Gucci, Rush EDT

Średnia ocena: 2.51/5

Perfumeria Platinium
219.34
zobacz więcejzwiń

Gucci Rush to odlot, jazda, dreszcz, niesamowity bajer i pokusa uzależnienia; wyluzuj się, poddaj się pożądaniu, przeżyj całkowite osamotnienie, stań się niesamowita, to nakręca, to faluje, to wąż, demon, kochanek, wizja rychłej Apokalipsy, ta porywczość szokuje, wciąż ci mało, jest twoje i tylko twoje, chyba że znajdziesz kogoś, z kim będziesz mogła się podzielić.
Zapach różowy, czerwony, pomarańczowy, wibrujące spektrum, intensywna feeria barw, wewnątrz twojej głowy, poza zwyczajnością.
Gucci Rush uderza, a ty się kręcisz, w koło, w koło w koło, szaleńczy pocałunek w dawno zapomnianym miejscu, odurzający, tajemniczy, orientalny, kwiecisty-uzależniająca kombinacja kalifornijskiej gardenii, południowo-afrykańskiej frezji i nasion kolendry, madraski jaśmin i damasceńska róża szokują i penetrują zmysły, naturalny wyciąg z wanilii, jawajskie paczuli i burbońskie korzenie kuskusu zniewalają cię wobec tej pokusy.
Typ: szyprowo-owocowy
nuta głowy: gardenia, frezja
nuta serca: jaśmin z Madrasu, róża damasceńska, kolendra
nuta bazowa: wanilia, paczula, wetiweria

Rekomendacja
na dzień, na wieczór
<50ml

67% jesień/zima 33% wiosna/lato

Bezczelne!

Jest w nich moc, jest bezczelność! Nie ma kompleksów i kompromisów.
Rush są wyjątkowe i rzeczywiście albo się je kocha albo nienawidzi. Dotyczy to jednak tylko noszenia, bo nie spotkałam nikogo komu zapach ten przeszkadzałby na kimś innym.
Mam duży problem z zidentyfikowaniem nut. Nie czuję białych kwiatów, ale nie czuje też syntetyków. Nie jest to świeżak ani słodziak. Początek jest wręcz uderzający i odurzający. Zapach niewiele się zmienia, słabnie po kilku godzinach. Bruno Banani Woman Intense próbuje go naśladować, ale to czego mu brakuje to właśnie bezczelność.
Dla mnie Rush jest absolutnie konkretny, zdecydowany i bardzo seksowny, ale jednocześnie na początku jest w nim jakiś obłęd i pośpiech. Nie da się go inaczej opisać ;)

Albo się go kocha, albo nienawidzi.

Zapach jest dziwny i trzeba mieć dobry dzień na używanie go. Jest trochę denerwujący, męczący ale nie tak bardzo jak Kenzo Jungle. Mimo to jest coś w tym zapachu oryginalnego, przyciągającego uwagę. Na pewno jets oryginalny, nie spotkałam się z podobnym zapachem. Trwałość ok.

Bardzo kobiecy

Z zapachem tym spotkałam się wiele lat temu, kiedy koleżanka przywiozła go z Anglii i już wtedy wiedziałam, że zostanie jednym z moich ulubieńców. Gdybym miała się opierać tylko na przeczytaniu nut zapachowych z pewnością nie wybrałabym tego zapachu, dominacja nut kwiatowych... nie dla mnie. Ile bym straciła, gdybym ich nie powąchała. Zapach jest dość intensywny, słodki, wyrazisty, charakterystyczny tylko dla niego. Dodaje pewności siebie i sexapilu. Idealny dla eleganckiej kobiety. Zapach jest bardzo zmysłowy z 'ogonem'. Nie jest 'płaski', bardzo ładnie się rozwija. Gucci Rush należy do intensywnych zapachów, ale nie jest duszący ani drażniący. Jest trwały, wystarczy 2-3 psiknięcia i czuć go cały dzień.

Moc z nimi

Przychodzą mi na myśl dawne czasy ten zapach był bardzo popularny wśród dojrzałych kobiet nie znając go wtedy zastanawiałam się czym te babeczki tak pięknie pachną gucci rush to było z pewnością to cudownie jest przenieś się w czasie poprzez ten zapach Dziś mam trochę ponad 30 i dla mnie zapach piękny wydajny wystarczają 2 psikniecia i jesteście z nim cały dzień rewelacja, Bruno Banani różowy jest bardzo podobny choć słabszy ale dorównuje mu. Zapach jest piękny kultowy i elegancki i nic tu nie dusi i nie śmierdzi jest delikatny tylko nie trzeba przesadzać z nim bo może zdominować otoczenie. Jeśli ktoś lubi słodkie orienty bądź kremowe zapachy to się rozczaruje. Uważam że każda kobieta powinna być jak pory roku i z każdą porą roku powinna pachnieć inaczej ten zapach dla mnie na początek wiosny jeszcze chłodnej wietrznej na upalne dni tak ale w mikro ilościach. Polecam gucci rush na pięknej kobiecie wzbudzi zachwyt.

signature scent

Ten zapach jest wyjątkowy. Nie ma drugiego, który byłby podobny. Uzywam od kilkunastu lat i pomimo, że czasem zmieniam go na inny to do tego ciągle powracam. Pomimo czerwonego opakowania, nie jest on zapachem bardzo ciężkim. Kiedyś pewna zagraniczna youtuberka porównała ten zapach do brzoskwini w mleku. Może coś w tym jest. Dziwi mnie tak niska nota bo wg mnie to jest zapach wszechczasów.

Ulubieniec

Zapach z którym się nie rozstaje. Jest intensywny, wyróżniający się z tłumu, idealny na codzień jak i na większe okazje. Produkt ma ładne klasyczne opakowanie.
Nie zamienię go na żaden inny zapach, choć nie każdej z nas może on przypaść do gustu,ponieważ perfumy to rzecz indywidualna jak nasza osobowość.

zapach dla pewnych siebie kobiet

Te perfumy to chyba najmocniejszy i najbardziej wyrazisty zapach jaki kiedykolwiek miałam, a trochę ich przeszło przez moje ręce. Są bardzo mocne, wręcz odurzające. Użyte nawet w niewielkiej ilości sprawiają, że nosząc je na sobie każda kobieta zrobi piorunujące wrażenie. Są bardzo eleganckie, zmysłowe.
Używam ich wtedy kiedy zależy mi aby poczuć się pewnie, kiedy czeka mnie jakieś wyzwanie. Na pewno nikogo nie pozostawią obojętnym, albo się je kocha albo nienawidzi. Ja należę do tej pierwszej grupy, choć czasem i dla mnie wydają się zbyt przytłaczające.

Gucci Rush

Perfum Gucci Rush . Pięknie zapakowany flakon czerwony prostokątny . Opakowanie zawiera 50 ml perfum .Oryginalny flakonik perfum który wyróżnia się na tle innych . Zapach jest bardzo ładny kwiatowy - owocowy . Jest to bardzo kobiecy zapach który długo utrzymuje się na ciele i ubraniach . Nuta zapachowa dopasowuje się do wszystkiego ,nie da się przejść obok niego obojętnie . Ponadto zapach ten dodaje kobietą pewności siebie , kobiecości jest elegancki z klasą

MÓJ ULUBIENIEC

Bez wątpienia to mój ulubieniec! Kocham ten zapach, jest mocny, trwały i co najważniejsze potrafi robić mocne wejście!
Mam już któreś opakowanie z kolei i zamierzam kupić ponownie.
UWIELBIAM GO

I'm a Barbie girl, in a Barbie world!

Gdy czuję te perfumy, od razu w głowie pojawiają się powyższe słowa ze słynnej piosenki zespołu Aqua. Jest słodko, plastikowo, nieco kiczowato, ale to właśnie o to chodzi! Frezja z gardenią dają czadu, są tak intensywne, że aż kręci mi się w głowie (ale nic to, i tak je kocham!), są dosadne i bezpośrednie.

Jaśmin jest duszny i aż gęsty od swej słodyczy i mocy, dość szybko ustępuje miejsca słodkiej róży. Kolendra przypomina mi tę z AoD, jest nieco apteczna, ziołowa, w tym przypadku dodaje zapachowi głębi.
Wanilia, paczula i wetiwer, zależnie od rodzaju oraz dawkowania mogą być piękne lub nie do zniesienia. Tutaj mamy jedno i drugie. Ten zapach jest pełen sprzeczności, a jednocześnie uzależnia. Mimo, że czasem wprost go nienawidzę, to chcę go na sobie, chcę nim pachnieć do końca świata, czarować, olśniewać, kusić, porywać, sprawiać, by mężczyźni tracili głowę na mój widok.

Rush jest jednak tak dosadny i rozbuchany, że trąci wulgarnością, wielkim ego i dosłowną seksualnością. W odpowiedniej oprawie będzie idealnym dopełnieniem kobiety śmiałej, spełnionej i pewnej siebie. Lubię go w letnie wieczory do białej, rozkloszowanej sukienki tuż przed kolano i lekkich sandałków. Do rozwianych włosów i make-up no make-up. Opalona złociście skóra, biel, świeżość, kremowość i Rush.

Czasem noszę go zimą, do czerni i złotej biżuterii. Do sukienek i spodni, do kostiumów i spódnic.
Ale nigdy do koronek, dekoltów, niebotycznych szpilek, golizny, wtedy uzyskamy efekt odwrotny do zamierzonego, a raczej żadna z nas nie chciałaby zostać posądzona o pracę na Placu Pigalle.
Skromny, klasyczny strój nabierze innego wymiaru, gdy spryskamy ciało Rushem.

Trwałość i projekcja zabójcze, trwają na skórze nawet po prysznicu, na materiałach-do prania.

Zalecam oszczędne dozowanie, to nie cytrusowa świeżość Light Blue, to nie zapachy z serii Aqua Allegoria, którymi można zlewać się do woli - to prawdziwy killer, który w każdej chwili gotów jest sprzedać nam kopniaka w cztery litery, strzelić w twarz i zaśmiać się perfidnie, widząc, że jego ofiara ledwo żyje.
Jedynie opakowanie mi się nie podoba, ale co najśmieszniejsze, nie wyobrażam sobie Rusha w innym flakonie. Czerwień i plastik pasują tutaj jak ulał.

Polecam, ale tylko tym gotowym na taką dawkę plastikowo-odurzającego kiczu, fanki świeżaków niech nawet się doń nie zbliżają, popadają jak muchy!

Ulubione na specjalne okazje

Hit ...mój zapach ....nie na codzień ,jest zbyt mocny ,,,ale wieczorem jak najbardziej
ciepły zmysłowy....polecam gorąco na wyjątkowe wieczory..dla odważnych

Lekko plastikowy

Jak w tytule, zapach jest lekko plastikowy, rozwija się różnie na skórze. Kupiłam go w ciemno i trochę żałuję. Nie jest to wytworny, subtelny zapach lecz perwersyjny, plastikowy. Długo pachnie na skórze i na ubraniach. Przed zakupem radzę przetestować.