Organic Shop, Mango & Sugar, Body Scrub (Scrub do ciała `Kenijskie mango`)

Organic Shop, Mango & Sugar, Body Scrub (Scrub do ciała `Kenijskie mango`)

Zobacz oferty

Średnia ocena: 4.79/5

Delikatesy z Natury
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcejzwiń

Soczysty aromatyczny scrub do ciała na bazie organicznego oleju mango i trzcinowego cukru wyśmienicie oczyszcza i regeneruje skórę, dodając jej miękkość, aksamitności i zdrowego blasku.

pachnące cudo

Ten peeling zakupiłam, jako kolejny z tej firmy. Poprzedni się sprawdził, więc chciałąm prztestować kolejne. co w nim mamy:
1. Cukrowe drobiny - dla mnie lepsze niż kryształki soli.
2. Olejek z mango - nie dość, że super odżywia, wygładza i nawilża to jeszcze obłednie pachnie
3. Cena - dałam za niego około ziko. Bardzo niska cena.
4.Działanie - skóra jest oczyszczona, wygładzona i dotleniona a przy okazji gładziudka.
uwielbiam
zasługuje na wszystkie gwiazdki

Fajny

Lubię peelingi do ciała i staram się używać je regularnie, a ten jest jednym z moich ulubionych. Pięknie pachnie i ma drobną, delikatną konsystencję, która nie robi krzywdy a doskonale radzi sobie z martwym naskórkiem.
Skóra po użyciu jest bardzo gładka i przyjemna w dotyku.

Cudo

Uwielbiam ten peeling przede wszystkim za jego zapach ale i działanie !:) Peeling jest drobniutki ale mimo wszystko dobrze usuwa martwy naskórek . Pozostawia skórę miękką, gładką, i pachnącą. Dodatkowo jest bardzo tani, jedyny problem to dostępność ale z tym też można sobie spokojnie poradzić ;)

Cudo!

Przede wszystkim cudownie pachnie, jak wszystkie z tej serii! Szkoda, że peelingi nie są jadalne bo zawsze mam ochotę wziąć łyżeczkę i zajadać :D
Nie wywołuje podrażnień, mam wrażenie, ze dzięki zawartym olejkom delikatnie nawilża skórę. Konsystencją przypomina gęstego shake’a czy inny mus.
A i jest to dość mocny zdzierak, wiec wrażliwcy - ostrożnie! Cena produktu również przestępna, polecam! :D

Jeden z najpiękniej pachnących i działających peelingów

Produkt zakupiłam czytajac same pozytywne opinie tego produktu. Długo sie nie zastanawiałam i od razu wylądował w koszyku moich zakupów.
Przede wsyztskim zapach ! Powalający zapach świeżego, soczystego mango!
Produkt posiada gesta konsystencję, która umożliwia łatwą aplikację produkt na skórę.
Po użyciu i spłukaniu produktu skóra jest zregenerowana, nawilżona i doskonale odżywiona.

Obłędnie pachnie

Zapach jest obłędny, a działanie jeszcze lepsze. Peeling ma zbitą konsystencję, a jego opakowanie pozwala wybrać produkt do końca. Dość mocny, lecz nie na tyle żeby podrażnić. Po spilingowaniu skóra jest gładka i nawilżona, ale bez pozostawionego filmu, tłustej warstwy.

Zapach soczystego mango

Nie spodziewałam się, że ten kosmetyk będzie tak ładnie pachniał, bo spodziewałam się bardziej chemicznego zapachu, a tu niespodzianka i mamy całkiem realistyczny zapach. Sam peeling jest całkiem mocny, ale absolutnie mnie nie podrażnił. Nie zostawia on żadnego filmu, tłustej powłoki. Skóra jest miękka, spilingowana, ale bez tłustej warstwy. Ja osobiście muszę zastosowaćpo nim jeszcze balsam czy masło.

Jeden z ulubieńców

Uwielbiam cukrowe peelingi do ciała marki Organic Shop. Nie wywołują u mnie podrażnień, mają naturalny skład, cudowny zapach i sprawiają, że skóra jest miękka, nawilżona i widocznie wygląda lepiej. Wersja mango pachnie tak słodko i owocowo, że jeśli uwielbiacie słodycz mango to uważajcie byście nie chcieli tego zjeść! Peeling ma gęstą i zbitą konsystencję, należy na mokrą skórę okrężnymi ruchami wsmarowywać produkt, cukier z czasem zacznie się rozpuszczać zmieniając się w jakby gęsty krem. Działanie kosmetyku jest widocznie zauważalne, skóra otrzymuje blask, jest mięciutka i gładka. Peeling zdecydowanie nawilża skórę, która po zabiegu nie wymaga nałożenia balsamu - nie jest nieprzyjemnie ściągnięta. Polecam, sama zużyłam już kilka opakowań :)

Mnie akurat zapach nie powalił

Jak wersja o zapachu belgijskiej czekolady serio mnie urzekła, to ten peeling samym zapachem nie zachwycił. Chociaż do działania nie mam żadnych zarzutów.

Spodziewałam się, że będzie pachniał mocno soczyście i słodko jak dojrzałe mango. A to takie trochę niedojrzałe mango. Czuć też chemiczną nutę środku do sprzątania. Widzę, że bardzo dużo osób chwali go za zapach. Dla mnie zapach na nie i na pewno nie kupiłabym ponownie.

Sam peeling jest naprawdę super. Opakowanie jest bardzo proste i wygodne w użyciu. W końcu jest to tani produkt, więc nie oczekuję jakiegoś super opakowania.

Jest on bardzo gęsty, taki lepki. Nabiera się w takich kawałkach. Trochę ciężko rozprowadzić go na skórze tak gęsty jest. Ma dużo dużych drobinek cukru. Lubię mocne zdzieraki i ten peeling należy do tych mocniejszych. Nie jest tak mocny jak domowych peeling z parzonych fusów kawy, ale jak na produkt ze sklepu mnie zaskoczył działaniem peelingującym pozytywnie.

Naprawdę super wygładza skórę. Czuć, że ona jest wygładzona i że produkt usunął martwy naskórek. Natomiast produkt nie zostawia na skórze żadnej warstwy i nie nawilża jej, więc tak gładkość wynika tylko i wyłącznie z jego działania peelinującego.

Minusem jest, że produkt ciężko się spłukuje ze skóry przez to, że jest bardzo gęsty.

Mimo wszystko jako peeling jest naprawdę dobry. Ale tej wersji zapachowej nie polecam.

Jedno słowo: WOW

Kupiłam ten peeling po przeczytaniu dziesiątek pozytywnych opinii w internecie. Kojarzę tę markę z żeli pod prysznic (wszystkie miały super zapachy), więc tym bardziej byłam pozytywnie nastawiona.

Przechodząc do meritum: peeling jest po prostu super! Obłędny zapach, o którym wszyscy się rozpisują to jedno, ale samo działanie również jest naprawdę dobre. Peeling jest dość gęsty, momentami nawet jak pasta. Na szczęście nie zostawia tłustej warstwy, nie brudzi.

Jeśli chodzi o samo zdzieranie naskórka to jest ono konkretne, czasem skóra robiła mi sie czerwona. Za to wygładzenie po tym peelingu trzymało się nawet do 3 dni!

Szkoda, że opakowanie nie jest trochę większe, bo peeling po prostu szybko się kończy :)

Obłędny zapach!!!

Scrub ma bardzo fajna gesta konsystencje, ktora sprawdza sie swietnie pod prysznicem!
Zapach to jest poprostu KOSMOS! Pachnie oblednie i umila caly proces peelingowania ciala!
Skora po zabiegu jest gladka, miekka i bardzo zrelaksowana.
Genialny produkt za rozsadna cene!

Soczyste mango

Scrub jest bardzo skoncentrowany, gęsty.
Dobrze oczyszcza oraz regeneruje skórę, dodaje jej miękkości. Skóra staje się delikatna, nie jest podrażniona. Bardzo przyjemny, owocowy zapach, który uprzyjemnia stosowanie produktu. Zapach intensywny, nie jest syntetyczny. Dobry , wydajny produkt w niskiej cenie. Często wracam do tego peelingu