Allergoff, Atopy, Barierowa oliwka do kąpieli leczniczych

Allergoff, Atopy, Barierowa oliwka do kąpieli leczniczych

Barierowa oliwka do kąpiel leczniczych zalecana jest jako terapia wspomagająca do codziennych kąpieli osób ze skórą wrażliwą a także atomowym lub łojotokowym zapaleniem skóry oraz łuszczycą.
Zawarte w oliwce naturalne oleje roślinne bogate w drogocenne nienasycone kwasy tłuszczowe , kwasy omega 3,6,9 nawilżają oraz zmiękczają skórę, tworząc barierę ochronna łagodzącą objawy związane z przebiegiem dermatoz. Nie zawiera parafiny, substancji zapachowych , barwników , parabenów.
Substancje główne: olej sojowy, olej słonecznikowy, olej z ogórecznika, trójgliceryd kaprylowo – kaprynowy, palmitynian izopropylu, olej lniany, olejowy kompleks Omega Plus (olej słonecznikowy, olej kukurydziany, olej sezamowy, olej z orzechów makadamia, oliwa z oliwek), oktylododekanol, olej z pestek czarnej porzeczki, ekstrakt z kardiospermum zielonego. Substancje pomocnicze: ekstrakt z liści rozmarynu, PEG-8, witamina E, kwas askorbinowy, palmitynian askorbylu, kwas cytrynowy, PEG-40 sorbitan peroleate, C12-13 pareth-3.

ulga dla podraznień

Prebiotyki dostarczane skórze podczas jej codziennej pielęgnacji,
wpływają na jej równowagę, wzmacniając barierę ochronną i poprawiają jej kondycję ,tak o tym przekonałam się stosując oliwkę. Barierowa oliwka do kąpieli to dla mnie zbawienie, doskonale natłuszcza moja skórę, a podrażnienia się redukują, skóra mniej swędzi, czuję się odciążona, mniej się stresuje i jestem bardziej odprężona, do tej pory, AZS było dla mnie bardzo dokuczliwe, borykam się z nim od 1 roku życia, teraz mogę wreszcie odetchnąć, moja skóra ma zdrowszy wygląd i lepszą kondycję. Łatwa aplikacja, miła konsystencja, przyjemne uczucie odprężenia na skórze. Polecam:)

Kąpielowe cudo

Oliwka od Allergoff to super alternatywa dla wysuszajacych skóre płynów kąpielowych. Oliwka jest bardzo delikatna, można ją nałożyć bezpośrednio na lekko wilgotną skóre lub wlać do wanny. Dzięki tej oliwce skóra jest miękka, nawilzona, zregenerowana, odżywiania A suchoscia widocznie zredukowane. Bardzo lubię! Polecam dla każdego kto boryka się z sucha, spierzchnieta skora.

Mój ideał

Oliwki do kąpieli używam od września. Miałam bardzo przesuszoną skórę. Miejscami newralgicznymi były łydki i dłonie. Oliwkę dodaję do kąpieli. Do mycia używam Barierowej emulsji do kapieli leczniczych . Po wyjściu z wanny i delikatnym osuszeniu ciała ręcznikiem moja skóra była tak miękka , dobrze nawilżona i natłuszczona jak nigdy wcześniej. Nie było uczujcia lepkości ani tłustego "filmu". Ja jeszcze postanowiłam odrobinę oliwki wetrzeć w łydki. Oliwka nie zostawia śladów na ubraniu. Nie ma też nieestetycznych śladów na wannie po kąpieli. Jest ona bezbarwna, bezzapachowa i co dla mnie ważne - nie zawiera parafiny. Stan mojej skóry szybko sie poprawił. Teraz wystarczy , że oliwkę dodam do kąpieli, nie mam potrzeby wsmarowywania jej w ciało. Oliwka jest bardzo wydajna, ma praktyczne opakowanie i dozownik.

Świetny wielofunkcyjny kosmetyk

Oliwki używam na wiele sposobów:
- do kąpieli mieszając z wodą,
- jako olejek do ciała
- do zmywania makijażu (sprawdza się do tego FENOMENALNIE)
- nałożenie oliwki, a potem kremu z tej samej linii na skórę .
Ten ostatni sposób powtarzam 2-3 razy dziennie na skórze dłoni mojego chłopaka gdzie występuje AZS.Produkt ten daje uczucie ulgi, szczególnie kiedy występuje wielkie swędzenie. Oliwka odbudowuje naturalną barierę skóry. Rany szybciej się goją.

Bardzo fajny kosmetyk!

Barierowa Oliwka do kąpieli leczniczych ma fajny , bezpieczny skład zawiera kompleks olejowy Omega Plus. Nie powoduje żadnych allergi u dziecka.
Stosujemy ją do wody i już sama działa , kąpiemy córkę w niej codziennie i nie mamy już problemów z suchością skóry.
W połączeniu z emulsją daje jeszcze mocniejsze nawilżenie skóry. Fajnie nawilża, łagodzi podrażnienia, redukuje świąd. Dodatkowo jest bardzo wydajna!

Bardzo dobra

Super Oliwka!
Jest ona oparta na naturalnych, bardzo bogatych składnikach, cudownych olejkach.
Oliwka jest przeznaczona typowo do skóry suchej.
Stosujemy ją z córcią przy każdej kąpieli i nasza skóra jest piękna i nawilżona
Można ją aplikować już od 1 miesiąca życia
A co najważniejsze nie zawiera parafiny, barwników i innych nieprzyjaznych dziecku składników .

Jest super

Produkty z tej serii to moje ostatnie odkrycie. Nie jestem fanką oliwek do kąpieli, ponieważ brudzą wannę, ale postanowiłam spróbować. Używałam jej ja sama i moje dzieci. Ku mojemu zaskoczeniu okazało się,że ta oliwka wcale nie jest mega tłusta, a stosowanie jej wcale nie jest uciążliwe. Uwazam,że oliwka dobrze wspomaga kuracje skóry atopowej, podrażnionej czy przesuszonej. Suche miejsca u moich dzieci bardzo szybko znikły. Duży plus za to,że córka nie dostała żadnych plam na ciele, które często się u niej pojawiają, gdy dany kosmetyk podrażni jej skórę. Opakowanie jest wygodne i poręczne. Oliwka jest wydajna. Zapach mniej wyraźny niż w przypadku emulsji do kąpieli, więc za to plus,bo córka bardzo narzekała na zapach emulsji.

Idealna!

Uwielbiam ten produkt!Dzięki tej oliwce do kąpieli zapomniałam już co to znaczy posiadać suchą skórę.Oliwka bardzo głęboko nawilża skórę i zapobiega jej pękaniu.Po dłuższym stosowaniu zauważyłam,że skóra przestała być szorstka w dotyku,za to stała się miękka i delikatna.Mimo małego opakowania oliwka jest bardzo wydajna.Wystarczy jej odrobina,aby zaczęła działać.

Moje cudo

Spotkałam się z tym produktem zupełnie przypadkowo. Spałam u koleżanki, która jest alergiczką i ma wszystkie produkty z tej serii. Nie miałam swoich kosmetyków więc pożyczyłam i tak oliwka został już ze mną na stałe choć alergiczką nie jestem. Mam skórę mieszaną z tendencją do przesuszania. Oliwka ma zastosowanie jako dodatek do kąpieli czyli można ją dodać do wanny i się w niej moczyć - coś wspaniałego. Lub można stosować bezpośrednio na skórę w trakcie kąpieli lub po kąpieli jako balsam. Normalnie hit! Ja znalazłam nowe zastosowanie jako oliwka do zmywania makijażu. No coś genialnego. Wszystko schodzi bez problemu dodatkowo nawilża.Skład nieziemski, same naturalne składniki: olej sojowy, słonecznikowy, z ogórecznika, sezamowy, z orzechów macadamia.. Można by wymieniać i wymieniać.

Mój hit!!!!

Najlepsza oliwka jaką miałam. Stosuje ją u dziecka z atopowym zapaleniem skóry i efekty są niesamowite! Skóra nie jest tak bardzo sucha i nie swędzi. Z połączeniem z kremem daje całkiem fajne rezultaty

Polecam, bo u mnie się sprawdziła

Oliwkę używam bezpośrednio na skórę - szybko się wchłania, nie brudzi ubrań, pościeli itd. Smarowałam nią swędzące miejsca na skórze głowy podrażnionej po farbowaniu i pomogło. Dodałam do maseczki z czerwonej glinki - po niej skóra była bardzo elastyczna, maseczka nie zaschła, więc łatwo było ją usunąć z twarzy. oliwkę stosuję też do pielęgnacji pięt. Podoba mi się sposób dozowania oliwki, nie ma obawy, że wyleci za dużo.

Oliwka do ciała

Oliwka tak jak i krem z tej serii jest genialna. Uwielbiam ja. Stosuje ja na chorobowe zmiany skórne jak tylko koło niej przechodzę. Resztę wcieram w dlonie. Jest genialna. Polecam.