynkach od 1. roku życia. Preparat zawiera m.in. kwas mlekowy, alantoinę, d-pantenol oraz składniki natłuszczające. Kwas mlekowy zapewnia odpowiednie pH, przywracając naturalną mikroflorę bakteryjną. Alantoina zmniejsza zaczerwienienia i koi podrażnienia. D-pantenol nawilża śluzówkę oraz regeneruje podrażniony naskórek, przywracając komfort. Delikatna formuła myjąca zapewnia uczucie czystości, a specjalnie dobrane składniki natłuszczające pielęgnują wrażliwą skórę okolic intymnych.
Emulsja była testowana dermatologicznie z udziałem osób z alergicznymi chorobami skóry. Zawiera hipoalergiczną kompozycję zapachową. Nie zawiera barwników oraz parabenów.

pielęgnujące, ochronne
z pompką
płyn
250 - 500ml
Skóra
normalna

NIESTETY NIE

PLUSY:
+ fajny skład, bez silnych detergentów,
+ opakowanie z pompką ułatwia stosowanie produktu,
+ ładna szata graficzna,
+ nie uczuliła mnie,
+ zapewnia uczucie odświeżenia,
+ nie wysusza,
+ bezbarwna,
+ bezzapachowa.

MINUSY:
- dość drogi produkt, warto kupić na promocji,
- rzadka konsystencja, może wylewać się z dłoni.

Warto spróbować, dobry zamiennik słynnego Facelle z Rossmanna.

EDIT

Niestety okropnie mnie uczulił, skończyło się okropnym podrażnieniem, wysuszeniem i szczypaniem miejsc intymnych. Wędruje do kosza.

Sprawdził się!

Bardzo lubię dobre kosmetyki w dobrej cenie i ten żel należy do takich.
Stosowałam go zarówno ja, jak i moja córka. Obje jesteśmy zadowolone.
Duże opakowanie z higieniczną pompką uważam za plus. Produkt jest wydajny, nie pachnie, nie pieni się, ale ma b.dobre właściwości myjące i co najważniejsze nie powodował dyskomfortu u mnie i u dziecka. Nie podrażnia, nie szczypie, uważam za w pełni bezpieczny dla wrażliwej skóry.

Za największy plus uważam wysoką jakość przy niskiej cenie!

Bardzo dobry skład - polecam dla wszystkich, nie tylko dla dzieci

Na wstępie chciałam tylko wspomnieć, że nie jestem osobą, która przejmuje się do kogo produkt kosmetyczny jest skierowany, gdyż to są tylko wizje producenta. To nie są leki. Każdy może sobie używać czego chce. Mam swoje wymagania i nie interesują mnie takie rzeczy.
Szukałam bezzapachowego żelu do higieny intymnej. Ze składem, w którym nie znajdę silnych detergentów, zapachu, barwników (nie wiem po co komu kolorowy płyn) i niezliczonych ekstraktów roślinnych. Czytaj czegoś prostego i w miarę delikatnego. Produkt powinien zawierać substancjami znoszącymi inwazyjne działanie detergentów. Przeglądając składy żeli na półce Rossmanna wybór padł na ten oto żel. Wydaje mi się, że mam inną szatę graficzną.

polecam nie tylko najmłodszym

Płyn zakupiłam dla mojej dwuletniej córeczki, gdy zauważyłam, że jej miejsca intymne są odrobinę zaczerwienione. Do zakupu przekonał mnie przede wszystkim bardzo delikatny skład produktu i stosunkowo niska cena. Po dłuższym czasie używania, z pewnością możemy stwierdzić, że podrażnienia zniknęły i nie pojawiają się nowe, nic nas nie piecze ani nie swędzi. Podsumowując, uważam, że jest to doskonały żel o bezpiecznym składzie za stosunkowo niewielkie pieniądze, a używany być może przez całą rodzinę :)

Bomba!

Opakowanie: Standardowa przy takich płynach pompka, zmieniłabym szatę graficzną na bardziej dziewczęcą, jakąś pudrową.
Działanie: Delikatnie myje, nie uczula, nie podrażnia, nie piecze podczas mycia. To idealny płyn dla osób wrażliwych. Uwielbiam go! Jest też niezwykle wydajny.

Najlepszy żel do higieny intymnej!

Żel ten trafił w moje ręce podczas zakupów w Hebe. Po przeczytaniu składu od razu wylądował w koszyku, a po pierwszym użyciu stał się ulubieńcem. Rzadko kiedy widzę żele do higieny intymnej z tak dobrym składem. AA Baby Girl nie zawiera bowiem silnych detergentów, konserwantów, barwników i parabenów, a nawet soli (sodium chloride), co sprawia, że jest wyjątkowo łagodny. Pomimo tak fenomenalnego składu, ma naprawdę niewygórowaną cenę i jest baaaardzo wydajny. Korzystam już z niego od dłuższego czasu i wciąż jest go pełno. Stworzony został do higieny intymnej dzieci, ale jak najbardziej sprawdza się także u dorosłych z wrażliwą skórą lub takich, którzy zwyczajnie stronią od silniejszych składników. Delikatnie myje, nie podrażnia, nie uczula oraz łagodzi. Idealny na co dzień oraz przy infekcjach.
Żel właściwie nie ma zapachu, jest gęsty i przezroczysty. Wystarczy jedno naciśnięcie pompki, by wydobyć odpowiednią ilość, co czyni go naprawdę bardzo wydajnym.
Jak najbardziej polecam - obecnie mój numer jeden płynów do higieny intymnej.

zdała egzamin

Moja córeczka od jakiegoś czasu skarżyła się na szczypanie w okolicach intymnych po użyciu zwykłego żelu do mycia ciała dlatego postanowiłam kupić coś przeznaczonego specjalnie w te okolice. AA intymna o był nasz pierwszy wybór i jak na razie jej jesteśmy wierne skacząc tylko po różnych wersjach tego produktu.
Emulsja jest dość rzadka, bezzapachowa. Ma mleczno-perłowy kolor. Nie pieni się wcale. Co ważne, po jej użyciu dziecko nie narzeka na żaden dyskomfort.
Mi również zdarzyło się kilka razy użyć tego produktu i również jestem zadowolona. Nie podrażnia, daje uczucie odświeżenia.
Na wyjazdach bardzo dobrze sprawdza się jako produkt do mycia całego ciała. Włosy córeczki po tej emulsji są mięciutkie i błyszczące.
Opakowanie ma ładne, pod światło widać zużycie. Pompka działa jak należy, można ją zablokować, więc tu także plus.
W skrócie, nie mam zastrzeżeń. Bardzo dobry produkt.