Kerastase, Resistance, Ciment Anti-Usure (Cement odbudowujący)

Kerastase, Resistance, Ciment Anti-Usure (Cement odbudowujący)

Cement odbudowujący i wygładzający do włosów osłabionych - do spłukiwania. Unikalna formuła o podwójnym działaniu - od wnętrza i na powierzchni włosa. We wnętrzu włosa - składnik aktywny Vita-Cement uzupełniacement międzykomórkowy i zespala strukturę włosa. Na zewnątrz - Vita-Topseal działa osłaniająco na łuskę włosa zapobiegając uszkodzeniom oraz wzmacnia jego ochronę.

Jedyna nadzieja dla włosów

Produkt został mi polecony przez fryzjera, kiedy to moje włosy były w nie najlepszej kondycji. Miałam je bardzo przesuszone i zniszczone w wyniku dużej ilości zabiegów chemicznych. Końcówki się łamały i wykruszały. Produkt, choć nie tani sprawdził się u mnie rewelacyjnie. A zapach jak dla mnie obłędny! Stosowałam go ok 2 miesięcy. Dlatego mimo ceny chętnie będę do nich wracać. Polecam

Produkt idealny

Moje pierwsze doświadczenia z marką były w salonie fryzjerskim. Produkt wtedy zdziałał cuda na przesuszone i zniszczone włosy. Ale miałam dość sceptyczne podejście, bo jednak produkty przeznaczone do salonów fryzjerskich tak mają działać z założenia. Ma być widoczny efekt od razu. Poprosiłam o parę próbek do przetestowania w domu i miło się zaskoczyłam. Na tyle, ze kupiłam pełnowymiarowy produkt i nie żałuję.
Fajna konsystencja, wystarczy niewielka ilość do aplikacji żeby osiągnąć efekt. Świetnie się sprawdza przy rozjaśnianych włosach. Stąd też produkt jest bardzo wydajny. Cena jest wysoka, ale odżywka jest tego warta. Widać poprawę kondycji włosów już po pierwszych zastosowaniach.

Szybki i widoczny efekt.

Produkt wart swojej ceny, a dodatkowo jets bardzo wydajny. Mam bardzo gęste włosy, a wystarczy mała ilość produktu nałożona na włosy po umyciu. Efekt odzywionych włosów widać odrazu, przy regularnym stosowaniu widać poprawę mimo codziennych zabiegów stylizacyjnych. Stosuję od dwóch miesięcy przy każdym myciu i widzę różnice.

Rewelacja!!!

Odżywkę zakupiłam po zabiegu rozjaśniania, kiedy zauwżyłam, że moje koncówki stały się suche i zniszczone. Juz po pierwszym uzyciu byla roznica, wlosy staly sie sypkie a koncowki bardziej nawilzone. Odzywka warta swojej ceny i szczerze polecam

Doskonałe odżywienie

Używam razem z szamponem z tej serii i jest naprawdę super. ! Włosy są gładkie i pięknie się układają. Końcówki przestały się rozdwajać. Dodatkowo ładny zapach uprzyjemnia

Cud miód!!!

Używam odzywki zaledwie od kilkunastu dni i stwierdzam, że zainwestowane środki warte są ich wydania! kosmetyk wspaniale wygładza włosy i nie powoduje tzw. przyklapnięcia. Zapach miły dla nosa. Aplikuje tylko troszkę preparatu stąd sądzę, że wystarczy na dłuuuugoooo. Polecam z całego serca!

Dobry produkt

Odżywka świetnie się sprawdza przy włosach bardzo zniszczonych i przesuszonych. Po użyciu włosy zdecydownie się wygładzają, końcówki się "scalają". Włosy lepiej też się rozczesują jednak odżywka działą tylko gdy się jej używa stale, nie zostawia długotrwałych efektów. Myślę, że jest fajna do używania jej raz na jakiś czas ponieważ jest to dosyć spory wydatek aby używać jej regularnie. Nie jest zbyt wydajna przy długich włosach. Lepiej wypada z tej samej serii szampon :)

swietna

wlosy super odzywione (ja uzywam z pielegnica, jak wszystkich innych odzywek), po umyciu sa lejace nie odczuwam nawet potrzeby dodatkowego posmarowania olejkiem czy odzywka bez splukiwania, szampon z tej serii beznadziejny (wole szampony kevina murphy) jednak ta odzywka bardzo fajna, na pewno do niej bede wracac. warta swojej ceny

Jest dobrze

Po produkty Kerastase sięgnęłam za namową fryzjerki. Mam bardzo przesuszone i zniszczone włosy po rozjaśnianiu (głównie końcówki) . Doszło do tego, że zaczęły się wykruszać po jednej stronie. Obawiałam się tego produktu, pewnie dlatego, że bałam się wyrzucić tyle pieniędzy w błoto. Ale spróbowałam. Powiem szczerze, że na początku nie widziałam żadnej różnicy. Ale wytrwale stosowałam go wraz z kąpielą z tej samej serii. I po 2-3 miesiącach kiedy wróciłam do fryzjerki to powiedziała mi, że wyglądają o niebo lepiej. Końcówki przestały się tak rozdwajać i wszystko zaczęło mi ładnie odrastać. Dlatego mimo cen tych produktów chętnie będę do nich wracać.

opinia

więc, używam całej serii szapon, odzywka ( ten nie termiczny)3 razy w tygodniu i maska raz w tygodniu. Plus olejek( devines) 3 razy w tygodniu na koncowki i peeling ( matrix)raz w tygodniu

Już po pierwszym użyciu widziałam efekty, wlosy gladkie, lsniące. Czy mocniejsze czas pewnie powie

Murowana regeneracja.

Produkt jest naprawdę rewelacyjny i godny polecenia.
Opakowanie poręczne, ja posiadam dużą butlę z pompką.
Konsystencja nie jest gęsta ,ma postać rzadkiego jasnozielonego mleczka,
ale dobrze się rozprowadza na włosachi z nich nie spływa.
Delikatny i przyjemny zapach.
Ja stosuje wraz z kąpielą z tej samej serii.
Miałam bardzo zniszczone , suche i osłabione włosy ,przez farbowanie
ale również z powodu niedoczynności tarczycy.
Dzięki Kerastase, Resistance, Ciment Anti-Usure zrobiły się pełne życia
nawilżone i dużo mocniejsze.Przede wszystkim przestały się łamać,
a końcówki przestały się rozdwajać.
Włosy wyglądają zdrowo i łatwo się rozczesują.
Jest to doskonała kuracja dla mocno zniszczonych i osłabionych włosów,
które po jej zastosowaniu są wyraźnie zregenerowane, błyszczące,
miękkie i podatne na układanie.
Kosmetyk drogi ,ale jego działanie rekompensuje wydatek.

Ratunek dla zniszczonych wlosow

Mialam dosc zniszczone wlosy po ombré. Puszyly sie, kruszyly sie okropnie, wygladaly niezdrowo. Siegnelam po te odzywke i naprawde z kazdym uzyciem wlosy pieknialy. Na dzien dzisiejszy sa blyszczace, zawsze miekkie. Jak po wyjsciu od fryzjera. Dostaje mnostwo komplementow i zapytan, czy bylam 'wczoraj' u fryzjera. ;-) Dodam, ze wazne jest stosowanie zgodnie z zaleceniem, a zatem po szamponie (na dzien dzisiejszy u mnie Kérastase Reflection Bain Chromatique) nalezy wlosy lekko osuszyc i wsmarowac odzywke. Po 2 minutach nalezy ja splukac. Oczywiscie mozna ja pozostawic na dluzej. Przestrzegam jednak przed nakladaniem odzywki na zbyt mokre wlosy - nie wchlonie sie, a tylko splynie - szkoda produktu i pieniedzy.

Przed suszeniem wlosow stosuje dodatkowo Kérastase Resistance Ciment Thermique.

Zastrzegam, ze nie mam nic wspolnego z marka Kérastase. Wymienione produkty to na dzien dzisiejszy moja pielegnacja, ale moze ona sie zmienic :-), gdyz lubie testowac rozne produkty roznych marek.