Frashe, Exclusive Bust-lifting Serum (Serum na biust)

Frashe, Exclusive Bust-lifting Serum (Serum na biust)

Krem ujędrniający do biustu Frashe to wybór dla wszystkich pań, które nie są zadowolone z kształtu swojego biustu. Działa ujędrniająco i poprawia wygląd biustu, piersi stają się jędrniejsze. Skóra piersi momentalnie staje się mocniejsza oraz bardziej elastyczna. Serum do biustu jest bezpieczne w użytkowaniu z uwagi na naturalny skład. Krem na ujędrnienie biustu zawiera w sobie takie składniki aktywne jak: ekstrakt z pąków, ceramide 6, kofeina, ekstrakt z ruszczyka kolczastego. Wszelkie ekstrakty zawarte w kremie odpowiedzialne są za dostarczenie do organizmu kobiety odpowiednich składników odżywczych, dzięki czemu poprawiają wygląd piersi. Dodatkowo skóra na piersiach staje się miękka oraz gładsza.

modelujące, ujędrniające
z aplikatorem, w butelce
krem
50 - 100ml

Wyraźnie ujędrnia, wysoka cena, czy warto?

Serum wygrałam w jednym z konkursów internetowych.
Za taką cenę bym nie kupiła, moim zdaniem jest zawyżona choć produkt w zasadzie bez zastrzeżeń.
Opakowanie to wysoka butelka z pompką. Szata graficzna bardzo oszczędna, apteczna, prosta.
Serum ma neutralny zapach i dobry, naturalny skład.
Konsystencja w porządku, ani za gęsta ani za rzadka, nie ścieka z palców, jak również łatwo się rozsmarowuje i wchłania.
Efekt ujędrnienia jest szybko widoczny, już po zaledwie kilku aplikacjach.
Skóra staje się z czasem również bardziej gęsta i sprężysta.
Produkt nie podrażnia skóry.
Jednak cena jak dla mnie jest zawyżona więc raczej nie wrócę do produktu.
Za wysoką cenę muszę odjąć jedną gwiazdkę, bo produkt choć robi swoje nie jest jednak hitem, trochę czegoś mu brakuje do pełnej piątki, zwłaszcza za taką cenę.

ujędrnia!

Muszę powiedzieć, że krem podpatrzyłam w łazience przyjaciółki, ale jakoś olałam temat. Później się o niego wypytałam i go zachwalała, i przy następnym zamówieniu wzięła też buteleczkę dla mnie. Na początku podchodziłam tak jak do większości kosmetyków - z rezerwą :) natomiast ten mnie miło zaskoczył. Skończyłam właśnie pierwszą buteleczkę i planuję zakupić drugą. Skóra jest faktycznie ładnie nawilżona i ujędrniona, a biust wydaje się pełniejszy, ładniejszy zwyczajnie. Wad żadnych jak na razie nie zauważyłam (nie będę się czepiała szczegółów, jak np. krzywo przyklejona naklejka na opakowaniu, bo mi chodzi o zawartość, o nic innego :)) Ogólnie oceniam na plus, bardzo fajny produkt, wart spróbowania.

Frashe to ściema

Ten krem nie robi NIC. Bynajmniej nie chodziło o żadne powiększenie. Ale o lekkie ujędrnienia skóry. Aplikacja kremu w żaden sposób nie wpływa na stan skóry. Po prostu wszystko jest tak jak było.

yas, please

to serum jest serio prze-cu-do-wne!
okej, nie powiększa piersi, no bo nie to ma robić - to ma nam zrobic operacja plastyczna.
Ale!
+ ujędrnia, optycznie piersi są po prostu pełniejsze, ładniejsze
+ nawilża skórę
+ jest wydajny
+ ma spoko skład

Żeby nie było, że to taka laurka, to ma też małe wady:
- cena jest dość wysoka
- konsystencja jest faktycznie nieco lejąca, ale z czasem łatwiej się z nim pracuje

Dla mnie to ogólnie produkt na 5. Jestem w trakcie 2 opakowania i jestem mile zaskoczona :)

wielbię

W posiadanie tego serum weszłam w sumie przypadkowo, bo zamówiłam go totalnie spontanicznie z polecenia koleżanki, ale w sumie to nie spodziewając się bóg wie czego, bo lubie swoje piersi. Chciałam tylko przetestować jak to jest z tym ujędrnieniem, bo tego nigdy nie za wiele :> No i szczerze to w sumie jestem milo zaskoczona i musialam przyznac racje kolezance, ze no piersi wygladaja duzo lepiej. Efekty zauwazylam juz po zuzyciu pierwszego opakowania, czyli po jakims 1,5 miesiaca, a teraz juz jestem w trakcie opakowania numer dwa. Ale no zacznijmy od plusów

Plusy:
+ bardzo fajny skład! prównując cene do jakości z innymi produktami z podobnej półki cenowej, to ten wypada świetnie
+ nawilża i ujędrnia skóre, piersi sa jakby pełniejsze, krąglejsze, no ładniejsze zwyczajnie
+ dobrze się wchłania, nie trzeba czekać jakoś długo, żeby założyć ubranie
+ zapach jest totalnie neutralny, ledwo wyczuwalny, bardzo naturalny

Minusy:
- trzeba uważać bo produkt jest dość lejący + pompka wydaje go dośc dużo i może zleciec z palców
- lekko się rolluje jak sie go nałozy na nieoczyszczona skórę, ale ja to robie zawsze po prysznicu wiec w sumie bez różnicy mi to

W ogónym rozrachunku u mnie ma piątke, na pewno warto po niego siegnąc jak się potrzebuje ujędrnienia ;)

coś na piersi

halo halo halo.. po pierwsze to trzeba jednak pamiętać że to wizualnie ma powiększyć biust. nic nie jest w stanie pomóc żeby realnie powiększyć biust bez operacji, ale do brzegu co z tym serum. jestem już na wykończeniu pierwszego opakowania i co do zarzutów jakie mam to myślę, że nie lubię tej konsystencji. nie jest to mój typ jeżeli chodzi o coś lejącego się, ale to kwestia gustu. np. już zapach (cytrus z domieszką pieprzu?) i wnikanie do skóry jest na prawdę w porządku. dałam kiedyś na spróbowanie siostrze z dwie albo trzy pompki i też mówiła, że pierwsze co zauważyła to nawilżenie (bo niestety zbyt dużo po tej kapce raczej nie miała szans zauważyć :) ) i to że ładnie pachnie. działanie jest też na porządnym poziomie, bo ten lifting jest dość widoczny - podniosło mi tu i ówdzie ;) całe opakowanie ma 100 ml i spokojnie wykończy się go do tego pół roku (tyle jest terminu ważności). kolejny plusik to jest to że nie ma tam substancji wysoko w składzie ogólnie uznawanych za uczulającą. większość to ekstrakty, wyciągi, olejki itp.,dodam jeszcze, że sam kartonik też jest fajny i estetyczny. zamawiam przez stronę internetową, bo niestety chyba tylko tak się da go kupić i to oceniam jako minus.

serum ujędrniające piersi

Ogólnie to tak - to mój pierwszy tego typu kosmetyk, bo nigdy nie używałam serum ujędrniającego piersi, ale kiedyś musi być ten pierwszy raz :D kupowałam go w ciemno, totalnie, ale się nie zawiodłam!
Zacznę od tego że ogólnie nie narzekam na mój biust - biorę go na klatę (hehe) i staram się nie wybrzydzać, i nie jojczeć, ale no przez wzgląd na jego wielkość do jędrnego mu trochę dalej, niż małym piersiom. Nie to, że jest tragedia, jest na prawdę dobrze, ale sądzę, że zawsze może być lepiej!
I co, efekty po kilku tygodniach (no, prawie 2,5 miesiąca) stosowania wyglądają tak:
- ujędrnia? jak najbardziej!
- biust optycznie podniesiony, pełny? jest!
- skład? naturałka, świetny, bardzo się nim jaram
- konsystencja? lekka, żelowa, super się wchłania!
- zapach? (nie, że sobie wącham piersi, no ale warto wspomnieć) totalnie neutralny, ja tak nic specyficznego nie wyczułam, naturalny, nie drażniący
- fajny do masażu!

z minusów (no takie drobne!)
- opakowanie - minus za plastik i za pompke, która mi tyle wyrzuciła, że bym jeszcze brzuch wysmarowała i by było dobrze :D
- cena jakby była odrobiiiinkę niższa!

wow! co za efekt

jestem pod meeega wrażeniem tego produktu bo niee liczyłam, że zrobi cokolwiek. Żeby nie było - to nie jest tak, ze on powiększa biust. Co to to nie, takie rzeczy chyba tylko pod skalpelem xd ale na serio ujedrnia piersi, przez co wydają się one pełniejsze, optycznie wieksze, po prostu na prawde ładne. Samo serum też spoko, konsystencja rzadka, troche lejąca, ale ostatecznie jest ono wydajne, zapach lekki, znośny. Polubiłam sie z nim

Na piersi

Jest całkiem ok. Wydaje mi się dość sensowną opcja bo miałam już kilka innych produktów do smrowania biustu i nie widziały mi się ich efekty.. bo i po prostu nie było. We frashe widze, ze jest całkiem ok, bo przede wszystkim ma zgodnie z zapewnieniami producenta ujędrnić skórę no i to robi. Myślę że do niego wrócę bo jest dość wydajny. Masuję się nim codziennie po kapieli i szybko się wchłania ale pozostawia trochę uczucie lepkości? Jest niewielkie ale jakoś mnie to nie kręci. Ważne że działa.

exclusive

nie jestem jakąś wielką fanka mazideł i raczej sama bym go sobie nie kupiła ale dostałam jedno opakowanie w prezencie od siostry bo narzekałam jej na to, że niestety biust u mnie ma już dawno lata świetności za sobą :p na razie opakowanie mam od niecałych 2 miesięcy i jestem w sumie mile zaskoczona. widać, że biust stał sie wyglądniejszy i nie wygląda na taki zmęczony. dodam że do prędzej też ćwiczyłam i się masowałam, ale po frashe zauważyłam lepsze efekty. myślę, ze jeszcze go kupię.

nice efekty

co jakiś czas próbuję sobie znaleźć coś dobrego zarówno na pupę i tamtejsze cellulitu jak i na biust. z 2-3 miesiące temu zamówiłam sobie frashe i jak na razie spełnia swoje zadanie. co prawda wiadomo, samo się nic nie zrobi to też trzeba ćwiczyć i masować piersiuchy ale jak się to wszhystko połączy to można widzieć fajne rezultaty. przy codziennym masażu w kółeczko po 200 okrążeń na jedną pierś jest mega fajne. samo serum dość szybko się wchłania, nie widze zeby zostawiał ślady na ubraniach. na daną chwilę widze, ze biust jest na pewno wyględniejszy, bardziej uniesiony i w sumie może to moooje widzimisię ale tak jakby był stanik pełniejszy. mooożeeee... nie wiem, ale mnie jest bardzo ok opcja.

super ujdęrnia!

Serum wypróbowałam bardziej z ciekawości niż z konieczności - fakt faktem zawsze lepiej mieć ładniejszy biust, zawsze przyda się odrobina ujędrnienia itp, ale ja jakoś bardzo na swój i tak nie narzekałam :)

Kupiłam na początek kurację na 30 dni, czyli jedną buteleczkę. Produkt nie jest najtańszy, ale udało mi się go kupić w cenie promocyjnej. Przyjechał do mnie zapakowany w ładny kartonik i opakowanie z pompką.

Sam produkt ma lekką i żelową konsystencję, łatwo się ją wklepuje, szybko się wchłania. Ogólnie sama aplikacja przyjemna.

Efekty zaczęłam zauważać po mniej więcej miesiącu i dlatego też zdecydowałam się na kolejne opakowanie. No i się nie zawiodłam, bo aktualnie jestem już w trakcie 3 - tak spodobały mi się efekty, czyli ujędrnienie i wizualne podniesienie i wypełnienie biustu. Jestem bardzo zadowolona.

Z minusów no to tylko ta cena. Na przyszłość będę po prostu kupowała pakiety na 90 albo 120 dni, żeby trochę przyoszczędzić :)