SVR, Spirial Creme (Krem do skóry potliwej)

SVR, Spirial Creme (Krem do skóry potliwej)

Krem Spirial przeznaczony jest do skóry z problemem nadmiernej potliwości.Zmniejsza wydzielanie potu, niweluje długotrwale przykry zapach. Może być stosowany na wszystkie partie ciała o wzmożonym wydzielaniu potu (stopy, dłonie, pachy). Zawiera 18% hydroksychlorek glinu i glicerol.

50 - 100ml
Skóra
normalna
zapachowe
zapachowa

Raczej nie

Używam wyłącznie dezodorantów bezzapachowych - dlatego ten właśnie trafił w moje ręce, polecony w aptece - a że SVR darzę wyjątkowym zaufaniem - oczywiście dałam się namówć (chociaż wzmożona potliwość raczej mi nie doskwiera) - kupiłam i używałam.
Do czasu ...aż zepsuł się u tubie! Nastąpiło to zdecydowanie szybciej niż sugerowała data na opakowaniu. Czyżby zawiniła niezbyt higieniczna metoda aplikacji? Nie podobała mi się od początku...

Samo działanie bez zarzutu, podobnie jak apteczne odpowiedniki. Łagodny dla skóry, skuteczny w upalne dni, nie brudził ubrań.
Jednak wolę preparaty w kulce, na pewno nie kupię go ponownie.

Dno!!

Nie miałam jeszcze tak beznadziejnego kosmetyku i nie wiem dlaczego poleciła mi go Pani dermatolog?!
Chyba maja od sprzedaży itd kupiłam dwa produkty z tej firmy na szczęście jednego nie było w aptece. Akurat kremu. Ale kupiłam przez internet. Sprzedający przyjął reklamacje. I dostałam zwrot pieniędzy. Mam nadpotliwosc na nosie i po zastosowaniu kremu pocił się 5x mocniej i szybciej ???? tragedia zrobiłam 3 podejścia do kremu i za każdym razem z takim skutkiem

Słaby

Stosowałam na stopy, pachy i dłonie. Nie sprawdził sie w ogóle. Nie zauważyłam działania ani powstrzymującego pocenie ani antyseptycznego. Krem słabo się wchłania, cena wysoka, a działanie żadne.

Ilość zużytych opakowań: nie skończyłam pierwszego

taki sobie

Na początku byłam bardzo zadowolona poniewaz stosowałam krem w lecie nosząc ubrania bez rękawków i tym samym ewentualny pot miał też możliwość parować.Kiedy jednak nastały chłodniejsze dni okazało się, że jednak nie blokuje on pocenia dostatecznie i pot jest źródłem nieprzyjemnego zapachu ubrań w okolicach pod pachami. W związku z tym polecam raczej na okres letni lub dla osób nie cierpiących na nadpotliwość - im prawdopodobnie wystarczy jako zabezpieczenie.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

kiepsko

Używałam dzielnie i wytrwale przez miesiąc tak jak poleciła pani dermatolog ale to był okropny miesiac.
Pociłam sie jakbym nie używała kompletnie niczego :(
dodatkowo niszczy ubrania ( straciłam kilka bluzek )
POZOSTAWIA BARDZO NIE PRZYJEMNA WARSTWE NA SKÓRZE
NIE POLECAM !

Używam tego produktu od: MIESIĄCA
Ilość zużytych opakowań: JEDNO NIE CAŁE OPAKOWANIE

Fajny

Może nie jest to rewelacja, ale kosmetyk jest dobry.
Zazwyczaj uzywam Etiaxilu, który jest rewelacyjny. Poniewaz w ciazy nie powinnam stosowac tak mocnego kosmetyku wybralam delikatny Spirial. Drogi jest - to fakt. Zaplacilam 37zl. Ale dobry kosmetyk nie moze byc tani... Zadzialal dobrze od pierwszego razu. Po kilku dniach troszke gorzej dzialal, ale to po forsownym marszu. Uzywam do pod pachami wiec moja recenzja dotyczy tego obszaru, bo to moj jedyny problematyczny obszar, jezeli chodzi o nadmierne wydzielanie potu:-) Ale nie ciezarnym polecam Etiaxil. Nie ma nic lepszego...

Używam tego produktu od: misiąc
Ilość zużytych opakowań: pół

bardzo dobry antyperspirant

Jestem osobą , która poci się normalnie, przy upałach dosyć dużo, ale to oczywiste.Forma kremu jest świetna, szybciutko się wchłania, nie trzeba go aż tak dużo wsmarowywać i nie ma nieprzyjemnego zapachu i potu.Sprawdzony w upały.Cena jest dosyć wysoka, ale jest raczej wydajny-używam 2 próbki po 5ml .Nie wiem czy go kupię , bo może znajdę lepsze działanie w stosunku do ceny, pomyślę, może tak.

Używam tego produktu od: kilku mcy
Ilość zużytych opakowań:próbka

nie!

ten krem to niestety porażka :( przynajmniej dla mnie. dermatolog polecił mi go na moją nadpotliwość, ale ten krem nie zdziałał nic! używałam go także pod pachami mimo, że nie mam specjalnego problemu z poceniem się w tym miejscu, a nawet tam nic nie zdziałał :( no i jest dosyć drogi.. odradzam!

Używam tego produktu od:1-2 miesięcy

Ja go lubie

Jak czytam te recenzje to wydaje mi się że używam zupełnie innego kremu i gdyby nie to iż zakupiłam go przypadkiem za namową pani w aptece, na pewno nie skusiłabym się na niego po przeczytaniu tych recenzji.

Zaznaczę iż nie mam poważnych problemów z potliwością, ale bez antyperspirantu ani rusz :)
Być może z poważnym problemem nadmiernej potliwości sobie nie radzi??

Jeśli chodzi o antyperspiranty to większość tych w kulkach wywołuje u mnie swędzenie już po pól godziny od aplikacji, zauważyłam że po kremach nic takiego się nie dzieje. Niestety na rynku nie ma za wielkiego wyboru wśród kremów anty-transpiracyjnych (ewentualnie Biotherm ale jest drogi)
Krem świetnie się wchłania, jeśli dokładnie się go rozsmaruje nawet nie ma po nim śladu a na pewno nie robi śladów na ubraniu.
Działa cały dzień, nawet latem.
Kupiłam go w aptece za 42 zł, następny zamówiłam w aptece internetowej za 34 zł Używam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:zaczęłam drugie
EDIT:
Nie wiem czy kupie ponownie bo po drugim opakowaniu zauważyłam iż jego działanie osłabło :(

Beznadziejny!!!

Pieniadze wyrzucone w błoto, na kosmetyk który wogóle nie działa!
Nawet nie zmniejsza potliwości,nie mówiąc o jej zapobieganiu-ani dłoni,ani stóp,ani pach!
Poza tym zostawia na dłoniach nieprzyjemną warstwe jakby talku!
Szkoda, że wcześniej nie przeczytałam opinii!

Używam tego produktu od:ok miesiąca

Co to jest?

Krem jest okropny.
Po pierwsze nie dziala. Po drugie ilosc (chyba) talku po wsmarowaniu w dlonie uniemozliwia normalne funkcjonowanie i brudzi wszystko czego czlowiek sie dotknie.
Krem wyladowal w koszu.

Używam tego produktu od: probowalam kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: niecale jedno

beznadziejny .

W ogóle nie działa! Myślałam, że to moje wybawienie na pocącą się twarz, ale zawiodłam się. Pieniądze wyrzuconew błoto, pomimo stosowania tak jak napisała poniżej Wizażanka. Masakra;/

Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1 i na pewno ostatniego