Bambino, Rodzina, Olejek pod prysznic hiperdelikatny (różne rodzaje)

Bambino, Rodzina, Olejek pod prysznic hiperdelikatny (różne rodzaje)

Łagodny olejek pod prysznic i do kąpieli w wannie do codziennego stosowania. Zawiera legendarną oliwkę Bambino i olejek rycynowy. Utrzymuje prawidłowe nawilżenie skóry i zapobiega podrażnieniom. Delikatna, bogata formuła, opracowana dla całej rodziny, delikatnie oczyszcza i łagodzi skórę zapewniając jej ukojenie i kwiatowy zapach jaśminu.

Olejki do mycia Bambino

Jestem mile zaskoczona olejkami. Ładnie pachną i dają przyjemne uczucie podczas mycia. Dobrze działają na moją suchą skórę. Opakowania napewno zachęcają do zakupu. Są proste i przez to właśnie takie zachecające.

Bardzo dobry

Przyjemnie pachnie, dobrze się pieni, nawilża skórę podczas kąpieli. Nie powoduje podrażnień i nie uczula. Świetnie spisuje się dla wrażliwej i suchej skóry. Zostawia bardzo przyjemne uczucie nawilżenia. Często można go dorwać na promocji.

Ukojenie dla skóry, przyjemny zapach dla nosa

Do produktów pod prysznic w formie olejku podchodziłam raczej sceptycznie. Denerwowało mnie, że po użyciu takich produktów ciało jest lepkie, a cały prysznic wymaga wyczyszczenia. Jakież było moje zdziwienie po zastosowaniu tego olejku. Okazało się, że produkt świetnie nawilża skórę ale nie zostawia żadnej nieprzyjemnej i tłustej warstwy. Olejek bardzo fajnie i delikatne się pieni. Skóra po kąpieli jest mięciutka jak skóra niemowlaka i nawilżona, a dodatkowo przepięknie pachnie. Dla mnie ten produkt jest strzałem w dziesiątkę. I jeszcze jedno- wanna czy prysznic nie potrzebują czyszczenia po użyciu tego olejku.

Bambino olejek pod prysznic

Bardzo się polubiłam z tymi olejkami. Mają cudne zapachy, nadają się dla całej rodziny, nie wysuszają skóry, a nawet całkiem dobrze zmywają makijaż. Jako że nie jestem przyzwyczajona do olejków, to trochę dziwna jest dla mnie ich konsystencja - są bardzo rzadkie, a jednocześnie bez dużej ilości wody nie pienią się same jak żele pod prysznic. Szkoda tylko, że te piękne zapachy nie utrzymują się na skórze.

Wykorzystała: kilka próbek

Olejki bambino rodzina

Mam bardzo sucha skórę a olejek Bambino jest rewelacyjny. Doskonale nawilża, pielęgnuje. Delikatny jest dla skóry. Skóra jest bardzo aksamitna. Doskonale zapachy które moim domownikom bardzo spasowalo. Konsystencja także bardzo fajna. Opakowanie i olejek mega wydajne. Polecam rodzinom z dziecmi a także wszystkim tym którzy kochają zapach moreli i jaśminu.

Olejek Pod Prysznic

Rewelacyjny produkt, świetnie sprawdza się przy skórze wrażliwej, atopowej . Pięknie pachnie i bardzo dobrze nawilża skórę suchą , nie powoduje podrażnień . Jeden z najlepszych olejków jaki miałam. Szczerze Polecam !

Jest super!

Bardzo miło zaskoczył mnie zapach olejku (zwłaszcza morela), który utrzymuje się na skórze przez jakiś czas! Produkt nawilża skórę, co jest bardzo ważne przy atopowej skórze, więc jak dla mnie produkt idealny. Ma bardzo przyjemną, olejkową konsystencję, a przy tym jest bardzo wydajny. Korzystamy z tego olejku całą rodziną i wszyscy jesteśmy zachwyceni. Wiemy, że na pewno zostanie z Namk na dłużej.

Dodam, że i moje pędzle do makijażu przetestowały działanie tego olejku i do tego również można go użyć, bo świetnie je doczyścił.

Używa produktu od: próbka

zadowolona

Mam skórę suchą. Olejki pod prysznic Bambino RODZINA bardzo dobrze sprawdziły się na mojej skórze, nie podrażniły, lecz dobrze ją nawilżyły i odżywiły. Konsystencja lekka i dobrze rozprowadza się na skórze. Piękny zapach moreli i jaśminu relaksuje i wprowadza w miły nastrój. Opakowanie jest plastikowe, lekkie i wygodne w użyciu. Olejki świętnie sprawdziły się także podczas kąpieli trzylatka.

Olejek pod prysznic Bambino Rodzina niesamowite nawilżenie skóry plus przepiękny zapach dla małych i dużych

Testowałam dwa zapachy olejku pod prysznic Bambino Rodzina: jaśminowy i morelowy. Na początku byłam trochę sceptyczna, gdyż ja i moja córka mamy bardzo suchą skórę, ponadto bardzo wiele produktów mnie uczula. Jak się okazało, produkt ten bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Dużym plusem tego produktu jest to, że korzystać z niego może cała rodzina. Konsystencja olejku jest bardzo przyjemna nie za gęsta, ale też nielejąca się. Jeżeli chodzi o zapach, to wręcz zakochałam się w zapachu moreli. Zapach jaśminowy natomiast bardzo przypadł do gustu mojej córce, może dlatego, że jest on bardziej delikatny. Dużym plusem tego produktu jest to, że zapach długo utrzymuje się na skórze. Już po tygodniu testowania olejku pod prysznic Bambino zauważyłam u siebie, jak i u córki lepsze nawilżenie skóry. Szczególnie widoczny efekt jest na nogach, które często przez tarcie spodni są wysuszone, olejek ten bardzo poprawił kondycję skóry w tym miejscu. Jednym z ważnych plusów tego produktu jest to, że nie uczula. Podsumowując, Po 2 tygodniach testowania produktu jestem z niego bardzo zadowolona i na pewno sięgnę po niego raz jeszcze. Szczególnie przydatny będzie przy wyjazdach, bo nie trzeba będzie zabierać każdemu członkowi rodziny innego produktu pod prysznic. Jednak zamierzam używać go też na co dzień, bo naprawdę bardzo dobrze nawilża skórę oraz przepięknie pachnie. Jedynie, co to opakowanie jest nieco śliskie przy użytkowaniu.

Aksamitne nawilżenie kultowej marki!

Dziękuję za możliwość przetestowania tak dobrych produktów kultowej już marki!
Zarówno wariant morelowy, jak i jaśminowy zyskał moją aprobatę. Oba są świetne w działaniu oraz zapachu. Aromaty nie są duszące, a raczej delikatne i miłe dla nosa każdego domownika!
Opakowanie olejku jest bardzo estetyczne, transparentne, poręczne, zamykane na klik. Pomimo dużych gabarytów dobrze się z niego korzysta.
Produkt dobrze rozprowadza się na ciele, tworząc delikatną piankę, nie ścieka od razu, dobrze myje.
Wg mnie produkt idealny dla ludzi, którzy nie maja czasu na więcej pielęgnacji, a także na porę jesienno- zimową.
Zostanie ze mną na dłużej!

Świetny

Konsystencja łatwa do aplikacji, świeży i długotrwały zapach. Efekt nawilżonej skory utrzymuje się do następnego mycia. Przyjazny dla osób w każdym wieku i z każdym typem skory

Bardzo przyjemny

Jestem zachwycona olejkiem, szczególnie o zapachu moreli. Nie podrażnia, nie uczula. Doskonale nawilża, ale nie pozostawia tłustej warstwy, co jest wielkim plusem. Testowali wszyscy domownicy i każdemu z nas w równym stopniu przypadł on do gustu. Myślę, że zagości w naszej łazience na stałe.