Biochemia Urody, Olejek antycellulitowy 100% naturalny

Biochemia Urody, Olejek antycellulitowy 100% naturalny

Olejek anty-cellulitowy to olejowy ekstrakt z Morszczynu (algi), Bluszczu, Guarany, Rozmarynu i skórki Gorzkiej pomarańczy w bazie zimnotłoczonego oleju słonecznikowego. Działanie 5 aktywnych składników roślinnych obecnych w oleju polega na poprawieniu mikrocyrkulacji krwi w naczynkach, dzięki czemu olejek przyspiesza eliminację produktów przemiany materii oraz rozkład tłuszczów, poza tym olejek działa antyoksydacyjnie, przeciwzapalnie, drenująco, antyseptycznie, ujędrniająco oraz natłuszczająco i nawilżająco.
Składniki aktywne obecne w roślinnych ekstraktach to:
- kwasy tłuszczowe Omega-6 i Omega-9 (kwas linolowy i oleinowy), które nawilżają i poprawiają barierę lipidową naskórka,
- antyoksydanty (witamina E, kwas karnozowy i rozmarynowy, karotenoidy, kwasy fenolowe, w tym kwas kofeinowy i chlorogenowy, fukoksantyna, kwas alginowy), które działają odmładzająco i regenerująco,
- substancje ujędrniające i drenujące (olejki eteryczne, ksantyny, w tym kofeina, teofilina, teobromina, sole mineralne (potas, jod), flawonoidy (rutyna, hederyna, hesperydozyd oraz garbniki i saponiny), które uszczelniają naczynka i pobudzają lipolizę i mikrocyrkulację. Polecany jako kuracja antycellulitowo-ujędrniająca do ciała. Olejek posiada lekką formułę, szybko wchłaniającą się w skórę.

olejki do ciała i do masażu
natłuszczające, wyszczuplające, wygładzające, antycellulitowe, ujędrniające
bez parabenów
bogate
olejek
z defektami

Przyjemny.

Nie czarujmy się... Olejek antycellulitowy nie zwalczy nam cellulitu :D
Ale zdecydowanie może nawilżyć i delikatnie napiąć skórę oraz usprawnić masaż.
W tym celu go kupiłam.
Olejek ma niewielką pojemność, ale jest wydajny, bardzo treściwy. Nakłądałam go na uda i pośladki, a potem długo masowałam dużą gumową szczotką z twardymi wypustkami. Kosmetyk fajnie pachnie; ziołowo. bardzo dobrze nawilża, jednak, jak to bywa w przypadku takich kosmetyków, trzeba poczakać aż się wchłonie.
Zauważyłam poprawę stanu skóry - to na pewno. Nazajutrz, po wieczornym masażu była bardziej gładka i jedrna, ale cellulit to odrębna sprawa. Nie mniej jednak, uważam, że kosmetyk ma dobry wpływ na skórę i zapobiega pogłebianiu niedoskonałości.
Ma również fajny, naturalny skład.
Polecam wypróbować.