Oriflame, Divine Sensual EDP

Oriflame, Divine Sensual EDP

Zalotny, kuszący zapach dla kobiety, która lubi flirtować. Słodkie nuty owocowe prowadzą do wnętrza pełnego kwiatów przypominającego klasyczne wcielenie zapachu 'Divine', a zmysłowe tło rozbrzmiewa ciepłymi, wytwornymi akordami wanilii, ambry i drewna sandałowego.

Nuty zapachowe: cytrusy, świeże nuty owocowe, nuty kwiatowe, wanilia, ambra, drzewo sandałowe.

kwiatowe, owocowe, drzewne
wody perfumowane

100% jesień/zima 0% wiosna/lato

• Flakon: 4

Perfumy dla damy :)

ZAlety:
- wieczorowy, bardzo zmysłowy, kobiecy zapach, który pięknie rozkwita na skórze ale jednocześnie utrzymuje głębię
- jest trwały, utrzymuje się na skórze do kilku godzin
- ma wygodny, bardzo klasyczny flakonik
- niska cena, dobra dostępność
- idealny na każdą porę roku na wieczorne wyjście

Kupiony w: U konsultantki

• Flakon: 5

Lubię

Ta wersja Divine jest zupełnym przeciwieństwem klasycznej Divine. Jest mocniejsza, bardziej kobieca, bardziej ostra, słodsza (ale nie jakiś słodziak). Mam wrażenie, że dłużej utrzymuje się na skórze. Buteleczka ładna. Te perfumy mają w sobie coś kremowego. Najbardziej wyczuwalna jest róża. Ale nie taka pospolita, tylko taka w pięknym, eleganckim wydaniu. Jakby połączona z wanilią. Zapach jest subtelny. Lekko pudrowy. Na pewno nie spodoba się miłośniczkom zapachów ciężkich lub słodziaków.

Kupiony w: Perfumeria internetowa

• Flakon: 5

Bardzo trwałe i seksowne

Zapach jest słodki, aromatyczny, owocowo-drzewny. Wyraźnie czuć drzewo sandałowe i owocowe, słodkie nuty(malina, wiśnia). Bardzo trwały, wiele osób komplementowało, że ładnie pachnę :) Szaliki pięknie i długo pachną aż do wyprania.Perfumy idealne na randkę, bo są seksowne, zmysłowe i romantyczne, kojarzą mi się z Walentynkami :)Mój chłopak powiedział, że pachną różami :)Pasują na jesień i zimę, bo są bardzo ciepłe, otulające, drzewne. Flakonik taki sam, jak w klasycznych Divine, prosty, ten korek jest dziwny i ciężko schodzi. Nie wiem czy wrócę do tych perfum, bo już nie jest dostępny w katalogu, został wycofany :( Szkoda, że wycofują tak piękne zapachy.

Wiśniowe ...lekkie i przyjemne

Wiśniowe .......takie mam skojarzenie ,miałam próbke jakieś 2 lata temu ,choć w składzie jest malina.
Można pewiedzieć że typowe oriflamowe ........te nuty w tle.
Trwałość przeciętna 4 godziny. Tyle pamiętam. Ot, taki sobie zapach.

Używam tego produktu od: 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1 próbka firmowa

zmysłowy i seksowny

fantastyczny zapach, zmysłowy i kuszący dla otoczenia, przypadł mi do gustu, a jestem pod tym względem bardzo wybredna, polecam, minusem jest to, że szybko się zużywa i trzeba wydać pieniądze na nowy flakonik :)

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Kobiecy

Piękny kobiecy zapach, bardzo ciepły. Słodki, jednak nie przytłaczający, nie duszący. Bardzo elegancki. Divine Sensual na mnie dostał bardzo wiele komplementów od moich znajomych, nietylko płci pięknej :) Szalenie trwały! Potrafię wyczuć ten zapach dzień później z mojego psa! ;) Wspaniały zapach na zimę, a także randki, wyjścia, polecam gorąco!

Od ogoreczka po marcepan

Moj poczatek z Divine Sensual byl niby banalny, bo po psiknieciu wyczulam swiezego ogoreczka i poswiate jakby hmm ... jakiegos olejku do opalania - taki o, przyjemny, codzienny zapaszek. Jednak po jakims czasie, kiedy juz zupelnie zapomnialam o spryskanym nadgarstku zaczelam wyczuwac cos zmyslowo slodkiego, cieplego i intrygujacego. Cos na ksztalt marcepana i w mniejszym stopniu kokosa. I w koncu wpadlam na to, ze tak zmienily sie Divine! Zmiana o 180 stopni. Wiec moznaby rzec, ze zapach kaprysny jest. I niby cieply, zmyslowy i seksowny jednak przy tym wszystkim subtelny, ale z lekkim pazurkiem.

Co do trwalosci est bardzo trwaly, nie tylko jak na zapach katalogowy, ale w ogole. Innym razem zaaplikowalam sobie doslownie dwie kropelki na nadgarstek wieczorem, a rano jeszcze byl bardzo dobrze wyczuwalny, malo tego wyczuwalny byl przy ruchu reka, a nie tylko przy bliskim kontaktu nosa ze skora.
Trzeba tez zaznaczyc, ze jest zupelnie inny niz podstawowa wersja Divine. Wg mnie ladniejszy.

Używam tego produktu od: jakies dwa lata

Rozczarowanie

Ten zapach po prostu mnie rozczarował. Liczyłam na ciepły, zmysłowy zapach, a dostałam kwiatki zmieszane z wanilią. Całość jest raczej delikatna, słodka i szybko znika. Zapach się nie rozwija, po pewnym czasie po prostu męczy swoją słodyczą.

Używam tego produktu od: parę lat temu
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Może być

Rzeczywiście wyczuwam w nim nutę maliny. Całkiem ładny zapach, jednak brakuje mu "tego czegoś". Ja zaliczyłabym go raczej do lekkich, słodkich, owocowych zapachów, przynajmniej na mojej skórze tak pachnie. Uważam, że nadaje się na każdą porę roku i dnia. Niestety, jest nietrwały. Jestem jednak dosyć zadowolona z zakupu, bo zapach jest całkiem przyjemny.

Mocny i intrygujący;)

Próbkę Divine sensual zamówiłam, bo szukałam zapachu, który na kimś wyczułam i intuicja powiodła mnie w kierunku Oriflame. Czy to jednak był ten zapach trudno mi powiedzieć, bo na mnie rozwija się trochę dziwnie, a wiadomo - na każdym perfumy teoretycznie powinny pachnieć inaczej:) Czytałam recenzje poniżej i nie umknęły mojej uwadze porównania do Amnor amor Cacharel. Mogłabym się zgodzić, ale tylko w jednej kwestii - oba zapachy maja w składzie czerwone owocki i są słodkie. Jednak ta słodycz jest inna. O ile w AA nuty komponują się w dośc dziewczęcy i niewinny zapach, o tyle w Divine mamy do czynienia z intrygującym, gorącym zapacham, który jak boa dusiciel okręca sie wokół szyi... To jest chyba jeden z nielicznych zapachów, które nazywam "gorącymi", bo naprawdę paruje ze skóry, lekko przydusza i wdziera się nozdrza;) Robi to jednak z wdziękiem, co mi się w sumie podoba, choć czuć, że to może nie są perfumy najwyższych lotów. Podoba mi się spójność flakonika z zapachem - ciecz jest gęsta, ciemnoczerwona jak krew;) Nie mam pojęcia czy kupię, chyba raczej skłaniam sie ku nie, bo zapach jest trochę miażdżący;)

Używam tego produktu od: parę dni
Ilość zużytych opakowań: próbki

Trudno się do niego przekonać.

Butelka bardzo fajna.
Zapach słodki, czasem (w upalne dni) wydaje się bardzo słodki, ciężki do zniesienia.
Płytki, nie rozwija się.
Szybko mija - po 2 godzinach.
Męzowi nie przypadł do gustu - twierdzi, ze pudrowy i trudno ze mną wytrzymać gdy jestem nim spryskana.

Używam tego produktu od: roku.

cudowny zapach

Szukałam słodkiego, zmysłowego zapachu i znalazłam :). Mój ulubiony perfum obok Enigmy Dare to Dream.
Plusy:
+ elegancka, śliczna buteleczka
+ słodki, zmysłowy zapach
+ nie jest ciężki ani przytłaczający
+ poręczny, nadaje się do schowania w torebce
+ dosyc długo się utrzymuje (u mnie tak z 6-7 godzin)

+/- dosyc wysoka cena, jednak jak na tak dobry perfum nie jest ona zbyt wygórowana

Minusy:
- brak :)

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe