Maybelline New York, Total Temptation Brow Definer Pencil (Kredka do brwi)

Maybelline New York, Total Temptation Brow Definer Pencil (Kredka do brwi)

Zobacz oferty

ezebra
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.85/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Pojemność 1 szt

Maybelline Total Temptation - kredka do makijażu brwi z najnowszej serii marki. Pozwala na precyzyjne modelowanie kształtu brwi. Formuła długotrwała. Wygodna forma wykręcanej kredki.

Mój ulubieniec do brwi

Mam bardzo jasne brwi i jasną, prawie białą cerę. Przez bardzo długi czas używałam henny żeby przyciemnić brwi, ale wymagało to dużo czasu, a często i pieniędzy, ponieważ raczej biegałam do kosmetyczki niż robiłam coś sama. Efekt tez nie był powalający, a trwałość henny na moich brwiach utrzymywał się śmiesznie krótko, Potem zaczęłam używać kredek poszukując mojego idealnego produktu. I znalazłam. Moja siostra na zakupach w drogerii w sumie wrzuciła mi kredkę do koszyka i powiedziała, że na pewno będę zadowolona.

Aplikacja jest bardzo prosta i przyjemna i tutaj nawet bez większej wprawy trudno sobie zrobić krzywdę, ponieważ kredka jest cienka i z łatwością można nią zaznaczyć linię rzęs. Kolorystyka też jest zadowalająca. Ja używam odcienia soft brown, kilka razy z rozpędu kupiłam medium brown i też byłam bardzo zadowolona.

Kredka jest bardzo poręczna, dobrze leży w dłoniach. Aplikacje zdecydowanie ułatwia szczoteczka po drugiej stronie, którą można rozczesać rzęsy, żeby efekt był bardziej naturalny, lub gdy nałożymy za dużo produktu.

Wydajność jest naprawdę w porządku,. Przy codziennym nakładaniu makijażu, kredka wystarcza mi na trochę ponad miesiąc. Osobiście, cena jest dla mnie ciut za wysoka, ale poluję na promocje.

Mega !

Bardzo podoba mi się ta pastelowo - pudrowo różowa szata graficzna. Nie jestem fanką przerysowanych brwi, wolę bardziej naturalny efekt na brwiach dlatego tak bardzo polubiłam tą kredkę. Jest naprawdę świetna, utrzymuje się cały dzień na moich brwiach. Kredka jest bardzo precyzyjna, można nią narysować nawet drobniutkie kreseczki, jak i wypełnić całe brwi

Dobra ;)

Moje brwi są naturalnie ciemne i gęste, wobec czego wybrałam najciemniejszy kolor tej kredki. Uważam, że jest to produkt godny polecenia, można nim podkreślić brwi zarówno precyzyjnie jak i delikatnie, kolor deep Brown jest chłodnym ciemnym brązem, wygląda bardzo naturalnie.

Cudo

Zawsze unikałam podkreślania brwi, bałam się uzyskania karykaturalnego efektu. Kupiłam tę kredkę i uważam, że z nią nie można przesadzić. Jest dobra dla początkujących, jest bardzo precyzyjna, przydatna szczoteczka. Polecam!!!

Super!

Kredka jest świetna.
Podoba mi się jej ścięty kształt, przyjemnie lekko się wysuwa z opakowania, szczoteczka dołączona na drugim końcu to idealna sprawa, jest praktyczna i wygodna, opakowanie poręcznej długości i szerokości, dobrze siedzi w dłoni.

Kolor kredki świetnie trafił w odcień moich brwi, więc chyba porzucę dla niej moje cienie do brwi z Catrice, kredka ma idealny odcień chłodnego ciemnego brązu. Można nią świetnie podkreślić brwi, uzupełnić prześwity, jest wyrazista a przy tym nie rzuca się w oczy, lubię naturalny efekt, choć spokojnie można też wykreować efekt wow ;)
Nie jest za twarda ani za miękka, dlatego nie wymaga wielkiego skupienia w stosowaniu, chwila i brwi optymalnie podkreślone, tak więc ta kredka to dla mnie strzał w 10.

Ulubiona kredka do brwi

Bardzo dawno nie używałam kredki do brwi, a dzięki total temptation zostanę przy tej kredce na dłużej. Na ogromny plus jest chłodny odcień brązu pasujący do większości karnacji Polek jak również mały, zgrabny grzebyczek który znajduje się na drugim końcu kredki.Rano makijaż brwi to dwa ruchy kredką i gotowe. Delikatna woskowa formuła jednocześnie rysuje i utrwala włoski. W zależności od potrzeb można nią dorysować pojedyncze włoski lub wypełnić całe brwi, wszystko zależy od tego jaki efekt chcemy uzyskać. Jak dla mnie, osoby która nie używa kredek do brwi, jest to bardzo prosty i szybki sposób na zaoszczędzenie kilku minut rano.

Ładnie wypełnia ciemne brwi

Mam odcień deep brown - bardzo ładny chłodny ciemny brąz dla brunetek.
Moje ciemne brwi wymagają tylko podkreślenia i wypełnienia lekkich prześwitów - lubię gdy są bardzo mocne. W tej roli kredka Maybelline sprawdza się naprawdę dobrze. Nie jest zbyt twarda, ma wygodną w użyciu konsystencję.
Ta kredka jest chyba najbardziej trwałą ze wszystkich których używałam. Dodatkowo dość twarda szczoteczka pozwala na skuteczne i szybkie wyczesanie nadmiaru koloru.
Przy okazji na plus bardzo ładne pudrowo-różowe opakowanie.

Idealna

Pierwszy raz kupiłam ją w Rossmannie na jakiejś przecenie. Już po kilku użyciach tak bardzo przypadła mi do gustu, że właściwie nie używam innych kredek do brwi. Tylko ta spełnia moje oczekiwania.

Kredka ogólnodostępna. Z tymże niespecjalnie opłaca się ją kupować w drogeriach stacjonarnych. Cena regularna nie zachwyca, jednak bardzo często pojawia się na promocjach. Opakowanie proste, wytrzymałe. Kredka bez problemu się wysuwa. Szczoteczka wygodna, poręczna. Ładnie rozczesuje. Sama kredka ma idealną twardość- nie za miękka, nie za twarda, delikatnie woskowa. Aplikacje jest bardzo łatwa. Kupuję kredkę w odcieniu deep brown. Idealnie zaznacza kontur brwi, ale i dobrze wypełnia wszelkie ubytki. Jednocześnie trudno z nią przesadzić. Tworzy ładny, naturalny efekt. Świetna jest również trwałość. Spokojnie wytrzymuje z 8 godzin bez większego uszczerbku.

Dla mnie to najlepsza kredka dostępna na rynku. Łatwa aplikacja i naturalny wygląd to dokładnie to, czego potrzebuję.

Najlepsza kredka do brwi!

Polecam gorąco wszystkim! Genialna konsystencja i łatwe aplikowanie. Idealnie podkreśla kształt brwi. Nie rozmazuje się i utrzymuje przez cały dzień. Nie wyobrażam sobie mojego życia bez tej kredki!

Piękny efekt

Skuszona przeczytanymi opiniami na Wizażu kupiłam tę kredkę do brwi. Jak zwykle nie zawiodłam się na opiniach dziewczyn :) mam dość rzadkie brwi, a ta kredka pozwoliła na naturalne przyciemnienie i wypełnienie. Szczoteczka super rozczesuje i układa. Kolor bardzo naturalny, można dozować przyciemnienie.

Moja ukochana

Moja pierwsza kredka do brwi i zdecydowana faworytka, do której zawsze wracam. Jest cienka i precyzyjna, a przy tym dość miękka. Brwi wyrysowuje się nią bardzo łatwo, a w razie jakiegokolwiek błędy, bez problemu można zmazać ją palcem. Pracuje się nią szybko, jest idealna, do szybkiego porannego makijażu, jak i tego bardziej wieczorowego. Bardzo trudno z nią przesadzić. Dodatkowo szczoteczka, w którą jest zaopatrzona bardzo dobrze wyczesuje brwi.

Na tę chwilę to moja ulubiona kredka.

Nie jestem jakąś 'brow maniac', na stanie mam zwykle tylko jeden produkt tego typu. Na tę chwilę Total Temptation to moja ulubiona kredka do brwi i jestem pewna, że gdy wykończę aktualnie użytkowany egzemplarz, sięgnę po kolejny.

Kredka jest cienka i precyzyjna. Dosyć miękka, dlatego bardzo przyjemnie się jej używa. Wykręcana, bardzo równomiernie się zużywa.

Mam takie mysie, słowiańskie brwi. Kolor kredki jest z tych ciemniejszych, ale mimo tego na mnie, blondynce z jasną oprawą oczu, wygląda bardzo dobrze.

Kredką można bardzo ładnie podkreślić kształt brwi, można też spokojnie dorysować ubytki. Szczoteczka, która jest umieszczona na drugim końcu, jest bardzo wygodna i poręczna, lubię jej używać, gdy układam brwi 'na mydło'.

Fajna, naturalna kredka do brwi. Nie można z nią przesadzić, co, imo, jest ogromnym plusem - przerysowane, ciemne, grube brwi są karykaturalne i mało komu pasują, a niestety, mając ciężką rękę i ciemną kredkę/pomadę/cień można bardzo łatwo się skrzywdzić.
Cena nie jest jakaś wygórowana, kosmetyk jest wydajny.

Bardzo lubię, bardzo polecam. Maybelline nie zawiódł.