Eveline Cosmetics, Face Therapy Professional DermoRevital, S.O.S. Ekspresowa kuracja redukująca cienie i obrzęki

Średnia ocena: 3.64/5

Pachnidelko
Średnia ocena: 4.94/5

Żelowa formuła zapewnia wygładzenie skóry w okolicach oczu. Redukuje cienie i „worki” pod oczami, eliminuje opuchnięcia oraz wrażenie obrzęku, naciąga i napina zmęczoną skórę. Minimalizuje objawy zmęczenia, ujednolica koloryt skóry i rozjaśnia spojrzenie. Polecany do pielęgnacji skóry dojrzałej.
- PRODIZIA stymuluje syntezę oraz regeneracje włókien kolagenu i elastyny, przywraca skórze odpowiednie napięcie i jędrność.
- ILLUMI COMPLEX rozjaśnia przebarwienia oraz wzmacnia włókna kolagenu i elastyny, zapewniając intensywny lifting. Skóra odzyskuje jędrność i sprężystość.
- MATRIXYL 3000 wzmacnia połączenie między naskórkiem a skórą właściwą. Skutecznie wypełnia zmarszczki od środka, zapobiega utracie jędrności i elastyczności.

przeciwzmarszczkowe, liftingujące, przeciw cieniom / opuchnięciom, wygładzające, kojące / łagodzące
żel
żele pod oczy, serum pod oczy

Nie widzę różnicy

Krem kupiłam na stronie producenta, bo akurat kończyły mi się zapasy moich produktów pod oczy. Cena jest zachęcająca a obietnice idealnie wpasowują się w moje potrzeby - moją zmorą są opuchnięcia i sińce, dlatego z przyjemnością sięgam po produkty, które mają niwelować te problemy. Tubka jest wygodna, kształtem zbliżona do innych kremów pod oczy. Konsystencja jest lekka, trochę żelowa, szybko się wchłania. Producent pisze o możlieości pojawienia się uczucia mrowienia czy chłodzenia, u mnie kompletnie nic takiego się nie dzieje. Zapachu nie wyczuwam. Zaraz po wchłonięciu, nakładam makijaż, nie ma z tym problemu, krem nie wpływa na właściwości podkładu. Co do efektów- skóra pod oczami jest miękka, nawilżona, jednakże nie zauważyłam zmian w opuchliźnie czy cieniach. Brak jest pod tym względem jakichkolwiek efektów. Cena kremu jest przystępna, dlatego warto wypróbować na własnej skórze, być może tylko u mnie produkt nie przynosi oczekiwanych efektów.

Bardzo szybko się wchłania

To już moje drugie opakowanie i muszę przyznać że krem jest super

Bardzo fajnie nawilża okolice oka, zapobiega powstawaniu obrzęków i delikatnie rozjaśnia cienie pod oczami

Od pewnego czasu walczę ze swoimi cieniami pod oczami i są one już coraz bardziej niewidoczne

To jest jeden z dwóch kremów który pomaga mi w tej walce

Jeżeli borykasz się z zasinieniem czy spuchniętymi okolicami oka jak najbardziej polecam wypróbować krem

Ekstra!

Dziwię się tak słabym opiniom! Krem początkowo kupiłam dla męża, bo narzekał na opuchnięte powieki. A ponieważ to nie jest typ który przesadnie dba o siebie ;) to krem został rzucony do szuflady i zapomniany.Odkopałam go, gdy mój krem się skończył. W pierwszym odczuciu mnie nie zachwycił, jednak dobrze nawilżał (jak dla mnie za mało) i bardzo szybko się wchłaniał. Nie będę go winić za nikłe nawilżenie, bo jednak jego zadaniem jest zlikwidować cienie i obrzęki. Cieni pod oczami nie miewam...a obrzęki...też myślałam, że nie mam dopóki nie zastosowałam tego kremu! To, z jakimi ja ładnymi oczami obudziłam się rano, przeszło moje przypuszczenia! Piękne delikatne powieki, bez żadnych zgrubień, oczy rześkie, zdrowe i wypoczęte po nocy! Nawet nie zdawałam sobie z tego sprawy, że jednak budzę się z opuchlizną, gdyby krem mi na nie nie zadziałał.
Teraz testuję inny krem - robi świetną robotę jeśli chodzi o nawilżenie ALE właśnie budzę się już z zapuchniętymi oczami. Przypomniałam sobie o Eveline S.O.S dlatego piszę opinię i czas zakupić go ponownie!
Polecam.

Kuracja na cienie pod oczami

Niezbyt drogi produkt, który miał likwidować cienie i obrzęki pod oczami. Może stosowałam go zbyt krótko ,aczkolwiek nie spełniał on swojej roli na tyle ,by kupić go ponownie. Był może delikatny efekt łagodzenia worków pod oczami ,jednak nie aż tak jak zapewnia producent.

Dla niewymagających

Trochę bałam się kupować tego produktu,bo poprzedni krem pod oczy z tej marki nie robił zupełnie nic, ale stwierdziłam że zaryzykuję... Krem nie zachwycił mnie i w trakcie używania cały czas miełam do niego mieszane uczucia ale minimalnie coś tam robił... Konsystencja jest bardzo delikatna żelowa z łatwością się rozprowadza i szybko wchłania. Produkt jest bezzapachowy i bardzo wydajny. Trochę nawiłza i wygładza skórę pod oczami ale na cuda nie liczcie.nie redukuje cieni czy obrzęków. Jeśli macie wrażliwą niewymagającą skórę pod oczami to możećie spbować ale tylko w promocji wtedy powiedzmy że się opłaca

polecam :)

Stosuję ten kremik już od jakiegoś czasu i muszę przyznać, że bardzo mi podpasował. Cienie pod oczami rzeczywiście są zniwelowane. Opuchlizny również nie ma. Krem zapewnia takie delikatne uczucie mrowienia, chociaż ja miałam tak tylko na początku. Krem szybko się wchłania, ma fajną konsystencję, dobrze rozprowadza się na skórze. Opakowanie bardzo wygodne w użyciu, a sam produkt mega wydajny. Mi ten kremik wystarcza na bardzo długo.

Niestety praktycznie nie działa :(

Szkoda, że przed zakupem nie przeczytałam opinii na KWC :(. Bardzo sobie cenie firmę Eveline, ma kilka świetnych produktów i to spowodowało,że skusiłam się na ten krem. Mam cerę dojrzała i już powoli zaczynają pod oczami pojawiaż się zmarszczki mimiczne ale nie po to ten krem kupiłam. Chciałam zniwelować pod oczami cienie i poranną opuchlizne. Niestety mimo codziennego stosowania praktycznie nie zauważyłam pozytywnych efektów. No może minimalnie cienie mniejsze.
Krem ma delikatną konsystencję, dobrze się wchłania, nie podrażnia - i to tyle plusów.

całkiem całkiem :)

Dzieki żelowej formule łatwo roprowdza się krem i szybko się on wchłania.
Delikatnie chłodzi okolice wokół oczu. Producent ostrzega przed ewentualnym mrowieniem spowodowanym przez składniki aktywne zawarte w produkccie. I faktycznie produkt mrowi ale nie przy każdym uzyciu, nie bardzo wiem od czego to zależy.
Oprócz: PRODIZIA, ILLUMI COMPLEX oraz MATRIXYL 3000 produkt zawiera kofeinę, AQUAXYL oraz kwas hialuronowy.
Krem skutecznie rozjaśnia i zmniejsza widoczność cieni pod oczami. Jednak u mnie ten problem jest coraz mniejszy przez regularne stosowanie kremów pod oczy.
Nie wiem jak się sprawdzi przy bardzo widocznych cieniach.
Do tego dobrze nawilża okolice wokół oczu.
Zapach ma prawie niewyczuwalny.

Bubel

Kupiłam na promocji sądząc że pomoże na moje wielkie niezmienne cienie jednak nie zauważyłam żadnego efektu co mnie bardzo rozczarowało i nabrałam dystansu do produktów z Eveline
Skóra pod oczami nie była po nim wysuszona jedyna zaleta niestety nie sprawdza się w celu którym go kupiłam

Lekko się rozczarowałam

Jako że jestem wielką fanką marki Eveline postanowiłam się skusić na ten specyfik. Jest on zapakowany w tubę, która często "wypluwa" zbyt duże ilości żelu.
Kosmetyk sam w sobie ma żelową konsystencję, dobrze się rozprowadza lekko napinając skórę wokół oczu i szybko wysycha. Nadaje się pod makijaż I na tym kończą się zalety. Nie zauważyłam redukcji ani cieni ani worków. Zużyje opakowanie do końca gdyż nie lubię marnować kosmetyków ale raczej już do niego nie wrócę.

Nie robi nic

Krem/żel nie robi nic z tego co tak pięknie obiecuje producent. Worki jak były tak są, cienie również nie zmieniły się ani odrobinę.
Używam regularnie rano i wieczorem i żebym nawet chciała wmówić sobie jakąś pozytywną zmianę pod moimi oczami, to ni jak nie mogę. Zawód na całej linii.

Krem nie przynoszący żadnych efektów

Krem kupiłam przypadkiem bo szukałam czegoś co poradzi sobie doraźnie z cieniami i obrzękami pod oczami. Stosuje tego typu produkty głównie na noc i czasem na dzień gdy skóra pod oczami gorzej wygląda.

Krem jest lekki, latwo się go aplikuje, jest dość wydajny i tani.

Ma mocno żelową konsystencje i
jest transparentny. Nałożony pod oczy szybko się wchłania. Skóra pod oczami jest nawilżona i gładsza.

Brak efektu redukcji cieni, niwelowania opuchlizny.