Tom Tailor, Bodytalk Woman EDT

Tom Tailor, Bodytalk Woman EDT

Zapach miłości musi być młody i harmonijny.
Niech Twoje ciało mówi...
Zapach wprowadzony na rynek w 2005 roku i rekomendowany na dzień i na wieczór.

Kategoria: kwiatowo-owocowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: kwiat gorzkiej pomarańczy, czerwona mandarynka, śliwka
nuta serca: poranna róża, magnolia, kwiat lotosu
nuta bazy: drzewo sandałowe, kwiat bawełny, wanilia.

Rekomendacja
na dzień, na wieczór
wody toaletowe
kwiatowe, owocowe

Miłe wspomnienia...

Zapach nastoletnich lat. Należał do tych z gatunku kwiatowo-owocowych, idealnych do noszenia na co dzień, jednakże zauważanych przez otoczenie. Buteleczka prosta, ładnie prezentująca się na toaletce.

Używam tego produktu od: 2006 roku
Ilość zużytych opakowań: 1: 20 ml

wanilia i pomarańcze

Ładny słodki zapach . Na początku mnie odrzucił ta ilością wanilii ale wróciłam do niego i poczułam owocki w tle - przyjemna kompozycja dosyć trwała jest ta ostatnia nuta waniliowa . Nie jest to mój zapach bo zdecydowanie wolę mniej słodyczy a wiecej swieżości .

Ładny

Chociaż zapach jest ładny, nie kupię go więcej. To typowy przykład kategorii kwiatowo-owocowej: nie brakuje mu ani kwiatów ani owoców ale ja dodałabym jeszcze odrobinę słodyczy. Myślę, że zapach pasuje bardziej na chłodne dni, bez względu na porę dnia; dla kobiety w każdym wieku. Trwałość bardzo dobra: około pół dnia. Co do wyglądu flakonika, to 20ml prezentuje się ładnie; lubię małe pojemności perfum.

Używam tego produktu od: kilku razy
Ilość zużytych opakowań: początek 20ml

CUDOWNOŚĆ!

Dziwię się ze jeszcze nikt nie skomentował tego zapachu... Jest po prostu przecudny. Idealny do pracy, na uczelnię, szaloną imprezę czy romantyczny wieczór tylko we dwoje... Nie nachalny ale i nie łagodny. Idealnie dobrane nuty zapachowe sprawiają, że kiedy nim prysnę od razu poprawia mi humor, a w głowie aż roi się od miłych wspomnień:) Polecam go każdej kobiecie: mastolatce, studentce, czy dojrzałej kobiecie w kwiecie wieku. Jedynym minusem jest to że zapach nie utrzymuje się zbyt długo, ale jak za taką cenę myślę że i tak jest całkiem dobrze:)

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:1,5