Nivea, MicallAir Skin Breathe, Oil-free Gel Eye Make-up Remover (Micelarny żel do demakijażu oczu)

Nawilżający żel z kwasem hialuronowym i formułą OIL-FREE. Efektywnie i łagodnie usuwa makijaż oraz nawilża i pielęgnuje wrażliwe okolice oczu. Bez kompozycji zapachowej, odpowiedni dla osób noszących szkła kontaktowe.

nawilżające, oczyszczające, łagodzące
bezzapachowa
żel
demakijaż oczu i ust
mieszana, odwodniona, wrażliwa, młoda, tłusta

Rewelacja do skóry wrażliwej

Małe, poręczne.
Efekty po użyciu:
W pełni usuwa makijaż (w tym tusz wodoodporny). Nie uczula, łagodzi podrażnienia i wycisza skórę. Nie wysusza. Po zastosowaniu zostawia na skórze uczucie komfortu. W związku z tym, że stosuję do demakijażu nie tylko oczu ale całej twarzy szybko się kończy. Ma fajną konsystencję i baardzo delikatny, świeży zapach.

Fajna formuła

Bardzo lubię ten produkt. Jest przede wszystkim skuteczny w usuwaniu makijażu i najważniejsze- nie piecze w oczy. Żelowa formuła produktu wystarcza na bardzo długo. Kosmetyk jest godny uwagi.

Nie do końca zadowalający

Płyn kupiłam przez wzgląd na formułę, markę oraz fajne opakowanie. Byłam bardzo zadowolona z poprzedniego płynu do demakijażu oczu i postanowiłam przetestować inne opcje. Opakowanie bardzo ładne, wygodne, w transparentnej, nie za dużej buteleczce z odkręcanym korkiem. Zapach bardzo delikatny i niechemiczny, wręcz ledwo wyczuwalny. Konsystencja oleista, ale nie jakaś mega tłusta. Nie uczula i nie wywołuje pieczenia bynajmniej trochę trzeba pocierać oko by makijaż się zmył. Nie do końca jestem zadowolona z zakupu. Można dostać w tej cenie coś lepszego.

Nivea, MicallAir Skin Breathe, Oil-free Gel Eye Make-up Remover

Generalnie jest ok, ale mimo zapewnień producenta, że wystarczy przyłożyć nasączony wacik i voila - makijaż zmyty - u mnie to tak nie działa :) Pocierać muszę, ale jestem do tego przyzwyczajona. Nie piecze w oczy, także na plus.

Nie dla mnie.

Poręczne i niewielkie pudełko. Fajna konsystencja, sprawdza się dobrze np w podróży. Sam produkt mnie nie powalił na kolana. Niestety nie radzi sobie z mocniejszym makijażem, z cieniami jako tako. Przez swoją konsystencje ciężko pocierać oko tym produktem. Używam go 2 tygodnie i bardzo szybko się zużywa. Nie jest wydajny. Dodatkowo, mnie po tym oczy szczypią. Nie jest to produkt spełniający moje oczekiwania, na pewno nie skuszę się na niego ponownie.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Bardzo przeciętny

Dostałam go w zamian za płyn micelarny z olejkiem różanym,który tak szczupak,że odesłałam go do Nivea i w zamian przysłali mi to coś. Szczerze? To piecze w oczy, podrażnia,choć niby hipoalerhiczny,chciałam żeby przysłali mi najtańszy,najzwyklejszy płyn micelarny Nivea a nie żadne takie cudo. Trzeba trzeć oko,bo konsystencja wodnista,bez poślizgu.napewno go sama nie kupię

Przyjemny demakijaż delikatnej strefy

plusy:
+ nie podrażnia
+ dobrze usuwa makijaż
+ chłodzi i orzeźwia
+ łatwo się rozprowadza

minusy:
- bezzapachowy

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
+ wygodne opakowanie
- słaba dostępność

delikatny

Idealny do wrażliwych oczu i do zmywania makijażu "dziennego". Przy mocniejszym make upie też sobie poradzi ale trzeba go zuzyc zdecydowanie więcej. Ciężko go nałożyć wacikiem bo zaczyna wsiąkać w niego i nie zmywa wtedy tak dobrze. Najlepiej nakładać palcami, zostawić na chwile i pomasować.
Nie podrażnia.

Nice ;)

#nivea - Micelarny żel do demakijażu oczu
✅ Raczej nie znajdziemy tutaj zapachu
✅ Konsystencja gęstego przezroczystego żelu
✅ Jest bardzo łagodny dla oczu
✅ Świetnie radzi sobie z demakijażem
✅ Miałam wrażenie, że moje rzęsy mają głębszy kolor, ale pewna nie jestem ✅ Nie wysuszał okolicy oka, nawet lekko nawilżał
✔ Opakowanie niestety jest dość twarde, a żel gęsty więc trzeba się nieźle czasem napracować aby coś wypłynęło na wacik kosmetyczny
✔ Wydajość niestety nie za dobra bo wystarczył mi na ok miesiąc (niecały)

Nivea żel miceralny

Żel idealnie usuwający makijaż z twarzy-doskonale radzi sobie z długotrwałym makjazem. Nawilża cerę i idealnie oczyszcza. Nie jest konieczne dodatkowe nawilżanie cery po demakijażu

Daje radę

Żel zabrałam mamie, bo powiedziała, że za nim nie przepada. U mnie daje radę.
Do zmycia codziennego makijażu oczu wystarcza mi 2-3 waciki nasączone żelem. Nie próbowałam go przy mocniejszym makijażu.
Nie podrażnia moich wrażliwych oczu. Nie jest tłusty. Myślę, że kupię go ponownie.

bardzo przyjemny

produkt zakupiłam w rossmanie. Potrzebowałam nowy produkt do demakijażu oczu i zastanawiałam się czy wybrać coś płynnego, dwufazowego, czy może coś innego. W oko wpadł mi ten produkt ze względu na jego formułę i zawartość hialuronu. Cena nie odbiegała od innych produktów tego typu (ok. 15zł), więc po chwili zastanowienia zapakowałam go do koszyka.
nie żałuję tej decyzji. Miewałam problemy z aplikacją płynnych produktów na wacik, bo albo dawałam go za dużo albo za mało. Ten produkt nie leci ciurkiem i nie wsiąka odrazu w wacik więc mam pełną kontrolę nad aplikacją. Postępując zgodnie z zaleceniem producenta na opakowaniu można bez większego trudu usunąć makijaż wodoodporny. Żel nie wypływa z wacika więc razem z makijażem zostaje na waciku (przy płynnych często zostawały mi czarne farfocle w oku). Tylko raz przez przypadek otworzyłam trochę oko w trakcie rozpuszczania makijażu i trochę żelu dostało się do środka; odczułam wtedy podrażnienie, nie trwało one długo, ale było(nie brałabym tego jako minus, to była chwila mojego roztargnienia). W trakcie używania nie czuję zapachu, nic niepokojącego się nie dzieje, skóra pozostaje świeża, nie podrażniona, przyjemna w dotyku, nie czuć na niej żadnych pozostałości po użyciu produktu. Wogóle jest bardzo fajne takie uczucie po użyciu, bardzo neutralne ale nawilżenie, brak takiego zmęczenia po użyciu kosmetyków jak i po samym procesie demakijażu.
Opakowanie jest bardzo ok, dla mnie ważne aby opakowania kosmetyków były czytelne.
Jeszcze nie skończyłam opakowania, ale myślę że wystarczy mi ono na ok 2 miesiące. Używam go prawie codziennie tylko do oczu.