Libresse, Ultra Thing Normal, Podpaski higieniczne

Libresse, Ultra Thing Normal, Podpaski higieniczne

Pojemność 20 szt

Libresse Ultra Deo Fresh o delikatnym kwiatowym zapachu.
Podpaski higieniczne z linii Libresse Ultra charakteryzują się nowoczesnym i unikalnym kształtem, który idealnie dopasowuje się do kobiecego ciała i gwarantuje bezpieczeństwo. Dodatkowo podpaski posiadają bardzo chłonny wkład, który zapewnia najwyższą ochronę, a naturalna, aksamitna powłoka zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia podrażnień.

bardzo dobre podpaski

Nie są to co prawda tak bawełniane podpaski jak polskie Bella, ale są naprawdę niezłe. Warstwa, którą przykleja się do bielizny jest trochę sztuczna, ale oddychająca.
Nie posiadają siatki, są wykończone bawełną od góry i przez to bardzo przyjemne dla ciała. Idealne na upały. Nie przesuwają się.
Używałam regularnie tych podpasek ponad 4 lata, a teraz jako dodatek do kubeczka.
Sprawdzają się w ciągu dnia, bo są chłonne, ale w nocy lepsza wersja niebieska maxi.

Idealne

Idealne podpaski na trudne dni.Sa chlonne,nie przeciekaja i w dodatku maja mocny klej.Nic sie nie przesuwa.Wersja różowa ma delikatny zapach.Nie podrazniaja ani nie uczuluja intymnych czesci ciala.Czesto na promocji sa dostepne w duopacku.Spokojnie stosuje je takze na noc,poniewaz mam pewnosc ze rano nie dam plamy ;-)