Bielenda, #Body Positive, Serum-booster ujędrniająco-wygładzające z efektem antycellulite

Serum booster do ciała to silnie działający produkt wspierający redukcję cellulitu. Dzięki wysokiej zawartości niezwykle skutecznych składników aktywnych, serum nadaje skórze jędrności i elastyczności. Produkt ma lekką, kremową konsystencję, która szybko się wchłania i dobrze rozprowadza na powierzchni skóry. Serum nawilża i odświeża skórę, sprawiając, że staje się gładka i miękka w dotyku. Produkt jest przeznaczony do każdego typu skóry, również wrażliwej.
SKŁADNIKI AKTYWNE zawarte w produkcie, gwarantują wzrost poziomu jędrności skóry i redukcję cellulitu.
#kofeina – powstrzymuje proces nadmiernego przyrostu komórek tłuszczowych, jednocześnie pobudzając rozpad tłuszczu w tkankach, zapobiega powstawaniu cellulitu, wygładza i ujędrnia skórę, wspomaga redukcję nadmiaru wody z komórek, dzięki czemu skóra staje się bardziej elastyczna i napięta.
#pro-retinol – substancja aktywna, która ujędrnia i regeneruje skórę, przywracając jej sprężystość, wykazuje działanie antycellulitowe i odmładzające.
Dodatkowo, produkt jest wzbogacony o wyjątkowo skuteczne ekstrakty roślinne o działaniu ujędrniającym i antycellulitowym: #ekstrakt z tamaryndowca, #ekstrakt z liści zielonej herbaty, #ekstrakt z morszczynu, #ekstrakt z bluszczu, #ekstrakt ze skrzypu polnego.

serum
ujędrniające, regenerujące, nawilżające, wygładzające, antycellulitowe
w tubie
z defektami

Jest OK

Produkt kupiłam na promocji razem z koncentratem z tej serii. Serum-booster faktycznie nawilża skórę i ujędrnia ją. Nie mniej jednak od początku nie mogłam pozbyć się wrażenia, że to opakowanie już widziałam i nie był to produkt Bielendy. I faktycznie opakowanie łudząco przypomina opakowanie balsamu od Victoria's Secret . Gdy postawi się je obok siebie można się pomylić.

Ciekawy produkt

Serum z Bielendy stosowałam w celu nawilżenia i ujędrnienia skóry. Produkt ma żelową, bardzo lekką konsystencję, przez co szybko się wchłania. Po zastosowaniu skóra jest gładka, dobrze nawilżona i ujędrniona. Serum zamknięte jest w wygodnym opakowaniu, a dodatkowo ma przyjemny, świeży zapach. Niestety nie poleciłabym go dla osób zmagających się z dużym cellulitem, bo serum będzie po prostu za słabe.

ZALETY
Lekka konsystencja
Nawilża
Ujędrnia
Szybko się wchłania
Wygładza
Wydajne

WADY
Zbyt delikatne działanie antycellulitowe

Całkiem fajne

Najwiekszą zaleta dla mnie jest zapach i konsystencja.
Dobrze się rozprowadza i nawilża, jednak bez jakiegoś efektu wow
Opakowanie dosyć ładne, nie jest sztywne, dlatego łatwiej będzie wycisnąc resztki.
wydajne
Cena w porządku.

Przepiękny zapach!

Pierwszym plusem serum jest to, że posiada obłędny zapach, który utrzymuje się długo na skórze! Jestem w nim po prostu zakochana ... :-)

Serum nakłada się dobrze, bardzo szybko się wchłania. Od razu po nałożeniu skóra staje się bardziej napięta.

Produkt jest dość wydajny.

Dobrze nawilża

BIELENDA Serum Booster ujedrniająco wygładzające przede wszystkim ma przyciągające wzrok opakowanie, kojarzące się z latem. Kremowa konsystencja. Balsam ma kolor kości słoniowej nie jest typowo biały, o ziołowym zapachu. Dobrze się rozsmarowuje, szybko wchłania, nie pozostawiając lepkiej warstwy na ciele tzw. tłustego filmu. Stosuje na uda, pośladki i piersi, poza nawilżeniem nie zauważyłam spektakularnego działania, używam od grudnia średnio co dwa dni, jestem w trakcie drugiego opakowania. Kupię ponownie ponieważ dobrze nawilża moja sucha skórę.

Bardzo dobry kosmetyk na cellulit, stosowałam regularnie i było widać efekty. Co prawda nie zwalcza cellulitu do zera ale na pewno go redukuje.

Bardzo lubię kosmetyki bielendy,również te do pielęgnacji ciała,serum wchodzi w skład grupy kosmetyków wspomagających walkę z cellulitem i ujędrniających. Zalecane jest używanie tego produktu razem z peelingiem i kremem z tej serii, choć przyznam szczerze, że zarówno peeling czy krem jak i serum doskonale sprawdzają się osobno. Serum ma przyjemną konsystencję ułatwiającą smarowanie, wchłania się na tyle szybko by bez problemu po kilku minutach lekkiego wmasowywania można było "wskoczyć" w ubranie lub piżamkę. Konieczność wykonania lekkiego masażu by kosmetyk wchłonął się całkowicie jest wg. mnie ogromną zaletą, bo przecież masaż wspomaga walkę z cellulitem. Podobno kosmetyki antycellulitowe dzielą się na te, które rozgrzewają i te które chłodzą, i właśnie te chłodzące mają mieć lepsze działanie. Wg. mnie to prawda. Na plus można policzyć cenę, wydajność, i efekty- bo naprawdę efekty są !! Po ok. tygodniu stosowania skóra staje się napięta, ujędrniona, a cellulit? Naprawdę zaczyna maleć !! Po dwóch tygodniach widać jeszcze większą poprawę, po miesiącu efekty przerosły moje najszczersze oczekiwania, przy stosowaniu dodatkowo diety, wysiłku fizycznego no i masażu- rękawicą sizalową pod prysznicem, i w czasie wmasowywania serum. Szczerze polecam, warto przeprowadzić taką kurację, bo cena jest zachęcająca a efekty zaskakujące. Wskazana jest jednak konsekwencja.

Opinia serum ujędrniającego ... ?

Umówmy się, że wiele osób opisuje głównie zapachy i buteleczki czy słoiczki. Często sama tak robiłam ale z wiekiem przychodzi doświadczenie.
A chodzi nam tu o serum- booster ujędrniający z efektem antycellulitowym.
Zużyłam całe. Smarowałam codziennie regularnie. Efekt zerowy.
Nawilża to fakt ale gdybym chciała krem balsam czy masło nawilżające to zwykła Nivea by wystarczyła. Dziękuję ale mnie nie zachwycił.

Bardzo przyjemne i skuteczne

Serum kupiłam na promocji 2+2 Bielendy w Ross ..
Wzięłam tylko serum z tej serii .
Podoba mi się design opakowania jak zresztą chyba większości.. Takie ekslusywno-rajskie połączenie kolorów:) Bardzo gustowne powiem szczerze.
Tuba standardowa . Otwierana na klik.
Ja do tej tuby mam jednak jedno ale. Mianowicie produkt mi się po jakimś czasie trudniej wydobywa.. nie wiem czy to kwestia tego ,że tam przy dziurce coś przywarło , ale muszę ją mocno naciskać. Naprawdę mocno aby wydobyć serum, które nota bene wychodzi cienką strużką .Cisne więc i cisne..i przez to wyciskanie tuba jest pognieciona po prostu. Poodkształcała się trochę i tyle.
Samo serum ma fajny kolor . Nie jest biały , a taki jakby lekko wpadający w beż..? Do złudzenia przypomina mi produkty lekko opalizujące lub koloryzujące choć takie nie jest.
Konsystencja też przyjemna bo lekka by nie powiedzieć,że właśnie żelowa prawie.
Wchłania się znakomicie i szybko. Nie zostawia filmu na skórze. Pachnie równie ładnie jak wygląda. Niespotykany zapach rzeczywiście jak na produkty antycellulitowe.
Nawilża skórę , całe ciało . Bardzo dobrze. Nie mam przy nim dylematu czy stosować ujędrnienie czy nawilżenie bo tu mamy jedno i drugie w wystarczającym stopniu. Używam na całe ciało . Nawet na piersi używałam sporadycznie jak nie miałam balsamu dedykowanego do tej okolicy. Nic złego się nie stało:) Moja skóra jest 44+ i choć jest w dobrej kondycji (nie oszukujmy się dbam o to nie tylko kremami , ale odżywianie i sport przede wszystkim ) to jednak cellulit występuje u mnie głównie na udach -górna partia. Dzięki serum skóra w tym miejscu naprawdę wygląda dobrze : jest gładka, ujędrniona właśnie , napięta a cellulit zminimalizowany,ale wymagana jest systematyczność..jak zresztą w każdym działaniu długofalowym...
Polecam wypróbować..

Nie widzę dużej różnicy

Kończę opakowanie i nie widzę jakiejś dużej różnicy, skóra może i jest gładsza ale nie zniknął cellulit i nie wydaje mi się duzo jędrniejsza. Zapach na plus lekki, przyjemny, konsystencja serum ok, szybko i łatwo można posmarować skórę, a produkt błyskawicznie się wchłania i nie zostawia skóry lepkiej.

Średnio

Zachęcona opiniami w końcu skusiłam się na przetestowanie tego serum.

+ Dostępność w wielu drogeriach,
+ Niska cena,
+ Ładne opakowanie - zdecydowanie nowoczesne przyciągające uwagę hasztagiem,
+ Skóra jest rzeczywiście wygładzona,
+ Lekka, kremowa konsystencja, która szybko wchłania się nie brudząc ubrań,
+ Nie podrażnia ani nie uczula.

- Słaba wydajność,
- Nie zauważyłam efektu antycellulite,
- Nie ujędrnia,
- Zapach nie przemawia do mnie w żaden sposób i zdecydowanie nie pozostaje na skórze.

Przyjemny wygładzacz

Nigdy nie miałam dużej skłonności do cellulitu, bardziej do drobnej utraty jędrności na tyle ud, jakoś tak od razu pod tyłkiem. Głównie dlatego stosuję tego typu produktu, dla ujędrnienia tych partii. Długo stosowałam serum z Avonu, teraz postanowiłam poszukać czegoś nowego.

Moją uwagę od razu zwróciło opakowanie. Wiecie, jak to jest z tymi produktami na cellulit- rzucają się w oczy, głównie krzykliwą kolorystyką, wizerunkiem szczupłej babki, a tutaj mamy całkiem elegancką tubę, która jest dobrze wykonana przy okazji. Nie wygina się we wszystkie strony, zatrzask na klik, napisy się nie zmazują. Wszystko na plus. Cena też przystępna. Na minus może dostępność.Nikt wcześniej nie zwrócił na to uwagi, więc może tylko na moja Natura taka felerna.

Jestem zdziwiona, że produkt na cellulit może mieć tak sympatyczny zapach. Zwykle tego typu specyfiki lekko śmierdzą albo przynajmniej mają mocny, chemiczny zapach, który lubi się utrzymać na dłużej. Tutaj jest serio przyjemnie. Serum nie ma żadnych wartości chłodzących ani rozgrzewających. Dla mnie to na plus. Ileż można odczuwać iście lodowcowy chłód albo rozgrzanie żywego węgla? Konsystencja też ok. Czasami serum kojarzy mi się z czymś bardzo rzadkim, podobnym do lotionu, a tutaj jednak dostałam coś bardziej treściwego.

Przy regularnym stosowaniu naprawdę widać efekty, chociaż prawda jest taka, że prawdziwe cuda zdziała tylko zmiana diety i ćwiczenia, a tego raczej staram się unikać :) Smaruję się nic zawsze po kąpieli, wieczorem i jest to dla mnie taki rytuał, że czułabym się dziwnie, gdybym tego nie zrobiła. Bardzo szybko zauważyłam zmiany. Skóra stała się przede wszystkim wygładzona, naprawdę miła w dotyku. Czuć też świetne nawilżenie. Jest różnica między partiami ciała, na które nie stosuje tego serum, a tymi nim potraktowanymi. Jeśli chodzi o ujędrnienie... Wiadomo, szału nie ma, takie produkty nigdy nie mają tego efektu wow. Samo serum nie zrobi z nas Chodakowskiej, jednak skóra jest jędrniejsza, zwyczajnie wygląda lepiej.

Produkt przyjemny. Póki co kupiłam coś innego już na przyszłość, ale potem na pewno będę chciała wypróbować koncentratu z tej samej serii.

Lubię

Serum zakupiłam w komplecie razem z balsamem do ciała tej samej serii.
Stosowałam produkt codziennie wieczorem po kąpieli. Poza balsamem stosowałam również raz w tygodniu masaż bańką chińską oraz ćwiczyłam. Efekty są, cellulit jest zdecydowanie mniejszy. Myślę że serum stosowane solo bez żadnych ćwiczeń itp nie da spektakularnych rezultatów, zresztą jak każdy inny kosmetyk- nie istnieją produkty cud, dzięki którym nie musimy nic robić i mamy efekty.
Konsystencja jest pół gęsta, produkt nie spływa z ciała i szybko się wchłania. Chwilę po aplikacji można założyć ubranie/piżamę co jest bardzo na plus, bo nie lubię czekać aż balsam się wchłonie i będę mogła się ubrać.
Skóra jest nawilżona, miękka a cellulit widocznie mniejszy.
Zapach tak jak w przypadku balsamu do ciała jest cytrusowy i przyjemny.
Opakowanie to miękka tuba, łatwo wycisnąć produkt aż do ostatniej kropli.