Maybelline New York, Total Temptation Brow Definer Pencil (Kredka do brwi)

Maybelline New York, Total Temptation Brow Definer Pencil (Kredka do brwi)

Maybelline Total Temptation - kredka do makijażu brwi z najnowszej serii marki. Pozwala na precyzyjne modelowanie kształtu brwi. Formuła długotrwała. Wygodna forma wykręcanej kredki.

kredki do brwi

Bardzo precyzyjna

Kredka jest bardzo precyzyjna. Posiada wąski sztyft wysuwany automatycznie. Ma miękką, kremową formułę. Łatwo się nakłada i równomiernie pokrywa brwi. Idealna do codziennej stylizacji brwi. Nadaje brwiom odpowiedni kształt i pozwala uzupełnić "włoski". Dzięki tej kredce mogę wyczesać brwi za pomocą dołączonej szczoteczki.

Bardzo trwała, wyrazista i precyzyjna

Mam rzadkie brwi. Widać w ich obrębie luki, które nie prezentują się dobrze. Bez kredki do brwi nie ruszam się z domu. Cieszę się, że trafiłam na tęprecyzyjną, automatyczną kredkę do stylizacji brwi, która ma zadanie nadać brwiom odpowiedni kształt i uzupełnić braki we włoskach. Wspaniale, że ma kremową formułę, która łatwo się nakłada i równomiernie pokrywa brwi.

Może wydam niepopularną opinię, ale..

Naturalnie jestem posiadaczką gęstych, ciemnych i kształtnych brwi, więc co do zasady nie potrzebuję tego typu produktów, jednak w sytuacji małych ubytków lubię je delikatnie zatuszować, szukałam więc cienkiej i precyzyjnej kredki automatycznej i mój wybór padł na Maybelline New York, Total Temptation Brow Definer Pencil.
Kupiłam ją na promocji w Rossmannie, nie w cenie regularnej, a i tak żal mi tych pieniędzy, przechodzę więc do przedstawienia jej wad, bo poza ładnym designem i naturalnym kolorem kredki, pozytywów się nie doszukałam.
Po pierwsze, kredka nie jest precyzyjna, poza dwoma, może trzema użyciami. Szybko jej kreska zrobiła się zbyt szeroka.
Po drugie, kredka jest dość tępa i twarda w aplikacji, łatwo można nią sobie "zrobić krzywdę" i uzyskać zbyt mocny i nierównomierny efekt.
Po trzecie, szczoteczka jest za krótka i za bardzo to ona nie wyczesuje brwi.
Po czwarte, trwałość kredki była dość przeciętna.

Lubię

Idealny kolor medium brown do brwi czarnych, delikatnie wypełnia, efekt naturalnych brwi. Świetnie się rozczesuje, a opakowanie bardzo poręczne. To moje kolejne opakowanie, wydajność bardzo dobra. Najlepiej kupic w promocji w rossmannie lub przez internet, często są :)

Precyzyjnie wyrysowane brwi

Kredka ma trójkątną końcówkę dzięki której moge precyzyjnie dorysować brwi w miejscach gdzie ich brakuje.
Nie rozmazuje się, jest bardzo trwała i pozostaje na skórze spokojnie przez cały dzień.
Osobiście wolałabym aby końcówka ze szczoteczką była bardziej podłużna a nie jako kulka ale nie przeszkadza to w użytkowaniu. Kredka warta zakupu.

Bardzo dobra kredka. Idealna konsystencja pigmentu, nie jest zbyt miękka, ani zbyt twarda. Pozwala na precyzyjne opracowanie brwi. Bardzo ją lubię i na pewno sięgnę po nią kolejny raz. Warto szukać na promocji.

Całkiem niezła

Jestem ogromną fanką precyzyjnych kredek do brwi, ale czasem lubię też sięgać po te mniej precyzyjne. Total Temptation Brow Definer Pencil ma idealną konsystencję, nie jest ani za miękka, ani za twarda. Kredka ma kształt trapezu, przez co bardzo szybko można wypełnić brwi. Pigmentacja jest w sam raz, nie można zrobić sobie nią krzywdy. Mała szczoteczka w zestawie jest całkiem ok, chociaż chyba wolę te tradycyjne. Na duży plus odcień medium brown - idealny dla szatynek. Na minus wydajność, chcąc uzyskać mocniejszy efekt trzeba użyć więcej kredki, przez co szybciej się kończy.

ZALETY
Wygodny kształt
Pigmentacja
Odcień
Trwałość
Niezbyt twarda
Szczoteczka w zestawie

WADY
Wydajność

malowanie brwi łatwe jak nigdy wcześniej!

Kredka jest tak idealnie wyprofilowana, że malowanie brwi stało się przyjemnością. Można je idealnie podkreślić, bez obaw, że się przesadzi, efekt jest bardzo naturalny. W dodatku kredka jest miękka, wygodna i plus za mini szczoteczkę, którą można wyczesać brwi. Jedyny minus cena - kredka jest mała, więc warto szukać promocji.

Kredka do brwi Total Temptation nr 110 Soft Brown, Maybelline New York

Kredkę do brwi kupiłam na jednej z aukcji internetowych, zapłaciłam około 21 zł.
Moim zdaniem kredka jest świetna, cienka końcówka dokładnie sprawi się do innego wyrysowania brwi.
Kolory jak najbardziej naturalne wyglądające mam odcień nr 110 Soft Brown bardzo dobrze pasuje do jasnej karnacji.
Kredka jest trwała i wydajna, ma ładny naturalny kolor a dodatkowy plus za szczoteczkę dzięki niej można łatwo i szybko rozczesać brwi.
Podsumowując najlepsza kredka do brwi jakiej używałam, na chwilę obecną to mój ulubieniec do stylizacji brwi. Serdecznie polecam!

Bardzo dobry produkt

Kredka jest na prawdę bardzo dobra, przede wszystkim dobrze na pigmentowana, świetnie maluję, przy czym nie łamie się. Szczoteczka ułatwia nadanie kształtu brwiom. Kredka zostanie ze mną na dłużej, ponieważ jakość jest super.

Cudowna

Nigdy nie lubiłam kredek do brwi, zawsze używałam cieni. Lecz po przetestowaniu tej kredki jestem w zupełności do niej przekonana. Jestem blondynką, a więc obawiałam się ,że kredka będzie za ciemna ale okazało się,że łatwo można budować nią kolor. Kształt bardzo ułatwia malowanie, a także bardzo przydatny jest grzebyk po drugiej stronie. Opakowanie w ślicznym pudrowym różu.Kredka długo utrzymuje się na brwiach i nie rozmazuje się.

Bez tej kretki nie ruszam się z domu, super sprawdza się nawet w upały

Kredka do brwi jest nieustanną rzeczą która towarzyszy mi o poranku ponieważ moje brwi nie są zbyt symetryczne, po prostu w jednym fragmencie włosy wogle nie rosną. Zwykle jednak pomijam proces domalowywania rzęs, kiedy wybieram się na siłownie, ale nowy Definer Pencil Maybelline Total Temptation rozwiązał mój problem gdyż kredka jest wytrzymała na pocenie się.

Technicznie rzecz biorąc, Total Temptation Brow Definer Pencil nie jest wodoodporny ani odporny na pot, ale równie dobrze może być dlatego, że trzyma się jeszcze lepiej niż droższe kredki do brwi od MAC, Urban Decay i Tom Ford.

Byłam pod wielkim wrażeniem gdy po treningu gdzie moja twarz płynęła, kreska na brwiach była w dalszym ciagu bez przesunięcia się czy rozmazania, tylko z lżejszą pigmentacja jak przed treningiem.

Total Temptation Brow Definer jest dostępny w czterech odcieniach (Blonde, Soft Brown, Medium Brown i Deep Brown), każdy w uroczym różowym chowanym ołówku z dołączonym pędzelkiem. Deep Brown, odcień najbliższy moim ciemnym, czarno-brązowym włosom, jest moim ulubieńcem.

Kretka ma delikatną trójkątną końcówkę, która rysuje zarówno cienkimi, jak i szerokimi pociągnięciami. Jest twardsza i myślę, że dlatego tak dobrze przylega do skóry i włosów (miększe kredki do brwi nigdy nie wydają się utrzymywać się tak długo), a ponieważ jest wystarczająco napigmentowana, aby szybko wypełnić brwi, nie ma niebezpieczeństwa przypadkowego przerysowania zbyt ciemnych brwi.

Kredki są częścią kolekcji kosmetyków do makijażu od Maybelline o nazwie Total Temptation, która ma takie samo urocze różowe opakowanie (jest też paleta do oczu i policzków oraz tusz do rzęs który miałam możliwość wypróbowania).