Ettang, Yoghurt, Modeling Take-out Cup Pack (Maska do twarzy)

Ettang, Yoghurt, Modeling Take-out Cup Pack (Maska do twarzy)

Maska jednorazowego użytku zamknięta w wygodnym opakowaniu. Produkt w postaci sypkiej maski algowej, którą należy zmieszać z wodą. Dzięki plastikowemu opakowaniu, nie musisz brudzić żadnych dodatkowych naczyń. Zawarty w składzie jogurt ma działanie kojące, wygładzające i rozświetlające.

Produkt przywraca skórze zdrowy i promienny wygląd. Dodatkowo wygładza suchą skórę i nawilża ją.

w saszetce, w słoiku
krem
<50ml
klasyczne

Beznadziejna

Maska jest okropna. Mam wprawę w robieniu masek algowych, ale tej się po prostu nie dało rozmieszać tak, żeby nie było mnóstwa grud, co niemal uniemożliwiło nakładanie jej - pomogł mi niezawodny pędzel. Do tego wszystkiego maska nie robi z cerą nic. Szkoda czasu, pieniędzy i zachodu.

pomyłka

Dwa razy próbowałam i o dwa za dużo.
W ogóle nie da się tego użytkować, rozmieszanie proszku graniczy z cudem. Nalałam tyle wody ile przykazano w opisie, wsypałam proszek i wyszło z tego jedno wielkie G. Nie dość, że masa nie wychodzi jednorodna, robi się w niej pełno grudek to jeszcze zaczęła zasychać od razu w pojemniku, nawet nie zdążyłam tego czegoś nałożyć na twarz. Ale niezrażona i tak próbowałam to grudkowate niezidentyfikowane coś na twarz nałożyć, jednak w ogóle nie chciało się na niej trzymać i zasyfiłam wszystko dookoła siebie odpadającym błotkiem. To co na twarzy zostało trzymałam odpowiednią ilość czasu, a później zmyłam (bo inaczej nie dało się tej "maski" ściągnąć"). Efekt oczywiście zerowy, a nawet i chyba odwrotny od zamierzonego, skóra sucha i papierowa.
Miało być tak pięknie a tylko się zdenerwowałam :(

Jej działanie jest zerowe

Maseczkę kupiłam na promocji i całe szczęście, gdyż wyrzuciłabym tylko pieniądze w błoto. Producent obiecuje nam szereg zastosowań : nawilżenie, regeneracje, rozjaśnienie. A to właśnie tego potrzebuje moja skóra. Uwielbiam maseczki peel-of, więc myślałam że to będzie trafiony wybór.

Zamknięta jest w dość nietypowym opakowaniu. Nie spotkałam się, aby do maseczki dołączona była dodatkowo opakowanie, w którym można ją roztworzyć. Myślałam, że starczy mi przynajmniej na dwa razy, ale nawet nie ma takiej opcji. Bardzo podobał mi się pomysł z dołączeniem miseczki, bo nie brudzę innych naczyń. W środku umieszczona jest też podziałka, przez co nie nalejemy za dużo wody.

Ma fajną żelową konsystencję,po paru minutkach zastyga, więc na pewno nigdzie nam nie skapnie. Nie robi tego jednak w 100%. Gdzie nie gdzie pozostają mokre plamy. Powoduje uczucie chłodu na twarzy, jakbym przyłożyła do niej mrożony plasterek. Jednak to tylko powierzchowne działanie. Skóra nie jest w żaden sposób nawilżona. Rozjaśnienia nawet minimalnego także nie zauważyłam. Ma jedynie lekkie właściwości kojące. Lekkie zaczerwienienia zostały zminimalizowane a skóra ukojona.

Zapach jest typowo chemiczny. Czuć lekkie nuty jogurtu, jednak nie na tyle mocne żeby mogła powiedzieć, że maska ładnie pachnie. Jej ściąganie jest szybkie, odchodzi niemal całymi płatami. Problem pojawia się, gdy nie zastygła w niektórych miejscach.

Jest to bardzo fajnie przemyślany produkt. Zachwycił mnie swoją funkcjonalnością, działaniem również...ale w tym negatywnym znaczeniu. Teoretycznie nie robi nic, więc na pewno nie jest warta swojej ceny. Może gdyby była tańsza i bardziej dostępna sięgnęłabym po nią jedynie dla kilku chwil relaksacji w domowym zaciszu.