Organique, Bloom Essence, Body Sugar Peeling (Cukrowy peeling do ciała)

Organique, Bloom Essence, Body Sugar Peeling (Cukrowy peeling do ciała)

Odżywczy, cukrowy peeling do ciała o przepięknym kobiecym aromacie świeżych kwiatów. Masujące kryształki cukru pobudzają mikrokrążenie i usuwają martwe komórki naskórka. Bogata w olej sojowy i masło shea baza, uelastycznia i wygładza skórę, a wyciągi z lilii wodnej, japońskiej wiśni i babki lancetowatej pobudzają ją do regeneracji. Doskonała propozycja dla skóry wrażliwej i wymagającej szczególnej pielęgnacji.
Nie zawiera: parabenów, olejów mineralnych, parafin, ftalanów, etanoloamin, PEG-ów, SLES, ALS.

zapachowa
w słoiku
Struktura
drobnoziarniste
100 – 250ml

Przyjemny i dobrze nawilżający

Za jego największy plus uważam zapach, który unosi się długo nie tylko w łazience ale również na skórze.
Dobrze działa, czuć, że skóra jest gładka, odżywiona i nawilżona. Za duży plus uważam zastosowanie oleju sojowego. Po aplikacji pelingu nie potrzebny jest balsam, bo na skórze jest delikatny oleisty film. Skóra jest wyraźnie nawilżona.

Zawarty w nim cukier nie rozpuszcza się dzięki czemu można wykonać skuteczny peeling całego ciała.

Dość wydajny, jedno opakowanie wystarczyło mi na miesiąc.

Bardzo przyjemny

Peeling w wygodnym opakowaniu, o delikatnym, spokojnym zapachu. Dobrze się nakłada, a zawarty w nim cukier rozpuszcza się akurat w takim tempie, żeby móc wykonać masaż. Ale co najważniejsze - skóra po jego użyciu jest cudownie gładka, napięta, a przez zawartość masła shea i wosku pszczelego delikatnie nawilżona, ale bez uczucia lepkości. Używany systematycznie świetnie poprawia kondycję skóry i jej ukrwienie, ale też sprawdza się zastosowany "na ostatnią chwilę". Z minusów - rzeczywiście szybko znika, a nie jest najtańszy :(

Wspaniały!

Świetny peeling o bardzo przyjemnym zapachu. Zaletą jest, że peeling ma olej sojowy i masło shea, dzięki czemu nie muszę już potem używać balsamu. Cukier nie rozpuszcza się za szybko, a sam peeling dobrze się rozsmarowuje, więc można nim przeprowadzić porządny masaż.

Polecam od czasu do czasu użyć go na suchą skórę, bez uprzedniego zwilżania jej.

Bardzo fajny peeling

Peeling ma niesamowity zapach . Jest pięknie szczelnie zapakowany. Rozprowadza się zwarta masa i przyjemnie pachnie podczas nakładania . Niestety jest mało wydajny i starcza na krótko. Do tego cena zwala z nóg jak na peeling na 2 użycia .

Działanie super, ale ta linja zapachowa nie jest do końca moją ulubioną

Peeling, podobnie jak masło zamknięty jest w plastikowym pojemniku z metalową nakrętką i zawiera 200 ml. Opakowanie bardzo przyjemne dla oka, powiedziałabym, że takie kobiece, wiecie, kwiatki, róż, biel. Podoba mi się. Wewnątrz mamy różowiutką masę, która zawiera kryształki cukru, olej sojowy, wosk pszczeli, wyciągi z wiśni, babki lancetowatej i lilii wodnej oraz masło shea. Sposób użycia wiadomy - niewielką ilość nakładamy na zwilżoną skórę i masujemy okrężnymi ruchami, potem zmywamy ciepłą wodą. Można peeling ten zastosować na sucho również, ale należy pamiętać, że jest to ździerak z gatunku mocnych i jeśli zastosujemy na suche ciało (co kilka razy uczyniłam) to skóra będzie po użyciu mocno zaczerwieniona. Drobiny są dość duże, mocno wyczuwalne i cudownie ścierają martwy naskórek, uczucie po zastosowaniu tego produktu jest wspaniałe. Ponadto po użyciu na skórze pozostaje delikatna warstewka nawilżająca, więc nie ma mowy, żeby skóra była wysuszona. Jest aksamitna, napięta i gotowa do dalszych etapów pielęgnacyjnych.
Nie mogło zabraknąć jednak minusu, o którym już pisałam wspominając o maśle z tej serii - zapach... To nie jest "mój" zapach. Owszem, jest ok, nie jakiś smrodek, nie drażni nosa, ale też nie wyzwala we mnie jakichś specjalnych zapachowych zachwytów, niestety w związku z tym peelingu Bloom Essence już nie kupię. Wydajność też jest całkiem ok, przy używaniu 2 -3 razy w tygodniu produkt ten starczył mi na prawie 2 miesiące, także jak dla mnie to jest w porządku.
Żałuję, że seria Bloom Essence pod względem zapachu nie przypadła mi tak do końca do gustu, jednak jeśli chodzi o działanie to jak zwykle Organique nie zawodzi - jest pierwszorzędne.

Cudeńko!

Stronie od tego typu miejsc, aczkolwiek po wypróbowaniu tego peelingu postanowilam sie wypowiedzieć. Dostałam go jako prezent i byłam zachwycona! Cudowny, piekny i minimalistyczny słoiczek który skrywa w sob ie całkiem sporą ilość produktu o cudnym kwiatowym zapachu, dbał o moje ciało ponad 2 miesiace i wygłaszał skórę poprzez pozostawienie na niej cienkiego filmu. Musze wyprobowac te markę ponieważ to chyba mój faworyt obecnie!

super!

Pieknie pachnie i jest go naprawdę dużo! Swietnie napina skore, pozostawia skore jędrna i odświeżona, serdecznie polecam! Jedynie co mi przeszkadza to jego cena jezeli jednak zalezy ci na dobryh efektach peelingu warto zainwestowac w to cudo ;)

Ten zapach!

Jeden z przyjemniejszych peelingów, jakich miałam okazję używać. Zachwyca już na sklepowej półce - piękne opakowanie i różowy kolor przyciągają wzrok, a gdy uchylimy wieczko to w zasadzie "koniec" ;) Świeża, słodka, kwiatowa woń umila pobyt w łazience i wręcz zachęca do stosowania produktu.

Konsystencja jest gęsta, zbita, najeżona cukrowymi drobinkami. Peeling delikatnie złuszcza, ze względu na stosunkowo szybko rozpuszczający się cukier nie ma mowy o ryzyku podrażnienia - to dobry kosmetyk dla wrażliwców. Skóra jest gładka i pokryta delikatnym filmem - w moim odczuciu nie trzeba stosować dodatkowo balsamu nawilżającego.

Niestety wszystko co piękne, szybko się kończy... Odrobinę za szybko, za co odejmuję gwiazdkę - jednak od kosmetyku w tej cenie oczekiwałabym trochę większej wydajności. Poza tym - czysty zachwyt!

Agata z redakcji Wizaz.pl

Wspaniały kosmetyk

Jak w tytule wspaniały kosmetyk! Zapach zniewalający. Peeling się świetnie rozprowadza, rzeczywiście złuszcza, nawilża i pozostawia cudny zapach. Skład świetny, organiczny. Dostałam go kiedyś w prezencie i będę wracać bo aż żal mi było go używać tak mnie ujął za serce. Szkoda tylko, że cena dość wysoka ok 60zł.

Booski <3

Uwielbiam do niego wracać. Gdyby nie cena używałabym tylko tego jednego produktu. Pachnie naprawdę perfekcyjnie, działanie również jest świetne - przyjemnie zdziera martwy naskórek pozostawiając skórę gładziutką i miłą w dotyku. Często odpuszczam nawet balsamowanie ciała do tym domowym zabiegu. Będę do niego wracać, na pewno :)

Rewelacja

Peeling o pięknym zapachu z naturalnych ziarenek cukru, to niezły zdzierak, więc nie polecam wrażliwej skórze. Genialnie oczyszcza skórę i przy okazji nawilża, dba o nią jak najbardziej, to możliwe.Dość wydajny, nie drogi, bardzo ładna szata graficzna, delikatna, czytelna, czego chcieć więcej.

bardzo dobry cukrowy peeling

Polecono mi Bloom Essence jako peeling, który sprawdzi się przy skórze wrażliwej. Jest to peeling bardzo gęsty, którego dodatkowe działania poza oczyszczaniem to nawilżenie i wygładzenie skóry.

Kryształki cukru rozpuszczają się bardzo dobrze. Unosi się świeży, kwiatowy zapach. Już na etapie masażu wyczuwamy taką oleistą substancję, która ma za zadanie dodatkowo natłuścić skórę.

Po wmasowaniu i spłukaniu tego peelingu pozostaje taki filtr na ciele. Nie używam już olejku ani balsamu. Uważam, że działanie peelingu zostało spełnione. Produkty do ciała firmy Organique są zawsze wysoko na mojej liście prezentów. Mogę śmiało polecić ten peeling również wrażliwcom.