Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Artykuły
Produkty podobne
KWC LogobyWIZAŻ logo
Konturówki do ust

Chanel Le Crayon Levres Konturówka do ust

3,8 na 511 opinii
flame1 hit!
45% kupi ponownie

Porównaj ceny

ceneo
Chanel Le Crayon Levres Lip Pencil 1 g
105,00  zł

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
3,8 na 5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Trwałość:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Kupi ponownie: 45% osób
Nasi użytkownicy zostawili 11 opinii dla tego produktu. Przygotowaliśmy dla Ciebie krótkie podsumowanie na ich podstawie:

  • 22 kwietnia 2024 o 13:32
    Najlepsza konturówka do ust jaką miałam!
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Konturówka CHANEL tyle nad nią zachwytów, ale czy słusznie? Według mnie tak, zacznę od tego, że jest bardzo trwała, utrzymuje się na ustach przez wiele godzin. Kolor 156 to coś pięknego, idealnie wpasowuje się w mój kolor ust. Kolor to taki delikatny, brudny róż. Sama estetyka i wygląd całej konturówki- jest zdumiewający, jest to tak luksusowy produkt, że nie mogę wyjść z podziwu!
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Trwałość
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Inna drogeria
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • missimo
    missimo
    1 / 5
    3 maja 2019 o 13:42
    O jezu jaki dramat
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Jest to mój pierwszy produkt z Chanel i z ręką na sercu powiem, że to chyba najgorszy kosmetyk jaki miałam w życiu. Niesamowicie ekskluzywne "przeżycie", ale używać się nie da. Nie pamiętam nawet jaki mam kolor, jest to jasny beż. Kredka porządna, zakończona pędzelkiem (nie rozumiem do końca po co on jest, ale ok). Dołączona temperówka-świetnie. Problem zaczyna się gdy zaczynamy jej używać, bo po prostu nie da się jej używać. Twarda, nieprzyjemna w użyciu, na ustach podkreśla suche skórki, których nie mam, grudkuje się i wałkuje już przy nakładaniu, pędzelek na końcu nie pomaga, tylko zdziera produkt i jeszcze bardziej go zbija w fałdy; krycie marne, bo prześwituje mój naturalny kolor ust. Próbowałam kilka razy, za każdym musiałam od razu zmyć, bo wyglądało to komicznie. Wydaje mi się, że sprawdziłaby się tylko do wykonturowania ust. Ale przepraszam bardzo, jeśli płacę 100zł za kredkę to nie po to żeby jeszcze płacić ponad drugie tyle za szminkę do kompletu. Kredki z golden rose kosztują 6zł a są 10000 razy lepsze.
    Zalety:
    • Prawdziwe ekskluzywne przeżycie, eleganckie opakowanie i dołączona temperówka
    Wady:
    • efekt tragiczny na ustach i słabe krycie. Twarda, grudkuje się, podkreśla suche skórki nawet jeśli ich nie masz. Ani razu nie byłam w stanie wyjść w niej z domu
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Trwałość
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Inna drogeria
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 19 marca 2019 o 0:14
    Rewelacja
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Posiadam konturówke w odcieniu naturalnym. Trwałość mega, potrafi się trzymać wiele godzin bez żadnego poprawiania. Mój must have. Nie wysusza ust. Cena trochę wygórowana.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Trwałość
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Inna drogeria
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 9 listopada 2018 o 17:03
    Rewelacja nr14!
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Nie wiem skąd takie złe oceny... Chyba, że ze względu na cenę. Ja na szczęście swoją dostałam w prezencie <3 Noszę ją zazwyczaj bez pomadki, i utrzymuje się mega dobrze! Nawet jak się zapomniałam i umyłam zęby mając ją na ustach to się utrzymała.
    Zalety:
    • Trwałość (nie do zmycia płynem micelarnym)
    • Łatwa aplikacja
    • Nie maże się na linii ust i nie przenosi się na zęby
    • Wydajna
    • Nie łamię się przy temperowaniu, jak niektóre zbyt miękkie kredki
    Wady:
    • Cena (nie dałabym 120zł)
    • Może ciut twarda, ale można zawsze "rozgrzać" przed użyciem
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Trwałość
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Otrzymałam w prezencie
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • Mijanou
    Mijanou
    4 / 5
    20 lipca 2015 o 21:23
    Bardzo dobra kredka, choć nie wiem, czym się różni od innych
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:nie określono
    Kredkę kupiłam okazyjnie, taniej niż regularna cena ( teraz to ponad stówa już). Posiadam kolor 47 (Rose Cuivre), pasujący do mojej ulubionej szminki Chanel Coco Rouge w odcieniu Mademoiselle ( po reformulacji nosi numer 434). Dość długo nie używałam kredek, być może dlatego, że szminek też rzadko. Odkąd jednak odkryłam wyżej wspomnianą, używam jej regularnie, więc szukałam też adekwatnego koloru kredki. A nie jest łatwo dobrać kredkę do szminki, która podbija naturalny kolor ust (tak jest w przypadku Mademoiselle). Generalnie jestem zadowolona z tej kredki, choć poza marką nie widzę usprawiedliwienia dla regularnej ceny: -szminka ładnie podkreśla kontur ust, optycznie leciutko je powiększa - nie odcina się kolorystycznie od koloru szminki, definiuje ją dyskretnie -grafit jest w sam raz- ani za twardy, ani za miękki. Plus za dołączoną temperówkę -zjada się równomiernie ze szminką (to chyba dobrze, bo głupio wyglądałyby nagie usta pociągnięte konturówką. Jednak z drugiej strony, trwałość nie powala. - nie migruje, nie zbiera w kącikach ust -łatwo się rozprowadza, nie wymaga ręki mistrza Zagadkę stanowi dla mnie pędzelek, twardy z ostrym, wąsko spiczastym końcem. Być może tym końcem da się zdefiniować szminką kontur ust, ale żal by mi było poharatać moją ulubioną szminkę. Zacznę go używać wtedy, gdy zostanie mi resztka szminki, której normalnie nie da się nałożyć. Tak, jak inne produkty Chanel, kredka jest klasycznie elegancka (jednak opakowania kosmetyków Chanel mają swoją magię). To bardzo dobra kredka, jednak cena nie należy do najłatwiejszych do zaakceptowania, dlatego cieszę się, że przypadkiem upolowałam ją o połowę taniej i to, o dziwo, w Douglasie. Z reguły omijam drogerie tej sieci ale wtedy coś mnie tknęło, by wejść. Używam tego produktu od: dwóch tygodni Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego pełnowymiarowego.
    Produkt kupił/a w
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną

Artykuły


Produkty podobne

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.