Frashe, Exclusive Bust-lifting Serum (Serum na biust)

Frashe, Exclusive Bust-lifting Serum (Serum na biust)

Krem ujędrniający do biustu Frashe to wybór dla wszystkich pań, które nie są zadowolone z kształtu swojego biustu. Działa ujędrniająco i poprawia wygląd biustu, piersi stają się jędrniejsze. Skóra piersi momentalnie staje się mocniejsza oraz bardziej elastyczna. Serum do biustu jest bezpieczne w użytkowaniu z uwagi na naturalny skład. Krem na ujędrnienie biustu zawiera w sobie takie składniki aktywne jak: ekstrakt z pąków, ceramide 6, kofeina, ekstrakt z ruszczyka kolczastego. Wszelkie ekstrakty zawarte w kremie odpowiedzialne są za dostarczenie do organizmu kobiety odpowiednich składników odżywczych, dzięki czemu poprawiają wygląd piersi. Dodatkowo skóra na piersiach staje się miękka oraz gładsza.

modelujące, ujędrniające
z aplikatorem, w butelce
krem
50 - 100ml

Pozytywny produkt

Serum Frashe to żel do pielęgnacji biustu z efektem liftingu. Bardzo szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy. Kosmetyk zaliczam do kategorii luksusowych ze względu na jego cenę. Chociaż jako osoba, która używa tego typu pielęgnacji na co dzień, wiem że za większość tego typu produktów trzeba trochę zapłacić. Kuracja trwała 30 dni i ma na celu ujędrnienie dekoltu i biustu. Niestety biust nam od samego żelu nie urośnie, ale wygładzi skórę i ją ujędrni. Piersi po kuracji wydają się pełniejsze. Osobiście myślę, że przy tego tupu kosmetykach ważna jest systematyczność, a na efekty trzeba długo poczekać.
Po kuracji skóra jest ujędrniona i dobrze nawilżona. Jeżeli, któraś z Pań oczekuj, że biust nagle urośnie to niestety muszę Was sprowadzić na ziemię.
Opakowanie w postaci pompki jest bardzo wygodne i ułatwia aplikacje.

Nie dajcie sie oszukac

Krem oczywiscie jest kompletnie nieskuteczny. Niestety. Tez uwierzylam w te pozytywne komentarze. Ale efektow zadnych, jedynie wydana kasa. I oczywiscie nie wierzcie w obietnice ze strony frashe.com ze zwroca pieniadze w przypadku braku efektow, maili nie odbieraja, zero kontaktu.

Rewelacyjne

Bardzo dobrej jakości krem do pielęgnacji biustu. Dużym plusem jest to, że został stworzony z naturalnych składników. Opakowanie z pompką pozwala na idealne dozowanie kremu. Produkt szybko się wchłania, a skóra na piersiach, dekoldzie i szyi staje się bardziej napięta. Kosmetyk ten nie tylko działa nawilżająca jak inne tego typu kosmetyki, ale równie odżywia i ma właściwości liftingujące. Przy regularnym stosowaniu biust widocznie staje się pełniejszy. Jego cena jest wysoka, ale myśle, że warto zainwestować w coś co na prawdę działa.

fajnie ujędrnia

Byłam sceptycznie nastawiona bo raczej zawsze jestem do takich kosmetyków, i jego działanie mnie zaskoczyło :) Po jakimś czasie używania zauważyłam ujędrnienie piersi, stały się bardziej pełne, okrągłe, dzięki czemu mogłam odstawić push-upy :) bardzo fajne działanie, biust wygląda naturalnie :)

Świetny po ciąży!

Frashe wyróżnia się przede wszystkim świetnym składem, który zawiera wyłącznie naturalne składniki ???? Krem ma działanie ujędrniające, podnoszące, ale przede wszystkim to co mnie w nim zainteresowało to, że wpływa na rozstępy ???? ciąża, hormony, wzrost wagi, utrata wagi... To wszystko miało destrukcyjne wpływ na stan mojej skóry ???? Z początku byłam sceptycznie nastawiona do Frashe, ale przyjemny zapach, super konsystencja, dzięki której krem jest wydajny, nie zostawia mokrych czy tłustych śladów, przekonało mnie do próbowania ???? Teraz, 10tygodni później widzę dużą różnicę ???? myślałam, że już nic nie da się z tym zrobić, a przynajmniej nie w takim szybkim czasie, pozytywnie się zaskoczyłam ????

Naprawdę dobre serum

Po ciąży - jak wiadomo - biust nie wygląda tak, jakby czasem się chciało, żeby wyglądał. Poczęłam więc szukać czegoś, co by mogło mi pomóc w polepszeniu tego widoku. Natrafiłam Frashe i powiem, że zdecydowanie się nie zawiodła. Krem sprawił, że moje piersi są jędrniejsze, a skóra w ich okolicy są o wiele bardziej napięta, elastyczna i ogólnie o wiele lepiej wygląda.
Opakowanie też jest bardzo dobre.
Wadą może być trochę wysoka cena, dostępnośc jedynie przez internet i mógłby być nieco tłustszy - rzeczywiście.

świetny

Schudłam więc potrzeba mi było czegoś do ujędrnienia ciała i biustu który mocno ucierpiał na tej utracie wagi. Zaczęłam z grubej rury i na pewno nie zmienię tego serum na tańsze drogeryjne. Poza tym że moj biust wygląda dużo lepiej niż przed 2 miesiacami bo się uniósl to jeszcze mam mniej rozstepów i gładszą skórę.
Używam od: 2,5 miesiaca

Działa!!

Nie wierzylam w to, ze coś podziała na moj obwisły biust po odchudzaniu ale frashe miło mnie zaskoczył. Mógłby być trochę bardziej tłusty bo u mnie zbyt szybko jednak się wchłania, przez co musze go troche wiecej uzywac do masazu. Ale naprawde daje widoczne rezultaty i tak pieknie pachnie <3 Dla mnie hit

zużyłam już 2 opakownia

Super!

Najlepszy krem do biustu jaki miałam okazję stosować. Cena troszkę mnie na początku zniechęciła, ale stosowałam tyle różnych kremów i tańszych, że stwierdziłam, że zaryzykuję. Tym bardziej, że ma godny uwagi skład. Ekstrakt z ruszczyka kolczastego, wyciąg z kwiatów lawendy, ekstrakt z pąków. Rzadko kiedy kremy mają takie składniki.
W działaniu: nie powiększa biustu o kilka rozmiarów, ale zdecydowanie ujędrnia biust i sprawia, że wygląda na większy:)

Nie zawiodłam się :)

Krem mnie pozytywnie zaskoczył. Nie jestem z reguły przekonana do takich kosmetyków, bo próbowałam już wielu i jedynie nawilżały, ale nic poza tym. Opakowanie jest bardzo wydajne i ma fajną pompkę więc nie trzeba męczyć się z wyciskaniem. Po miesiącu regularnego stosowania zauważyłam, że piersi są jędrniejsze na czym zależało mi najbardziej a po kolejnych 2 miesiącach nawet lekko się podniosły przez co wyglądają na pełniejsze. Może nie ma efektu jak po operacji wiadomo, ale jako serum bardzo dobrze działa i na pewno jeszcze nie raz będę kupowała Frashe :)