Joanna, Naturia Body, Peeling myjący (różne rodzaje)

Joanna, Naturia Body, Peeling myjący (różne rodzaje)

Peeling myjący Joanna Naturia Body o owocowym zapachu wygładza i odświeża ciało. Receptura zawiera nawilżający ekstrakt owocowy (w zależności od wersji: z kiwi, pomarańczy, truskawki, porzeczki lub grapefruita) oraz drobinki ścierające, które usuwają zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka.
Wspaniałe rezultaty stosowania peelingu myjącego Joanna Naturia Body:
- oczyszczona i odświeżona skóra,
- gładsza i milsza w dotyku,
- przyjemnie pachnąca.
Peeling Joanna jest dostępny w kilku zapachach.

nawilżający
w butelce
Struktura
drobnoziarniste
100 – 250ml, 50 - 100ml

przyjemny ale nie kupię więcej

Jest to raczej żel peelingujący do mycia, niż zdzierak. Dla mnie zbyt delikatny jak na peeling. Cudne zapachy. Pojemność na plus, bo za tę cenę można często wymieniać zapachy.Butelka niewygodna w użyciu, końcówkę produktu cieżko wydobyć, powinna stać na zakrętce, aby reszta mogła spłynąć. Ale zakrętka za mała...
Nie kupię, gdyż slsy i inne chemikalia zaczęły mnie przerażać.

Dobry dla skóry wrażliwej

Kupiłam peeling z czarną porzeczką i faktycznie zapach porzeczki mocno czuć, co mi bardzo odpowiada. Mam dość wrażliwą i suchą skórę, więc wiele peelingów, szczególnie tych z drobinkami jest dla mnie za mocnych, ale ten bardzo ładnie wygładza, tym samym nie podrażniając skóry. Opakowanie jest małe, ale cena również niska.

Mój ulubiony peeling do ciała

Świetny produkt, zamknięty w poręcznym opakowaniu. Buteleczka jest takiej wielkości że zawsze znajdzie się dla niej miejsce w mojej walizce na wszelkie wyjazdy, czy to podczas studiów, czy teraz na wakacje z mężem i małym dzieckiem. Stosuje ten peeling już od dobrych kilku lat i naprawdę go lubię. Ma piękne owocowe zapachy, jest łagodny ale jednocześnie skuteczny. Ładnie złuszcza martwy naskórek, skóra po jego użyciu wygląda świeżo i do tego cudownie pachnie. Z czystym sercem mogę go polecić każdemu. Dodatkowym plusem jest świetna cena innego dostępność praktycznie w każdej drogerii.

Zapach kusi

Owocowe peelingi i inne produkty do pielęgnacji zawsze jako pierwsze przyciągają mój wzrok. Te od Joanny to jedne z moich ulubionych, ze względu na wspaniałe, długo utrzymujące się zapachy i efekty, jakie wywołują.
Peeling świetnie złuszcza naskórek i pozostawia skórę gładką i miękką. Mnie osobiście nie podrażnił w żaden sposób.
Opakowanie jest poręczne, łatwo go zapakować do walizki.
Minusem dla mnie jest wydajność - bardzo szybko się kończy, przynajmniej przy użytkowaniu przeze mnie.

b. fajny

Jest to bardzo tani, a przy tym w każdym wariancie cudownie pachnący peeling. Używam go jakieś 2 razy w tygodniu, czasem częściej, czasem rzadziej, moja skóra jest po nim gładka i nie przesuszona (a to jest dla mnie ważne bo mam skłonności do przesuszania się skóry jeśli odpowiednio o nią nie zadbam). Balsamy ładnie się po nim wchłaniają. Idealny do poprawy humoru, zwłaszcza truskawkowy :)

Obłędny zapach

Uwielbiam peelingi Joanny Naturia Body, mają niesamowite zapachy, które rozpieszczają zmysły. Peeling zamknięty jest w niedużej, bardzo poręcznej buteleczce. Mimo niewielkich rozmiarów jest całkiem wydajny. Peelingujące drobinki są wyczuwalne w dotyku, dobrze usuwają martwy naskórek. Skóra po jego użyciu jest miękka, aksamitna i pięknie pachnąca.

POLECAM

Pilling stosuje 2 razy w tygodniu od długiego czasu w różnych zapachach , dodatkowo jest tak fajny ,że zabieram go kuzynce za granice gdy jadę w odwiedziny.

Truskawkowy peeling

Uwielbiam peelingi od Naturii - pięknie pachną, dobrze złuszczają naskórek i są w atrakcyjnych cenach. Ten mocno pachnie truskawką, jest dosyć wydajny - mimo małego opakowania. Pozostawia skórę miękką i gładką.

Bardzo dobry produkt

Złuszcza nie podrażniając skóry, pozostawia ją miękką w dotyku i pięknie pachnie <3
Przemyślane poręczne opakowanie, które można ustawić do góry nogami, gdy jest już końcówka produktu.
Do tej pory wypróbowałam truskawkę, czarną porzeczkę, grejpfrut i kawowy. Ten ostatni najmniej przypadł mi do gustu (tylko jeżeli chodzi o zapach) a reszta rewelacyjna :D

Dobry peeling, w dobrej cenie ;)

Używam raz na jakiś czas tych peelingów z Joanny. Bardzo ładnie pachną, truskawkowy to mój faworyt :) Jako peeling sprawdza się bardzo dobrze, łatwo się rozprowadza, a skóra po użyciu jest wygładzona i oczyszczona. Mam alergiczną skórę, a tutaj w składzie barwniki itp. ale jak używam raz na jakiś czas, to nie mam problemu z przesuszeniem, czy uczulaniem. Cena bardzo spoko.

Moc i zapach

Całkiem nieźle sobie radzi ten peeling ze złuszczaniem skóry, zapach jest bardzo intensywny, cena bardzo przyjemna dla kieszeni. Za kilka złotych dostaje się naprawdę fajny produkt, ja zawsze kupuję sobie na wyjazdy bo mają niedużą pojemność i łatwo zabrać ze sobą. Zapachów jest sporo do wyboru, skóra po peelingu jest gładsza i przyjemna w dotyku.

Cudooo

Każdy peeling z Joanny to dla mnie coś niesamowitego. Poza oczywistym super działaniem, produkt nie podrażnia cery, można spokojnie używać go do twarzy - usuwa suche skórki, wygładza i nawilża. I napis "truskawka" nie jest tam dla ozdoby - produkt na prawdę pachnie truskawką i to prawdziwą, nie czuć tam sztuczności. Dodatkowo ta cena: na każdą kieszeń (dosłownie)! Wydajność też jest spoko, nie mam pytań :)