Miya Cosmetics, mySUPERskin, Lekki olejek do demakijażu i oczyszczania

Miya Cosmetics, mySUPERskin, Lekki olejek do demakijażu i oczyszczania

Skuteczny, szybki, delikatny. Naturalne olejki dogłębnie oczyszczają skórę z zanieczyszczeń, nadmiaru sebum i makijażu, nie naruszając jej naturalnego pH. Olejek z nasion malin nawilża i łagodzi skórę. Olejki z pestek moreli, abisyński, ze słodkich migdałów oraz witamina E odżywiają, wygładzają, dodają blasku.

Nie pozostawia tłustej warstwy. Nie zapycha porów. Nie podrażnia oczu. Przebadany dermatologicznie i okulistycznie. Do wszystkich typów skóry, w tym wrażliwej skłonnej do podrażnień i atopowej. Wegański.

Super!

To mój pierwszy olejek do demakijażu, bo wcześniej nie stosowałam tego kroku w pielęgnacji, więc nie mam zbyt dużego porównania, ale... Olejek jest cudny! Ma przepiękny zapach, wygodnie się go używa dzięki opakowaniu z pompką, a co najważniejsze - dokładnie oczyszcza buzię z wszelkiej kolorówki. Do zmywania makijażu oczu muszę używać co prawda drugiego produktu, ale nie przeszkadza mi to :) Cena 34,99 jest jednak moim zdaniem trochę zbyt wysoka, ale często można go upolować taniej. Moje drugie opakowanie kupione w promocji już czeka na swoją kolej :)

Olejek do demakijązu i oczyszczania MIYA

Olejek kupiłam ponieważ widziałam że dużo osób w internecie go poleca i szczerze, nie zawiodłam się! Olejek ma ładny malinowy zapach i choć na początku on mi trochę przeszkadzał to teraz jestem już do niego przyzwyczajona. Aplikacja olejku jest bardzo prosta ponieważ wyposażony jest on w pompkę. Bardzo dobrze zmywa makijaż, jedynie oczy zmywam płynem micelarnym ponieważ gdy olejek dostał mi się do oczu i nie było to zbyt przyjemne. Olejek radzi sobie z demakijażem doskonale, twarz jest dobrze oczyszczona, bez resztek makijażu co w przypadku płynu micelarnego nie zawsze było normą. Olejku używam codziennie i nie zamierzam zmieniać go na nić innego! Bardzo go polecam!

Nigdy więcej

Nie rozumiem hype'u co do tego produktu. To wcale nie jest lekki olejek, jest bardzo gęsty i nie ma opcji domycia go jedynie wodą. Zmywanie go to mordęga...należy usunąć go bawełnianą chusteczką (nieszczególnie ekologiczne rozwiązanie), a następnie umyć twarz żelem (najlepiej dwukrotnie). Jedyną jego zaletą jest ładny, owocowy zapach. W tym przypadku wydajność tego produktu była jego wadą. Testuję teraz 2 razy tańszy olejek z firmy Vianek i spisuje się o wiele lepiej.

Dobry z jednym minusem

Olejek ma piękny zapach, jest wydajny i łatwy w użyciu dzięki wygodnej pompce. Bardzo dobrze domywa makijaż i nie zapycha.

Bardzo zawiodłam się na obietnicy producenta a mianowicie miał pozostawić czystą skórę po spłukaniu produktu ciepłą wodą. Niestety produkt jest bardzo tłusty i bez użycia dodatkowego żelu do mycia nie da się go zmyć.
Mnie to nie przeszkadza, ale myślę że gdyby na opakowaniu była informacja że produkt to tylko jeden z etapów mycia twarzy to miałyby lepsze oceny.

Bardzo dobry produkt

Od dłuższego czasu szukałam olejku do demakijażu który będzie miał naprawdę dobre opinie. Najpierw zauważyłam, że olejek Miya robi furorę w sieci a później poleciła mi go koleżanka i tak trafił w moje ręce.

Jak w przypadku reszty kosmetyków tej firmy, bardzo ładne i minimalistyczne opakowanie. Pompka jest bardzo praktyczna i dobrze dozuje produkt, nie mamy do czynienia z wylewaniem się olejku czy przeciekaniem. Wszystko jest schludne i dobrze zamknięte.

Ja wyczuwam w olejku delikatne nuty moreli i taki zapach mi odpowiada. Nie jest to nic mocnego, nie drażni a raczej jest przyjemny przy aplikacji produktu.

Działanie:
Producent obiecuje, że olejek poradzi sobie z makijażem oka. Niestety u mnie tak nie jest, oczy zmywam normalnie płynem micelarnym, gdyż olejek zwyczajnie rozmazuje tusz po twarzy i pozostawia czarne ślady nawet po przepłukaniu twarzy. Jeżeli chodzi o makijaż twarzy (podkład, puder, bronzer, róż itp.) sprawdza się dobrze, zmywa większość produktu. Ja zawsze po olejku oczyszczam twarz żelem micelarnym lub delikatnym peelingiem, ponieważ na twarzy widoczne są jeszcze resztki podkładu. Dla niektórych minusem może być tłusta warstwa którą produkt zostawia nawet po spłukaniu ciepłą wodą. Tak jak wspomniałam, ja myję jeszcze twarz żelem więc u mnie ta warstwa jest natychmiast zmywana. Po skończonym demakijażu moja skóra jest nawilżona i gładka.

Podsumowanie:
U mnie produkt bardzo dobrze się sprawdza, nie przeszkadza mi fakt, że nie zmywa makijażu oczu ani tłusta warstwa którą pozostawia. Jeżeli chodzi o cenę, nie jest ona najniższa, natomiast produkt jest wydajny więc nie skończy się szybko (konsystencja nie jest wodnista). Polecam kupić olejek na promocji w Super-Pharm lub na stronie cocolita gdzie co jakiś czas dostępne są kupony rabatowe.

Jest na prawdę dobry

Był pierwszym olejkiem do demakijażu jaki zakupiłam i jak na razie to mój numer jeden. Ma dobrą konsystencję, ładnie rozprowadza się po twarzy, ma przyjemny zapach i opakowanie bardzo na plus. Jedynym minusem jest fakt, że nie radzi sobie z mocnym makijażem oka, muszę wspomagać się płynem micelarnym.

Skąd te zle opinie?

Nie rozumiem tych słabych opini. Olejek jest jednym z niewielu na polskim rynku za normalna cene i podobnych do koreańskich olejków do mycia. Świetne opakowanie, ładnie pachnie. Dobry skład ! Nie jest zbyt rzadki, wiec łatwo go zaaplikować bo nie przelewa sie przez dłonie. Swietnie sie go rozprowadza, a on doskonale zmywa makijaż. Zmywa nawet eyeliner i robi to niezwykle delikatnie. Pózniej juz tylko mycie zelem na bazie wody i skora jest super odświeżona i czysta !

Zrazilam sie do niego

Gdy szukalam olejku do demakijazu natknelam sie w internecie na ten produkt. Opinie nie byly zbyt zachecajace, ale pomyslalam sobie, ze moze dziewczyny, ktore go uzywaly nie domywaly dobrze jego resztek kosmetykiem na bazie wody w drugim etapie oczyszczania? Mam przyjemne doswiadczenia z kremami tej marki, wiec postanowilam wyprobowac i olejek.
Oj, jak ja sie z nim meczylam!
Konsystencja jest bardzo tepa i nie slizga sie po buzi za dobrze. Po jego zmyciu ciepla woda buzia byla doslownie oblepiona jego resztkami. Makijazu oka nie usuwal w ogole, jedynie rozmazuwal go po calej buzi. Nie chcial domywac sie zadnym zelem. Malo tego dorobilam sie dzieki niemu niezlych wypryskow - zmiany ustepowaly gdy odstawialam kosmetyk. Mialam do nego kilka podejsc, naprawde chcialam dac mu szanse, ale nie wyszlo. Koniec koncow, 3/4 opakowania wyladowalo w koszu, nie chcialo mi sie juz z nim meczyc.
Mam porownanie z koreanskimi olejkami do demakijazu i one bija ten kosmetyk na glowe. Pieknie ropuszczaja makijaz, nawet oczu, po zmyciu ciepla woda nie ma na buzi zadnego tlustego filmu, super slizgaja sie po skorze fundujac jej przy okazji mega przyjemny masaz.
Podsumowujac, olejek Miya nie sprawdzil sie i na pewno nie kupie go ponownie.

Ulubiony

Dla mnie świetny. Duża zawartość naturalnych składników, choć niestety na drugim miejscu w składzie znajduje się oleinian decylu, który może być komadogenny. Bardzo dobrze oczyszcza i usuwa makijaż - ja go stosowałam do zmywania kremu bb i spisał się świetnie. Jest bezwonny lub ma bardzo delikatny zapach.

Nie wniósł nic dobrego w pielęgnację mojej cery

Olejek mieści się w wygodnej buteleczce oklejonej ciekawą etykietą. Wygląda ona minimalistycznie i kojarzy się z profesjonalnym kosmetykiem. Co ważne jest odporna na tłuszcz oraz wodę. Dzięki temu do końca używania produktu pozostaje niezniszczona. Olejek ma przyjemny owocowy zapach. Jego konsystencja jest płynna. Skład jest krótki. W miarę naturalny. Znajdziemy w nim olejek z nasion malin, olejek z pestek moreli, olejek abisyński, ze słodkich migdałów, a także witaminę E. Wszystko to brzmi bardzo ciekawie, ale niestety kosmetyk w pielęgnację mojej cery nie wniósł nic dobrego. Olejek nie radzi sobie z rozpuszczaniem makijażu. Nie da się go zmyć wodą, bo wtedy (takie mam wrażenie) robi się jeszcze bardziej tłusty. Nie jest lekki, jak mówi jego pełna nazwa. Niestety nie sprawia, że cera staje się czysta, odświeżona i odprężona. Daje mi to dopiero oczyszczający żel do mycia twarzy. Olejek nie radzi sobie z demakijażem oczu, za to bardzo je podrażnia. Moim zdaniem można się bez niego obejść.

Nie polubiliśmy się

Stosuję ten olejek juz ponad miesiąc i mam wobec niego bardzo mieszane odczucia. Opakowanie jest bardzo wygodne. Zapach piękny. Olejek ładnie rozpuszcza makijaż. Stosuję go jako pierwszy etap wieczornego oczyszczania.
Byłby idealny gdyby nie to, że nie jestem w stanie zmyć go z twarzy. Jest to olejek z emulgatorem. Pod wpływem wody powinien zmywać się łatwo. Jednak zemulgowany olejek tworzy na mojej skórze niesamowicie lepką i tłustą warstwę, której nie jestem w stanie spłukać. W efekcie wolę zetrzeć ją mokrym wacikiem i resztę domyć delikatnym żelem. Za taką cenę oczekiwałabym jednak produktu, który rzeczywiście się emulguje i nie muszę dodatkowo trzeć twarzy wacikiem.

Idealny!

Bardzo lubię ten olejek do zmywania makijażu. Ma bardzo przyjemną konsystencję, w trakcie nakładania go na twarz nie spływa mi po rękach. Dobrze domywa makijaż nawet ten wodoodporny. Nie zapycha, nie wysusza skóry ani nie podrażnia do tego ma przyjemny zapach. Jest dość drogi, ale warty swojej ceny. Poza tym jest dość wydajny.
Opakowanie jest z pompką także możemy go dowolnie dozować oraz nie jest całe oblepione olejkiem, etykietka się nie odkleja.
Na pewno kupie ponownie