Oriflame, Possess EDP

Oriflame, Possess EDP

Oriflame wprowadza na rynek nowy, luksusowy zapach dla kobiet o nazwie `Possess`. Zmysłowy, kwiatowo-szyprowy inspirowany legendą Kleopatry i Marka Antoniusza...

Kategoria: kwiatowo-szyprowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: ananas, frezja, grejpfrut
nuta serca: ylang-ylang, kwiat pomarańczy, malina
nuta bazy: paczula, drzewo sandałowe, madagaskarska wanilia

88% jesień/zima 13% wiosna/lato

Ciekawa kompozycja

Oriflame zawsze oferował klientkom perfumy o różnorodnych nutach zapachowych. Każde miały piękny, oryginalny zapach. Dlatego postanowiłam kupić "Possess" i się nie zawiodłam. Perfumy mają cudowną, kobiecą i zadziorną woń. Są bardzo intensywne, wystarczy 2 razy się psiknąć i zapach będzie wyraźnie wyczuwalny. Wydaje mi się, że bardziej pasują na jesienne wieczory niż na lato. Idealnie sprawdzą się na randkę, ponieważ zapach jest niesamowicie zmysłowy. Flakon jest bardzo elegancki, pięknie prezentuje się na półce wśród innych perfum. Zdecydowanie kupię je ponownie.

Wykwintne perfumy

Produkt ten zakupiłam w promocyjnej cenie za 39,99zl u konsultantki i muszę przyznać, że przypadł mi do gustu , używałam tych perfum w porze zimowej ponieważ nuty waniliowe kojarzą mi się właśnie z tym czasem, otulały moje sweterki i szaliki słodkim zniewalającym i przede wszystkim trwałym zapachem a elegancki flakonik kusił do ponownego,, spryskania" .

Zapach dla prawdziwej, zadziornej kobiety

Woda perfumowana damska o pojemności 50ml. Zapach z kategorii kwiatowo-szyprowy.
Zapach intensywny, zmysłowy, odważny, długotrwały. Świetny na wieczór, na randke czy podryw. Niewielka ilość wystarczy. Jeśli ktoś lubi delikatne zapachy to nie przypadnie takiej odsobie do gustu. Moim zdaniem jest to zapach jesienno-zimowy. Flakon śliczny, elegancki, z blokadą zabezpieczająca do torebki, żeby się nie wylał.
Każdy mężczyzna obejrzy sie za kobietą otuloną tym zapachem :).

Długotrwałe perfumy

Nigdy nie spodziewałam się, że kupię drogie perfumy, kiedyś przeglądałam katalog i spodobało mi się opakowanie perfum z butelką, chciałam je przetestować i zobaczyć czy warto. Byłam mile zaskoczona, że perfumy pomimo ceny były tak dobre i długotrwałe. Osobiście jestem zadowolona z perfum i zamawiam je jak mi się skończą, wystarczają mi nawet na 3-4 miesiące.

Perfum z katalogu?

Nigdy nie zachecaly mnie drogie perfumy typu avon czy oriflame. Zawsze balam sie, ze to wlasnie jedynie kartka tak cudownie pachnie a pieniadze wyrzuce w bloto. Sprezentowany przez mame perfum byl strzalem w dziesiątkę. Bardzo trwaly - kurtka pachniala nim dobre kilka dni, moze nawet dluzej niz tydzien. Zapach ani za mocny, ani za słaby. Idealny, by nie przeszkadzal mi i ludziom dokola. Flakonik rowniez bardzo ladny. Nie mam nic do zarzucenia ;)

piękne

Muszę przyznać ,że wachałam się przed zakupem , bo wąchałam tylko na kartce w katalogu , jednak zapach urzekł mnie do tego stopnia ,że postanowiłam spróbować i nie żałuję :) zapach jest piękny. Niby mocny a owocowy , niby słodki a bez przesady . Generalnie zapach jak dla mnie elegancki - podoba się mojemu mężowi a mimo ,że mam z 40 flakonów różnych perfum takich które podobają mu się od razu jest naprawdę mało a te właśnie takie są :)
Minusem jest jak dla mnie dość słaba trwałość , bo bardziej jak woda toaletowa niż perfumy ale bez tragedii :) I co podoba mi się w nich jeszcze oprócz zapachu to uroczy flakon:)

Nie jest źle

Kupiłam ten zapach przy jakiejś super promocji w Oriflame. W ciemno, po przeczytaniu katalogowego opisu. Tak już mam, zapachy mogę kupować zupełnie impulsywnie, jeśli są na to dobre warunki czyli cena.
Zapach mnie nie powalił, ale nie widzę w tym żadnego problemu. Testuję zapachów mnóstwo, więc też nie jest łatwo mnie powalić. Bo ogólnie to zużyłam całą butelkę, bez jakichś szczególnych objawów zawodu czy zmęczenia.
W początkowych sekundach u mnie na skórze wyczuwalny był ananas, bardzo ładny zresztą i nie ustępujący perfumom tzw. luksusowym. Plus dla Oriflame za wstrzelenie się w perfumowe trendy.
Nie wyczułam ani frezji, ani też grejpfruta - żałuje, bo to bliskie mi nuty. Mało też było maliny, niestety. Ale plus za to, że nie zamordował mnie zapach kwiatu pomarańczy (to jedna z nut, na które reaguję źle).
Po około pół godziny zostaje na mojej skórze głównie sandał z paczulą, z jakimś tam powiewem wanilii. Jest dobrze, choć w miarę bezpiecznie i zachowawczo.
Używałam tego zapachu na dzień jeszcze parę dni temu. Nie zmęczył mnie, ale też nie zachwycił. Jest przeciętnie trwały.
Ale nie kupię go więcej. Jest tyle ciekawych zapachów, które pojawiają się każdego miesiąca, że po prostu nie chcę tracić szansy na znalezienie czegoś absolutnie wyjątkowego.

Zapach który pokochałam

Po raz pierwszy spotkałam się z tymi perfumami u mojej siostry. Mały, niczym nie wyróżniający się flakonik o pojemności kilku mililitrów. Zapowiadało się aż nazbyt zwyczajnie. Lecz to co skrywa w środku to raj.
Piękna kompozycja zapachowa. Słodko kwiatowa woń z dodatkiem owoców, która urzekła mnie już po pierwszym użyciu.
Jako osoba która uwielbia słodkawe lecz nie mdlące zapachy poczułam się oczarowana. Dosłownie przeniosłam się do raju. Otoczona najpiękniejszym zapachami jakie mogłam sobie wyobrazić.
W niedługim czasie zainwestowałam w większą, 50 ml wersję. Jak się można spodziewać nie sponczyło się na jednej sztuce.
Te perfumy już zawsze będą moimi ulubionymi. Są jak wrota do raju. Do raju najpiękniejszych i najcieplejszych zapachów. Jeśli lubisz właśnie takie odczucia przy perfumach nie masz się nad czym zastanawiać. Gwarantuje, że się nie zawiedziesz.

jedyny, ktory lubię z oriflame

Gdy dostałam katalog nie byłam na 100% przekonana, czy warto kupować ten produkt, dlatego najpierw kupiłam go w formie dezodorantu - i się zakochałam :) później w promocji dla konsultantek perfumy + balsam były za 30 zł, i kupiłam zestaw dzięki znajomej konsultantce. Jest to jedyny zapach z tego typu firm, który na prawdę lubię i zawsze mam pod ręką :) jest mocny, ale nie duszący, cudowny na wieczór, zimę i jesień.

Mój ulubiony

Mój ulubiony zapach, elegancki a zarazem subtelny, uwielbiam go, rano gdy idę do pracy i na randki, zapach uwodzi mnie od samego początku. Jest dla mnie idealny! Jest to zapach nie tylko dla elwgantki ale i dla wolnego ptaka. Godny polecenia

Dostojna elegancja

Zamówiłam, ponieważ pocierając kartkę czułam słodki pociągający zapach , jakie było moje zdziwienie gdy dostałam produkt. Nic wspólnego ze słodyczą on nie ma. Ale ! Zapach jest ciekawy.
W pierwszym odczuciu - gruszka - aczkolwiek nie ma jej w opisie (może mój nos jest dziwny) . Drzewo sandałowe wyczuwalne przez cały czas. Idealnie pasuje do " białej koszuli" , zapach elegancki , dla kobiety dojrzałej , pewnej siebie;dość intensywny jednak nie uciążliwy.
Po ok 20 minutach czuć wyraźnie kwiat pomarańczy i zapach jakby się wyostrza. Godzinę później nuta pomarańczy zanika a wchodzi lekka woń wanilii.
Flakon ciekawy i podręczny.

Jeden z lepszych od Oriflame.

Naprawde dobra kompozycja. Wyczuwalne drzewo sandalowe i kwiat pomaranczy, bardzo swieze, trwale, nie spodziewalam sie az takiego dobrego produktu.
Wode dostalam od kolezanki konsultantki do przetestowania i o dziwo, jestem z niej bardzo zadowolona, zapach w punkt.
Przy aplikacji wydaje sie wieczorowy i uwodzicielski, jednak po czasie staje sie dzienny, swiezy, taki letni.
Do tego trwalosc na skorze, okolo 10h, a na ubraniach jeszcze dluzej.
Do tego flakonik, calkiem ladny, tylko tworzywo mogloby byc bardziej solidne, a to tylko pomalowany na zloto plastikowy element.