Facelle, Slipeinlagen Normal [Comfort] (Wkładki higieniczne)

Facelle, Slipeinlagen Normal [Comfort] (Wkładki higieniczne)

Pojemność 50 szt

Wkładki Higieniczne Facelle Normal, 50 sztuk. Władki facelle z serii dry-tez przepuszczają powietrze i wykonane są z przyjemnych dla skóry, wyjątkowo miękkiej włókniny, co daje codzienne poczucie pewności i zadbania.

pakiet
ochronne
bezzapachowa

Ok

Dobry produkt w niskiej cenie. Wkładki higieniczne są cienkie. Dobrze przylegają oraz nie przemieszczają się. Nie podrażniają skóry. Wkładki dostępne są w Rossmannie.

Są fajne

Czasem je kupuję. Są miękkie i wygodne. Dobrze chłonną. Idelanie trzymają się bielizny. Nie odkleją się nie przemieszczają się. Długo utrzymują suchość. Są wydajne. Nie podrażniają i nie uczulają. Szkoda tylko że są bezzapachowe.

Tanie, a dobre

Skusiłam się na nie, głównie dlatego, że nie było tych wkładek, których uzywam na codzień. Sa dostępne w każdym Rossmannie i za naprawdę niska cenę. W opakowaniu znajduje się 50sztuk wkładek. Nie maja one zapachu, więc dla osób które mają wrażliwe okolice intymne będą idealne. Wkładki są dosyć grube, lecz w ogóle ich nie czuć. Są dobrze wyprofilowane i mają mocny klej. Trzymają się bez zarzutu, więc mamy spokojna głowę. Są chłonne i na pewno nic nam nie przecieknie. Gdyby moje ulubione wkładki były jednak na półce, to nie poznałabym tych. Od teraz kupuje tylko te i na dodatek w niższej cenie, a z tą samą jakością.

Świetne są

Te wkładki higieniczne są dostępne w każdym Rossmannie. Jak to bywa z markami dedykowanymi dla danej drogerii lub marketu są one tanie, a jednocześnie nie ustępują jakością najdroższym kosmetycznym markom. Tak też jest z tym produktem. Cena jest bardzo przystępna, a wkładki tańsze niż te od konkurencji, a wcale nie gorsze.

Mają bardzo dobry klej, dzięki czemu bardzo dobrze trzymają się bielizny, a także nie rozwarstwiają się (miałam tak z innymi wkładkami znanej marki). Są też chłonne, dzięki czemu można czuć się pewnie w ciągu dnia. Sprawdzą się także na ostatni dzień okresu, jeśli ktoś ma słabe krwawienie. Nie mają zapachu, ale dla mnie to nie jest wada, a nawet dla dziewczyn z wrażliwymi okolicami intymnymi to zapewne zaleta. Mają też kształt z wycięciami, który dopasowuje się do bielizny. Nie podrażniają i są odpowiednio cienkie, dzięki czemu w ogóle ich nie czuć.

Szczerze je polecam i sama na pewno nie raz do nich wrócę.

kolejny produkt Rossmana, który jest bardzo tani i bardzo dobry

Zacznę od tego, że te wkładki nie różnią się niczym od inny droższych markowych wkładek. Jedyna różnica to cena. Facelle daje nam 50szt w cenie ok 5-7zł. Super!

Wkładki są chłonne, dobrze przylegają do bielizny, podczas ruchu (chód, jazda na rowerze) nie przemieszczają się. I tu wielki plus, bo zazwyczaj te tańsze wkładki mają za słaby klej, który po jakimś czasie się nie trzyma. Tu jest zupełnie odwrotnie! :)

Są bardzo delikatne i przyjemne. Nie podrażniają skóry, nie powodują świądu.
W ogóle ich nie czuć.

Tanie i dobre

Wkładek Facelle od zawsze używała moja mama. Ja wytrwale wybierałam innych firm, bo wydawało mi się że są cieńsze i zapachowe.
Kiedyś jednak spróbowałam tych od mamy i pokochałam je. Zorientowałam się, że niczym nie odbiegają od drogich koleżanek.
Opakowania są duże, a cena naprawdę bardzo zachęcająca. Wkładki mogłyby być rzeczywiście odrobinę cieńsze ale przyzwyczaiłam się do nich. Są super chłonne, bardzo dobrze przylegają do bielizny, nie przesuwają się. Są delikatne, nigdy nie odczuwałam jakieś dyskomfortu z powodu ich używania.
Teraz to nieodłączny element mojej łazienki i torebki.
Polecam wszystkim.

Mieszane uczucia

Firma Facelle doskonale u mnie wypadala, więc postanowiłam wypróbować wkładki.
Skusiłam się na ekonomiczne opakowanie, które jest ładne, kolorowe i bardzo kobiece.
Wkładki są bardzo chłonne, nie obcieraja, ani nie podrazniaja skory. Nie przesuwają się w ciągu dnia. Jedyny minus to bardzo mocny klej, który czasem pozostaje na bieliźnie i dopiero w trakcie prania puszcza.
Mam bardzo mieszane uczucia co do tych wkładek, z jednej strony spisują się doskonale, z drugiej strony jednak są pozostałości kleju, więc mów wiem, czy kupię je ponownie.

Ulubione

Sa to moje ulubione wkladki higieniczne które zawsze mamw domu. Są tanie a jest ich naprawde sporo. Sa delikatne dla skóry i bezzapachowe. Klej bardzo odbrze trzyma wkładkę na bieliznie. Nie odbiegają niczym od drozszych kolegów.

Wolę wersję zapachową

Wszystkie wkładki Facelle są super! Przetestowałam już chyba każdy rodzaj i te też okazały się w porządku. Niczym nie odbiegają od droższych firmowych wkładek. Są może troszkę grubsze, ale mimo wszystko dyskretne. Mi ich grubość osobiście nie przeszkadza. Są chłonne i pokryte warstwą przyjemną w dotyku. Klej dobrze utrzymuje je w bieliźnie. Opakowanie jest duże i tanie. Czego chcieć więcej?

Bardzo dobre

Świetne wkładki, mają mocny klej i co najważniejsze- nie podrażniają. Przerabiałam wiele wkładek bezzapachowych, ale to są jedyne, które naprawdę lubię. Używając ich nie czuje dyskomfortu, który odczuwam przy innych tego typu produktach.

Najlepsze wkładki

Długo szukałam wkładek, które byłby odpowiednio duże, miały dobry klej i byłbyby chłonne. W tym produkcie znalazłam to wszystko. Dostępne są w sieci znanych drogerii za dobrą cenę. Są miękkie, nie odparzają skóry, sprawdzają się na początku i końcu miesiączki.

Najlepsze

Wkładek Facelle używam od bardzo dawna - uważam, że są jednymi z najlepszych dostępnych na rynku mimo niskiej ceny. Cena w tym przypadku wcale nie jest tutaj wyznacznikiem jakości - dużo droższych produktów tego typu jest o wiele gorszych od tego. Produkt jest dostępny jedynie w sieci drogerii Rossmann ale tam przynajmniej nigdy nie ma problemu z ich dostępnością. W dodatku często są organizowane promocje na ten produkt.
W tej serii mamy do wyboru kilka wariantów wkładek o różnym przeznaczeniu i rozmiarze a także klasyczne, zapachowe i dostosowane do bielizny typu stringi.
Ja używam najczęściej tych w wersji Normal, czasami też zapachowych ale te zwykłe są moimi ulubionymi. W różowym zgrabnym opakowaniu znajduje się 50 wkładek więc jedno opakowanie starcza na długo.
Materiał, z którego wykonane są wkładki jest przyjemny i łagodny dla skóry. Nie powoduje żadnych podrażnień. Wkładki są całkowicie niewyczuwalne i bardzo komfortowe. Dobrze chronią bieliznę i pozostają zawsze na swoim miejscu.