Fenty Beauty by Rihanna, Gloss Bomb, Universal Lip Luminizer (Błyszczyk do ust)

Fenty Beauty by Rihanna, Gloss Bomb, Universal Lip Luminizer (Błyszczyk do ust)

Uzależniający błysk, odżywcza formuła i uniwersalne wykończenie.
Błyszczyk, który zapewnia nieodpartą eksplozję blasku w jednym uniwersalnym odcieniu Rose Nude stworzonym przez Rihannę. Odcień pasuje do wszystkich. Jedno pociągnięcie nadaje ustom pięknego wyglądu, nawilża i odżywia dzięki masłu shea. Usta wyglądają na pełniejsze. Formuła bez efektu sklejenia. Błyszczyk ma waniliowo-brzoskiwniowy, uzależniający zapach. 100% cruelty free.

Fenty Beauty Gloss Bomb

Błyszczyk jest bardzo trwały, ma przyjemną konsystencje i nie pozostawia efektu jakbyśmy miały klej na ustach. Przepiękny odcień, który pasuje do większości karnacji. Podkreśla usta oraz odcień oczu. Dostałam go w prezencie ale wiem że będę do niego powracać

Polecam !!

Testuje ten błyszczyk już ponad miesiąc i jestem zachwycona. Mam tendencje do przesuszania i pękania ust, a moja zmorą są suche skórki . Ten błyszczyk nie tylko pięknie uwypukla usta, ale tez nawilża i pielęgnuje . Nie utrzymuje się jakoś niesamowicie, ale jak to błyszczyk . Przy zjadaniu ( wchłanianiu ?) pozostaje ładnym blask bez drobinek . Bardzo polecam ????

najlepszy

Nie przepadam za błyszczykami. Właściwie w moim codziennym makijażu, niezależnie od panującej aktualnie mody, królują matowe usta...
Nie wiem więc dlaczego skusiłam się na ten błyszczyk? Po wielu pozytywnych recenzjach jakie przeczytałam na jego temat, kusiło mnie aby sprawdzić, co ma w sobie takiego specjalnego, że wszyscy się nim zachwycają.
Mój odcień to delikatny nude- sweet mouth.
Już po pierwszej aplikacji na usta, w mig zrozumiałam, dlaczego ten błyszczyk jest hitem .
Nigdy nie używałam kosmetyku do ust tego typu, który byłby tak komfortowy w noszeniu. W błyszczykach przeszkadzała mi zawsze ta kleistość, ciągłe uczucie, że coś mam na ustach... Tutaj ten efekt jest zredukowany praktycznie do minimum. Owszem, czuję że mam pomalowane usta, ale nie jest to kleista maź, do której wszystko się przykleja ;-)

Ukochany błyszczyk!

Dostałam go dwa lata temu w prezencie i przepadłam. Moim ulubionym kolorem jest Fenty Glow.
Błyszczyk nie klei się, ma ładny zapach i daje przepiękny, naturalny efekt na ustach. Dodatkowo je nawilża.
Ma duży aplikator, dzięki któremu możemy szybko rozprowadzić produkt na ustach.
Jego cena niestety jest dość wysoka jak za błyszczyk, jednak nie znalazłam jeszcze lepszego produktu.

Cudowny

Jest to jeden z nielicznych wysoko-półkowych kosmetyków w mojej kolekcji. Jednak zdecydowanie kupiłabym go ponownie gdyby mi się skończył. Samo opakowanie-przepiękne, solidne. Formuła błyszczyku nie jest lepiąca, a na ustach daje bardzo "bogate" uczucie. Czujemy za co płacimy. Przepiękna gama kolorów do wyboru, a do tego super zapach słodki, jednak nie mdlący. Sam aplikator jest dość duży, ale nie za duży. Ułatwia szybką aplikację. Produktu używam bardzo często od około pół roku i końca nie widać!

Ma to "coś"

Błyszczyk to błyszczyk, trudno spodziewać się czegoś odkrywczego, a jednak udzieliło mi się zaskoczenie. Ten konkretny wygrywa konsystencją, nakładanie go to czysta przyjemność - mam wrażenie, że to odżywcze masełko, ma świetny poślizg. Nie wysusza ust, wręcz pielęgnuje. Duży, miękki aplikator dokłada kolejny plus. Gloss Bomb jest o klasę wyżej niż większość błyszczyków, a sądziłam, że nie ma tu już pola do popisu.

Mam kolor Fussy, róż z kapką fioletu oraz drobinkami. Nie jest mocno kryjący, nadaje delikatną barwę i lustrzany połysk, nie klei się.

Bombowy

Nie wiem czy można powiedzieć coś złego o tym błyszczyku.
Na początku myślałam, że przez to jaki jest gęsty będzie mało wydajny, ale gdzie tam. Jest i wydajny i bardzo trwały na ustach.
A ten zapach.... nie do opisania.
Nie jest tani, ale uważam, że wart każdej złotówki.
Mam odcień FU$$Y i nie daje on prawie żadnego koloru na ustach, ale samopoczucie po nałożeniu jakbym miała na ustach ognistą czerwień i wyglądała jak milion dolarów :)

ładny szklany efekt

Szukałam błyszczyka idealnie odbijającego światło ze szkalnym efektem. Przeglądając internet zobaczyłam to cudeńko na reklamie. Pomyślałam a co tam, 75 zł za błyszczyk, pozwolę sobie...
Kupiłam od razu 2 kolory taka byłam napalona.
+ zapach. jest lekko słodki, ale nie mdlący, owocowy
+ aplikator, przyjemnie nanosi kosmetyk
+ mnóstwo malusich drobinek. Naprawdę ładnie wyglądają

- efekt myślałam, że będzie większy... szkoda
- cena, 75 zł za błyszczyk no jest to trochę. Nie każdy moze sobie na to pozwolić prawda?
czy kupię ponownie? Sama nie wiem. Co prawda jest bardzo wydajny ale liczyłam na coś więcej

Nie do podrobienia

Jeju.. Ten produkt jest naprawdę świetny. Z bólem muszę przyznać, że nie znalazłam jeszcze dla niego zamiennika i wydaję mi się, że taki nie istnieje. Ten błyszczyk ma wszystko czego potrzebuje. Świetna gama kolorystyczna, bardzo uniwersalna. Usta prezentują się bardzo apetycznie, wydają się pełniejsze. Posiada nienachalne drobinki, które nie zostają na ustach po zjedzeniu błyszczyka. Nawilża usta! Pięknie pachnie. Posiadam chyba każdy możliwy odcień, jeszcze żaden mnie nie zawiódł, żaden też nie odstaje od reszty jeśli chodzi o jakość. Eh.. Muszę przyznać, że są warte swojej ceny.

Rewelacja!!

Ten błyszczyk poleciła mi makijażystka która wykonywała makijaż okolicznościowy. Serdecznie jej dziękuje bo to jest cudo idelanie uwypukla usta, nadaje im pieknego blasku i ten kolor z malusieńkimi drobinkami ktory pasuje do codziennego makijazu jak i do wyjściowego. Konsystencja jest w sam raz , usta sie nie kleją, wydajność jest baaardzo zadowalająca a cena nieprzesadna.

Boski

Mimo, że często potrafię znaleźć tani zamiennik drogiego kosmetyku, to ten błyszczyk jest po prostu nie do pobicia. Próbowałam wiele błyszczyków, ale nic tak pięknie nie wyglądało jak ten. Tworzy piękną tafle na ustach, powiększa optycznie i nadaje piękny kolor. Miałam z odcieni fenty glow, fus$y a teraz postanowiłam wypróbować nowego sweet mouth :)

Jedyny taki -Kolor Diamond Milk, Fussy, Hot Chocolate

Nie lubię blyszykow które się lepią. Ten taki nie jest. Ma jakby żelowa formule która się totalnie nie klei! Błyszczyk jest drogi ale uważam ze jest warty tej ceny. Jest niewyczuwalny na ustach i już po opakowaniu widać ze to produkt wyzszej póki. Ma dość solidny aplikator którym możemy się pomalować nawet bez lusterka.

Kolory
DIAMOND MILK- mój absolutny ulubieniec. To coś dla fanek chłodnych tonów. Delikatnie rozbiela usta. Usta stają się ciut jaśniejsze i bardziej chłodne ????i oczywiście iskrzą jak miliony monet ????
FUSSY- nudziak w kolorze brudnego, neutralnego różu. To coś na zasadzie koloru: moje usta tylko lepsze:) myśle ze spodoba się on większości kobiet ????
HOT CHOCOLATE - chłodny średni, elegancki brąz. W opakowniu wydaje się bardzo ciemny ale nic bardziej mylnego ???? lubię go używać latem kiedy jestem opalona.