Befine, Love Romance, Fragrance Body Mist Spray (Zapachowa mgiełka do ciała)

Befine, Love Romance, Fragrance Body Mist Spray (Zapachowa mgiełka do ciała)

Odświeżająca i nawilżająca mgiełka do ciała. Zawiera składniki odżywiające skórę.

ochronne, nawilżające, zapachowe
zapachowa
Skóra
normalna
100 – 250ml

bardzo fajna

Zapach miał chyba udawać Love Spell od Victioria's Secret i... w pewnym stopniu nawet się to udało :) utrzymuje się dość długo jak na mgiełkę (po dwóch-trzech godzinach podobno wciąż ją czuć). Jest b. wydajna.
Uważam, że za tę cenę naprawdę jest to dobry produkt!

Ładny zapach odświeżenia.

Mgiełkę Befine kupiłam sobie z myślą o gorących, letnich dniach - kiedy perfumy wydają się zbyt ciężkie. To był dobry wybór: zapach lekki, kwiatowy, delikatny i łagodny dla otoczenia. Lubię psikać się tą mgiełką kilka razy w ciągu dnia. Rzeczywiście daje uczuczucie odświeżenia. Zapach na początku wydaje się słodkawy, jednakże to wrażenie mija po "psiknięciu". Jest lekko, świeżo i miło. Opakowanie ma aż 270ml płynu, co wystarcza na całkiem długo, nawet przy intensywnym "używaniu". Trwałość nieco słaba, ale produkt jest mgiełką, dlatego ten aspekt jest do zaakceptowania. Bardzo podoba mi się szata graficzna na butelce: fiołkowe motywy, jest bardzo kobieco i romantycznie: w końcu nazwa "Love Romance" zobowiązuje;) Bardzo udany produkt - w porównaniu do innych mgiełek ma pojemność, która mnie zadawala. Polecam!

Okropny zapach

Kupiłam tę mgiełkę w ciemno w drogerii internetowe Rossmann -2 mgiełki w cenie 27 zł. Cena regularna 1 mgiełki to 39,99->nie wiem czy ktokolwiek to kupił w takiej cenie. Zapach jest straszny jak odświeżacz do WC. Chciałam ją zwrócić ale w drogerii stacjonarnej mi nie chcieli przyjąć a odsyłać nie ma sensu bo drożej wyjdzie niż to wszystko warte.
Zapach okropny w tym przypadku dobrze ze nietrwały. Najgorsza mgiełka jaką miałam. Jedynie ładne opakowanie ewidentnie stylizowne na mgiełki Victoria Secret jednak jest to marna podróba VS . Cena regularna nie do przyjęcia.

Bardzo fajna

Mgiełka ma ładny, odświeżający, kwiatowy zapach. Zdecydowanie sprawdzi się na lato. U mnie utrzymuje się około 4-5 godzin, potem mniej ją czuć. Jest duża i wydajna, wystarczy jedno naciśnięcie żeby dobrze było ją czuć. Ma ładne, estetyczne, kwiatowe opakowanie. Ogólnie bardzo polecam.